Prognóza predikcie ceny IOTA (MIOTA):

Koľko bude IOTA platiť v roku 2021 a ďalej?

Stúpne IOTA alebo havaruje? Prečítajte si našu predpoveď cien IOTA MIOTA na roky 2021 – 2025

Hľadáte predpoveď IOTA na roky 2021 – 2025? Alebo ste sa snažili odpovedať na otázku „je IOTA dobrá investícia? Ste na správnom mieste. Budeme zdieľať najlepšiu predpoveď cien IOTA na rok 2021 a ďalšie roky. rozoberáme IOTA (MIOTA), aby sme zistili, čo majú odborníci povedať na jej budúci výkon a koľko bude mať IOTA v roku 2021 a neskôr.

The Internet vecí (IoT) je jedným z najvýznamnejších technologických pokrokov za posledné roky. Od inteligentných hodiniek a sledovacích zariadení pre fitness až po samoriadiace autá znamená IoT, že súčasťou digitálneho ekosystému môže byť takmer každé zariadenie. Toto uľahčuje spojenie s rôznymi strojmi – či už sa jedná o inteligentné výrobky v domácnosti alebo o stroje vo výrobnom sektore.

IOTA (MIOTA) je platforma a natívna kryptomena, ktorej cieľom je uľahčiť transakcie medzi zariadeniami v sieti IoT. S trhovou kapitalizáciou 697 785 265 dolárov a cenou 0,25 1044 dolárov sa v súčasnosti radí na 29. miesto na svete najväčšej kryptomeny. Možno to ešte nepatrí medzi najvýznamnejšie kryptomeny, ale mohlo by sa to zmeniť v priebehu nasledujúcich 5 rokov?

Ak sa pýtate „je IOTA dobrá investícia?“, Ste na správnom mieste. V tomto článku sa zameriame na najpútavejšie predpovede cien IOTA na roky 2021 – 2025. Či už uvažujete o pridaní aktíva do svojho portfólia, alebo ste už investovali do altcoinu, prečítajte si ďalšie informácie a dozviete sa, čo by mohla budúcnosť IOTA priniesť.

Ak chcete nakúpiť alebo investovať do IOTA rýchlo a ľahko, s 0% províziou, vyskúšajte eToro Exchange!

Čo je IOTA (MIOTA)?

Ako sme sa dotkli v úvode, IOTA je distribuovaná účtovná kniha, ktorá umožňuje ľuďom uskutočňovať (a zaznamenávať) transakcie medzi zariadeniami v ekosystéme IoT. Na rozdiel od väčšiny ostatných kryptomien sa IOTA nespolieha na blockchain. Namiesto toho využíva to, čo sa nazýva decentralizované Usmernený acyklický graf (DAG).

DAG používa namiesto blokov uzly. Zatiaľ čo blockchainy môžu byť veľmi zraniteľné voči útoku (napríklad použitím metódy útoku 51%), DAG sa všeobecne považujú za bezpečnejšie. Je to tak preto, lebo umožňujú koexistenciu a vzájomné prepojenie rôznych reťazcov uzlov, čo vedie k nepreniknuteľnému systému. Z rovnakého dôvodu sú tiež škálovateľnejšie ako väčšina platforiem založených na blockchaine.

Rovnako ako vzťah medzi éterom a éterom (alebo Cardano a ADA) je potrebné pamätať na to, že IOTA je názov platformy DAG, zatiaľ čo MIOTA je názov pôvodnej kryptomeny. Kryptomenu založili v roku 2015 David Sønstebø, Dominik Schiener, Sergey Ivancheglo a Serguei Popov. Dúfali, že MIOTA poskytne ľahký spôsob, ako môžu spotrebitelia aj profesionáli platiť peniaze do ekosystému internetu vecí – napríklad nakupovať potraviny cez inteligentnú chladničku alebo plniť inteligentné auto benzínom.

Za posledných pár rokov uzavrela IOTA niekoľko významných partnerstiev, ktoré svojim zámerom dodali legitimitu. Medzi jeho najpôsobivejšie partnerstvá patrí:

 • Bosch, strojárska spoločnosť pre domáce spotrebiče
 • Airbus
 • Oranžová
 • Fujitsu
 • Schneider Electric
 • NTNU (Nórska univerzita pre vedu a techniku)
 • Accenture

Krátkodobé cenové predpovede IOTA: 2021

Prognóza cien IOTA na rok 2021

Čo predpovedajú krypto odborníci pre IOTA (MIOTA) v roku 2021?


Vďaka čoraz silnejšiemu internetu vecí veľa kryptoanalytikov predpokladá potenciálny rast ceny spoločnosti MIOTA. Kryptomeny sú však notoricky volatilné a MIOTA sa nijako nelíši – takže ak uvažujete o pridaní tohto aktíva do svojho portfólia, je dôležité urobiť si vlastný prieskum, aby ste držali krok s trendmi kryptomeny.

Ako vidíme z grafu nižšie, krypto platforma WalletInvestor predpovedal, že cena MIOTY zažije na začiatku roku 2021 obrovský skok, ktorý prvýkrát prekoná 1 dolár od roku 2018. Aj keď táto špička nebude mať dlhodobú životnosť, cena zostane vyššia ako jej súčasná hodnota 0,251044 USD pre väčšinu roka, napriek výrazným prepadom a stúpaniam:

graf predikcie ceny iota

Algoritmus WalletInvestor predpovedá miernejší vývoj na konci roku 2021, takže ak uprednostňujete strednodobé pozície, je treba mať na pamäti určite – či už sa rozhodnete predávať svoju MIOTU za vyššiu cenu, alebo držať aktív do roku 2020. Súhlasia však s touto projekciou aj ďalšie krypto platformy?

Trading Beasts má mierne odlišný výhľad na cenu IOTA (MIOTA) v roku 2021. Jeho projekcie sú oveľa menej volatilné ako prognózy WalletInvestor a sú medzi mesiacmi vysoké. V skutočnosti, v čase písania tohto článku, Trading Beasts verí, že priemerná cena MIOTY by sa mohla pohybovať od 0,32 do 0,35 USD počas celého roka, pričom najvyššia hodnota aktíva 0,3512678 USD by mala prísť v decembri.

Medzitým, Previsioni bitcoin má ešte optimistickejší výhľad. Kryptomenová platforma verí, že druhá polovica roku 2021 by mohla predznamenať vzrušujúci rast, pričom cena spoločnosti MIOTA raketovo stúpne nad 2 doláre!

graf predikcie ceny mioty na rok 2021

Ako vidíme z grafu Previsioni Bitcoin, spoločnosť MIOTA mohla začať rok za cenu 0,3333165 dolárov (v porovnaní so súčasnou cenou 0,251044 dolárov), až potom sa od marca bude tešiť na vzostupnú tendenciu. To sa bude stupňovať v júli, keď MIOTA prekročí 0,5 USD a bude stúpať ďalej. Do decembra 2021 bude mať kryptomena takmer štvornásobnú cenu – pred začiatkom roku 2022 zasiahne závratných 2,01402 dolárov.

Aj keď je táto hodnota stále menej ako polovica historického maxima (ATH) spoločnosti MIOTA na hodnote 5 488 $, ktoré dosiahla v roku 2018, predpovede bitcoinu spoločnosti Previsioni Bitcoin musia byť pre súčasných investorov IOTA vítanou správou. Na svojich webových stránkach platforma tvrdí, že verí, že pokračujúce prijatie kryptomeny by mohlo byť hnacím faktorom úspechu spoločnosti MIOTA.

Sme pripravení investovať do IOTA (MIOTA)?

Dlhodobé cenové predpovede IOTA: 2022-2025

Čo predpovedajú krypto odborníci pre IOTA (MIOTA) v roku 2022 a ďalších rokoch?

Mnoho investorov chce vedieť, čo by si mohlo najbližších 5 rokov pripraviť za cenu IOTA (MIOTA).

Ak hľadáte cenovú predikciu IOTA na rok 2025 alebo sa dokonca pýtate „mal by som investovať do IOTA?“ Je pravdepodobné, že tieto trendy v kryptomene budú pokračovať aj po roku 2021? Ak chcete zaujať dlhodobú pozíciu a hľadáte ďalšie predpovede cien IOTA, čítajte ďalej. V tejto časti článku sme zostavili, čo očakávajú špičkoví krypto odborníci, že sa stane cena MIOTY v rokoch 2022 – 2025.

Podľa Cena DigitalCoin, dlhodobý výhľad na cenu spoločnosti MIOTA je pomerne býčí. Krypto platforma predpokladá vzostupný trend v prístupe k roku 2025, ako vidíme na nasledujúcom grafe:

graf iota miota

Ak ste niekedy premýšľali „dosiahne IOTA niekedy 1 $?“, Tieto predpovede by mali byť dobrou správou. Algoritmus DigitalCoinPrice predpovedá, že v júni 2024 bude mať MIOTA hodnotu 1 088 628 dolárov, čo v konečnom dôsledku pripraví pôdu pre hodnoty 1 240 920 dolárov v novembri 2025. (Aj keď je potrebné poznamenať, že v júli, auguste, septembri a októbri 2024 môže dôjsť k výraznému poklesu ceny. Investori budete musieť toto obdobie prekonať, aby ste mohli využiť potenciálne zisky neskôr v danom roku a nasledujúcom roku).

PrimeXBT je presvedčený, že by sme mohli zaznamenať ešte silnejší rast. Podľa interných technických analýz poskytla platforma nasledujúce predpovede ceny IOTA 2022-2025:

iota vzor ceny hlavy a ramien

V rámci svojej technickej analýzy PrimeXBT identifikoval vzor „masívneho trojitého dna hlavy a ramien“, ktorý, zdá sa, sleduje cena spoločnosti MIOTA. Vzor hlavy a ramien nastáva, keď majetok podstúpi sériu vzostupných a medvedích výbehov. Na grafe to vizuálne znázorňujú tri vrcholy, z ktorých prvý a tretí sú podobné výšky a stred je najväčší. Toto sú tri zelené obrátené trojuholníky, ktoré môžeme vidieť na grafe PrimeXBT vyššie.

Podľa tohto vzoru platforma predpovedala, že cena MIOTY bude pravdepodobne stúpať niekedy po máji 2021. Na svojej webovej stránke uvádza, že: „Ak IOTA dokáže potvrdiť tento vzorec, vráti sa k maximám všetkých čias okolo 3 doláre za token MIOTA, ale vzrastajúca hybnosť by sa mohla nadmerne predĺžiť a do roku 2025 by mal aktívum dosiahnuť nový vrchol. “ Ak je to správne a skutočne uvidíme „nový vrchol“, znamená to, že cena MIOTY by mohla potenciálne prekročiť jej predchádzajúcu ATH vo výške 5 5384 dolárov.

Toto je predpoveď Coinswitch.com súhlasí s. Webová stránka očakáva, že cena spoločnosti MIOTA v nasledujúcich piatich rokoch „exponenciálne porastie“, a priniesla neuveriteľne optimistickú predpoveď, že pred koncom roku 2025 bude mať hodnotu 9 847 dolárov. Je dokonca zašiel tak ďaleko, že naznačuje, že existuje možnosť, zaradiť medzi 10 najlepších svetových kryptomien. Do roku 2030 predpokladá hodnotu 12,43 USD, čo je viac ako dvojnásobok predchádzajúcej ATH.

Ako dlhodobá investícia sa predpokladá, že IOTA by mohla dosahovať oveľa lepšie výsledky. Podľa jeho predpovedí by hodnota tokenov IOTA (MIOTA) mohla na konci roku 2020 stúpnuť na 0,35 USD, v roku 2021 stúpnuť na 0,80 USD a do roku 2025 dosiahnuť priemernú cenu 4,20 USD.

Záver: Predikcia ceny IOTA (MIOTA)

Nižšie uvedené predikčné čísla naznačujú niektoré z týchto parametrov: Potenciál vysoké a nízke predpovede cien IOTA na roky 2020, 2021, 2022, 2023 a 2025+ ponúkané technickými analytikmi a odborníkmi v odbore.

Rok Vysoký Nízka
2020 0,42 USD 0,008 USD
2021 0,81 USD 0,23 USD
2022 1,22 dolárov 0,45 USD
2023 2,32 dolárov 1,20 USD
2025+ 6,35 dolárov 2,90 dolárov

Ako sa cena IOTA v priebehu času menila?

Aby sme pochopili platnosť týchto predpovedí IOTA, je dôležité analyzovať minulú výkonnosť ceny MIOTA. Pretože však IOTA je relatívne nové aktívum, investori nemajú roky a roky histórie na to, aby ich analyzovali – cena spoločnosti MIOTA však od spustenia siete IOTA v roku 2016 prešla rôznymi zmenami..

Tieto zmeny môžeme vidieť v nasledujúcom grafe z Nomics:

graf predikcie ceny iota

Koniec roka 2017 a začiatok roka 2018 bol pre MIOTA výnimočným obdobím – a nie je v tom sám. Odvetvie kryptomien ako celok prešlo počas týchto mesiacov bezprecedentným (a zatiaľ neopakovaným) rastom, pričom cena bitcoinu prudko vzrástla na svoju ATH 20 000 dolárov a Ripple XRP vzrástol o ohromujúcich 36 000%.

Medzi 20. novembrom a 18. decembrom 2017 cena MIOTY vzrástla z 0,851553 USD na 4,2369 USD a do začiatku januára 2018 zostala na viac ako 4 USD. Bohužiaľ, do júna 2018 MIOTA opäť klesla pod 1 $ a už nikdy túto sumu neprekročila ( zatiaľ). Od tohto okamihu bola cena MIOTY relatívne stabilnejšia a pohybovala sa prevažne medzi miernymi 0,2 až 0,5 USD.

K ďalšiemu významnému prepadu, aj keď menej definovanému ako jeho predchádzajúci pokles na začiatku roka 2018, došlo v marci 2020. Keď sa svet dostal do uzamknutia v reakcii na globálnu pandémiu koronavírusov, dôvera investorov sa otriasla a cena takmer každej kryptomeny sa rýchlo zmenila. vo výsledku klesol. Od tej doby sa stal známy ako zlyhanie koronavírusov.

Medzi 17. februárom a 16. marcom 2020 cena MIOTY klesla z 0,275654 USD na 0,137891 USD – čo je jej historicky najnižšia hodnota. Aj keď sa trh našťastie zotavil, MIOTA ešte stále nedosiahne 0,4 USD, takže ešte nedosiahla porovnateľnú výkonnosť v roku 2019. Ak sa však ukážu niektoré z optimistickejších predpovedí, ktorým sme sa v tomto článku venovali, presné, investori by nemali zatiaľ si nerobím starosti.

Sme pripravení investovať do IOTA (MIOTA)?

Aké faktory ovplyvňujú cenu IOTA?

Cena IOTA (MIOTA) sa môže meniť podľa rôznych faktorov. Ak chcete urobiť najpresnejšie cenové predpovede IOTA na roky 2021 – 2025 a odpovedať na otázku „je IOTA dobrá investícia?“, Je lepšie si tieto faktory uvedomiť od začiatku. To vám pomôže udržať si prehľad o aktuálnych trendoch v kryptomene a zvýšiť pravdepodobnosť úspešného predpovedania období volatility, ktoré môžu mať vplyv na cenu MIOTY..

Ponuka a dopyt

Súhra ponuky a dopytu je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré treba brať do úvahy pri tvorbe predpovedí kryptomeny. Je to tak preto, lebo keď je dopyt po kryptomene väčší ako ponuka (napríklad veľa investorov sa snaží kúpiť, ale len málo z nich predáva), má to pozitívny vplyv na cenu. Ak je ponuka väčšia ako dopyt (keď sa veľa investorov snaží predať svoje aktíva, ale nikto nechce kúpiť), bude to mať opačný efekt, čo spôsobí pokles ceny..

Internet vecí

IOTA je medzi hlavnými kryptomenami jedinečná v tom, že bola navrhnutá na uľahčenie platieb medzi zariadeniami v ekosystéme internetu vecí. Aj keď sa IoT rýchlo stáva jednou z najdôležitejších sietí na svete a poháňa všetko od nášho globálneho výrobného priemyslu po úspech smartfónov, nie je odolný voči útokom.

Ak sa pýtate „je IOTA dobrá investícia?“, Treba pripomenúť, že najväčším predajným miestom tejto kryptomeny môže byť aj jej najväčšia zraniteľnosť. Ak dôjde k hacknutiu strojov v IoT alebo jednoducho k výpadku napájania, mohlo by to výrazne znížiť dopyt po (a teda aj cene) MIOTY.

Správy a sociálne médiá

Trh s kryptomenami veľmi závisí od spravodajstva a diskusie na sociálnych sieťach. Či už ide o významného kryptoanalytika, ktorý prednáša odvážne predpovede na Twitteri, alebo o médiá, ktoré zdieľajú globálne správy s finančnými dopadmi, cena MIOTY (a každej kryptomeny) môže na základe nahlásených faktov spadnúť alebo stúpať cez noc. Videli sme to pri havárii koronavírusov ešte v marci. Keď správy o koronavíruse dosiahli horúčku, investori začali predávať svoje aktíva – napriek skutočnosti, že mnohí odborníci sa dnes domnievajú, že koronavírus môže zvýšiť využitie kryptomeny.

Kľúčové body

 • IOTA (MIOTA) je platforma a natívna kryptomena, ktorej cieľom je uľahčiť transakcie medzi zariadeniami v sieti IoT
 • V čase písania tohto článku bola jeho trhová kapitalizácia 697 785 265 dolárov a jej cena 0,25 1044 dolárov, čo z nej robí 29. najväčšiu kryptomenu na svete.
 • IOTA sa nespolieha na blockchain. Namiesto toho používa takzvaný decentralizovaný riadený acyklický graf (DAG), ktorý by mal byť škálovateľnejší.
 • IOTA uzavrela partnerstvá so spoločnosťami vrátane spoločností Bosch a Airbus
 • WalletInvestor predpovedal, že cena MIOTY zažije na začiatku roku 2021 obrovský skok, ktorý prvý raz od roku 2018 prekoná 1 dolár
 • Trading Beasts je presvedčený, že priemerná cena spoločnosti MIOTA by sa mohla pohybovať od 0,32 do 0,35 dolára počas celého roka, pričom najvyššia hodnota aktíva 0,3512678 dolárov by mala prísť v decembri
 • Krátkodobé predpovede celkovo naznačujú, že cena MIOTY zostane v roku 2021 vyššia ako v súčasnosti
 • Algoritmus DigitalCoinPrice na roky 2022 – 2025 predpovedá, že v júni 2024 bude mať MIOTA hodnotu 1 088 628 dolárov, čo v konečnom dôsledku pripraví pôdu pre hodnoty 1 240 920 dolárov v novembri 2025.
 • PrimeXBT aj Coinswitch veria, že cena MIOTY by mohla do roku 2025 dosiahnuť 5 a viac dolárov
 • Predchádzajúce ATH spoločnosti IOTA bolo 5 48844 dolárov
 • Cena MIOTY môže byť ovplyvnená ponukou a dopytom, odvetvím internetu vecí a správami a sociálnymi sieťami
 • Tvorba cenových predpovedí IOTA (MIOTA) môže byť neuveriteľne zložitá, kvôli nepredvídateľnosti trhu

Ak ste hľadali spoľahlivú predpoveď cien IOTA na roky 2021, 2022, 2025 a ďalšie roky, dúfame, že vám tento článok bude užitočný. Aj keď je nemožné s úplnou presnosťou predpovedať, analýza minulej výkonnosti ceny MIOTA je kľúčovým spôsobom, ako môžu odborní investori robiť budúce projekcie.

Či už dúfate, že informujete svoju obchodnú stratégiu, alebo vás zaujíma „je IOTA dobrá investícia?“, Pohľad na predpovede kryptomeny môže byť vynikajúcim miestom pre začatie.

Čo sme sa teda dozvedeli? Prognózy na rok 2021 vo všeobecnosti naznačujú, že každý, kto si niekedy vygooglí „pôjde IOTA hore?“, By mal byť relatívne šťastný. Aj keď prognózy na rok 2021 nie sú ohromne býčie, takmer všetci sa zhodujú v tom, že cena IOTA (MIOTA) vzrastie, pričom najoptimistickejšie predpovede ponúka Previsioni Bitcoin. Na roky 2022 – 2025 by mohol byť výhľad dramatickejší. Väčšina predpovedí sa zhoduje na tom, že hodnota MIOTA by mohla presiahnuť 1 $ a v niektorých prípadoch zasiahnuť úplne nový ATH.

Ak ste získali sebavedomie začať obchodovanie s MIOTOU sami seba, možno budete chcieť vedieť, že eToro poskytuje schopnosť obchodovať s aktívami Crypto vrátane MIOTA a CFD až na 90+ kryptomeny.

eToro – najlepšia platforma na obchodovanie s kryptomenami

Prihlásiť Se pre eToro a začať obchodovať s IOTA alebo kopírovať najlepších investorov MIOTA bez ďalších poplatkov. Nie sú spojené žiadne poplatky za správu ani iné skryté náklady.

sprostredkovateľ etoro

75% účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s CFD

Predpovede cien IOTA – časté otázky

Má IOTA budúcnosť?

Podľa predpovedí, ktoré sme videli, áno, IOTA môže mať budúcnosť. Jeho cena by mohla v roku 2021 presiahnuť 1 dolár, pričom vývoj v oblasti internetu vecí spôsobil, že si dané aktívum osvojí trh.

Môže IOTA dosiahnuť 10 dolárov?

Coinswitch verí, že IOTA by mohla v priebehu nasledujúcich piatich rokov dosiahnuť takmer 10 dolárov a do konca roku 2025 by mala dosiahnuť hodnotu 9 847 dolárov. Ak k tomu dôjde, ľahko by sme mohli vidieť, že IOTA v roku 2026 dosiahne 10 dolárov.

Môže IOTA dosiahnuť 100 dolárov?

Na dosiahnutie 100 dolárov by IOTA potrebovala dosiahnuť trhovú kapitalizáciu okolo 278 miliárd dolárov. To je ďaleko od jeho súčasného trhového stropu vo výške 697 785 265 dolárov, takže odpoveď na túto otázku je potenciálna, ale nemali by sme očakávať, že sa tak stane v priebehu najbližších piatich alebo potom rokov.

Zrieknutie sa zodpovednosti: IOTA a ďalšie kryptomeny sú veľmi nestále. Váš kapitál je ohrozený a minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov. Prognóza a analýza odrážajú názory rôznych externých a interných analytikov v danom okamihu a môžu sa kedykoľvek zmeniť. Okrem toho nemôžu predstavovať záväzok alebo záruku na strane obchodného vzdelávania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector