Predikcia cien binárnych mincí

Predikcia cien binárnych mincí na roky 2021, 2022, 2023, 2024 a 2025

Binance Coin práve dosiahol historické maximum. Kam si odborníci myslia, že kryptomena bude smerovať ďalej?

Binance coin (BNB) bol uvedený na trh v roku 2017 a priťahoval pozornosť komunity kryptomien ako takej. Binance coin sa rýchlo etabloval medzi top kryptomenami a trhovou kapitalizáciou sa prelomil do prvej desiatky kryptomien.

Aj keď je minca Binance vnútornou menou burzy Binance, podobne ako iné kryptomeny, podlieha volatilite trhu a je možné ju vymeniť za iné kryptomeny. Predikcia cien The Binance Coin však predpovedá, že token bude mať býčích niekoľko rokov pred sebou.

Čo je to Binance Coin?

Binance Coin je kryptomena burzy Binance. Je to ako iné kryptomeny a dá sa použiť výmenou za iné aktíva. Rovnako ako iné krypty, aj tento podlieha volatilite v závislosti od trhových podmienok. Binance Coin má tri základné funkcie

  • Ako obchodný majetok je možné použiť Binance Coin
  • Používatelia ho môžu použiť na zníženie provízií na platforme.
  • Môže byť použitý na platbu za aktíva alebo tovar na webových stránkach akceptujúcich Binance Coin.

Binance Coin má jedinečnú vlastnosť, keď pravidelne dochádza k popáleninám kryptomeny. Cieľom je znížiť rezervu Binance Coins na 50% počiatočnej rezervy kryptomeny.

Predikcia mincí Binance: História cien

Binance Coin začal s cenou 0,1 USD v roku 2017. Do konca októbra cena kryptomeny prekročila hranicu 1 USD. Cena sa postupne postupne zvyšovala a prvé veľké oživenie zaznamenala v januári 2018, keď mena vyskočila z 8 na 24 dolárov za týždeň. Nemohlo však zostať na tejto cenovej úrovni a po zistení určitej volatility kleslo do prvého februárového týždňa späť o 8 dolárov. Cena zostala pár mesiacov relatívne stabilná, aj keď celkovým vývojom bolo postupné zvyšovanie ceny. Do júna 2017 sa cena Binance Coin zdvojnásobila z februárovej ceny na 17 dolárov.

Od júna 2018 došlo k postupnému poklesu ceny. Aj keď nedošlo k náhlym poklesom hodnoty, celkovým trendom bol postupný pokles ceny.

Binance Coin v decembri 2018 klesla na minimum 4 $, potom začala opäť stúpať. Rok 2019 sa začal pozitívne, znateľným zvýšením cien. Až do apríla mena stále zhodnocovala a dosiahla najvyššiu cenu 34 dolárov 25. mája 2019. Napriek tomu, že po dosiahnutí tohto cenového bodu po dosiahnutí tohto cenového bodu narazila na určitú volatilitu, Binance Coin sa v júni ďalej vyšplhala na 38 dolárov a potom za necelý mesiac klesla na 27 dolárov. Kryptomena zostala relatívne stabilná až do polovice augusta, kým nezačala klesajúci trend.

Do konca septembra klesla Binance Coin na 15 dolárov. Našla podporu za túto cenu a udržiavala cenovú hladinu až do konca roka.

Binance Coin začal rok 2020 na 13 dolároch, ale okamžite začal stúpať na cene. Do polovice februára sa mena obchodovala na 26 USD, ale za niečo vyše mesiaca klesla na 9 USD. Cena neustále postupne rástla a prvý augustový týždeň sa obchodovala za 22 dolárov.

V septembri 2020 prelomila Binance Coin hranicu 30 dolárov a do polovice decembra sa udržiavala medzi cenovými úrovňami 25 až 35 dolárov. Kryptomena sa zhromaždila v posledný decembrový týždeň 2020 a do 18. januára sa obchodovala za 45 dolárov. Cena krátko klesla na 38 dolárov a potom sa pozoruhodne postavil na burzu, do 14. februára dosiahol 133 dolárov. V súčasnosti sa Binance Coin obchoduje za 130 dolárov a očakáva sa, že cena stúpne.


Súvisiace: Ako investovať do mince Binance

Predikcia mincí Binance: Analýza cien

Spoločnosť Binance Coin začala v decembri 2020 za cenu okolo 30 dolárov. Zostala relatívne stabilná, krátko predtým klesla na 27 dolárov a potom sa pomerne rýchlo uzdravila. Do 7. januára sa obchodoval za 43 dolárov. Krátko poklesla na 38 dolárov a potom sa opäť zvýšila. Tentoraz bola rally rýchla. Do 7. februára sa mena obchodovala na 72 USD, čo sa za necelých štrnásť dní takmer zdvojnásobilo. Tu sa to nezastavilo, pretože opäť prudko vzrástlo a do 14. februára sa obchodovalo za 133 dolárov, čo sa za necelý týždeň takmer zdvojnásobilo.

Väčšina analytikov súhlasí s tým, že spoločnosť Binance Coin si zachová svoju bežeckú pozíciu a bude pokračovať v ďalších zhromaždeniach. Pozrime sa na predikciu ceny Binance Coin na rok 2021 a ďalšie roky.

Predpovede cien BNB: Čo bude ďalej?

Predikcia cien binárnych mincí 2021

Binance Coin už prekonala väčšinu predpovedí pre rok 2021, pričom kryptomena sa už obchodovala za 272 dolárov a očakávala ešte ďalší rast.

S rastúcim záujmom o mince a s čoraz väčším priťahovaním investorov k mene sa cena bude ešte zvyšovať. Väčšina analytikov cien Binance Coin teraz predpovedá, že mena v roku 2021 prekoná hranicu 700 dolárov.

Binance Coin by mohla do polovice roka dosiahnuť 600 dolárov a do konca roku 2021 mohla dokonca tlačiť na 800 dolárov.

Predikcia ceny Binance Coin na rok 2022

Analytici predpovedajú v roku 2022 pre spoločnosť Binance Coin veľmi vzostupný rok, pričom väčšina analytikov cien spoločnosti Binance Coin predpovedá, že by tento rok mohol začať za cenu 800 dolárov a do polovice roku 2022 dosiahnuť 1000 dolárov.

BNB môže tiež nájsť podporu na cenovej úrovni 900 dolárov a udržať si ju po zvyšok roka, pričom niektoré predpovede naznačujú, že by sa mohla obchodovať za 1200 dolárov do konca roku 2022.

Predikcia ceny mince Binance na rok 2023

Cena BNB by mohla v roku 2023 zostať na úrovni 2 000 dolárov. Niektorí analytici predpovedajú menšiu cenovú korekciu, očakáva sa však, že kryptomena si v roku 2023 udrží pozitívny výhľad a nebude vidieť drastický pokles ceny.

Predikcia cien binárnych mincí na roky 2024 – 2025

Aktuálny beh býkov sa vzoprel všetkým predpovediam cien Binance Coin. V rokoch 2024 a 2025 mohla Binance Coin prekonať všetky doterajšie rekordy a dosiahnuť nové výšky.

Existuje skutočná možnosť, že Binance Coin prekoná hranicu 3000 dolárov niekedy v roku 2025. Cena by sa mohla zvýšiť, ak by sa do tej doby mohli pridať nejaké nové funkcie.

Predpovede BNB od odborníkov na kryptomenu

WalletInvestor je presvedčený, že BNB čaká býčí rok a že by mohol zaznamenať výrazný rast v roku 2021. Predpovedal, že Binance Coin do polovice roka prelomí 300 – 400 dolárov. Spoločnosť Binance Coin však tieto očakávania zatiaľ okázalo prekonala.

Cena DigitalCoin predpovedal, že Binance Coin posunie hranicu 600 dolárov do polovice roku 2021 a potom poklesne v dôsledku cenovej korekcie. Podľa jeho prognózy by BNB zaznamenala hviezdne zotavenie a skončila by rok 2021 na vysokej známke 650 dolárov.

Coinpedia predpovedal, že coin Binance by mohol do konca roku 2021 vytlačiť 500 dolárov, a pri pohľade na súčasný výkon Binance Coin. Ich predpoveď sa mohla ukázať ako správna.

Binance Coin sa takmer všetkým predpoveďám vzoprel a dosiahol ceny, o ktorých mu nikto nepredpovedal, aspoň nie tak rýchlo. Uvidí sa, či tento beh býkov vydrží, ale väčšina znakov poukazuje na to, že kryptomena si tento hviezdny beh udržiava.

Faktory ovplyvňujúce cenu BNB

Keďže spoločnosť Binance Coin poprela všetky očakávania týkajúce sa jej ceny, pozrime sa rýchlo na to, aké faktory ovplyvňujú cenu BNB.

1. Štvrťročné spálenie BNB:

Binance každý štvrťrok spaľuje malé percento BNB. Cieľom je zabezpečiť, aby v obehu zostala iba polovica pôvodne vydaných tokenov.

2. Uvedenie nových produktov na trh:

Nové produkty ako Binance DEX a reťazec Binance mali pozitívny vplyv na cenu Binance Coin. Binance Coin je jedným z hlavných obchodných aktív na Binance DEX.

3. IEO:

Binance má vlastnú platformu, ktorá umožňuje začínajúcim podnikom uskutočňovať svoje kampane. Binance Coin sa používa na nákup nových tokenov, čo vedie k tomu, že viac ľudí si zakúpi Binance Coin.

4. Nové trhy:

Token Binance závisí od toho, ako dobre si burza Binance vedie, a s expanziou burzy na nové trhy sa cena Binance Coin nevyhnutne zvýši.

Predikcia ceny Binance: záver

Uvidí sa, ako si Binance Coin vedie v budúcom roku a ďalších rokoch. Väčšina predpovedí cien Binance Coin predpovedá vzostupný trh pre menu, čo znamená, že by sme mohli zaznamenať trvalý nárast ceny kryptomeny.

Z vyššie uvedeného dôvodu by to mohol byť vhodný čas na to, aby investori vstúpili na trh a dosiahli značný zisk.

Ak Binance Coin bude naďalej popierať očakávania a bude fungovať tak, ako boli, dá sa s istotou povedať, že Binance Coin je jednou z najlepších investícií v krypto priestore.

Majte však na pamäti, že cena závisí od sentimentu na trhu, ktorý sa môže kedykoľvek zmeniť a mať pozitívny alebo negatívny vplyv na kryptomenu. Pred investíciou do mince Binance Coin je nevyhnutné dôkladne preskúmať váš výskum.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Binance Coin BNB

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Časté otázky

Je Binance Coin rozumná investícia?

Áno, Binance Coin je v súčasnosti vynikajúca investícia. Momentálne je uprostred býčieho výbehu a očakáva sa, že jeho cena ešte stúpne. Aj keď vstúpite na trh v tomto cenovom bode a investujete do Binance Coin, môžete na svojej investícii stále významne profitovať.

Bude Binance Coin v blízkej budúcnosti výnosný?

Áno, očakáva sa, že Binance Coin bude ziskový, pretože takmer všetky predpovede cien predpovedajú predĺženie býka pre kryptomenu.

Aká bude hodnota Binance Coin o 10 rokov?

Binance Coin by mohla prekonať hranicu 1 000 dolárov za 10 rokov.

Aké sú výhody Binance Coin?

Binance Coin je natívnym tokenom jednej z najväčších búrz kryptomien na svete. Token má tiež silnú podporu tímu, ktorý neustále inovuje a vylepšuje token.

Na čo môžem použiť Binance Coin?

Binance Coin sa používa na kryptoburze Binance a tiež sa používa na obchodovanie s aktívami.

Čítaj viac:

Koľko bude mať BNB hodnotu v roku 2021 a ďalej?

Ako nakupovať mince Binance – Sprievodca pre začiatočníkov

Je Binance Coin dobrá investícia a mal by som investovať do mince Binance?

Klady a zápory investovania do mince Binance, bude to milionár?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map