Za posledných pár rokov sa kryptomeny nepochybne ukázali ako jedna z najvýnosnejších a najúspešnejších investičných príležitostí. Bitcoin, ktorý bol de facto štandardom pre kryptomeny, pripravil v roku 2009 základy pre prosperujúci trh s digitálnymi menami.

Zaviedla vlnu niekoľkých ďalších kryptomien postavených na decentralizovanej sieti peer-to-peer. Táto neustále rastúca légia nasledovníkov stavia investorov do neistoty pri rozhodovaní o najlepšom krypte na kúpu v tomto roku.

Preto sme pre vás zostavili zoznam najlepších kryptomien roku 2021.

Takže bez ďalších okolkov …

Zoznam najlepších kryptomien na nákup v roku 2021:

1. Bitcoin (BTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Binance Coin

4. Litecoin

5. Tron

6. Cardano (ADA)

Funkcie, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere najlepších kryptomien, ktoré si teraz môžete kúpiť

Rok 2020 bol skutočne historickým rokom a dokázal, že kryptomeny majú oveľa trvalejšiu moc. Tu je niekoľko dôležitých funkcií, na ktoré sa treba zamerať pri výbere najlepších kryptomien dostupných na dnešnom trhu.

1. Miera adopcie

Sledovanie miery adopcie a zameranie sa na investície do kryptomien, ktoré sa v súčasnosti používajú pri transakciách v reálnom svete, je vynikajúcim spôsobom, ako vytvoriť zoznam najlepších kryptomien, ktoré si môžete kúpiť teraz..


2. Vysoká bezpečnosť

Vďaka funkciám, ako sú inteligentné zmluvy, ktoré umožňujú súbor pravidiel pre každú transakciu, možno zvýšiť bezpečnosť transakcií s kryptomenou.

3. Tržná kapitalizácia

Poznanie trhového stropu kryptomeny, do ktorej plánujete investovať, je skvelým spôsobom, ako zabezpečiť jej likviditu a úspech..

Najlepšie kryptomeny, ktoré sa dajú kúpiť v roku 2021

Vzhľadom na doterajšie výsledky kryptomien bude rok 2021 najlepším rokom na investovanie do kryptomien. Preto je prechádzanie zoznamom najlepších kryptomien, ktoré si môžete kúpiť, určite užitočné úsilie.

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin, „kráľ kryptomien“, je vždy na vrchole investičného radaru pre investorov na celom svete. Okrem toho, že ide o prvú kryptomenu, hlavným dôvodom jej významu je jej najvyššia likvidita v krypto priestore. Konečným cieľom bitcoinu je byť globálna digitálna hotovosť typu peer-to-peer, ktorá je úplne decentralizovaná, pretože je oddelená od akejkoľvek formy regulácie.

Pokiaľ ide o adopciu v maloobchode, bitcoin je vládca, ktorý vedie každú ďalšiu kryptomenu. S trhovou kapitalizáciou viac ako 600 miliárd dolárov je to bez rozmýšľania najsilnejšia kryptomena na trhu a jedno z najlepších kryptomien na kúpu, najmä pre investorov, ktorí sú v triede aktív noví..

Nedávno to povedal Sonny Singh z Bitpay Bloomberg v januári 2021 to "očakáva, že BTC dosiahne budúci mesiac 45 000 dolárov."

2. Ethereum (ETH)

Ethereum, prvá bitcoinová alternatíva, je decentralizovaná platforma založená na blockchaine. Crypto Enthusiast nazval Ethereum ako alternatívu k fiat mene. Ethereum je na druhom mieste v rebríčku "najlepšia kryptomena, ktorá sa dá kúpiť v roku 2021" zoznam, pretože je to jedna z mála kryptomien, ktorú je možné použiť na nákup ďalších coinov. S trhovým stropom blížiacim sa k 139 miliardám dolárov sa Ether, ethereová minca, stala jednou z populárnych kryptomien vo svete blockchainu.

Ethereum, ktoré funguje ako decentralizovaná softvérová platforma, umožňuje vytváranie a prevádzkovanie inteligentných zmlúv a decentralizovaných aplikácií (DApps) bez akejkoľvek kontroly alebo zásahu tretích strán..

Ethereum plánuje v roku 2021 zmeniť svoj konsenzusný algoritmus z proof-of-work na proof-of-stake, čo pripravuje pôdu pre lepšiu rýchlosť transakcií v jeho sieti. S trhovým stropom zhruba 19% veľkosti bitcoinu zostane Ethereum v budúcnosti silnou investičnou voľbou.

Čítajte viac: Predikcie cien etherea na roky 2021, 2022 a 2025

3. Binance Coin (BNB)

Z hľadiska použiteľnosti a efektívnosti je Binance Coin jednou z najlepších kryptomien, aké sa dnes na trhu dajú kúpiť. Binance Coin, oficiálny token výmeny Binance, umožňuje používateľom bezproblémovo obchodovať s inými kryptami a zjednodušovať transakčné poplatky. Decentralizované burzy Binance fungujú na blockchainovej platforme mincí Binance a táto burza založená Changpeng Zhao je najväčšou burzou kryptomien na svete na základe objemu.

Trhová kapitalizácia spoločnosti Binance je 6,8 miliárd dolárov, pričom jedna BNB má podľa správy v januári 2021 hodnotu 44,26 dolárov, čo z nej robí jeden z najlepšie kúpených kryptomien v tomto roku..

Čítajte viac: Je mince Binance dobrá investícia a mal by som investovať do mince Binance?

4. Litecoin (LTC)

Charlee Lee, bývalá zamestnankyňa spoločnosti Google, chcela vytvoriť „odľahčenú“ verziu bitcoinu, aby bola menej zložitá pre tých, ktorí si lámu hlavu nad svojou základnou technológiou. Vyvinul kryptomenu nazývanú litecoin, ktorá by mohla hrať úlohu „striebra k zlatu bitcoinu“. Litecoin je založený na otvorenej globálnej platobnej sieti, ktorá využíva "scrypt" ako doklad o práci a je bez akejkoľvek kontroly ústredným orgánom.

Litecoin má dnes rýchlejšie rastúci tovar kvôli jeho rýchlejšej transakčnej rýchlosti a nižším požiadavkám na systém. Trhová kapitalizácia Litecoinu je 10,1 miliárd dolárov, čo z neho robí od januára 2021 šiestu najväčšiu kryptomenu.

Čítajte viac: Analýza ceny litecoinu pre rok 2021 (hĺbková kontrola)

5. Tron (TRX)

Hlavným dôvodom, prečo je Tron zahrnutý do najlepších kryptomien na kúpu zoznamu z roku 2021, je ten, že získal BitTorrent pred pár rokmi. Ak sa im podarí vyvinúť decentralizované a bezpečnejšie torrentové metódy, Tron je skutočne prosperujúcou platformou pre investorov na celom svete.

Zakladatelia spoločnosti Tron vytvorili túto platformu na zdieľanie obsahu založenú na blockchaine. Spolu so zaistením vysokej bezpečnosti umožňuje Tron tvorcom speňažiť ich obsah priamo prostredníctvom Tronix, formy kryptomeny Tron.

Používatelia môžu tiež poslať milión dolárov v TRX kamkoľvek na svete za pár sekúnd bez jediného poplatku za transakciu. S misiou na úplnú decentralizáciu internetu sa Tron rýchlo rozrastá a vďaka investorom do kryptomeny s viac ako 81 miliónmi dolárov sa z neho stáva jedna z najlepších kryptomien, ktoré sú dnes k dispozícii.

6. Cardano (ADA)

Cardano je kryptomena a inteligentná zmluvná platforma. Cardano je často definované ako kryptomena tretej generácie, ktorá rieši problémy so škálovateľnosťou kryptomien prvej a druhej generácie, ako sú bitcoiny a ethereum. Vrstvená architektúra Cardano ponúka lepšiu škálovateľnosť ako iné kryptomeny.

Prečo je Cardano na našom zozname kryptomien, ktoré je potrebné kúpiť v roku 2021? Cardano má za sebou hviezdny rok už v roku 2020. Tento projekt má teraz viac ako 1400 združených podielov a uzavrel partnerstvo s viac ako stovkou inštitúcií. Predpokladá sa, že obe tieto čísla porastú v roku 2021 a neskôr. Cardano tiež rozšírilo svoj tím a privítalo 11 nových členov tímu.

Cardanov prechod z Bryona na Shelly sa tiež považoval za hlavný míľnik projektu a platforma pokračovala v práci na vývoji, ako je Voltaire. Sieť Goguen sa má spustiť tiež vo februári alebo marci 2021. Vďaka uvedeniu na trh sa Cardano stane skutočným vyzývateľom monopolu Ethereum. Nové funkcionality budú hlavným faktorom pri prijatí Cardana, čo z neho robí jednu z najlepších kryptomien, ktoré si môžete kúpiť..

Zrátané a podčiarknuté, najlepšie kryptomeny, ktoré sa dajú kúpiť v roku 2021

Kryptotrh je dnes prekvitajúcim investičným trhom s nepreberným množstvom kryptomien a inteligentných blockchainových platforiem. Či už ste novým investorom alebo sa snažíte diverzifikovať svoj trh, vyššie uvedené meny sú jedny z najlepších kryptomien, ktoré investujete do roku 2021, aby ste si vytvorili svoj úspešný investičný príbeh.

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

Teraz ste si prezerali náš zoznam najlepších kryptomien na kúpu v roku 2021. Ak máte pocit, že vás inšpiruje začať nakupovať kryptomeny, možno vás poteší, že eToro poskytuje možnosť nakupovať kryptomeny a obchodovať s CFD až na 90+ kryptomeny. Obchodníci s kryptomenami môžu vybudovať diverzifikované portfólio s najobľúbenejšími mincami.

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

7 predikcií kryptomeny na rok 2021, s ktorými by všetci súhlasili

Celkový pohľad na trh s kryptomenami – čo môžete očakávať v roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector