Tu je sedem kryptomien, ktoré by vám tento rok mohli pomôcť stať sa milionárom

Dnešný článok predstavuje sedem kryptomien, ktoré vám môžu pomôcť dostať sa na cestu, aby ste sa stali milionárom.

Je spravodlivé povedať, že rok 2020 bol pre finančné trhy neobvyklým rokom, ale neočakávaným výsledkom pandémie COVID bolo prehodnotenie investičných stratégií, pretože dôvera vo svetové ekonomiky bola vážne narušená.

Toto sa hovorilo ako o jednom z dôvodov zvyšujúcich sa cien, ktoré zaznamenali niektoré kryptomeny na konci roka 2020. Keď sa finančné inštitúcie na celom svete usilovali o zmiernenie škôd spôsobených pandémiou, vzrástli obavy z inflácie a ekonomickej nestability a investori tomu zodpovedajúcim spôsobom prispôsobili svoje stratégie. – čo je veľmi výhodné pre trh s kryptomenami.

Napriek neistému začiatku roka sa trhy s kryptomenami vzrástli na 760 miliárd dolárov do konca roku 2020 sa priblíži k rekordnej hodnote odvetvia v roku 2017 vo výške 800 miliárd dolárov a k výraznému zlepšeniu ocenenia trhového stropu vo výške 185 miliárd dolárov na začiatku roka.

Prirodzene, neuveriteľný výkon bitcoinu a ďalších najlepších tokenov v roku 2020 vyvolal obrovský záujem o potenciál kryptomeny na nasledujúci rok. Ale ktorý token bude najlepšou kryptomenou na kúpu v roku 2021?

Ďalší výskum by mohol pomôcť investorom nájsť kryptomeny, ktoré by mohli mať lepšiu výkonnosť ako akcie alebo zlato. Preto sa oplatí venovať sa náležitej starostlivosti a pravidelne investovať do kryptotrhu.

Aká je teda najlepšia kryptomena, ktorá vám tento rok mohla zbohatnúť? Zostavili sme zoznam 7 možností, ktoré môžete zvážiť.

Vďaka týmto informáciám je tu sedem kryptomien, ktoré by vás mohli v roku 2021 stať milionárom:

Ak sa chcete ponoriť na kryptotrh rýchlo a ľahko, s 0% províziou, vyskúšajte eToro Exchange!

Prečo investovať do kryptomeny?

V minulosti mala investícia do kryptomeny povesť rizikovej – dokonca bláznivej – a do istej miery si túto povesť zaslúžila. Aj náhodní pozorovatelia trhu si všimnú, že ceny majú tendenciu výrazne kolísať, a to zo dňa na deň, z týždňa na týždeň a z mesiaca na mesiac..

To by sa však čoskoro mohlo zmeniť, pretože v roku 2020 došlo k zvýšeniu počtu inštitucionálnych investorov a zavedených platobných platforiem využívajúcich kryptomenu. To predstavuje vývoj, na ktorý všetci kryptoanalytici čakali, a dúfame, že zvýšená podpora bude mať za následok stabilnejší trh s kryptomenami.

Napríklad v januári 2021 spoločnosť Goldman Sachs vyjadrila podporu kryptomene, pričom špičkový analytik Christian Mueller-Glissman uviedol, že „silná výkonnosť bitcoinov a altcoinov, ako je Ethereum, do roku 2021, ako aj oznámenia o veľkých investíciách z hedžových fondov, multiaktívnych nástrojov investorov a spoločností “viedlo k„ zvýšenému zameraniu na [kryptomeny] “.


Podobne aj miliardársky predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti JPMorgan Chase, Jamie Dimon, nedávno zmenil názor, pokiaľ ide o kryptomenu. Keď predtým Dimon odmietol digitálnu menu ako podvod, teraz sa priznáva, že je „vyznávačom“ technológie blockchain.

Stačí povedať, že je nepravdepodobné, že podpora od finančných spoločností ako JP Morgan a Goldman Sachs zostane nepovšimnutá a ich sentiment sám osebe stačí na to, aby sme stimulovali výbehy býkov naprieč kryptotrhmi, keď ideme do roku 2021.

Kryptomena, ktorá by z vás mohla urobiť milionára

1. Bitcoin

Je pravda, že bitcoin sa môže javiť ako zrejmá voľba najlepšej kryptomeny t0 kúpenej v roku 2021 – ale má to dobrý dôvod. BTC je zďaleka najväčšia kryptomena, ktorá existuje, čo sa týka trhovej kapitalizácie a jednotkovej ceny, ako aj známosti. Je nepravdepodobné, že by sa to čoskoro zmenilo, a keďže pôjdeme ďalej do roku 2021, takmer všeobecne sa očakáva, že bitcoin výrazne porastie.

Pri pohľade na predpovede niektorých priemyselných analytikov pre BTC v nasledujúcich mesiacoch je ťažké sa trochu nadchnúť. Medzi najvýznamnejšie hlasy patrí Thomas Fitzpatrick z Citibank, ktorý verí, že bitcoiny by do decembra 2021 mohli dosiahnuť závratných 300 000 dolárov za token.

Pán Fitzpatrick tiež nie je sám vo svojej býčej povahe ohľadom bitcoinu. Z priemyslu sa ozval zbor hlasov, medzi tými, ktorí Mike Novogratz a Nigel Green z skupiny DeVere Group obrátili svoju pozornosť k bitcoinu a chválili ho ako najlepšiu kryptomenu na kúpu v roku 2021.

Tiež to nie sú všetko reči. Finančné a poisťovacie spoločnosti vrátane spoločností Microstrategy, Square Investment a MassMutual predstavili na konci roka 2020 obrovské investície do BTC – pričom samotná spoločnosť MicroStrategy oznámila viac ako 1 miliardu dolárov v celkovej hodnote bitcoinu.

Ak vezmeme do úvahy všetko, pokiaľ hľadáte nákup kryptomeny v roku 2021, potom je ťažké namietať proti tomu, aby BTC bola prvou mincou, ktorá zváži pridanie do vášho portfólia.

2. Ethereum

Pravdepodobne je spravodlivé povedať, že ethereum je po bitcoinoch najznámejšou kryptomenou. Vďaka schopnosti blockchainu Ethereum podporovať inteligentné zmluvy a distribuované aplikácie sa veľa využilo jej potenciálu spôsobiť revolúciu nielen vo financovaní, ale aj v mnohých ďalších bezpečných obchodných procesoch, ako sú zmeny vo vlastníctve nehnuteľností a pracovné zmluvy..

Etheruem je tiež druhou najväčšou kryptomenou podľa trhového stropu – a už nejaký čas ním je. Aj keď je to ešte stále dosť ďaleko za bitcoinom, samotný potenciál Etheruem znamená, že sa neustále zaraďuje medzi top kryptoinvestície. Je to však najlepšia kryptomena, ktorú si môžete v roku 2021 kúpiť?

Ethereum je mierne povedané zaujímavá vyhliadka. Napriek utlmenému roku 2020 ETH na konci roka stúpol na 615 dolárov, k čomu prispel očakávaný štart modernizácie infraštruktúry Ethereum 2.0. Aktualizácia sľubuje zlepšenie rýchlosti spracovania blokov a zníženie transakčných nákladov – čo Ethereum v minulosti trápilo.

Pri pohľade do budúcnosti do roku 2021 sa očakáva, že budú mať ďalšie fázy zavádzania ethereum 2.0, ktoré budú mať pozitívny vplyv na hodnotu altcoinu. To nevyhnutne stavia ETH na popredné miesto, pokiaľ ide o investície, a analytik spoločnosti Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe verí, že altcoin by mohol v budúcom roku dobre dosiahnuť 10 000 dolárov.

Čítajte viac: Predikcia cien éteru

3. Bitcoinová hotovosť

Bitcoin Cash vznikol, keď pôvodná bitcoinová kryptomena zasiahla v roku 2017 tvrdú vidlicu.

Ako sme už poznamenali vyššie, kryptomeny sa zvyčajne spoliehajú na technológiu blockchain, ktorá ukladá informácie do blokov údajov. Tiež sme si všimli, že väčšina blokov obsahuje priebežný záznam celej histórie daného reťazca – vrátane každej transakcie. Keď sa kryptomena stala populárnejšou, znamenalo to, že bloky sa zapĺňali oveľa rýchlejšie, čo malo za následok pomalšie a nákladnejšie transakcie.

Bitcoin Cash bol efektívne vytvorený na zmiernenie tohto problému rozšírením pôvodnej veľkosti bloku z 1 MB na 8 MB, čo umožnilo rýchlejšie a častejšie transakcie. Aj keď sa spoločnosti BCH nepodarilo z hľadiska hodnoty vyrovnať svojmu predchodcovi, porovnateľne nízka cena Bitcoin Cash v kombinácii s jej škálovateľnosťou znamená, že existuje potenciál pre vážny rast.

Bitcoin Cash mal pôsobivý koniec roku 2020, keď v novembri nasledoval vlastný hard fork. To, či BCH bude alebo nie je medzi top investíciami do kryptomeny v nasledujúcom roku, bude do značnej miery závisieť od reakcie priemyslu na tento vývoj. Avšak s BCH obchodovaním za takmer 400 dolárov v čase písania tohto článku to vyzerá, že naďalej existuje podpora pre odnož bitcoinu.

Pozoruhodný kryptografický analytik Roger Ver zašiel až tak ďaleko, aby predpovedal, že BCH by vďaka svojej užitočnosti ako každodenný platobný systém mohol byť 10 až 20-krát cennejší ako v súčasnosti. Nech už je kdekoľvek, otvorený kryptový investor Kim Dotcom tiež veril v Bitcoin Cash a predpovedal, že by mohol stúpať až k 3000 dolárov.

Čítajte viac: Analýza ceny hotovosti v bitcoinoch pre rok 2021

4. Litecoin

Litecoin založil bývalý zamestnanec spoločnosti Google Charlie Lee a hovoril ako „striebro“ do bitcoinu „zlato“. Kľúčovými vlastnosťami Litecoinu sú vylepšené časy transakcií, s oveľa vyššou mierou generovania blokov ako bitcoin a nižšie poplatky za spracovanie. LTC tiež vyžaduje oveľa menší výpočtový výkon ako BTC.

Vďaka technickým výhodám a životaschopnosti skutočného každodenného platobného systému je litecoin obzvlášť zaujímavý pre investorov. A čo viac, ak hľadáte nákup kryptomeny v roku 2021, potom má LTC pomerne nízku cenu za token pre prvú desiatku kryptomeny. To znamená, že investori noví na trhu môžu získať primerané množstvo podielových listov s minimálnymi nákladmi.

Rovnako ako väčšina top kryptomien, aj Litecoin zažil vzostupný koniec roku 2020, keď sa na trh vrátila dôvera. Pokiaľ ide o výhľad do roku 2021, mnoho analytikov skutočne očakáva utlmený výkon LTC, pričom altcoin po väčšinu roka stagnuje. Napríklad TradingBeasts vidí, že LTC dosahuje v priebehu roka nominálne zisky niečo cez 10%.

Čo teda robí z litecoinu jednu z najlepších krypto investícií? Pravdaže, ak ste denný obchodník, možno by ste uprednostnili token s volatilnejšou predpoveďou. Ak ste však pripravení držať svoje krypto aktíva, potom by sa litecoin mohol ukázať ako najlepšia kryptomena na kúpu v roku 2021, jednoducho preto, že sa predpokladá, že jeho cena zostane nízka až do roku 2022. Potom však mnoho webov vrátane TradingBeasts verí LTC by sa do decembra 2022 mohla zvýšiť až o 100%.

5. Binance Coin

Zatiaľ čo litecoin je striebrom zlata bitcoinu, na Binance Coin sa dalo pozerať ako na ďalšie v podobe éteru. V skutočnosti bolo BNB pôvodne spustené v sieti Ethereum, až do spustenia decentralizovanej burzy Binance alebo DEX, neskôr v roku 2017..

Samotná burza Binance Exchange je najväčšou burzou kryptomien na svete a každú sekundu spracováva viac ako 1,4 milióna transakcií. Prirodzene, BNB má vo svojom materskom ekosystéme rôzne využitie, vrátane platenia poplatkov za obchodovanie, výmeny a kótovania, ako aj ako média na výmenu iných kryptomien v sieti Binance..

Jeho užitočnosť na najväčšej burze kryptomien na svete nevyhnutne dáva Binance Coin určitý stupeň stability, ale je pravdepodobné, že v roku 2021 bude medzi najlepšími kryptomenami?

Technická analýza uskutočnená spoločnosťou Coinpedia predpovedá, že BNB by mohla zažiť vzostupnú tendenciu do roku 2021, ktorá by mohla do konca roka dosiahnuť 61 dolárov. WalletInvestor sa rovnako domnieva, že BNB by mohla v roku 2021 zaznamenať rast o 17,31%.

WalletInvestor však očakáva, že ceny sa do konca roka opäť znížia, takže každý, kto plánuje kúpiť kryptomenu v roku 2021 so zámerom držať ju, bude chcieť pristupovať opatrne alebo si pozrieť nejaké dlhšie predpovede.

Čítajte viac: Koľko bude mať BNB hodnotu v roku 2021 a ďalej?

6. Cardano

Cardano bolo vyvinuté v roku 2015 a rýchlo sa etablovalo ako jeden z hlavných tokenov na trhu – pravidelne medzi prvými desiatimi z hľadiska trhovej kapitalizácie.

Existuje niekoľko vecí, vďaka ktorým je Cardano výnimočné. Po prvé, ide o prvý recenzovaný blockchain na svete – ktorý v každej etape svojho vývoja podrobne preskúmal skupinu akademických odborníkov. Po druhé, Cardano predstavuje svoj proprietárny systém Ouroboros, ktorý sa efektívne skladá z dvoch blockchainov: jeden pre spracovanie všeobecných transakcií a druhý pre inteligentné zmluvy.

Táto jedinečná dvojvrstvová architektúra dáva Cardanu oveľa väčšiu škálovateľnosť a rýchlejšie transakcie.

WalletInvestor a DigitalCoinPrice predpovedajú rast Cardano v nadchádzajúcich mesiacoch, čo z neho potenciálne urobí jednu z najlepších kryptomien v roku 2021 pre investorov – najmä keď vezmeme do úvahy nízku cenu tokenu vo výške 0,34 USD v čase písania tohto článku..

Skutočným lákadlom spoločnosti Cardano však môže byť dlhodobá investícia. Prime XBT napríklad predpovedá, že žetóny Cardano by mohli do decembra 2021 dosiahnuť 0,82 USD, ale v priebehu rokov 2022 a 2023 bude naďalej rásť a do roku 2025 dosiahne 2,700 USD za token.

7. Tron

Tron je o niečo neortodoxnejšia investičná príležitosť. Tron účinne prináša výhody blockchainu do sveta zábavy tým, že ponúka prepojenie tvorcov obsahu so spotrebiteľmi.

Používatelia môžu získavať Tronix (TRX), token kryptomeny Tron, vytváraním obsahu na platforme. Cieľom je vytvoriť ekosystém na zdieľanie obsahu, ktorý ponúka priamejší platobný systém pre tvorcov a spotrebiteľov bez potreby prostredníka, ako je napríklad Netflix z Apple TV..

Možno to znie ako novinka, ale Tron už má na svojom konte niekoľko známych mien, napríklad Samsung, Baidu či Global Social Chain. Existuje tiež niekoľko prominentných analytikov, ktorí predpovedajú rast TRX v roku 2021 – TradingBeasts aj DigitalCoinPrice predpovedajú, že cena Tronu sa v budúcom roku zvýši o 10 až 15%.

Je spravodlivé povedať, že je nepravdepodobné, že Tron bude najlepšou kryptomenou, ktorú si môžete kúpiť v roku 2021, ale jej nízka cena a potenciál rastu z nej robia zaujímavú špekulatívnu investíciu – za predpokladu, že je súčasťou diverzifikovaného portfólia.

Čítajte viac: Čo bude viesť k cene TRX v roku 2021?

Kde kúpiť krypto v roku 2021

Identifikácia top kryptomien, ktoré by vás mohli v roku 2021 stať milionárom, si vyžaduje dôkladný výskum a dôkladné sledovanie kryptotrhov. Ale akonáhle si vyberiete svoje najlepšie kryptoinvestície, budete musieť nájsť sprostredkovateľa, ktorý vám transakcie uľahčí.

Výber správneho sprostredkovateľa bude závisieť do veľkej miery od osobných preferencií. Niektoré platformy vyhovujú začínajúcim investorom s jednoduchými rozhraniami a podrobnými sprievodcami, zatiaľ čo iné obsahujú množstvo komplexných analytických nástrojov zameraných na profesionálnych obchodníkov..

Pre priemerného investora odporúčame eToro ako dobrá všestranná platforma. Ponúka prístup ku všetkým najdôležitejším kryptomenám a ponúka jednotné kontaktné miesto pre obchodovanie a investovanie do kryptomien – vrátane proprietárnej kryptomenovej peňaženky a ľahko použiteľného rozhrania..

eToro – najlepšia platforma pre kryptomenu

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Záver

Budúci rok sa bude javiť ako vzrušujúce obdobie pre kryptomenu. Po rozsiahlych akvizíciách od inštitucionálnych investorov a prijatí kryptomeny populárnymi platobnými platformami, ako je PayPal, predpovedajú aj konzervatívnejší komentátori odvetvia vzostupný trend vo všetkých hlavných kryptomenách. Samotné tieto oznámenia podnietili náhlý nákup kryptomeny v roku 2021.

To je skvelá správa pre potenciálneho investora do kryptomeny, ale ak ste na trhu nováčikom, je vhodné postupovať opatrne. Aj keď existuje veľa dôvodov domnievať sa, že v oblasti kryptomien v roku 2021 prichádzajú veľké veci, treba mať na pamäti, že nič nie je zaručené a akékoľvek zmeny v právnych predpisoch alebo sankcie regulačných orgánov by mohli rýchlo zaplatiť za každý vzostupný trend.

Nikto nemôže s istotou povedať, aká bude najlepšia kryptomena, ktorá sa dá kúpiť v roku 2021, ale ak plánujete nákup kryptomeny v nasledujúcich mesiacoch, potom je dobré zvážiť všetkých sedem uvedených mincí. Avšak ako vždy, akékoľvek investície, ktoré urobíte, by mali byť súčasťou diverzifikovaného portfólia.

FAQ

Aké sú najlepšie kryptomeny, do ktorých treba investovať v roku 2021?

Okolo digitálnej meny ako investičného aktíva je veľa vzrušenia, ale výber najlepšej kryptomeny na investovanie do roku 2021 závisí od mnohých faktorov. Mnoho z najlepších krypto investícií môže byť tiež vhodnejšie pre dlhodobejšiu investičnú stratégiu. Niektoré z našich návrhov na najlepšie kryptomeny v roku 2021 nájdete tu.

Mám si kúpiť bitcoin v roku 2021?

Bitcoin je zďaleka najväčšou digitálnou menou a zostáva pravdepodobne najlepšou kryptomenou, ktorú je možné kúpiť v roku 2021. Zatiaľ čo všetky kryptomeny zaznamenávajú každý deň vysoký stupeň volatility, BTC ponúka relatívnu stabilitu a je jednou z najlepších kryptomien pre tých nových na trhu..

Do akej najlepšej kryptomeny investovať?

Výber najlepších krypto investícií závisí od vašich cieľov a vašej celkovej investičnej stratégie. Napríklad najlepšia kryptomena, ktorá sa má kúpiť v roku 2021, môže v nasledujúcom roku zaznamenať zmenu majetku, zatiaľ čo token, ktorý má v roku 2021 nízku cenu, môže byť dokonalou investíciou pre dlhodobejšiu stratégiu..

Kde si môžem v roku 2021 kúpiť kryptomenu?

Rastúca popularita kryptomeny zaznamenala explóziu v počte búrz a sprostredkovateľov, ktoré majú náhodní investori k dispozícii. Platformy ako eToro je ľahké s nimi začať a ponúkajú veľa učebných zdrojov pre tých nových na trhoch.

Je rok 2021 vhodný čas na nákup kryptomeny?

Očakáva sa, že najvýznamnejšie kryptomeny v roku 2021 zaznamenajú impozantný rast a každý, kto to chce využiť, by sa mal skôr ako neskôr usilovať o pridanie kryptomeny do svojho portfólia. Ako posledných asi 12 mesiacov bolo pre trh s kryptomenami zaujímavé obdobie. Nastal prudký záujem inštitucionálnych investorov a gigant online platieb PayPal začal podporovať transakcie v digitálnej mene

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector