Predikcia cien éteru

Predikcie cien etherea na roky 2021, 2022 a 2025

Ethereum je po bitcoinoch druhou najväčšou kryptomenou. Od svojej počiatočnej ponuky zaznamenal Ethereum rast cien o viac ako 1000%. Od začiatku roku 2021 predikcia cien éteru uvádza, že vodca inteligentných kontraktov sa chystá na masívny beh býkov.

25. januára 2021 dosiahlo Ethereum historické maximum 1456,26 USD, čo prekonalo predchádzajúce historické maximum 1439,33 USD. Ethereum tiež prekonalo bitcoiny v počte transakcií a poplatkoch za transakcie, pričom Ethereum spracováva dvojnásobok denného objemu transakcií bitcoinu.

Čo je to ethereum?

Ethereum je autonómna, decentralizovaná platforma, ktorú prevádzkujú tisíce dobrovoľníkov z celého sveta. Blockchain je domovom niekoľkých DeFi tokenov. Jeho popularita v priestore DeFi pomohla spoločnosti Ethereum upevniť si pozíciu druhej najväčšej kryptomeny po bitcoinoch a najvyhľadávanejšej platformy pre projekty DeFi.

Rodná mena Etherea Ether uľahčuje fungovanie inteligentných kontraktov založených na Ethereu a dApps založených na platforme. Ether je platobným prostriedkom pre používateľov etherea a zároveň motiváciou. Éter je možné zameniť za iné kryptomeny, ale nemožno ho nahradiť inými menami, aby sa zabezpečil plyn pre transakcie v sieti Etherea..

Inteligentné zmluvy na platforme Ethereum sa vykonávajú samy, čo znamená, že pri splnení konkrétnych vopred stanovených podmienok sa zmluva automaticky vykoná.

Čítajte viac: Čo je to Ethereum? Sprievodca ethereom pre začiatočníkov a tipy na investovanie do ETH

Cenová história spoločnosti Ethereum

Rovnako ako iné kryptomeny, aj Ethereum zaznamenalo svoj spravodlivý podiel na volatilite. Bola to však jedna z najstabilnejších mien v kryptopriestore. Pozrime sa na cenovú históriu Ethereum trochu podrobnejšie.

Ethereum zažilo svoj prvý výrazný nárast medzi 17. májom 2017 a 20. júnom 2017, keď sa kryptomena za mesiac zvýšila z 90 na 364 dolárov. Kryptomena potom zaznamenala miernu volatilitu, ale v decembri sa opäť zvýšila. Okolo 13. decembra prešla okolo 500 dolárov a v polovici decembra dosiahla 730 dolárov.

Koncom mesiaca sa Ethereum obchodovalo za zhruba 800 dolárov. V januári konečne prelomil hranicu 1 000 dolárov, ale opäť zaznamenal volatilitu a do februára klesol na 750 dolárov. Od mája začala hodnota éteru klesať v máji 2018 a v decembri klesla pod 100 $.

Ethereum odvtedy nemalo toľko pohybu, čo sa trochu zhodnocovalo, ale nikdy nedosiahlo maximá, ktoré malo v januári 2018. Keď však kryptomeny zažili ďalší býčí beh, hodnota éteru v decembri 2020 prudko vzrástla a mena dosiahla najvyššiu cenu v januári 25. miesto, ktoré dosiahlo 1 566,26 USD a prekonalo tak svoje predchádzajúce maximum 1439,33 USD.

Analýza cien éteru


Predpokladá sa, že v roku 2021 dôjde k výraznému rastu ethereum, ktoré dosiahne historické maximum. V roku 2020 sa Ethereum väčšinou pohybovalo medzi 550 a 750 dolárov. Medzi týmito dvoma cenovými bodmi zotrval dosť dlho, kým sa 3. januára prudko zvýšil.

Cena dosiahla 1330 dolárov a potom opäť klesla pod 1000 dolárov. Našiel však podporu na hodnote 900 dolárov. Ethereum v tomto okamihu začalo pomalé oživenie, a hoci kryptomena narazila na dosť veľký odpor. Najväčší odpor bol na hodnote 1 250 dolárov, ktorú sa snažil porušiť.

Ethereum nakoniec prešlo cez odpor a prekročilo 1400 dolárov a stanovilo svoju najvyššiu cenu. Kryptomena opäť nedokázala udržať cenu a zaznamenala mierny pokles, našla však podporu na hodnote 1250 dolárov. Ethereum sa vrátilo späť na 1300 dolárov, nasledovala však korekcia, ktorá v čase písania tohto článku stále trvá.

Zvážili by ste investíciu do Ethereum ETH?

Predikcia cien éteru na rok 2021

Prijatie DeFi a dapps zvyšuje cenu Etherea. Prebiehajúci upgrade na ethereum 2.0 má tiež pozitívny vplyv na cenu kryptomeny. Ethereum 2.0 sľubuje, že umožní Ethereu rýchlejšie spracovávať transakcie, čím sa zvýši škálovateľnosť siete pri prechode z mechanizmu konsenzu typu Proof-of-Work na Proof-of-Stake. Vďaka Ethereum 2.0 bude Ethereum schopné vykonávať 10 000 transakcií za sekundu z meny 30.

Čítajte viac: Analýza cien éteru pre rok 2021

Predikcia cien éteru na rok 2022

Očakáva sa, že spoločnosť Ethereum uzavrie množstvo partnerstiev v roku 2022. Tieto väzby pozitívne ovplyvnia cenu Etherea. Väčšina expertov na kryptomeny predpovedala, že mena by mohla do konca roku 2022 dosiahnuť 2 500 dolárov, čo je optimistický cieľ, ale očakáva sa, že ho splní Ethereum..

Predikcia cien éteru na rok 2023

Očakáva sa, že v roku 2023 dôjde k výraznému zvýšeniu hodnoty etherea vďaka výraznému masovému prijatiu. Ethereum upevní svoje sily v priestore DeFi, bude rásť so silnou kapitalizáciou a výrazným zvýšením hodnoty za mincu.

Predikcia cien éteru na rok 2024

Brian Schuster, zakladateľ spoločnosti Ark Capital, verí, že v roku 2024 sa bude Ethereum obchodovať za zhruba 100 000 dolárov.

Predikcia cien éteru na rok 2025

V nasledujúcich rokoch bude Ethereum zaznamenávať značný rast. Súčasné cenové hladiny naznačujú, že ethereum sa dostalo do rozpakov a s tým, ako sa projekty DeFi čoraz viac usilujú o ethereum, by hodnota kryptomeny mohla stúpnuť na úroveň, ktorú si v súčasnosti nie je možné dobre predstaviť. Rastúci záujem o ethereum prinútil niektorých odborníkov predpovedať, že si ethereum v najbližších rokoch udrží cenovú hladinu od 1 000 do 10 000 dolárov.

Predikcia kryptomeny pre investora na cenu éteru:

1. Správa o krypto výskume použila na určenie hodnoty éteru model výmeny vzorcov. Model predpovedal, že Ethereum dosiahne 331 dolárov, ale kryptomena túto hranicu prekonala oveľa skôr, ako ktokoľvek čakal.

Správa o výskume kryptomeny predpovedala, že Ethereum dosiahne do roku 2025 3 500 dolárov.

2. Simon Dedic, riadiaci partner spoločnosti Moonrock Capital, predpovedal, že z dlhodobého hľadiska môže cena Etherea stúpnuť až na 9000 dolárov.

3. James Todaro, riadiaci partner v Blacktown Capital, uviedol, že Ethereum by mohlo dosiahnuť trhovú kapitalizáciu 1 bilión dolárov. Predpovedal tiež, že by sa Ethereum mohlo obchodovať za 9000 dolárov.

4. WalletInvestor.com na druhej strane predpovedal, že sa Ethereum do konca roku 2022 bude obchodovať za zhruba 1022 dolárov.

5. Brian Schuster uviedol, že do roku 2024 by sme mohli vidieť, že sa Ethereum dotkne 100 000 dolárov.

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene éteru v roku 2021?

Predikcia ceny éteru: záver

Pokiaľ ide o väčšinu predpovedí cien etherea, kryptomena je nastavená tak, aby bola svedkom obdobia trvalého rastu. Tento rast je poháňaný niekoľkými faktormi, najmä rastom DeFi, Ethereum 2.0 a ďalších projektov, ktoré si zvolili platformu Ethereum. Toto je ideálny čas na investovanie do ETH, vstup za konkurencieschopnú cenu a značný zisk.

eToro – najlepšia platforma na investovanie do éteru

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Prečítajte si tiež:

Čo je to ethereum a oplatí sa do neho investovať v roku 2021?

Klady a zápory investovania do éteru, bude to milionár?

Čo je najlepších 9 altcoinov, do ktorých sa dá investovať v roku 2021?

Ethereum vs. Bitcoin: Je Ethereum lepšou investíciou ako bitcoin?

Ethereum VS. Zvlnenie: Ktorý by mal byť vo vašom portfóliu?

Časté otázky o predikcii cien éteru

Čo je to ethereum?

Ethereum je autonómna a decentralizovaná platforma, ktorá umožňuje vývojárom vyvíjať a spúšťať decentralizované aplikácie na svojej platforme. Umožňuje tiež použitie inteligentných zmlúv. Tieto inteligentné kontrakty sa vykonávajú automaticky, keď je splnená množina preddefinovaných podmienok. Pretože Ethereum je decentralizovaná platforma, transakcie a procesy môžu bežať bez akýchkoľvek výpadkov alebo zásahov.

V čom sa líši ethereum od bitcoinu?

Spoločnosť Bitcoin založila verejnú distribuovanú knihu na overovanie a ukladanie transakcií do počítačov po celom svete. Ethereum posúva koncept bitcoinu o krok ďalej a využíva blockchain na spustenie počítačového kódu. Zatiaľ čo bitcoin je systém peer-to-peer elektronických peňazí, Ethereum môže spúšťať skripty kódu ako globálna výpočtová sieť.

Čo je to éter?

Ether je natívna mena Ethereum. Éter je kryptomena a tiež napája sieť Ethereum. Používa sa na platby za transakcie a ďalšie služby v sieti Ethereum.

Mám investovať do ETH?

Investovanie do éteru je inteligentný krok, pretože ide o dobre zavedenú kryptomenu. Pred investovaním však buďte dôslední a získajte dobrú predstavu o trendoch na trhu. Investori, ktorí sa chcú diverzifikovať z bitcoinu alebo chcú investovať do iných kryptomien ako bitcoin, by mali pozerať na Ether ako na investičné aktívum.

Predpokladá sa ďalší rast ceny Etherea?

Áno, Ethereum má spustiť býčí beh v roku 2021, pričom sa predpokladá, že kryptomena zhodnotí. S viac projektmi DeFi, ktoré si ako svoju platformu voľby zvolia Ethereum a Ethereum 2.0, ktoré sa budú zaoberať problémami so škálovateľnosťou Ethereum, zaznamená kryptomena v nasledujúcich rokoch nárast svojej hodnoty..

Aká je budúcnosť ethereum?

Platforma Ethereum má potenciál spôsobiť revolúciu v spôsobe financovania. Funkcia inteligentného kontraktu spoločnosti Ethereum vyníma sprostredkovateľa z transakcií a je samostatne vykonateľná. Ethereum sa stane cementom ako kráľ DeFi. Ethereum tiež prechádza z konsenzuálneho mechanizmu Proof-of-Work na mechanizmus konsenzu Proof-of-Stake. Táto aktualizácia rieši problémy so škálovateľnosťou, ktorým Ethereum čelí.

Čo je to Ethereum 2.0?

Ethereum 2.0 alebo Eth2 alebo Serenity je aktualizácia blockchainu Ethereum. Inovácia bude vydaná vo fázach, 1. fáza bude vydaná v roku 2020. Každá fáza aktualizácie zlepší funkčnosť systému Ethereum.

Je Ethereum dobrá investícia?

Ethereum si počínalo lepšie ako takmer všetky altcoiny a bitcoiny. Vďaka tomu je jednou z najlepších investícií, ktoré môžete urobiť. Ethereum je na vzostupe vďaka rastúcej popularite DeFi, takže je to skvelý čas na to, aby ste investovali do kryptomeny a dosiahli významný zisk.

Je ethereum lepšie ako bitcoin?

Ethereum a bitcoin sa technicky nedajú porovnávať, pretože majú odlišné funkcionality. Bitcoin je kryptomena, zatiaľ čo Ethereum je viac ako kryptomena. Jedná sa o autonómnu decentralizovanú platformu, ktorá umožňuje vývoj a zavádzanie dapps na jeho blockchaine.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map