Predpovede ceny bitcoinu do roku 2021: BTC bude dosahovať 50 000 dolárov?

Predpovede ceny bitcoinu do roku 2021

  • Cena bitcoinu sa prvýkrát v histórii prelomila nad 50 000 dolárov, pretože sa zdá, že veľké spoločnosti sa kryptomeny otepľujú.
  • Bitcoin zasahuje nové maximum, pretože Mastercard a BNY Mellon podporujú kryptomenu
  • Tesla nakupuje za bitcoiny 1,5 miliardy dolárov a plánuje prijať kryptomenu ako platbu. Cena bitcoinu dosahuje rekord na úrovni 44 000 dolárov za mincu.
  • Bitcoin bol na plač, odkedy PayPal oznámil, že ponúkne podporu BTC.
  • Senior analytik Citibank verí, že BTC by do decembra 2021 mohol dosiahnuť 318 000 dolárov.

Cena bitcoinu za posledných 12 mesiacov zvýšila návratnosť nad 300%. Skončil sa rok 2020 s absolútnou slzou a skončil sa okolo 29 000 dolárov za bitcoin. Kupujúci zostali pod kontrolou posledné 3 dni, aby zvýšili cenu nad 34 750 dolárov. Obnovený inštitucionálny záujem a vyhliadky na prijatie pohraničného mainstreamu podporili BTC v roku 2020 o viac ako 300%, čo mu pomáha vyhladiť maximá z roku 2017..

Cenová akcia bitcoinu za posledných pár dní

12. decembra vyskočil BTC z 18 000 dolárov a podarilo sa mu otočiť 20-dňovú SMA z odporu na podporu. Odvtedy je popredná kryptomena na absolútnej trhline, takmer sa zdvojnásobila v hodnotení. Od tejto chvíle sa kupujúci snažia prekonať psychologickú úroveň 40 000 a 50 000 dolárov.

Keď sa pozrieme späť, zdá sa, že súčasný býčí beh bitcoinu sa začal okolo októbra, keď platobný gigant PayPal oznámil, že bude ponúkať podporu bitcoinov a kryptomien. Potom sa to zdalo ako séria inštitucionálnych záujmov spoločností ako MicroStrategy, Citibank a JPMorgan, ktorá výrazne zvýšila cenu. Prvý z nich v skutočnosti kúpil BTC v hodnote približne 1,1 miliardy dolárov.

Správa o úniku informácií Citibank z decembra 2020 odhalila, že jeden z ich hlavných analytikov sa domnieva, že cena bitcoinu by mohla do decembra 2021 potenciálne dosiahnuť 318 000 dolárov kvôli svojej reputácii ako "Zlato 21. storočia."

Sme pripravení investovať do Bitcoinové BTC?

Analytici uvádzajú svoje predpovede ceny bitcoinu

1. Willy Woo

Oslávený bitcoinový analytik Willy Woo verí, že BTC už nikdy neklesne pod 20 000 dolárov. Podľa Wooa podpora 24 000 dolárov predstavuje pevnú bariéru, ktorá by si vyžadovala finančnú katastrofu, aby sa mohla zrútiť.

bitcoin predpovedá vývoj cien

Predtým, okolo 16. decembra, Woo predpovedal, že BTC sa ani zďaleka nepribližuje svojej historicky vysokej úrovni.

bitcoin predpovedá vývoj cien

Woo dospel k záveru, že podľa súčasnej trajektórie je 100 000 dolárov „smiešne nízky cieľ“. Cíti však, že 55 000 dolárov je ďalším cenovým medzníkom, na ktorom sa bitcoin stane trhom biliónov dolárov. Berte na vedomie, že v čase písania tohto článku trhový strop Bitcoinu prekročil 600 miliárd dolárov.

Woo urobil ďalšie zaujímavé pozorovanie.


Užitočný ukazovateľ zisku a zisku (SOPR) je užitočný ukazovateľ, ktorý sleduje celkový zisk a stratu trhu pomocou údajov z blockchainu bitcoinu vytvoreného Renatom Shirakashim.

Meria zisk alebo stratu priemerného investora výpočtom rozdielu medzi nákupnou cenou a predajnou cenou mincí presunutých na reťazci.

Graf indikátora bitcoinovho SOPR

Štúdiom grafu Woo spozoroval:

Ďaleko od resetovania, čo v súčasnosti znamená obrovské množstvo nákupu FOMO na trhu, prekonali príjemcov zisku a posunuli cenu nahor. To sa ešte predtým na začiatku cyklu neobjavilo.

2. Mark Newton

Mark Newton, zakladateľ a prezident spoločnosti Newton Advisors, tento týždeň pre CNBC’s Trading Nation uviedol, že hoci sa bitcoiny môžu tešiť zo skvelého behu býkov, začiatkom roku 2021 sa môžu pozastaviť.

“Na strednodobom základe je to stále dosť vzostupné vzhľadom na to, že to práve prepuklo na nové maximá všetkých čias.” Myslím si, že máme niekoľko spôsobov, ako ísť. Z krátkodobého hľadiska mi môj cyklus zloženia ukazuje, že vrcholíme začiatkom januára. “

Newton uviedol, že týždenný graf bitcoinu a index relatívnej sily odrážajú rastúci záujem o najväčšiu digitálnu menu na svete, najmä zo strany inštitucionálnych investorov.

Graf indexu relatívnej sily bitcoinu

3. Tom Lee

Analytik a výkonný riaditeľ Fundstrat Tom Lee v rozhovore pre CNBC uviedol, že slabnúci dolár prispeje k ďalšiemu rastu cien bitcoinu.

„Po prvé, bitcoiny musia byť v niečom denominované. Takže ak dolár oslabuje [a] bitcoin si drží svoju hodnotu, potom bitcoin stúpa. Dôležitejší efekt je však tento rok, keď sme videli veľa likvidity centrálnych bánk. Dolár bol po väčšinu roka prekvapivo skutočne silný, ale jeho slabosť teraz prinúti ľudí zamyslieť sa: „Ako udržujete jednotku v zdravých peniazoch?“ Mnoho ľudí si myslelo, že takým obchodom bude zlato. Myslím si, že pre niekoho musí byť stále primeraný základ, aby bol dlhým zlatom, ale myslím si, že pre mladších ľudí a pre tých, ktorí sú v digitálnej generácii, je bitcoin tým digitálnym aktívom, ktoré si chce uchovať ako uchovávateľ hodnoty. “

Pokiaľ ide o Leeho, bitcoin 2021 prekoná svoj býčí beh v roku 2020. Varuje však, že BTC pravdepodobne stratí hodnotu, ak sa akciový trh napraví.

“Musíme mať na pamäti, že základňa držiteľov bitcoinov je stále malá.” Nemyslím si, že existuje viac ako milión skutočných ľudí, ktorí vlastnia bitcoiny, v porovnaní s takmer miliardou ľudí, ktorí vlastnia ďalšie finančné nástroje. Takže je to malé – penetrácia je jedna tisícina toho, kde by mala byť … Myslím si, že ak budeme mať korekciu akcií, potom bitcoin padne, a to preto, že veľa prírastkových kupcov – ak sú v USA – môže využívať pákový efekt, riziko alebo ochotu riskovať ako dôvod na doplnenie bitcoinu, takže by mal skutočne klesať, pretože akcie klesajú. “

4. Russ pleseň

Russ Mold, investičný riaditeľ v sprostredkovateľskej spoločnosti AJ Bell, je presvedčený, že zlato aj bitcoin dosiahnu nové maximá v roku 2021. Podľa Moldu bude hlavným faktorom tohto rastu fixná ponuka bitcoinu vo výške 21 miliónov tokenov a 2 zlaté % ročne rast ponuky.

"Niekto bude namietať, že zo zlata aj z bitcoinov bude treba vyťažiť viac, najmä ak vlády budú hromadiť dlhy a centrálne banky sa budú snažiť financovať tieto pôžičky zadnou vrátkou pomocou kvantitatívneho uvoľňovania, nulových úrokových sadzieb a manipulácie s výnosmi dlhopisov hodnota nedostatku vo vzťahu k hotovosti."

Prognóza predpovede ceny bitcoinu na rok 2021:

Budeme zdieľať najlepšiu predikciu ceny bitcoinu na rok 2021. Pozeráme sa na BTC, aby sme zistili, čo majú odborníci povedať na jeho budúcu výkonnosť a koľko bude mať bitcoin hodnotu v roku 2021 a ďalších rokoch.

Pozrime sa na niektoré expertné predpovede bitcoinu (BTC) na najbližšie roky:

Bitcoinové expertné predpovede na rok 2021

1. Coinswitch: 39 869,44 dolárov

Podľa jeho predpovedí by hodnota bitcoinu mohla do konca roku 2021 stúpnuť na 40 000 dolárov.

2. CoinLiker.com: 52 371,73 dolárov

Podľa CoinLiker by sa hodnota bitcoinu mohla do samého konca roku 2021 zvýšiť na 52 000 dolárov.

3. Trading Beasts: 55 000 dolárov

Na základe jeho Predpovedí by cena bitcoinu mohla v roku 2021 stúpnuť na 55 000 dolárov.

Záver – Tešíme sa na optimistickú cenu bitcoinu v roku 2021

My v Trading Education veríme, že cena bitcoinu by mohla byť do roku 2021 okolo 50 000 dolárov. Cítime, že cena pravdepodobne prejde krátkodobou korekciou, pretože aktívum je výrazne predražené (v čase písania tohto článku BTC za posledných 24 rokov klesol z 33 000 na 29 500 dolárov) dve hodiny). Táto oprava je však ako krátkodobá.

Pravdepodobne bude testovaná úroveň podpory 24 000 dolárov, ale nemyslíme si, že by sa cena bitcoinu v najbližšej dobe znížila pod túto hodnotu. V ideálnom prípade by kupujúci mali v priebehu budúceho týždňa naberať na obrátkach, aby sa prelomili nad psychologickými hranicami 33 000 dolárov a 34 500 dolárov. Otočením týchto dvoch úrovní z odporu na podporu by sa cena mala dostať na úroveň 40 000 dolárov a 50 000 dolárov.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu bitcoinov

sprostredkovateľ etoro

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený

Čítaj viac:

Analýza ceny bitcoinu do roku 2021

Sprievodca investovaním do BTC pre najlepších začiatočníkov

Investujte do bitcoinu: Čo povedie k cene bitcoinu v roku 2021?

Čo je to bitcoin a oplatí sa do neho investovať v roku 2021?

Výhody a nevýhody investovania do bitcoinu, bude to milionár?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map