Ak chcete uspieť v roku 2021, musíte poznať týchto 15 najlepších kryptomien!

Ste zvedaví, ktorá kryptomena vybuchne v roku 2021? Prípadne, ktoré kryptomena má najväčší potenciál v roku 2021? Stúpne bitcoin v roku 2021? Všetko a ešte viac pokryjeme!

2021 bude nasledovať tvrdý čin, to je isté! Bitcoin skutočne dosiahol Mesiac po tom, čo sa stal halvenom, a pripomenul nám, že celý krypto sen je stále realitou.

Ale keď sa pýtate, čo sa pravdepodobne stane v roku 2021, väčšina obchodníkov s kryptomenami dáva veľmi odlišné odpovede, takže je dosť ťažké získať jasnú odpoveď, ktorá obchodníkom zlepší ich majetok v roku 2021..

Mali by ste mať na očiach nielen bitcoin, v roku 2021 je z čoho byť nadšený, a mali by ste to všetko sledovať! (Niekedy je to jednoducho nemožné!)

Zatiaľ čo Bitcoin čerpá vo veľkých inštitúciách, Ethereum je pozorne sledované, pretože konečne začína prechádzať na dôkaz o podiele a spoločnosť Ripple sa zaoberá fiaskom SEC, ktoré by mohlo trochu otriasť kryptovým svetom.

A keď sa pozornejšie pozrieme na altcoiny, stále je tu tiež veľa príležitostí! Veľa, ktoré stále môžete kúpiť za nízku cenu a profitovať z nich oveľa neskôr.

Samozrejme, nakoniec je to všetko o popularite. Čím viac sa minca použije a potenciálne aplikácie, ktoré ponúka, tým vyššia bude jej hodnota. Ale to funguje aj oboma spôsobmi – ak sa kryptomena stane menej populárnou, môže tiež ľahko stagnovať a poklesnúť jej hodnota..

V tomto článku sa pozrieme na 15 najlepších kryptomien, ktoré budeme vedieť a sledovať – ​​a podľa vášho úsudku – najlepšiu kryptomenu, ktorú si budete môcť kúpiť v roku 2021!

Top 15 kryptomien, ktoré treba vedieť a sledovať v roku 2021:

 1. Bitcoin (BTC)
 2. Zvlnenie (XRP)
 3. Ethereum (ETH)
 4. Bitcoinová hotovosť (BCH)
 5. Litecoin (LTC)
 6. Cardano (ADA)
 7. TRON (TRX)
 8. Binance Coin (BNB)
 9. Stellar (XLM)
 10. Tezos (XTZ)
 11. EOS (EOS)
 12. MIOTA (IOTA)
 13. Zcash (ZEC)
 14. Ethereum Classic (ETC)
 15. NEO (NEO)

Ak sa chcete ponoriť na kryptotrh rýchlo a ľahko, s 0% provízia, check out eToro Exchange!

Zostavili sme náš zoznam na základe toho, ktoré kryptomeny predstavujú najlepšie príležitosti pre rok 2021. Celkovo však stojí za to strážiť každú z nich..

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin je vo svete kryptomeny vždy prvý na rade!


Áno, vieme, každý zoznam vždy hovorí najskôr o bitcoinoch … bla bla bla! Ale rok 2021 je veľmi, veľmi odlišný. V roku 2020 sme konečne videli niektoré zásadné kroky v súvislosti s bitcoinmi, keď sme konečne opäť dosiahli teritórium 20 000 dolárov a potom sme dvakrát vystrelili priamo okolo neho!

Bitcoin ponúka snáď najlepšia krátkodobá investícia do kryptomeny na rok 2021 s hlavnou volatilitou, ktorá sa po prvýkrát vracia asi za štyri roky. Ešte uvidíme, čo sa presne stane.

Bude naďalej stúpať na nové úrovne v roku 2021 alebo si nájde nový bod, od ktorého sa bude začínať s jasnou úrovňou podpory a odporu? Alebo si budeme musieť počkať do ďalšieho halucinácie, kým neuvidíme taký obrovský vzostup?

Aby sme si odpovedali na tieto otázky, môžeme sa pozrieť na to, čo hovoria niektorí odborníci.

Podľa Andy Agnas, “Môžeme povedať, že BTC bude pokračovať v prekonávaní nových výšin v roku 2021. Ale samozrejme, dôjde k občasným poklesom ceny, ale nebude to také tvrdé ako to, čo sa stalo v roku 2018, keď dosiahol najnižšiu úroveň”.

Takže, majte na pamäti, že cesta bitcoinu nebude vždy smerovať nahor! V skutočnosti tiež môžeme niekedy vidieť veľa rozdielov, keď sa ceny stabilizujú medzi vrcholmi a minimami.

Ale opäť sa nedá predpovedať niekoľko vecí, napríklad Tesla, ktorá oznámila, že začiatkom februára kúpila bitcoiny za 1,5 miliardy dolárov, a nasledujúci deň sa cena vyšplhala nad 48 000 dolárov! (Ďalší rekord!)

Nemali by sme zabúdať ani na dve hlavné veci, vďaka ktorým je bitcoin možno najlepším kryptomena pre rok 2021:

1) Inštitucionálni obchodníci a veľké banky sa dostávajú hlboko do bitcoinu – konečne vidia jeho potenciál.

A 2) Bitcoin je ako „vstupná droga“ do sveta kryptomien. Je to najznámejšia kryptomena a nováčikovia majú tendenciu ju najskôr obrátiť, keď začnú, predtým, ako preskúmajú ďalšie príležitosti.

S ohľadom na to je bitcoin stále možno kryptomenou s najväčším potenciálom v roku 2021 a vy ho radšej sledujte! Napriek tomu by mali byť obchodníci s bitcoinmi stále opatrní pri možnom krachu, nezačnite si myslieť, že trh môže iba stúpať!

 • Približný trhový strop: 865 033 736 991 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 47 055,05 dolárov
 • 2020 návratnosť: 4 698,3%
 • Založené: 2009

Prečítajte si náš článok o bitcoinoch tu.

Zvážili ste investíciu do Bitcoin (BTC)?

2. Zvlnenie (XRP)

Nenechajte sa vystrašiť komisiou SEC, s Ripple stále existuje veľa potenciálu!

Čakali ste Ethereum, však? NESPRÁVNE!

Ripple má miesto č. 2. Prečo? No, napriek tomu, že klesol z tretieho najväčšieho podľa trhového stropu na štvrtý, Zvlnenie má veľký potenciál vystúpiť späť na vrchol a keď k tomu dôjde, môže byť veľmi ziskové byť pri tom.

Pokles ceny znamenal teraz je jednoduchšie sa dostať do Ripple. Samozrejme, musíte veriť, že sa táto cena vráti späť.

A pre tých z vás, ktorí sa obávajú problémov s SEC (US Securities and Exchange Commission), je pravdepodobné, že sa ich predaja nemusíte báť (pokiaľ nie ste v USA, možno budete chcieť byť opatrní). Zatiaľ sa nič nestalo a pravdepodobne to nebude mať vplyv na obchodníkov mimo USA.

Podľa PrimeXBT môže byť predikcia ceny Ripple na rok 2021 potenciálne najvyššia vo výške 27 dolárov za žetón a potenciálna minimálna hodnota vo výške 0,5 dolára, čo je v skutočnosti vyššia hodnota, ako je jej aktuálna cena v čase písania článku.!

Ale asi pochádza rozumnejšia predpoveď City Telegraph, ktorí veria, že Ripple má vzostupný trend, ktorý ho pravdepodobne dovedie k úspechu 0,755 USD za mincu v roku 2021 a ktoré pravdepodobne uvidíme úroky investorov sa vrátia, akonáhle cena prekročí 6,50 USD.

Pamätajte, že existuje aj možnosť, že situácia s SEC by mohla byť nakoniec výhrou, a ak je to tak, čo by mohlo byť veľmi dobré pre hodnotu Ripple!

 • Približný trhový strop: 20 807 485 096 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 0,4583 USD
 • 2020 návratnosť: 2 846,0%
 • Založené: 2012

Prečítajte si náš článok o zvlnení tu.

Zvážili ste investíciu do Zvlnenie (XRP)?

3. Ethereum (ETH)

Kráľovná sveta kryptomien stále silnie!

Teraz, ako už pravdepodobne viete, sa Ethereum v mnohých ohľadoch úplne líši od bitcoinu. Ethereum sa zameriava nielen na revolúciu v tom, ako používame peniaze, ale aj v tom, ako používame internet!

A táto vízia sa pomaly, ale isto končí. V prvom štvrťroku 2020 to bola správa Kointelegraf že na Ethereu teraz funguje 635 fungujúcich DApps, s celkovým počtom 616 369 „aktívnych“ používateľov.

Zatiaľ čo DevTeam.Space, v článku o DApps v roku 2021, tvrdí na Ethereu je až približne 3 000! (To znamená, že fungovanie alebo nie je jasné.)

Či tak alebo onak, je to potenciálne veľmi veľký nárast a ukazuje nám to Používanie ethereum stále veľmi rastie, čo bude mať vplyv na jeho hodnotenie, a potenciálne sa tak stane jednou z najlepších kryptomien v roku 2021.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú si treba pamätať o ethereu je, že je to po bitcoinoch zvyčajne druhá voľba nového obchodníka.

Keď raz prídu na chuť bitcoinu, zvyčajne začnú investovať do éteru, druhej najväčšej a známej kryptomeny..

V roku 2021 už Ethereum dosahuje nové maximá. Pravdepodobne to čiastočne súvisí so zvýšeným záujmom o bitcoin (efekt príklepu, ktorý pravdepodobne ovplyvní väčšinu trhu s kryptomenami).

Vo februári 2021 raketovo stúpal a dosiahol 1 800 dolárov za mincu. Aj keď treba povedať, odborníci ako napr Capital.com stále tomu ver do konca prvého štvrťroka 2021 dosiahne maximum 1 628 dolárov alebo minimálne 1 107 dolárov.

Najdôležitejšie však je pozor na príchod Ethereum 2.0, kde sa Ethereum presunie od dokladu o práci k dokladu o podiele.

Aj keď bol prechod zahájený v decembri 2020, prechod by mal byť dokončený niekedy v roku 2021. O tomto kroku sa diskutuje už roky a je dlho očakávaný. Po dokončení môže dôjsť k určitému pohybu smerom nahor.

 • Približný trhový strop: 200 073 757 033 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 1 745,84 dolárov
 • 2020 návratnosť: 4 622,6%
 • Založené: 2015

Prečítajte si náš článok o ethereu tu.

Zvážili ste investíciu do Ethereum (ETH)?

4. Bitcoinová hotovosť (BCH)

Možno nejaké dieťa v bitcoinoch ešte dorastie, ale stále ponúka veľké príležitosti!

Je pravda, že bitcoinová hotovosť stratila v poslednom roku od začiatku roka 2020 veľa priestoru, ale stále je v top 15 (predtým bola jednou z piatich najlepších).

Neignorujte bitcoinovú hotovosť, pretože padla mierne vyšlo z módy, stále je potrebné zarobiť peniaze a stále predstavuje veľmi reálnu hrozbu pre bitcoin – alebo prinajmenšom životaschopnú alternatívu.

Je dôležité vziať do úvahy, či volatilita, ktorú bitcoin prináša na trh, sa môže preniesť aj na bitcoinovú hotovosť.

Navyše, rovnako ako bitcoin, Bitcoinová hotovosť tiež prechádza halveningom, ktorá sa uskutočnila 8. apríla 2020.

Je pravdepodobné, že sme zatiaľ nevideli všetky jej účinky, nezaznamenali sme veľký nárast ceny, ako tomu bolo v prípade bitcoinu, a možno si niektorí obchodníci kladú otázku, či k tomu vôbec dôjde.

Ak to teda zhrnieme, nálada je nateraz všeobecne „počkajte a uvidíte“. To bolo povedané, Ekonomická predpovedná agentúra to predpovedá do konca roku 2021, Bitcoinová hotovosť by mohla dosiahnuť medzi 881 – 923 dolárov za mincu.

 • Približný trhový strop: 9 136 379 395 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 489,90 dolárov
 • 2020 návratnosť: -60,0%
 • Založené: 2017

Prečítajte si náš článok o bitcoinovej hotovosti tu.

Zvážili ste investíciu do Bitcoinová hotovosť (BCH)?

5. Litecoin (LTC)

Litecoin je ako starý drak, ktorý stále planie!

Litecoin bol jedným z vôbec prvých altcoinov a pri jeho prvom objavení predstavoval skutočne veľkú novinku. Ale podobne ako BCH, aj litecoin je tieňom svojho bývalého ja a teraz sa v kryptotéke väčšinou postavil na opačné miesto..

To znamená, že je to stále jeden z najlepších psov v krypto a stále treba zarobiť peniaze na obchodovanie s litecoinmi. Stále predstavuje veľa príležitostí a je významným hráčom, ktorý by sa mal brať vážne.

Podľa Arthur Webb z Ripple News, Predikcie cien litecoinu na rok 2021 sa pohybujú medzi 150 dolárov a najvyššou hodnotou 40 dolárov.

To možno interpretovať niekoľkými spôsobmi. Buď to môže preraziť túto projekciu 150 dolárov za mincu na neplatené územie, alebo jej bude dochádzať para a bude môcť prekonať túto.

Aj keď by ste mali byť určite opatrní, v závislosti na tom, koľko ste mohli investovať do litecoinu, 3 doláre navrch každej vašej mince môžu byť pekným ziskom, v závislosti od vašich cieľov.

Krypterium uvádza, že niektorí analytici kryptomeny vidia cenu Litecoinu na konci roku 2021 až 600 dolárov.

 • Približný trhový strop: 11 222 626 982 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 168,58 dolárov
 • 2020 návratnosť: 809,2%
 • Založené: 2011

Prečítajte si náš článok o litecoinoch tu.

Zvážili ste investíciu do Litecoin (LTC)?

6. Cardano (ADA)

Dve reťaze sú lepšie ako jedna!

Pravdepodobne väčšina z nás už teraz vie, že hlavným predajným miestom spoločnosti Cardano je jejouroboros blockchain‘- alebo blockchainy, ak chcete – jeden pre bežné transakcie a druhý pre inteligentné zmluvy. (Keby bol Cardano rapper, bol by to „2 Chainz“.)

Teraz, zatiaľ čo pre niektorých z vás to môže znieť ako stará správa (to je), túto potenciálne geniálnu myšlienku ešte stále čakáme na maximum; aby zistili, či ich riešenie skutočne funguje a či dokáže vyriešiť problém škálovateľnosti.

Niekedy zabudneme, ale ak sa problém škálovateľnosti nevyrieši, kryptomena skutočne nemá bojovú šancu vzlietnuť a skutočne vziať na seba fiat peniaze.

Vzdať sa tohto projektu teraz by bolo trochu hlúpe. Cardano má stále šancu byť ďalšou kryptomenou, ktorá exploduje v roku 2021, ale ak teraz prestanete a stane sa, bude vám veľmi ľúto!

Takže majte trochu trpezlivosti. Je ľahké na to zabudnúť, najmä preto, že Cardano bolo začiatkom roka 2018 veľmi výbušné.

Upozorňujeme však, že niektoré z týchto výkyvov sa v posledných mesiacoch vracajú s niektorými zdrojmi, ako sú napr Investorplace veriac tomu Cardano by mohlo dosiahnuť 2 doláre za mincu.

Trading Beasts predpovedať zvýšenie ceny Cardana v domnení, že it do decembra 2021 dosiahne 1,038 USD.

 • Približný trhový strop: 21 314 232 382 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 0,6851 dolárov
 • 2020 návratnosť: 38,9%
 • Založené: 2017

Prečítajte si náš článok o Cardane tu.

Zvážili ste investíciu do Cardano (ADA)?

7. TRON (TRX)

Je TRON stále potichu orbou v tajnosti?

Ľudia zabúdajú, že spoločnosť TRON má pre to peklo veľa.

Zabúdajú, že ambiciózny Justin Sun začal v kryptomene pracovať pre Ripple. Zabúdajú, že majú kované partnerstvá so spoločnosťami Samsung, BitTorrent a Baidu (čínsky vyhľadávací nástroj).

Ale asi najväčšou vecou, ​​ktorú prehliadajú, je to Spoločnosť TRON začínala na sieti Ethereum! Prečo je to významné? Pretože to znamená, že používa rovnaký kódovací jazyk – Solidity.

To je pre TRON obrovská výhoda, pretože to znamená, že vývojári DApp môžu ľahko prejsť od vývoja na Etherea k TRONu.

Pokiaľ teda niekedy bude existovať pádny dôvod na odklon od Etherea (napr. Príliš nákladné, problémy so škálovateľnosťou, funkčné problémy), bude TRON jednou z prvých alternatív, na ktoré budú pravdepodobne myslieť.

S týmto v hlave, je vysoko možné, že TRON môže byť veľmi podhodnotený. Teraz si uvedomte, že v roku 2021 nemusíme nevyhnutne vidieť významný zisk z TRONu, ale môže to byť ideálny čas na vstup a zadržanie skôr, ako bude neskoro.

Trading Beast predpovedá, že do decembra 2021, TRON by mohol dosiahnuť maximálnu cenu 0,0582281 USD, zdravé zvýšenie.

 • Približný trhový strop: 3 340 415 564 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 0,04662 dolárov
 • 2020 návratnosť: 463,5%
 • Založené: 2017

Prečítajte si náš článok o spoločnosti TRON tu.

Zvážili ste investíciu do TRON (TRX)?

8. Binance Coin (BNB)

Obslužný token Binance Exchange je stále veľmi populárny, ale čo jeho budúcnosť prinesie?

Binance Coin je celkom jednoduchá kryptomena, ale hej, čo je zlé na tom, keď je jednoduchá v zložitom svete obchodovania s kryptomenami?

Pozrite sa na bitcoin, ktorý nie je zďaleka taký komplikovaný ako niektoré ďalšie kryptomeny na tomto zozname, ale napriek tomu sa mu darí!

Otázka okolo Binance Coin, je to, ako dlho to bude skutočne stáť za obchodovanie? Bude to v budúcnosti ešte slúžiť? A ak áno, čo to bude nad rámec burzy Binance?

A navyše, čo zľava, ktorú dáva burza za použitie mince na nákup kryptomeny? Ostane to rovnaké alebo bude Binance pokračovať v znižovaní tak, ako pôvodne plánovali?

Podľa strany 9 z Dokument spoločnosti Binance, do štvrtého roku (čo by bol rok 2021) by bola zľava iba 6,75% za zaplatenie určitých poplatkov v banke Binance Coin. Zatiaľ však majú neznížila z 25% za posledné dva roky.

A do 5. roku (čo by bol rok 2022) sa predpokladalo, že nebude zľava. Možno je však teraz od tejto myšlienky upustené? Binance musí objasniť svoje zámery.

Vďaka tomu všetkému je ťažké povedať, kde bude Binance Coin v blízkej budúcnosti, ale zatiaľ je možné dosiahnuť nejaké zisky z obchodovania s ňou.

To bokom, Cena digitálnych mincí predpovedá, že Binance Coin by mohla vo februári 2021 dosiahnuť až 158,49 USD a uzavrie rok na úrovni 133,98 dolárov.

 • Približný trhový strop: 16 060 572 142 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 103,35 dolárov
 • 2020 návratnosť: 11 309,9%
 • Založené: 2017

Prečítajte si náš článok o Binance Coin tu.

Zvážili ste investíciu do Binance Coin (BNB)?

9. Stellar (XLM)

Je Stellar životaschopnou alternatívou k Ripple?

Stellar zaznamenal v rokoch 2017 a 2018 niekoľko prílivových vĺn volatility a potom vstúpil do obdobia ticha, ktoré sa skončilo dosť nedávno (rovnako ako mnoho iných altcoinov).

Cieľom Stellar je známy príbeh, ktorý počúvame v celej krypto komunite: „Pomôžme bankovať nebankovkám“.

Podľa Svetová banka, približne 1,7 miliardy dospelých je „bez bankového účtu“, ktoré definujú ako „bez účtu vo finančnej inštitúcii alebo prostredníctvom poskytovateľa mobilných peňazí“ “.

Je to dosť čestná vec, ale je to tiež dosť ťažká vec, ktorá je pravdepodobne dôvod teraz sa viac zameriavajú na vzájomné prepojenie finančných inštitúcií prostredníctvom blockchainu.

Možno z hľadiska technológie a cieľov, Stellar sa najviac podobá na Ripple. Jed McCaleb, spoluzakladateľ a technický riaditeľ spoločnosti Stellar, predtým pracoval na spoločnosti Ripple pred odchodom, nesúhlasil so smerom, ktorým sa uberajú.

S týmto v hlave, Stellar by mohol byť dobrým zaistením proti Ripple alebo ak si myslíte, že prístup, ktorý obaja používajú, je prístupom, ktorý zvíťazí nad mainstreamom.

Najmä keď spoločnosť Ripple čelí právnym problémom, môže Stellar vyniknúť ako potenciálne jeden z najlepších kryptomien, ktoré je možné kúpiť v roku 2021.

3Kommy predpovedajú, že maximálna cena, ktorú možno očakávať pre Stellar na rok 2021, je 0,45 USD a minimálne 0,208 USD.

 • Približný trhový strop: 8 703 291 056 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 0,3895 dolárov
 • 2020 návratnosť: 1 263,8%
 • Založené: 2014

Prečítajte si náš článok o Stellar tu.

Zvážili ste investíciu do Stellar (XLM)?

10. Tezos (XTZ)

Je Tezos najdemokratickejšou kryptografiou a pomôže jej uspieť v roku 2021?

Teoreticky, Tezos je pravdepodobne zatiaľ najadaptívnejšia kryptomena, pričom „správa“ je kľúčovou súčasťou jej vývoja. Žiadna iná kryptomena nie je zatiaľ taká demokratická a decentralizovaná (o čom je krypto a dáva mu hodnotu) z hľadiska vývoja.

A tým, že sa správa dá pred vývoj, je tu myšlienka, že oni sa dokáže rýchlo prispôsobiť a preto vydržia dlhšie ako iné krypty (a dúfajme, že urobia múdrejšie rozhodnutia).

Samotná podstata toho, ako sa so všetkým zaobchádza, je jednoduchá koncepcia, ktorá ho uľahčuje každodennému obchodníkovi.

To znamená, že v praxi ešte len uvidíme jasný príklad. Až potom sa môžeme skutočne rozhodnúť, ako dobre to funguje.

Preto môže byť Tezos kryptomena obchodníci budú musieť chvíľu držať, kým neuvidia významnú hodnotu a investovať teraz, aj keď je to lacné, môže byť chytré.

Upozorňujeme, že ak sa hlboko ponoríte do systému Tezos, budete pravdepodobne počuť o škandále, ktorý sa stal krátko po jeho ICO (jeden z najväčších ICO vôbec!). To by však nemalo odradiť obchodníkov, tieto dni sú už dávno za nimi.

Investor do peňaženky predpovedá, že v roku 2021 bude mať jeden token Tezos 4,665 USD a 10 112 dolárov do roku 2030.

 • Približný trhový strop: 2 742 180 683 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 3,62 USD
 • 2020 návratnosť: 241,1%
 • Založené: 2018

Prečítajte si náš článok o Tezose tu.

Zvážili ste investíciu do Tezos (XTZ)?

investujte do tezos

11. EOS (EOS)

Je „zabijakom éteru“ iba čas čakania?

Keď EOS prvýkrát prišiel na scénu, veľa obchodníkov, obchodníkov, vývojárov a vývojárov z Ethereum sa znepokojilo. EOS hovoril, že môžu robiť skoro to, čo by dokázalo Ethereum – konkrétne DApps – ale lepšie.

Zatiaľ, čo sa zatiaľ nič neuskutočnilo. Stále to robí EOS je skvelým zaistením proti Etheru pre tých, ktorí vidia budúcnosť DApps.

Podľa DappRadar, pomocou siete EOS existuje najmenej 572 DApps, zhruba šesťkrát menej ako éter.

EOS je možno jedným z najlepšie kryptomeny, do ktorých sa dnes dá investovať. Už sa používa a veľmi populárne medzi vývojármi, ktorí ho už používajú, zatiaľ čo niektoré kryptomeny na tomto zozname veľmi „čakajú a uvidia“ (čo znamená, že potrebujeme čas, aby sme zistili, či dokážu splniť svoje nároky), má EOS teraz praktické využitie.

Hodnota EOS je hmatateľnejšia ako u iných kryptomien, ktoré akoby plánovali svetovú nadvládu. Takže obchodníci, ktorí hľadajú altcoin, ktorý už má každodenné použitie, nehľadajte nič iné ako EOS.

Trading Beasts predpovedajú, že do decembra 2021, Hodnota EOS môže mať maximálnu hodnotu 3,87264 USD za mincu.

 • Približný trhový strop: 3 523 772 269 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 3,66 USD
 • 2020 návratnosť: 118,4%
 • Založené: 2018

Prečítajte si náš článok o EOS tu.

Zvážili ste investíciu do EOS (EOS)?

12. MIOTA (IOTA)

Preukáže sa DAG od spoločnosti MIOTA, že bude rovnako inovatívny ako technológia blockchain?

MIOTA je možno najinovatívnejšou kryptografiou z hľadiska potenciálneho každodenného použitia v budúcnosti. Predstavte si, že by vaše auto mohlo platiť za svoje vlastné palivo alebo dom, ktorý by mohol platiť svoje účty za energie!

Sú veľmi pokrokoví a stavajú niečo pred technológiou potrebnou na to, aby vôbec fungovala.

Z tohto dôvodu je MIOTA jedným z najlepších kryptomien, do ktorých sa dá investovať do roku 2021. Obchodníci musia chvíľu počkať, aby zistili skutočnú hodnotu spoločnosti MIOTA, chvíľu potrvá, kým sa dostaneme do bodu, kedy je táto kryptomena najužitočnejšia. Môže to byť aj desaťročia!

Musíme však spomenúť ešte niečo; MIOTA je tiež dosť kontroverzná v krypto komunite. Prečo? Niektorí to vlastne ani tak veľmi nepovažujú za kryptomenu používa namiesto blockchainu DAG.

DAG je „Usmernený acyklický graf‘A funguje veľmi odlišne pri technológii blockchain, ktorá je podporovaná väčšinou kryptomien a je považovaná za najlepšie riešenie.

DAG existujú oveľa dlhšie a v niektorých kruhoch sa nepovažujú za účinné. Obchodníci budú musieť toto posúdenie urobiť pri pohľade na spoločnosť MIOTA.

Trading Beasts sa zdá byť pre MIOTA optimistický a predpokladá sa, že bude ocenený Najvyššia suma 1,1060496 USD do decembra 2021.

 • Približný trhový strop: 2 033 370 042 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 0,7316 dolárov
 • 2020 návratnosť: 9 000,0%
 • Založené: 2016

Prečítajte si náš článok o MIOTE tu.

Zvážili ste investíciu do MIOTA (IOTA)?

13. Zcash (ZEC)

Je Zcash najdôležitejšou mincou ochrany súkromia našej doby?

Pre každého špičkového obchodníka s kryptomenami sa vždy považuje za Je dobré mať vo svojom portfóliu aspoň jednu mincu ochrany osobných údajov. V skutočnosti je dobré mať na kryptotrhu trochu všetkého trochu inak.

Mince na ochranu osobných údajov sa považujú za obzvlášť dôležité pre tých, ktorí sa domnievajú, že by ste si mali dávať pozor na svoje osobné údaje, najmä finančné údaje. Nemalo by to nikoho nechať ležať na internete, aby ho našiel, ako je to v prípade distribuovaných účtovných kníh.

Ale problém s coinmi na ochranu súkromia je rovnako ako Zcash vlády a banky sa im naozaj nepáčia a existuje mylná predstava, že ich jediným účelom je vyvrátiť zákon.

Pre nich je myšlienka anonymity v oblasti financií vyhradená pre zločincov („pokiaľ nie ste obchodníkom s kokaínom, prečo musíte skrývať svoju totožnosť?“).

Tu je to, vďaka čomu Zcash vyniká v konkurencii s inými kryptomenami, ktorých cieľom je ovládnuť sféru ochrany súkromia – Spoločnosť Zcash tvrdo pracuje na tom, aby dokázala, že je to legálne, a nemá sa používať na porušenie zákona.

A sú ochotní spolupracovať s vládami, aby dokázali, že na tom, čo ich kryptomena robí, nie je absolútne nič zlé, a práve táto snaha spolupracovať s bankami a vládami jej dáva hodnotu.

Vlastne už v roku 2017, JPMorgan Chase, jedna z najväčších amerických bánk, začala spolupracovať so spoločnosťou Zcash, prejavujúci zvýhodňovanie zo strany veľkých inštitúcií.

Odborníci sa nezhodujú v tom, čo si bude pravdepodobne Zcash vážiť do konca roku 2021. Previsioni bitcoin predpovedá cenu Zcash na 415,68 USD v roku 2021, zatiaľ čo Trading Beasts odhadujte konzervatívnejšie maximum 137,989 dolárov.

 • Približný trhový strop: 1 153 269 485 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 103,95 dolárov
 • 2020 návratnosť: -99,3%
 • Založené: 2016

Prečítajte si náš článok o Zcashi tu.

Zvážili ste investíciu do ZCASH (ZEC)?

14. Ethereum Classic (ETC)

Najlepšie potenciálne zaistenie proti éteru?

Najbližšie k skutočnej veci, alebo povedzme ‘originál‘. Keďže ethereum aj ethereum classic sa naďalej vyvíjajú rôznymi spôsobmi rôznymi tímami, tímy rozpor medzi nimi sa zväčší a rozdiely sa zvýraznia.

Upozorňujeme, že to bude platiť najmä po tom, čo Ethereum dokončí prechod na dôkaz o podiele – ak to spôsobí problémy s Ethereom, mnohí sa môžu zhromaždiť na Ethereum Classic v snahe replikovať to, čo Ethereum kedysi bolo..

Ethereum Classic by tak muselo čeliť tvrdej konkurencii spoločností EOS, NEO, Cardano a TRON..

Možno zaistenie Ethereum Classic proti Ethereum je tým najvyšším zabezpečením, a na obchodovaní oboch nie je absolútne nič zlé.

Nemusíte sa stotožňovať iba s jedným táborom, aj keď udelené Ethereum má určite náskok pred Ethereum Classic, táto hranica tu nemusí byť vždy.

Na december 2021 predpovedá agentúra Economy Forecast Agency cenu produktu Ethereum Classic minimálna výška 9,34 USD a maximálna výška 10,76 USD.

Trading Beasts predpovedá, že cena Ethereum Classic sa má dosiahnuť minimálne 6,49 dolárov a maximálne 9,55 dolárov.

 • Približný trhový strop: 1 066 077 947 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 9,17 dolárov
 • 2020 návratnosť: 561,4%
 • Založené: 2015

Prečítajte si náš článok o Ethereum Classic tu.

Zvážili ste investíciu do Ethereum Classic (ETC)?

15. NEO (NEO)

Nezabudnite na jedného z najväčších a najstarších rivalov Ethereum!

Rovnako ako Ethereum Classic môže byť rozumné prideliť malé percento vašich finančných prostriedkov na obchodovanie spoločnosti NEO, ďalšiemu hráčovi v oblasti vytvárania novej generácie internetu..

A podobne ako Tezos, Cieľom NEO je neustále sa rozvíjať, čo znamená, že môže mať aj šancu prežiť svojich konkurentov.

Ale s NEO sa toho deje ešte oveľa viac – je to mimo dôkazu stávky vs dôkazu o pracovnom bojišti. Namiesto toho používa mechanizmus „Delegovaná byzantská chyba tolerancie“, ktorý je údajne dosť podobný delegovanému dôkazu o účasti.

To všetko robí z NEO zaujímavú kryptomenu a potenciálne ďalšiu veľkú kryptomenu (nezabudnite, že môže byť potrebná trpezlivosť a trochu fantázie!).

Podobne ako Ethereum Classic, aj agentúra The Economy Forecast Agency a Trading Beasts nesúhlasia s potenciálom NEO, pričom agentúra Economy Forecast Agency poskytuje vyššie odhady.

Trading Beasts verí, že do decembra 2021 dosiahne NEO minimálne 19,52 dolárov alebo maximálne 28,71 dolárov. Ekonomická predpovedná agentúra medzitým tvrdí, že to by sa mohla pohybovať v rozmedzí od 39,45 USD do najnižšej hodnoty a do 48,96 USD pri najvyššej za rovnaké časové obdobie.

 • Približný trhový strop: 2 224 170 822 dolárov
 • Orientačná cena za mincu: 31,53 dolárov
 • 2020 návratnosť: 3 571,1%
 • Založené: 2014

Prečítajte si náš článok o NEO tu.

Zvážili ste investíciu do NEO (NEO)?

Ktoré kryptomeny vás môžu v roku 2021 obohatiť?

Nie je to otázka, ktorú máme všetci?

Nikto nemôže zaručiť, že budete bohatí investovaním do ktorejkoľvek z kryptomien na tomto zozname!

Nie sme jasnovidci a určite sa netvárime, že sme Nostradamus. Všetky kryptomeny na našom zozname predstavujú veľký potenciál a veľké riziko a všetky sú ovplyvnené rôznymi faktormi v závislosti od toho, čo sa snažia dosiahnuť..

Skutočnou odpoveďou je, že tu neexistuje ľahká schéma, ktorá rýchlo zbohatne, a obchodovanie s kryptomenami nikdy nebolo. Každý, kto obchodovaním zbohatol, si musel počkať. Žiaden jednotlivý obchod vás nezbohatne a je s tým spojené veľa práce!

Možno teraz, v tejto súčasnej chvíli, Bitcoin môže byť najlepšia kryptomena na investovanie do roku 2021, predstavuje najlepšiu príležitosť na dosiahnutie zisku v tomto roku, ak bude volatilita pokračovať.

Ale vloženie bezpečného množstva vašich prostriedkov na obchodovanie s niekoľkými rôznymi mincami by mohlo byť bezpečnejšie a diverzifikovať vaše riziko.

Ideálne, mali by ste vyberať mince, ktorým rozumiete a pamätajte, že väčšina mincí v tomto zozname je ešte stále v plienkach, a musíme si počkať o niečo dlhšie, aby sme zistili, či majú skutočnú hodnotu, a preto by s nimi mali byť obchodníci trpezliví.

Potom existuje ethereum, ktoré bude pokračovať v prevode na dôkaz o podiele v roku 2021, čo bude proces, ktorý bude prebiehať v niekoľkých etapách. To môže kryptomenu výrazne podporiť, ale riziko jej zlyhania by malo mať obchodníkov pri pohľade na potenciálne alternatívy.

Nakoniec, Rippleova dilema so SEC môže vyzerať strašidelne, ale pamätajte v skutočnosti by to pre nich mohlo byť dobré. Situácia môže dokonca pripraviť pôdu pre lepšiu reguláciu kryptomeny.

Na vrchu tamtoho, SEC možno práve vytvorila perfektnú nákupnú príležitosť pre Ripple ak odrazí sa späť. Pokiaľ sa nachádzate mimo USA, nie je veľa dôvodov vyhnúť sa Ripple.

Rozhodli ste sa však pre obchodovanie, nezabudnite každý krát brať zisky a znižovať straty.

eToro – najlepšia platforma na nákup kryptomien

Toto je náš zoznam top 15 kryptomien, ktoré tento rok treba poznať a sledovať. Ak sa cítite inšpirovaní začať nakupovať kryptomeny, možno vás poteší, že eToro poskytuje možnosť nakupovať kryptomeny a obchodovať s CFD až na 90+ kryptomeny.

eToro sa v krypto priemysle osvedčilo ako dôveryhodné už mnoho rokov – odporúčame vám ho vyskúšať.

Virtuálne meny sú veľmi volatilné. Váš kapitál je ohrozený.

Záver: Kam pôjde kryptomena v roku 2021?

Teraz je rovnako ťažké odpovedať na otázku ako dosiahnuť zisk v roku 2021! Úprimne povedané, zatiaľ nevieme, čo pre nás bude platiť rok 2021.

Jedna vec, ktorú môžeme urobiť, je pozrieť sa späť na predchádzajúce roky a urobiť niekoľko všeobecných predpokladov o tom, čo sa pravdepodobne stane.

Ale s týmto prístupom je problém – kryptomena existuje iba zhruba 12 rokov, čo nie je dosť dlho na to, aby ste mali skutočnú predstavu o tom, akým smerom sa bude trh uberať..

To znamená, že existuje niekoľko vecí, ktoré môžeme brať ako „istotu“, ak sme takí vôbec ochotní nazvať.

Keď sa pozrieme späť na predchádzajúce blokovania bitcoinu, bitcoin s najväčšou pravdepodobnosťou nájde novú úroveň podpory a odporu a zostane v tomto bode až do ďalšieho halveningu, ktorý by mal byť niekedy v roku 2024.

S touto znalosťou sa môžu obchodníci pokúsiť denné obchodovanie s týmito novými úrovňami alebo vydržať do ďalšieho skoku.

Je tiež dosť pravdepodobné, že bitcoin so sebou prinesie vlnu záujmu aj o ďalšie kryptomeny. Pravdepodobne to bude mať tri rôzne formy:

 • Obchodníci s bitcoinmi expandujú viac do kryptomeny. Pravdepodobne zarobili nejaké peniaze obchodovaním s bitcoinmi a teraz sa snažia reinvestovať tieto zisky do iných kryptomien.
 • Nováčikovia, ktorí sú úplne noví, sú dvaja na kryptomene, ktorí teraz chcú skočiť do deja po tom, ako uvidia potenciál.
 • Skúsení obchodníci s kryptami, ktorí poznajú iné kryptomeny, budú mať určitú volatilitu a čo môžu z tejto akcie tiež profitovať.

Ďalšou vecou, ​​ktorú s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíme pokračovať do roku 2021, je rad nových kryptomien prúdiacich na trh, ako sme to videli posledných pár rokov. Aj keď k tomu dôjde, pravdepodobne uvidíme ďalšie slabnutie z popularity, ktoré bude spomínané čoraz menej.

Okrem toho by sme mali mať oči upreté na altcoiny, ktoré sa vzďaľujú od siete Etherea a k ich vlastnej „hlavnej sieti“, čo je pokračujúci trend.

Kryptomeny, ktoré môžu úspešne migrovať do svojej vlastnej siete, pravdepodobne vzrastú.

Sme pripravení ponoriť sa do kryptotrhu?

Spôsob, akým obchodujeme s kryptomenou v roku 2021, sa môže meniť

Pravdepodobne najväčší vývoj, ktorého sa dočkáme v roku 2021, je rastúce zapojenie veľkých inštitúcií v kryptomene, ktorí majú veľa peňazí na pumpovanie na trh.

Ich účasť na kryptotrhu je z veľkej časti preto, že od svojich začiatkov nesmierne dozrel.

To viedlo obchodníkov všetkých vierovyznaní k tomu, že začali vnímať kryptomenu ako vážny vývoj, ktorý nemožno ignorovať a v skutočnosti by ho bolo treba prijať. Aj keď je trh stále nestabilný, je oveľa menej riskantný ako pred niekoľkými rokmi.

Ďalej k tomu, veľa sa vyvinulo aj to, ako môžete obchodovať s kryptomenou. Kľúčovým príkladom toho je trh s krypto futures.

Bitcoinové futures sa začali v roku 2017 a teraz vo februári 2021 uvidíme Ethereum Futures, čo určite podporí obchodovanie a poskytne viac ľudí prístup k obchodovaniu s kryptami.

Možno nie tento rok, ale v najbližších niekoľkých rokoch sa možno dočkáme viac obchodovania s kryptomenami v podobe futures.

Ďalším kľúčovým vývojom, na ktorý si v roku 2021 budete dávať pozor, je silný vplyv Redditu, s Redditors bude pravdepodobne naďalej zvyšovať ceny konkrétnych kryptomien v snahe zabrániť obchodníkom z Wall Street a hedžovým fondom ich skratovať. (V istom zmysle sú ako protiklad veľkých inštitúcií.)

Rovnako ako v prípade akcií GameStop, robia to isté s Dogecoin (podľa trhového stropu to zdvihne na desiatu najväčšiu!) a môžu tak robiť aj v prípade ďalších kryptomien, ak majú pocit, že im hrozí.

Nárast DeFi (Decentralized Finance) tiež skutočne zmenil scénu kryptomeny a bude to tak pravdepodobne aj po zvyšok roku 2021. Niektorí sa domnievajú, že DeFi môže v priebehu budúceho desaťročia (dokonca aj v priebehu nasledujúcich desiatich rokov) dokonca úplne zmeniť spôsob, akým obchodujeme s kryptomenami. Nasdaq robí!).

Pozerajúc sa na Sekcia DeFi spoločnosti CoinMarketCap, všimnete si, že situácia je tam veľmi odlišná, pričom niektoré altcoiny prudko stúpajú, zatiaľ čo najväčšie kryptomeny nie sú nikde k videniu.

V reakcii na potenciálnu hrozbu spoločnosti DeFi môžu brokeri nakoniec začať diverzifikovať kryptomeny, ktoré ponúkajú. Typicky boli pri ponúkaní obchodovania s kryptomenami veľmi opatrní a držali sa nanajvýš 10 najlepších.

Ale keďže sa top 10 za posledných pár rokov výrazne zmenilo, môže byť pre nich rozumné odhodiť nejaké menej priaznivé mince a pridať tie novšie..

Ak chcú pokračovať v získavaní nových obchodníkov, možno budú musieť podstúpiť väčšie riziko a rozšíriť ponuku, ktorú ponúkajú. Iba čas ukáže.

Je koronavírus podnecujúci infláciu a pumpovanie ceny kryptomeny?

Možno o tom nehovorí dosť ľudí, ale jedným z hlavných dôvodov, prečo hodnota kryptomeny, najmä bitcoinu, stúpa, je inflácia.

Zmenky stimulačných koronavírusov zvýšili infláciu, pretože centrálne banky, ako napríklad Federálny rezervný systém USA, tlačia čoraz viac peňazí na poskytovanie pomoci.

Z tohto dôvodu kúpna sila amerického dolára a mnohých ďalších mien naďalej klesá a stráca dôveru mnohých obchodníkov, ktorí chcú mať za svoje peniaze bezpečné úložisko hodnoty..

Obchodníci teraz dávajú svoje zisky inde, v tomto prípade bitcoinu, odkloniac sa od fiat meny.

Je zaujímavé, že podľa Investopedia: „Kongres v súčasnosti rokuje o schválení ďalšieho stimulačného zákona vo výške takmer 1 bilióna dolárov, ktorého cieľom je pomôcť ľuďom trpiacim koronavírusom. Ak by bol prijatý tento nový stimulačný zákon, znamenalo by to, že od nástupu koronavírusu sa v roku 2020 vytlačí asi 50% z celkových dodávok amerických dolárov na svete ““.

Viac nedávno podľa Reuters Americký prezident Biden predstavil stimulačný plán vo výške 1,9 bilióna dolárov, takmer dvojnásobok veľkosti plánu diskutovaného vyššie spoločnosťou Investopedia. Kedy sa bude tento plán realizovať, je však nejasné.

Čo to všetko znamená?

Znamená to, že ak v USA bude tento stimulačný zákon pokračovať, môže dôjsť k ďalšiemu zvýšeniu ceny bitcoinu.

Poďme sa pozrieť čo sa stalo!

Kľúčové body

Ak si pamätáte niečo z 15 najlepších kryptomien, ktoré treba vedieť a sledovať v roku 2021: BTC, ETH, XRP a ďalšie! urobiť z nich tieto kľúčové body.

 • Bitcoin je stále vodcom a počas roku 2021 môže so sebou priniesť veľkú volatilitu. Po dlhom období nie príliš veľkého pohybu je to vynikajúca správa.
 • Situácia spoločnosti Ripple s komisiou SEC sa môže skončiť rôznymi spôsobmi. Záverom je, nenechajte sa odradiť, ale buďte opatrní.
 • Ethereum je čoraz bližšie k prechodu na dôkaz o podiele. Rok 2021 by mohol byť skvelým časom na zapojenie obchodníkov.
 • Niektoré kryptomeny majú jasné prípady použitia, zatiaľ čo iné si vyžadujú trpezlivosť. Kryptomeny pre inteligentné kontrakty sú už v prevádzke, zatiaľ čo niektoré kryptomeny s grandióznejšími plánmi budú vyžadovať čas, kým uvidíme ich hodnotu.

Ak ste radi čítali Top 15 kryptomien, ktoré treba poznať a sledovať v roku 2021, zdieľajte ho s kýmkoľvek iným, o ktorom si myslíte, že by to mohlo zaujímať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector