Najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021: (hĺbková kontrola)

Trading Education si v roku 2021 vyberie najlepších 5 altcoinov na obchodovanie

Najlepšie altcoiny, ktoré sa majú zvážiť v roku 2021

Zaujíma vás, na aké top altcoiny sa treba pozerať v roku 2021? Nie si sám!

Krypto priemysel je ako horská dráha vzostupov a pádov, s tisíckami mincí. Nie je prekvapením, že výber altcoinu na obchodovanie v roku 2021 môže byť náročnou úlohou, najmä pre začiatočníkov. Ako nájsť cestu z bludiska!

Zatiaľ čo niektoré kryptomeny ako bitcoin sú známe po celom svete, iné zostávajú napriek svojmu potenciálu podhodnotené. Takto vám pomôžeme vychutnať si cestu k úspechu v obchodovaní s kryptami, my v Trading Education vyberieme prvých päť altcoinov, s ktorými budeme obchodovať v roku 2021.

Okrem toho poskytujeme rôzne kurzy obchodovania s kryptomenami, ktoré vás môžu viesť na vašej obchodnej ceste v neustále sa meniacom svete kryptomeny.

Ste pripravení ponoriť sa do úžasne inšpirujúceho sveta kryptoobchodovania?

Ak sa chcete ponoriť na trh altcoinov rýchlo a ľahko, odhláste sa eToro Exchange!

Najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021:

1. Litecoin (LTC)

2. Ethereum (ETH)

3. Vlnenie

4. Tezos (XTZ)

5. IOTA (MIOTA)

Prečo by som mal v roku 2021 investovať do altcoinov?

S týmto turbulentným rokom sa konečne končí, veľa obchodníkov s kryptomenami sa pýta, čo by mohla pre rok 2021 znamenať svet kryptomeny. Ktoré altcoiny vybuchnú v roku 2021? Ktorým altcoinom by sa mali obchodníci vyhnúť? Nezabúdajme, že pokračujúca pandémia viedla k vysokej miere nezamestnanosti, finančnej neistote a kolabujúcim ekonomikám, takže investovanie do riskantných mincí je jednoducho nerozumné.


Ale netreba sa už báť! My v Trading Education sme tu s našimi najlepšími výbermi pre rok 2021.

Najprv si však vysvetlíme, prečo je investícia do kryptomeny dobrý nápad. Kryptoobchod je vzrušujúci finančný podnik, ktorý môže nakoniec viesť k vysokým ziskom. Niet divu, že – napriek vysokej volatilite vo svete kryptomien – existuje po celom svete viac ako 50 miliónov aktívnych obchodníkov, podľa spoločnosti Statista.

Obchodovanie s kryptomenami tiež poskytuje obchodníkom príležitosť naučiť sa nové zručnosti a diverzifikovať svoje portfóliá.

V neposlednom rade by sme mali uznať skutočnosť, že veľa altcoinov je založených na technológii blockchain, ktorá má potenciál spôsobiť revolúciu vo svete ďaleko za hranicami finančného sektoru. Ako príklad môžeme uviesť, že počas prebiehajúcej pandémie je možné na prenos skutočných lekárskych údajov transparentným spôsobom použiť technológiu založenú na blockchaine..

Môže sa zmeniť aj technológia blockchain hranie, hlasovanie a dodávateľské reťazce do bodu, z ktorého niet návratu.

Pri takom množstve aplikácií sa investícia do altcoinov v roku 2021 určite oplatí, nemyslíte ?! Ale ktoré sú top altcoiny na obchodovanie v roku 2021?

Top 5 altcoinov, ktoré sa majú zvážiť v roku 2021

Keďže existujú tisíce altcoinov, mnoho obchodníkov s kryptami sa pýta, ktoré altcoiny sú najlepšie na obchodovanie v roku 2021.

Ak ste vo svete obchodovania s kryptomenami nováčikom, začnime najskôr základmi. Altcoiny sú mince, ktoré sú altto je pre bitcoin nevyhnutné, odtiaľ nazývané altcoiny. A ako vieme, bitcoin je prvým a najpopulárnejším kryptomenom, s ktorým sa obchoduje, s trhovou kapitalizáciou 343 941 459 923 dolárov, podľa CoinMarkerCap.

Aj keď sa bitcoin považuje za kráľa všetkých kryptomien, mnoho altcoinov má sľubné vlastnosti a špeciálne funkcie. Výsledkom je, že obchodníci s kryptami sa čoraz viac zaujímajú o obchodovanie s altcoinmi.

Čítajte viac: Altcoiny vs tokeny: Aký je rozdiel?

Aby sme vám pomohli s výberom altcoinu, predstavujeme vás v Trading Education päť z najlepších altcoinov na obchodovanie v roku 2021.

1. Litecoin (LTC)

Pokiaľ ide o známe altcoiny, ktoré sa majú obchodovať v roku 2021, mali by sme to pripustiť Litecoin je skvelá možnosť investovania. Litecoin, ktorý je jednou z prvých alternatív bitcoinu a je často označovaný ako striebro voči zlatu bitcoinu, je hlavným hráčom – jednou z 20 najväčších kryptomien podľa trhového kapitalizmu.

Je zaujímavé, že Litecoin bol vytvorený v roku 2011 ako hard fork bitcoinu s limitom zásobovania 84 miliónmi coinov, čo je štyrikrát viac ako bitcoin.

Mali by sme tiež spomenúť, že Litecoin využíva mechanizmus konsenzu o dôkaze práce nazývaný scrypt, ktorý je efektívnejší ako algoritmus používaný bitcoinom. Litecoin je tiež lacnejší a rýchlejší, čo môže pomôcť Litecoinu stať sa v budúcnosti lídrom v odbore.

Ak máte záujem o obchodovanie s litecoinmi, mali by ste vedieť, že od novembra 2020 je jeden LTC 128 dolárov, s 24-hodinovým objemom obchodovania vo výške 6 550 578 125 dolárov. To znamená, že podľa niektorých cenových predpovedí by jej cena mohla stúpať a v roku 2021 by sa mohla stať dobrou investíciou..

Ste pripravení na obchodovanie Litecoin?

Litecoin súvisiace články:

Ako obchodovať s litecoinmi – Sprievodca obchodovaním s LTC

Čo povedie k cene litecoinu v roku 2021?

Je litecoin dobrou investíciou?

2. Ethereum (ETH)

Možno vás neprekvapuje, že na našom zozname vidíte Ethereum. Ethereum je určite jedným z najlepších altcoinov, na ktoré sa môžeme v roku 2021 pozerať. Aj keď Ethereum čelí silnej konkurencii oproti iným altcoinom, ako sú EOS a NEO (známe ako čínske ethereum), nikto nemôže poprieť skutočnosť, že Ethereum je po bitcoinoch druhou najväčšou mincou.

Na rozdiel od bitcoinu je Ethereum viac ako virtuálna minca. Tím stojaci za Ethereom – s očarujúcim Buterinom na čele – verí, že technológia blockchain má okrem kryptoobchodovania aj množstvo aplikácií. Ethereum podporuje používanie inteligentných zmlúv a decentralizovaných aplikácií (s vlastnými tokenmi), čo má širokú škálu výhod v rôznych oblastiach vrátane obchodovania s komoditami, vedy a podnikania.

Tu by sme si mali uvedomiť, že Ethereum bolo v roku 2016 rozdelené na Ethereum (ETH coin) a Ethereum Classic (ETC coin), takže vždy dvakrát skontrolujte symboly tickerov mincí, ktoré chcete kúpiť a predať.

V čase písania tohto článku bol jeden ETH 750 dolárov, pričom niektorí odborníci sú ohľadom jeho budúceho rastu optimistickí. Aj keď je teda ETH oveľa menší ako bitcoin, litecoin si aj v roku 2021 bude mať miesto jedného z najlepších altcoinov pre obchodníkov.

Ste pripravení na obchodovanie Ethereum?

Články súvisiace s éterom:

Koľko bude stáť ethereum v roku 2021 a ďalej?

Výhody a nevýhody investovania do éteru

Oplatí sa v roku 2021 investovať do éteru?

Ako obchodovať s ethereum 2021

3. Zvlnenie (XRP)

Zatiaľ čo cieľom bitcoinu a mnohých altcoinov je nahradiť náš finančný systém odstránením potreby centrálnych bánk a tradičných platobných sietí, Ripple je jedinečný altcoin, ktorého cieľom je zmeniť súčasný systém na danom mieste..

Ripple’s XRP bol navrhnutý tak, aby fungoval ako most medzi menami, fiatovými aj krypto, s cieľom uľahčiť cezhraničné platby. Len si predstavte jeho potenciál! Zatiaľ čo súčasný systém SWIFT využívaný významnými bankami na celom svete prichádza s dlhými časmi transakcií a vysokými poplatkami, spoločnosť Ripple dokáže uskutočniť medzinárodné prevody za pár sekúnd.

Keďže hlavným účelom spoločnosti Ripple je uľahčovať transakcie za hranicami, jej hlavnými osvojiteľmi sú veľké finančné inštitúcie. Ešte, čoraz viac kryptoobchodníkov má záujem o obchodovanie s týmto revolučným altcoinom. čo z neho robí hodnotný altcoin pre nadchádzajúci rok a ďalšie roky.

Zvážili by ste obchodovanie Vlnenie?

Ripple Súvisiace články:

Koľko zvlnenia bude platiť v roku 2021 a ďalej?

Je Ripple dobrá investícia

4. Tezos (XTZ)

Tezos je ďalší sľubný altcoin, ktorý sa má investovať v roku 2021. Čím je výnimočný? Tezos je možno najadaptívnejší altcoin vôbec; je to demokratický blockchainový projekt, ktorý sa zameriava na riadenie reťazca a lepší konsenzus. Koniec koncov, riadenie je nevyhnutné na zlepšenie použiteľnosti mince, rozhodovania a vývoja v priebehu času.

Len si predstavte, či by ste mohli navrhnúť aj zmeny mince, ktorá vás zaujíma, bez obáv z tvrdých vidličiek, ktoré sťažujú prijatie altcoinov. Zabezpečiť, aby o zmenách diskutovala komunita ako celok, a zlepšiť stabilitu používateľov, Spoločnosť Tezos sa zameriava na decentralizovanú autonómnu organizáciu.

Spoločnosť Tezos tiež spolieha na dôkaz o účasti a formálne overenie, aby sa zabezpečila správnosť transakcií a inteligentných zmlúv.

Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je tu spoločnosť Tezos. Napriek výzvam a hrubému začiatku spojenému s jeho notoricky známou ponukou Initial Coin (ICO) niet pochýb o tom, že Tezos je jedným z najlepších altcoinov, ktoré treba brať do úvahy.

Mali by ste obchodovať Tezos?

Súvisiace články:

Koľko bude XTZ v roku 2021 a ďalších rokoch platiť?

Čo je Tezos XTZ a oplatí sa do neho investovať v roku 2021?

Čo bude viesť k cene spoločnosti Tezos v roku 2021?

5. IOTA (MIOTA)

V neposlednom rade si dajme rozobrať IOTA – jeden z najlepších altcoinov na obchodovanie v roku 2021. Zatiaľ čo väčšina kryptomien je založená na blockchainovej technológii, IOTA je iná.

V prvom rade je IOTA usmernený acyklický graf (DAG), nie blockchain. Význam? Namiesto toho, aby IOTA umiestňovala transakcie do reťazca, umiestňuje prevody na web alebo do takzvaného Tangle.

Podľa odborníkov táto štruktúra uľahčuje transakcie a časy spracovania a zaisťuje vysokú škálovateľnosť pre celý ekosystém internetu vecí (IoT). A vzhľadom na to IOTA môže vytvoriť obrovskú sieť vzájomne prepojených zariadení IoT, jeho potenciál je jednoducho pôsobivý. Vďaka tomu je IOTA jedným z najlepších altcoinov, ktoré investuje pre tých, ktorí sa chcú diverzifikovať od tradičných a populárnych altcoinov.

Aj keď je teda IOTA MIOTA často prehliadaná, my v Trading Education veríme, že MIOTA je jedným z najsľubnejších altcoinov na obchodovanie v budúcom roku. Na základe cenových predpovedí môže MIOTA v skutočnosti dosiahnuť potenciálne maximum 7,10 USD v porovnaní so súčasnou hodnotou 0,3019 USD..

Ste pripravení na obchodovanie IOTA?

Ostatné altcoiny na obchodovanie v roku 2021

Zatiaľ čo päť mincí analyzovaných vyššie je našich najlepších tipov, mali by sme pripustiť, že existuje oveľa viac mincí na nákup a pozeranie. Ďalšie známe altcoiny, s ktorými sa bude obchodovať v roku 2021, sú Bitcoin Cash, EOS, Cardano, Tether, TRON a ChainLink.

1. Bitcoinová hotovosť:

Bitcoin Cash je vidličkou bitcoinu, ktorá bola uvedená na trh v roku 2017. Jej cieľom je urýchliť a uľahčiť transakcie. Výsledkom je, že mnoho úspešných investorov do bitcoinu podporuje obchodovanie s BCH v roku 2021 s aktuálna cena vo výške 255 dolárov a 24-hodinový objem obchodovania vo výške 1 614 271 051 dolárov.

2. EOS:

EOS je pôsobivá inteligentná kontraktná platforma, ktorej cieľom je uľahčiť transakcie a zlepšiť výkon. Aj keď je teda jeden fotoaparát EOS oveľa menší ako jeden ETH (v čase písania článku 2,78 USD), mnohí tomu veria Spoločnosť EOS môže prekonať Ethereum v roku 2021.

3. Tether:

Tether je ďalší altcoin zvyšujúci sa na popularite. Keďže Tether je stablecoin, pričom jeden USDT sa rovná 1 $, investícia do Tetheru je ideálna v časoch finančnej neistoty. V skutočnosti podľa CoinMarketCap, Tether je na treťom mieste podľa celkového trhového kapitalizmu.

4. TRON:

TRON je ďalší inovatívny altcoin, vďaka ktorému môžu byť torrentové metódy a zdieľanie obsahu bezpečnejšie a efektívnejšie. Dobrou správou je, že používatelia majú úplnú kontrolu nad svojimi údajmi a mincami, takže nie je žiadnym prekvapením viac ako štyri milióny používateľov TRON. Od novembra 2020 je TRX na 16. mieste v zozname najväčších kryptomien podľa trhového kapitalizmu.

5. ChainLink:

ChainLink je ďalší altcoin, do ktorého sa oplatí investovať v roku 2021. Ide o decentralizovanú sieť Oracle, ktorá dokáže premosťovať rozdiel medzi inteligentnými zmluvami a údajmi z reálneho sveta. Vzhľadom na jeho jedinečné vlastnosti nie je prekvapením LINK, Token digitálnych aktív ChainLink patrí podľa trhového stropu medzi top kryptomeny.

eToro – najlepší sprostredkovateľ obchodu s altcoinmi

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Ako si zvoliť altcoin na obchodovanie v roku 2021?

Obchodovanie s kryptomenami je atraktívne, meniace sa a riskantné súčasne, takže výber altcoinu na obchodovanie v roku 2021 je vážna úloha.

Zatiaľ čo vyššie uvedené altcoiny majú niektoré pôsobivé schopnosti, skôr ako začnete obchodovať s kryptomenou, vždy si urobte prieskum a zvážte potenciálne riziká.

Tu by sme si mali uvedomiť, že likvidita, objem, trhový strop a volatilita sú spolu s náladou na trhu a technologickými inováciami jedným z hlavných faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere altcoinu na obchodovanie. Nezabudnite, že krypto správy môžu hrať rozhodujúcu úlohu pri popularizácii alebo démonizovaní altcoinu, takže vždy sledujte novinky, aby ste boli vždy v obraze.

Nakoniec, či už sa rozhodnete investovať do súkromnej mince ako Monero alebo stablecoin ako Tether, vždy venujte pozornosť bitcoinu a jeho cenovým výkyvom.

A nezabudnite na to správne vzdelávanie v oblasti kryptomeny a sebadisciplína sú nevyhnutné, aby ste si osvojili umenie kryptoobchodovania. Investujte do kurzov, seminárov a kníh, aby ste sa dozvedeli viac o najpopulárnejších altcoinoch, s ktorými sa bude obchodovať v roku 2021 na vašej ceste k tomu, aby ste sa stali úspešným kryptomenom.

Po získaní dostatočných znalostí samozrejme nezabudnite oboznámiť sa s kryptografickými predpismi v krajine, v ktorej sídlite. Koniec koncov, bez ohľadu na to, či obchodujete na plný alebo čiastočný úväzok, obchodovanie s kryptomenami je vážna finančná situácia. podnik, ktorý by mohol podliehať zdaneniu a iným právnym predpisom – nielen koníčkom.

Najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021: kľúčové body

  • Obchodovanie s kryptomenami je atraktívnou investičnou možnosťou v roku 2021.
  • Aj keď sú tu tisíce krypt, niektoré altcoiny sú tu, aby tu zostali dlho.
  • Niektorí z top altcoiny, s ktorými sa bude obchodovať v roku 2021, sú Ethereum, Ripple, Litecoin, Tezos a IOTA.
  • Ďalšími zaujímavými altcoinmi, ktoré sa budú v budúcom roku obchodovať, sú Bitcoin Cash, EOS, Tether, TRON a ChainLink.
  • Pred výberom altcoinu na obchodovanie si vždy urobte prieskum a venujte pozornosť bitcoinu.
  • Správne vzdelanie a sebaovladanie sú tiež nevyhnutné pre to, aby ste mohli v roku 2021 obchodovať s altcoinmi.

Chcete vedieť viac o obchodovaní s altcoinmi? My v Trading Education sme tu, aby sme vás sprevádzali na vašej kryptoobchodnej ceste a pomohli vám vybrať tie najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021.

Myslíte si, že niektoré altcoiny sú lepšie ako bitcoin? Zvažovali by ste obchodovanie s altcoinmi? S ktorým altcoinom by ste sa rozhodli obchodovať v roku 2021?

Ak sa vám páčil náš článok Najlepšie altcoiny na obchodovanie v roku 2021 | Trading Education si v roku 2021 vyberie najlepších 5 altcoinov na obchodovanie, stlačte tlačidlo zdieľania.

Časté otázky

Je kryptomena dobrou investíciou v roku 2021?

Aj keď obchodovanie s kryptomenami môže byť riskantným podnikom, mnoho odborníkov je optimistických v súvislosti s kryptoobchodom a jeho potenciálom v roku 2021. Niektorí uvádzajú príklad, že sa verí, že rastúce využívanie technológií založených na blockchaine počas prebiehajúcej pandémie v oblastiach mimo finančného sektoru sa môže zmeniť. spoločenské postoje ku kryptomene a priťahujú čoraz viac kryptonadšencov.

Aké kryptomeny explodujú v roku 2021?

Aj keď na svet kryptoobchodovania vplýva mnoho faktorov vrátane dopytu a ponuky, technológií a nálady na trhu, odborníci sa domnievajú, že niektoré z najlepších kryptomien, ktoré v roku 2021 explodujú, sú Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Ripple, TRON, Cardano, Tezos a IOTA.

Čo sa stane s bitcoinom v roku 2021?

Napriek zvyšujúcemu sa počtu altcoinov tu zostáva bitcoin – kráľ všetkých kryptomien. Mnoho odborníkov sa domnieva, že by to mohlo dosiahnuť najvyššiu úroveň všetkých čias, ako uvádza Forbes. V čase písania tohto článku bol jeden BTC 33 100 dolárov a mnohí očakávajú, že sa bitcoin čoskoro stane zásobníkom hodnoty, ktorá bude oveľa významnejšia ako zlato.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Nič nie je zaručené

Naše tipy “sú tie, ktoré považujeme na základe nášho výskumu za najzaujímavejšie nie odporúčania pre každého jednotlivca. Toto sa nesmie považovať za radu pri nákupe alebo obchodovaní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map