Najlepšie 3 krypty, do ktorých môžete investovať, by z vás mohli urobiť milionára

O budúcnosti kryptomien na trhu sa vedie niekoľko diskusií. Pre niektorých ľudí nie je kryptotrh dlhotrvajúcou fázou. Ale pre ostatných tu bude navždy.

Po bitcoine nasledovala légia ďalších populárnych kryptomien, ktoré majú niekoľko vynikajúcich funkcií. Pri všetkých odrodách kryptomien dostupných na trhu je pre investorov ťažké rozhodnúť sa, ktoré je najlepšie kryptomena, ktorá je dobrá na dlhé trate. Nemusíte sa báť, tu sú 3 najlepšie kryptomeny, do ktorých môžete investovať a ktoré vám môžu pomôcť zabezpečiť budúcnosť milionárov.

3 veľké krypty, vďaka ktorým by ste sa mohli stať milionárom

Veľkou otázkou je, ako vždy, aké kryptomeny je najlepšie kúpiť?

Odpoveďou by mohli byť nasledujúce tri veľké krypty. Nielen, že tieto digitálne aktíva majú potenciál zarobiť investorom peniaze, ale majú aj inováciu potrebnú na to, aby sa z dlhodobých kryptoinvestorov stali milionári..

# 1: Bitcoin (BTC)

Ak ste v krypto svete nováčikom, bitcoin bude pravdepodobne prvým a možno jediným menom, o ktorom by ste počuli.

Bitcoin je skutočne prvá kryptomena a stále má v kryptopriestore vysokú likviditu.

Bitcoin, známy ako „kráľ kryptomeny“, je stále jedným z najpopulárnejších a najžiadanejších kryptomien medzi investormi. Vďaka takmer 40% podielu na celkovom kryptotrhovom limite prekvitá ako najvýznamnejšia kryptomena, ktorá je dnes k dispozícii.

Ak plánujete investovať do kryptomeny v roku 2021, bitcoin je pre vás uskutočniteľnou možnosťou, ako naštartovať svoju investičnú cestu.

Cena bitcoinu, ako každá iná kryptomena, nie je stabilná a mení sa každý deň. V decembri 2017 cena bitcoinu dosiahla maximum okolo 20 000 dolárov, čo bolo pozoruhodné. Rok 2018 bol ale svedkom úplného kolapsu a do konca roka klesol na cenu okolo 3 234 dolárov. Odvtedy cena bitcoinu vzrástla a do januára 2021 sa vyšplhala na viac ako 40 000 dolárov s trhovým stropom viac ako 1 bilión dolárov. Tvoril viac ako 69% celého trhu s kryptomenami.

Pred investovaním do akejkoľvek kryptomeny je vždy dôležité uvedomiť si technické vylepšenia na trhu. Používanie Lightning Network prinieslo niektoré významné zmeny v systéme BTC.

Teraz plynulo umožňuje implementáciu bitcoinu v decentralizovaných aplikáciách a platformách elektronického obchodu, čo ho pravdepodobne robí jedným z najlepších kryptomien pre nových investorov triedy aktív. Vďaka inštitúciám ako Tesla a MicroStrategy, ktoré kupujú BTC v hodnote miliárd dolárov, vyzerá budúcnosť poprednej kryptomeny veľmi jasne.

Nie je to len fantázia, že cena bitcoinu môže tento rok stúpať ešte vyššie, čo prinesie vzrušujúci rast do portfólií investorov.


# 2: Ethereum (ETH)

Prvá bitcoinová alternatíva, Ethereum, nie je iba digitálnou menou, ale pokrokovou decentralizovanou platformou založenou na blockchaine. Urobiť krok vpred od decentralizácie meny, ktorá je hlavnou teóriou kryptomeny.

Cieľom Ethereum je decentralizovať internet nahradením serverov globálnym systémom uzlov. Presne, vytváranie „jedného počítača pre celý svet“. Ether, minca Ethereum, má trhovú kapitalizáciu okolo 199 826 863 309 dolárov a stal sa najpopulárnejšou kryptomenou vo svete blockchainu.

Ak plánujete investovať do kryptomeny na dlhé trate, malo by sa na vašom zozname nachádzať Ethereum. Počet transakcií, ktoré sa v prípade Etheru uskutočnia za jeden deň, je takmer okolo 659 000. Spolu so zvýšením hodnoty meny zmení Ethereum v roku 2021 svoj konsenzusný algoritmus z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. To umožní vyššiu rýchlosť transakcie s nulovým rozložením.

Ethereum ukazuje jasný trh pre investorov a je možné ho využiť na zabezpečenie milionárskej budúcnosti. Trhová kapitalizácia Etherea je zhruba na úrovni 19% veľkosti bitcoinu a očakáva sa, že s budúcim vývojom technológie blockchain v budúcej budúcnosti stúpne vyššie..

Investori, ktorí hľadajú špičkové kryptomeny na kúpu, by mali zvážiť ethereum.

# 3: Cardano (ADA)

Cardano, an "Ouroboros proof-of-stake" kryptomena, bola vytvorená ako alternatíva k éteru.

Ide o krok vedľa obvyklých kryptomien na trhu, ktoré boli vytvorené vedeckým prístupom skupiny matematikov, inžinierov a kryptografických odborníkov. Po metóde založenej na podrobnom výskume prišlo Cardano ako prvý recenzovaný decentralizovaný blockchainový protokol využívajúci vedecký prístup. Bol vyvinutý na to, aby spracoval viac transakcií za nižšie náklady, a chce sa stať svetovým finančným operačným systémom.

Vďaka integrácii technológie distribuovanej hlavnej knihy a inteligentnej kontraktnej infraštruktúry zaisťuje Cardano úplnú ochranu používateľov a nižšie transakcie. Budovanie inteligentných zmlúv, vytváranie decentralizovaných aplikácií a protokolov a okamžité transakcie s minimálnymi poplatkami sú hlavnými vlastnosťami blockchainu Cardano. Token utility Cardano ADA sa líši od ostatných kryptomien svojimi zaujímavými funkciami. Okrem prevodu hodnoty používajú ADA operátori združených prostriedkov v stávkovom systéme na zaistenie bezpečnosti protokolu.

Od januára 2021 má jedna ADA trhovú kapitalizáciu 9,8 miliárd dolárov, čo je skutočne pozoruhodný počet. Pre tých, ktorí chcú investovať do kryptomien, aby si zabezpečili milionársku budúcnosť, je Cardano skutočne tretím záznamom na vašom zozname.

Najlepšie 3 kryptomeny, do ktorých treba investovať: Záver

Ak si chcete zabezpečiť bohatú budúcnosť, pravdepodobne najlepšou dnešnou možnosťou je investovať do kryptomien. Z tohto dôvodu je dôležité mať na pamäti všetky meniace sa trendy a vývoj vo svete blockchainu. Je to rýchlo sa rozvíjajúci volatilný priestor, kde môžete získať plodnú budúcnosť, ak investujete správnym spôsobom.

Tri vyššie spomenuté kryptomeny vykazujú v nasledujúcich desaťročiach značný rast a môžu byť symbolom budúcnosti vášho milionára..

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítaj viac:

5 dôvodov, prečo by bitcoin mohol v roku 2021 zdvojnásobiť vaše peniaze

Mali by ste investovať do éteru v roku 2021?

Cardano predikcia ceny

Kryptopredpovede na rok 2021: Kam investovať

Mohli by bitcoiny v roku 2021 dosiahnuť cenu 100 000 dolárov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map