Zistite, prečo sa spoločnosť ADA chystá explodovať v roku 2021

S viac ako 7 000 kryptomien, ktoré sú k dispozícii na trhu, svet blockchainu prekvitá a bude v nasledujúcich desaťročiach naďalej rásť..

Podľa krypto nadšencov je rok 2021 najlepším rokom na investovanie do kryptoaktív a jedným z najlepších kryptomien, na ktoré sa treba zamerať, je Cardano. Tu je niekoľko dôvodov, prečo Cardano vybuchne v roku 2021.

Pri pohľade na rok 2021: Je cena Cardano stanovená na masívny rok?

Od roku 2017 zaznamenáva Cardano nepretržitý rast a patrí medzi top kryptomien pre investorov v roku 2021. Po trvalom cenovom raste úspešne preskočila Ripple a podľa trhového stropu je teraz štvrtou najväčšou kryptomenou na svete. Cardano je open-source, decentralizovaný blockchain projekt určený na uľahčenie transakcií typu peer-to-peer. Je to platforma, ktorá je adaptívna aj škálovateľná, spolu so zaistením vysokej bezpečnosti.

Niekoľko dôvodov podporuje predpoveď, že Cardano exploduje v roku 2021. Tu je niekoľko z nich.

# 1: Jeho nezastaviteľný rast

Cardano (ADA) je kryptomena tretej generácie a od svojho vzniku zaznamenala výrazný rast. Dokázalo integrovať charakteristické znaky prvej generácie Crypto, Bitcoin, a druhej generácie, Ethereum. Vďaka využitiu nových technológií a integrovaným výskumným funkciám spoločnosť Cardano skutočne priniesla inováciu na kryptotrh.

Cardano je silným hráčom v krypto priestore a rok 2021 bude skutočne ďalším silným rokom pre túto kryptomenu s jej inteligentnými a inteligentnými funkciami. Dnes je Cardano podľa trhovej kapitalizácie jednou z desiatich najlepších kryptomien. V júli 2020 sa trhový strop Cardana blížil k 4 miliardám dolárov a miera jednej mince bola 0,15 dolára, čo je dosť dostupné.

# 2: Významné vlastnosti, ktoré odlišujú Cardano

Kľúčovým faktorom, ktorý robí Cardano najlepším medzi ostatnými, je jeho blockchain Ouroboros. Jedná sa o mechanizmus konsenzu, ktorý je pre Cardano jedinečný. Presne sú to dva blockchainy, ktoré spolupracujú v tandeme. Systém Ouroboros je mechanizmus Proof-of-Stake (PoS), ktorý zaručuje úplnú bezpečnosť. Aby sa zabezpečila úroveň udržateľnosti a bezpečnosti blockchainu, systém závisí od partnerského prieskumu a náhodne vyberá ťažiarov, aby prijímali transakcie.

Cardano už urobilo o krok vpred od Etherea zavedením ťahu, ktorý Ethereum dlhodobo plánuje, pomocou algoritmu Proof-of-stake.

Okrem toho Cardano využíva časové intervaly známe ako „epocha“. Tu musia byť transakčné bloky vytvorené v časovom rámci „vedúcimi slotov“, ktorých hlasujú zúčastnené strany. Epochy sú jedinečnou súčasťou algoritmu sčítania ľudu Ouroboros Praos a sú prospešné pri zlepšovaní výkonu peňaženky. Uložením blockchainu do súborov Epoch môžu používatelia znížiť počet súborov a miesto na pevnom disku potrebných na uloženie blockchainu.

# 3: Cardanova architektúra


Cardano má jedinečnú vrstvenú architektúru blockchainu, ktorá má dva hlavné prvky. Jedným z nich je Cardano Settlement Layer (CSL), ktorý sa používa na vykonávanie transakcií kryptomeny. Druhým z nich je Cardano Computational Layer (CCL), ktorý umožňuje vývojárom zadávať a udržiavať aplikácie.

Väčšina ostatných kryptomien ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin alebo Ripple funguje s mechanizmom jednej vrstvy, ktorý prevádza prostriedky a overuje transakcie. Toto je jedna z vlastností Cardana, ktorú oceňujú investori, a hlavný dôvod, prečo Cardano exploduje v roku 2021.

Táto dvojvrstvová sieť znižuje preťaženie siete, pomalšie transakcie a vyššie poplatky, čo je často spôsobené architektúrou jednej vrstvy. CSL bezproblémovo zabezpečuje transakcie typu peer-to-peer a zaisťuje bezpečný prenos tokenov medzi používateľmi. CCL je zároveň miazgou, ktorá zaisťuje bezpečnosť reťazca. Funguje ako základ pre zavádzanie inteligentných zmlúv a ako rámec navrhnutý na zabezpečenie súladu s právnymi predpismi v súlade s predpismi.

# 4: Cardano’s Smart Contracts

Vrstvená architektúra spoločnosti Cardano umožňuje inteligentné zmluvy, ktoré zaisťujú jej škálovateľnosť, prispôsobivosť a bezpečnosť. Je navrhnutý tak, aby naplno využíval svoje inteligentné zmluvy, čo platforme umožňuje uzatvárať samovykonávajúce dohody, ktoré nevyžadujú profesionálny dohľad..

Nasadenie inteligentných zmlúv umožňuje podporu decentralizovaných aplikácií (DApps). Toto posilňuje filozofiu spoločnosti Cardano, aby boli služby ponúkané výlučne v tradičnom finančnom priestore a aby boli prístupnejšie prostredníctvom inovatívnych blockchain riešení.

Zvážili by ste investíciu do Cardano ADA?

Hlavné vylepšenia Cardano

1. Cardanova Mary Hard Fork

Pevná vidlica Mary z Cardana je jedným z významných upgradov, ktoré odštartovali prechod Shelly na Goguen. Odomyká nový svet príležitostí pre komunitu v Cardane aj pre podniky využívajúce technológiu blockchain.

Pevná vidlica Mary teraz prinesie do Cardana natívnu podporu aktív, čo ďalej odomkne decentralizované financovanie siete. Cardano tiež transformuje na sieť skutočne s viacerými aktívami, ktorá umožňuje používateľom vydávať a distribuovať svoje tokeny na blockchaine Cardano.

2. Cardona’s Goguen Upgrade

Jedným z najlepších dôvodov, prečo Cardano exploduje v roku 2021, je jeho upgrade Goguen, ktorý bude najdôležitejšou verziou pre blockchainovú sieť Cardano..

Vďaka integrácii inteligentných zmlúv prinesie éra Goguena väčšie technické možnosti pre vývojárov na vytváranie DApps. Cardano prejde cez dve vidlice, aby sa dostal k vylepšeniu Goguen. Nedávno bola založená druhá éra vývoja Cardano a je známa ako Shelley.

Éra Shelleya decentralizovala jadro systému. Goguen nakoniec do reťazca predstaví ďalšie funkcie vrátane implementácie plánu blockchainu viacerých aktív.

Éra Goguena, ktorá je treťou érou, otvorí vývojárom a podnikom konkrétnejšie príležitosti. Cez Marlowe sprístupňuje Cardano širšiemu publiku.

To umožňuje finančným a obchodným expertom vytvárať inteligentné zmluvy bez akýchkoľvek predchádzajúcich technických znalostí. Preto aktualizácia Goguen odomkne nový vývoj kritických, decentralizovaných aplikácií inteligentných kontraktov na podnikovej úrovni a bude označená ako významný krok v zdokonalení schopností Cardano.

Prečo bude Cardano tento rok explodovať: Zrátané a podčiarknuté

Cardano ide vpred a dosahuje väčšie výšky. Prechod do éry Goguena umožní vývojárom vytvoriť úplne nový ekosystém založený na vedeckých princípoch a škálovateľnosti.

Cardanská ADA vzrástla minulý týždeň o 92% a dosiahla trhový strop 21 miliárd dolárov, čo je podľa kryptonadšencov tiež dôvod, prečo v roku 2021 Cardano exploduje. ADA je teda pripravená vidieť rastúce výšky; vďaka svojim najnovším a nadchádzajúcim aktualizáciám sa Cardano umiestni na obľúbený zoznam investorov na rok 2021 a v dohľadnej budúcnosti.

eToro – najlepší sprostredkovateľ nákupu Cardano ADA

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Čítaj viac:

Cardano predikcia ceny

Sprievodca pre začiatočníkov v Cardane a tipy na investovanie do ADA

Je Cardano dobrou investíciou a mal by som investovať do Cardana?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector