Zaujíma vás, či sa Ripple tento rok oplatí investovať? Použite sprievodcu nižšie a nechajte si odpovedať na svoju otázku!

  • Spoločnosť Ripple sa snaží dosiahnuť regulačnú jasnosť po prebiehajúcom súdnom spore SEC.
  • Veľryby XRP zasa plnia svoje kufre vysokou rýchlosťou, čo zase nesmierne zvyšuje kúpny tlak.
  • Prelom nad 1 dolár spustí FOMO, keď investori tlačia na zisky smerom k historickému maximu.
  • Výhľad spoločnosti Ripple sa z dlhodobého hľadiska zdá byť býčí na základe MVRV, čo znamená primeranú investíciu v roku 2021.

V tejto príručke budeme hovoriť o zvlnení – čo bude zvlnenie v roku 2021 a prečo by ste mali zvážiť investíciu do zvlnenia. Na konci tejto príručky lepšie pochopíte Ripple – a budete schopní odpovedať na otázky „oplatí sa Ripple tento rok kúpiť?“, A ak áno, "aká je najlepšia burza na nákup XRP?".

Svet kryptomeny je neustále na vzostupe. Ako pravdepodobne viete, od predstavenia bitcoinu sa odhady počítačových monetárnych foriem krok za krokom rozširujú. Dokonca aj v krátkom časovom rámci sa odhad cien kryptomeny zvýšil o tisíce a kryptomeny sa stali atraktívnymi aktívami, do ktorých sa dá investovať.

Cyklus býkov s kryptomenami 2020/2021 nechal mnohých sliniť, zatiaľ čo nadšenci z odvetvia sedia na okraji a nedokážu spustiť oči z grafov. Spoločnosť Ripple začala rally so svojimi rovesníkmi, ale po súdnom spore podanom Americkou komisiou pre cenné papiere a burzy (SEC) proti vydávajúcej spoločnosti Ripple Labs Inc. a jej vedúcim zamestnancom utrpela veľké zlyhanie. K detailom sa dostaneme o niečo neskôr.

V decembri došlo ku kolosálnemu zrúteniu, keď XRP klesol o 80% na 0,17 USD. Súdny proces bol významnou nevýhodou, najmä počas býčieho cyklu. Medzitým XRP urobila veľké pokroky smerom k 1 doláru, ale ročné maximum bolo dosiahnuté na 0,75 dolára. V čase písania tohto článku sa XRP na všeobecne vzostupnom trhu pohybuje na hodnote 0,56 USD.

Zvlnenie – prehľad

Spoločnosť Ripple od svojho vzniku vyniká ako blockchainová platforma pre cezhraničné prevody, ktoré sú rýchle a cenovo dostupné. Najdlhšie bol XRP treťou najväčšou kryptomenou na trhu. Predbehol ju však Tether (USDT) a neskôr stratil niekoľko pozícií pre neistotu spôsobenú prebiehajúcim súdnym sporom.

Token medzinárodného prevodu bol navrhnutý na riešenie problému, ktorému v súčasnosti čelia popredné systémy fiat prevodu, ako je SWIFT. Preto spoločnosť Ripple začala existovať v roku 2013 ako celosvetový systém podporujúci platby, medzinárodné zúčtovania a obchodný nástroj. Token XRP je natívny pre blockchain, XRP Ledger.

Je nevyhnutné mať na pamäti, že Ripple sa odlišuje od bitcoinu (BTC) a ethereum (XRP) ako most medzi fiatom a digitálnym svetom. Spoločnosť Ripple navyše verí, že je schopná vyriešiť problémy v reálnom svete. Upozorňujeme, že XRP nie je ťažiteľná minca ako BTC a ETH, pretože všetkých jej 100 miliárd tokenov bolo vytvorených na začiatku projektu..

Jedinou prekážkou je, že XRP vychádza ako centralizovaná kryptomena a nie decentralizovaná ako jej partneri, hlavne preto, že 55 miliárd z celkovej ponuky vlastní Ripple Labs.

Čo zatiaľ spoločnosť Ripple dosiahla?

Spoločnosť Ripple si v priebehu rokov vybudovala rôzne systémy, aby jej pomohla dosiahnuť svoje ciele. Napríklad RippleNet je blockchainová platforma, ktorá zákazníkom umožňuje využívať XRP pri získavaní likvidity, najmä na medzinárodných trhoch. Platforma už spája viac ako 300 bánk a platobných inštitúcií, aby zabezpečila okamžité vyrovnanie pri súčasnom znížení poplatkov za výmenu.

Posledným vlajkovým produktom spoločnosti je likvidita na požiadanie (ODL), ktorá pomáha ľuďom, bankám a iným inštitúciám na prevod peňazí poskytovať okamžité cezhraničné platby bez predbežného financovania nových trhov..

Hlavné globálne organizácie ako MoneyGram podporili ODL. Ďalej sa mu darí v krajinách ako Brazília, Filipíny a ázijský región. Okrem toho poskytuje ľuďom prostriedky na medzinárodné a rýchle zasielanie a prijímanie peňazí.

Mnoho odborníkov považuje Ripple za pokrokovú mincu, ktorá je na zozname Coimarketcap ako 6. kryptomena. Spoločnosť Ripple, ktorá bola uvedená na trh v roku 2012, je jednou z najcennejších kryptomien v krypto komunite.


Spoločnosť Ripple nedávno zaznamenala pokles ceny, pretože čelila obvineniam SEC, ale krypto analytici sa domnievajú, že spoločnosť Ripple sa oplatí kupovať v roku 2021, pretože sa očakáva, že jej hodnota porastie.

Prečo by ste mali v roku 2021 investovať do spoločnosti Ripple?

XRP je jedným z digitálnych aktív, ktoré sa aj napriek býčím trhom stále obchodujú za relatívne nízku cenu. Spoločnosť Ripple Labs Inc. a jej najvyšší predstavitelia čelia žalobe podanej SEC za údajný predaj neregistrovaných cenných papierov zákazníkom. Americká SEC tvrdí, že blockchainovej spoločnosti sa pri dodržiavaní zákona o cenných papieroch darilo držať krok od regulácie už viac ako sedem rokov.

Súčasne spoločnosť Ripple už vystrelila späť na SEC a požiadala regulátor, aby preukázal, že bitcoin a ethereum nie sú cennými papiermi. Ripple je pripravený brániť sa a nebude brať údery regulátora na kolená, aby skrátil dlhý príbeh.

Preto neistota, ktorá sa vznáša okolo Ripple, nakoniec vyprchá, čo umožní XRP zhromaždiť sa ako jej rovesníci. Za zmienku stojí, že XRP sa nedávno uzavrel na 1 dolári, ale opravil okolo 0,75 dolára. Rozpis zistil podporu na 0,35 USD, čo býkom umožnilo bojovať o odskok. Prekážka v hodnote 0,7 USD momentálne obmedzuje pohyb, pretože cezhraničné bitky s tokenmi vedú k úniku nad 0,6 USD.

Býčí výhľad spoločnosti Ripple z pohľadu reťazca

Metriky on-chain poskytujú skvelý prehľad o cenových akciách kryptomien. Podľa distribučného modelu držiteľa Santimentu sú veľryby na divokej nákupnej horúčke. Napríklad počet adries s 10 000 až 100 000 XRP sa zvýšil z decembrového minima 95 022 na takmer 104 500. Zároveň sa tie, ktoré obsahujú medzi 100 000 a 1 miliónom XRP, zvýšili z 15 860 na zhruba 17 225.

Rozmach veľrýb je obrovským vzostupným signálom, ktorý by v tomto roku mohol viesť k zvýšeniu hodnoty XRP. Všimnite si, že objem presunutý veľrybami určite zvýši zadný vietor za XRP.

Model MVRV odhaľuje, že XRP je stále v nákupnej zóne. Santiment vysvetľuje, že metrika zdôrazňuje priemerný zisk alebo stratu tých, ktorí držia tokeny XRP, ktoré zmenili majiteľa za posledných 30 dní, a to na základe ceny, keď sa každý token naposledy pohyboval. Preto MVRV rovnajúca sa dvom naznačuje, že držitelia XRP sú v súčasnosti dvakrát investovaní.

Inými slovami, je nepravdepodobné, že investori predajú, keď budú mať peniaze alebo stratu. Vysoká hodnota MVRV znamená, že korekcia je pravdepodobná, pretože investori by najradšej inkasovali zisk. V čase písania článku sa model XRP MVRV udržiaval na hodnote 0,459, čo naznačuje, že cezhraničný token je stále v zóne nákupu.

Zvlnenie sa stáva populárnym postupne, čo je jedným z mála dôvodov podporených celkovým rozširovaním mince v priebehu rokov. Nárast používateľov, ktorí sa k sieti pripájajú až koncom roka 2020, zanecháva pozitívny dojem z kryptomien. Iba v januári 2021 stúpol nárast zapojenia používateľov do siete až na úroveň 240%.

Ripple nikdy nemal byť peniazmi alebo platobnou stratégiou. Vďaka tomu je investovanie do istej miery priemernou mincou. V každom prípade existuje malý počet trhov, ktoré na webe potvrdzujú platbu v tokenoch XRP..

Môžete si s ním napríklad kúpiť iný tovar, čo ho robí atraktívnejším pre kupujúcich. Môžete zistiť zoznam obchodníkov, ktorí sú evidentne schopní uznať Ripple XRP, veci sa však neustále menia a niektoré známe trhy v tomto okamihu to neuznávajú.

Navrhuje sa, aby základným prípadom použitia pre XRP bol pohyb rôznych peňažných štandardov (alebo pre istotu položiek, napríklad zlata alebo ropy) nad organizáciou Ripple. Navyše investícia do Ripple v roku 2021 môže byť dobrým krokom, pretože cena XRP je v súčasnosti nízka a očakáva sa, že v blízkej budúcnosti vzrastie.

Čo bude zvlnenie v roku 2021?

Predikcia ceny Ripple na rok 2021 sa dostane vysoko nad historické maximum 3,56 USD. Z technického hľadiska sa XRP teší na prekonanie ročného maxima na 0,75 USD. Bulls sa bude môcť zamerať na riešenie prekážok z apríla 2018 za 0,99 USD. Obchodovanie nad 1 dolárom pravdepodobne vyvolá strach z straty (FOMO) a následne katapultuje cenu na rekordne vysokú hodnotu.

Týždenný graf XRP / USD

Konvergenčná divergencia kĺzavého priemeru (MACD) má býčí impulz, ktorý naznačuje, že XRP bude pokračovať s rastúcim trendom. 50 jednoduchých kĺzavých priemerov (SMA) sa navyše chystá prekročiť 100 SMA na týždennom grafe a vytvorí vzostupný vzorec zlatého kríža. Ak bude trend pokračovať, XRP by mohlo prestreliť historické maximum a rally sa vyšplhať na 10 dolárov. Užitočnosť Ripple naďalej rastie, čo je faktor, ktorý podporí očakávaný obrovský skok v hodnote.

Keďže cena bitcoinu teraz prekročila hranicu 50 000 dolárov, jednotlivci, ktorí chcú investovať menšie čísla a majú vyššiu návratnosť, radšej investujú do mincí, ako je Ripple. To by navyše mohlo pomôcť spoločnosti Ripple zvýšiť hodnotu, pretože bude väčší dopyt.

Čo však bude mať spoločnosť Ripple v roku 2021? Longforecast predpovedal, že hodnota XRP môže do roku 2021 dosiahnuť až 1,29 USD. Digitalcoin predpovedá, že Ripple by mohol dosiahnuť 0,89 USD už v marci, a potom do decembra 2021 klesnúť na 0,86.

Oplatí sa spoločnosti XRP investovať v roku 2021?

XRP zostáva dôstojnou investíciou aj v roku 2021. Zdá sa, že jediným kameňom úrazu je žaloba proti vydávajúcej spoločnosti. Spoločnosť Ripple Labs je však pripravená bojovať o výhru, ktorá tiež z dôvodu regulačnej jasnosti zvýši hodnotu tokenu. Zároveň sa Ripple predstavuje ako platforma na podporu stabilnýchcoinov a mohla by ťažiť z toho, že centrálne banky majú v úmysle spustiť štátne digitálne aktíva.

XRP, pokročilý token, ktorý vytvorili zakladatelia spoločnosti Ripple, potešil niekoľko prudkých ziskov, ktoré v januári 2021 stúpli z 0,25 USD na viac ako 0,75 USD.

Zvlnenie by sa mohlo v roku 2021 odhadovať na 1 dolár, čo naznačuje Nigel Green, organizátor a výkonný riaditeľ menovej konzultácie deVere Group. Green poukázal na pozornosť, ktorá zahŕňa token XRP, rovnako ako na jeho primeranú šikovnosť pri príprave tejto prognózy. Vďaka tomu by bol token veľmi atraktívny na investovanie.

Zvýši cenu v roku 2021?

Aby bolo mierne, XRP môže dosiahnuť 1,20 USD pred koncom roku 2021. Podľa mnohých krypto pozorovateľov môže dokonca dosiahnuť 2 USD..

Ako startup bol financovaný rôznymi finančnými podporovateľmi. Tento finančný startup má názov svetovo známych organizácií vrátane spoločnosti Google. Pretože sa odhad Ripple rozširuje, mnoho ďalších bežných a realizovaných organizácií sa navyše rozhodlo vložiť do tejto investície zdroje v nasledujúcich mesiacoch.

To dáva spoločnosti Ripple moc prispievať a budovať si dôveru pre svojich finančných podporovateľov. Uvedená skutočnosť navyše zvyšuje možnosť, že by táto minca mohla v roku 2021 zaznamenať rast cien.

Spoločnosť Ripple Coin News hodnotí, že nadchádzajúce roky by sa po nepredvídateľnom vzore mohli pre spoločnosť Ripple objaviť ako plynulý čas. Bude dochádzať k vývoju kolúzií a pribúdajúcich inovácií, ktoré by mohli zvýšiť cenu XRP na 8 alebo 10 dolárov. Vďaka tomu je atraktívnym investičným miestom pre všetkých záujemcov o kryptomenu. Je teda logické, že jeho cena by mohla v blízkej budúcnosti, konkrétne do konca roku 2021, stúpať.

eToro – Najlepšia platforma na nákup Ripple XRP

eToro sa v priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Kľúčové slová

  • Longforecast je optimistický pri predpovedaní ceny Ripple v roku 2021, pričom predpokladá, že do októbra by mohla dosiahnuť až 1,09 USD.
  • Cena Ripple stúpa na vyššiu hodnotu, konkrétne na konci roku 2021 okolo 1,20 USD.
  • Je len logické, že cena Ripple stúpne v blízkej budúcnosti, konkrétne do konca roku 2021.

Čo je to Ripple? Sprievodca pre začiatočníkov

Predikcia zvlnenia ceny

Čo bude viesť k cene Ripple XRP v roku 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector