Top 7 najlepších kryptomien na investovanie v marci 2021 (hĺbková kontrola)

Chcete preskočiť čítanie a dostať sa priamo k našim najlepším výberom? Najlepšia kryptomena, do ktorej sa dá investovať v marci 2021, je Bitcoin alebo Ethereum.

Hľadáte dobrú kryptomenu na investovanie?

Ak chcete rýchlo a ľahko investovať alebo kúpiť niektoré z najlepších kryptomien eToro Exchange!

Kryptomena investujúca aj veľmi malé sumy môže zožať veľké ovocie. V tejto príručke si povieme niečo o najlepších kryptomenách, na ktoré sa treba pozrieť v marci 2021.

Aká je teda najlepšia kryptomena, ktorú treba investovať v marci 2021? Zostavili sme zoznam 7 možností, ktoré môžete zvážiť.

Takže bez ďalších okolkov …

Top 7 najlepších kryptomien na investovanie v marci 2021:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. Tron

4. Litecoin

5. NEO

6. Cardano

7. Bitcoinová hotovosť (BCH)


Všetky tieto špičkové kryptomeny, ako aj mnoho ďalších, si môžete kúpiť na stránke eToro a zaplatiť 0% poplatky!

Takže, rozhodli ste sa nakupovať a investovať do kryptomien, ale neviete, ktorá z nich je najlepšia? Neboj sa. Prevedieme vás zoznamom najlepších kryptomien, na ktoré sa tento mesiac pozriete.

Zoznam najdôležitejších kryptomien, ktoré sa majú zvážiť v marci 2021

Keďže globálna ekonomika sa stále spamätáva z Veľkej koronavírusovej blokády, špekulanti a investori na čiastočný úväzok hľadajú alternatívne spôsoby ukladania bohatstva a dosahovania zisku. A to znamená, že viac ľudí hľadá tie najlepšie kryptomeny na investovanie.

Ale prečo začínaš? Nakoniec, vstup do krypto priestoru je pre nováčikov ohromujúci zážitok. A aj ostrieľaní investori sa môžu ťažko udržať pri týchto rýchlo sa rozvíjajúcich technológiách a aplikáciách.

Existuje veľa dôvodov, prečo tento mesiac investovať do kryptomien. Investovanie do kryptomeny je skvelá cesta k tomu diverzifikujte svoje portfólio a znižovať riziká a zvyšovať možnosti potenciálneho ukladania bohatstva.

Pokiaľ ide o investovanie, znalosti sú skutočne moc. Znalosti sú to, čo vás môže udržať v predstihu, pretože vám dáva šancu spoznať ďalšie trendy skôr, ako sa vôbec stanú.

Chcete teda vedieť o najlepších kryptomenách, do ktorých sa dá investovať 21. marca? Aká je najlepšia kryptomena, do ktorej treba tento mesiac investovať? Je to rok, keď budú etablovaní hráči naďalej dominovať kryptotrhu? Alebo je tu odvážny povýšenec, ktorý tento rok otriasne vecami? A aké nové digitálne mince majú najväčší rastový potenciál?

Top 7 najlepších kryptomien na investovanie v marci 2021:

1. Bitcoin

bitcoinové logo

Ako dedo kryptomeny bol Bitcoin ako prvý kryptomena zaznamenávajúci finančné transakcie na decentralizovanom blockchaine. Aj keď boli bitcoiny spustené pred viac ako desiatimi rokmi – v roku 2009 – bitcoin je stále voľbou číslo jeden pre súčasných aj nových investorov, s trhovým stropom 763 miliárd dolárov.

Bitcoin umožňuje používateľom uskutočňovať transakcie za nízke náklady a bez závislosti od tretích strán. V skutočnosti bol hlavným účelom bitcoinu revolúcia v tradičných finančných systémoch a eliminácia potreby vládnych mien umožnením inovatívnej technológie a bezpečnej platobnej architektúry..

Je zaujímavé, že v prvých dňoch začalo veľa ľudí nakupovať bitcoiny práve kvôli jeho sľubnej budúcnosti. Ako povedal expert na bitcoiny Andrew Badr: „Najlepšou časťou vlastníctva bitcoinu je pocit účasti v budúcnosti.“

Aj keď bitcoin za posledné tri roky zaznamenal veľa vzostupov a pádov – v decembri 2020 dokonca vyletela až na 30 000 dolárov a o týždne neskôr sa vyšplhala nad 44 000 dolárov – Ceny bitcoinu sa stali stabilnejšie, čo z neho robí jednu z najbezpečnejších možností pre kohokoľvek, kto vstúpi do krypto priestoru po prvýkrát.

A aj keď sa zdá, že náročné dni obrovských výnosov sa nateraz skončili, rok 2021 by ešte mohol priniesť určitý potenciál. Podľa Davea Chapmana, výkonného riaditeľa spoločnosti BC Group, "Aktíva kryptomien ako Bitcoin sa iba posilňujú".

Keď už hovoríme o budúcnosti bitcoinu ako investície, je tiež pozoruhodné, že tento rok sme boli svedkami ďalšej významnej udalosti – mája 2020, kedy sa bitcoiny zmenšili na polovicu, čo je programovaná udalosť, ktorá znižuje počet nových coinov generovaných sieťou. A pre veľa bitcoinových býkov, tento zvyšujúci sa nedostatok je súčasťou toho, čo je základom skutočnej hodnoty tejto kryptomeny, čo z nej robí jedno z najlepších kryptomien na investovanie v tomto mesiaci!

Vo februári 2021 spoločnosť Tesla investovala 1,5 miliardy dolárov do bitcoinu a začala prijímať kryptomenu ako platbu za svoje produkty. Cena bitcoinu po zverejnení noviniek dosiahla nový rekord 44 000 dolárov za mincu.

Zvážili ste investíciu do Bitcoinové BTC?

2. Ethereum

logo ethereum

Ethereum je určite kryptomena, ktorá si tento mesiac zaslúži miesto na našom zozname Top Cryptos. Ethereum je globálna decentralizovaná platforma spustená v roku 2015; platforma poháňaná vlastnou menou, ktorá sa nazýva ether.

Spoločnosť Ethereum, ktorú vytvoril v roku 2015 mladý tím a rastúca komunita vývojárov pod vedením pôvabného Vitalika Buterina, dobyla svet útokom.

Najlákavejším investičným aspektom Etherea je skutočnosť, že ho podporuje inteligentné zmluvy, decentralizované aplikácie (dApps) a rôzne tokeny ERC-20. Jedným z hlavných cieľov spoločnosti Ethereum je stať sa kráľom inteligentných zmlúv a dApps, aby používatelia mohli písať svoj vlastný softvér bez obáv z cenzúry a podvodov..

V hmle výhod investovania do Ethereum je jednou z najočakávanejších udalostí medzi kryptoinvestormi spustenie Ethereum 2.0, ktoré sa presunie z proof-of-work (proof-of-work) do proof-of-stake (dôkaz o účasti). Podľa údajov poskytnutých spoločnosťou CoinTelegraph, spustenie stávkového systému ETH 2.0 môže byť významným vzostupným faktorom čo zvýši dopyt a zvýši ceny ETH na viac ako 500 dolárov (podľa niektorých predpovedí).

Vďaka svojmu technologickému a investičnému potenciálu nie je prekvapením, že Ethereum je druhou najväčšou platformou pre kryptomeny s trhovým stropom nad 140 miliárd dolárov.

Aj keď je Ethereum v hodnote 1227,53 USD za mincu (v čase písania tohto článku) stále ďaleko od bitcoinu, čo sa týka hodnoty, analytici sú ohľadom Budúcnosť Etherea predpovedá stabilný rast v nasledujúcich niekoľkých rokoch.

A hádaj čo! Ethereum má dostatočnú podporu od niektorých najšikovnejších investorov do krypto priestoru. Napríklad Cameron a Tyler Winklevoss kúpili v roku 2012 120 000 bitcoinov za 10 dolárov za mincu; po dosiahnutí obrovského zisku dvojčatá reinvestovali späť do kryptomeny viac ako 300 miliónov dolárov a v tomto procese kúpili značné množstvo éteru.

To nie je všetko! Behemoti ako JP Morgan, Amazon a Microsoft Azure prijali tiež blockchainovú technológiu Ethereum, aby si udržali náskok pred ostatnými finančnými gigantmi, čo je faktor, ktorý strháva pozornosť čoraz viac investorov na celom svete.

Sme pripravení sa do toho ponoriť Ethereum ETH?

3. Tron

Tron je ďalšia špičková kryptomena investovať v marci 2021 – obzvlášť veľká investícia pre blockchainových puristov.

Zaujímavé, Spoločnosť Tron bola založená na ethereu singapurskou organizáciou Tron Foundation s cieľom vyriešiť problém niekoľkých mocných korporácií ovládajúcich internet. V roku 2018 migroval Tron na svoj vlastný blockchain; v tom istom roku spoločnosť Tron získala spoločnosť BitTorrent, vybudovala si vedúce postavenie v tejto oblasti a stala sa hlavným konkurentom spoločnosti Ethereum.

Tron je decentralizovaná platforma, ktorá využíva technológiu peer-to-peer a má za cieľ vybudovať globálny systém zábavy a zdieľania obsahu. Presnejšie, vývojári spoločnosti Tron vyvinuli bezplatná globálna digitálna platforma s technológiou distribuovaného úložiska, ktorá umožňuje používateľom zdieľať obsah bez potreby sprostredkovateľa tretej strany.

Odstránením potreby tretích strán sa znížia náklady pre spotrebiteľov aj pre tvorcov obsahu, takže používatelia budú môcť platiť priamo tvorcom. Čo je číra situácia prospešná pre všetkých!

Koniec koncov, všetci vieme, že takzvaná vojna so streamovaním videa je skutočná a mnohých spotrebiteľov zamrzí, že musia spravovať rôzne účty a cielenú reklamu. Nie je prekvapením, že podľa údajov poskytnutých spoločnosťou Deloitte, 44% spotrebiteľov v USA dáva prednosť plateniu za službu, ktorá poskytuje zážitky bez reklám.

Pretože má potenciál v zábavnom priemysle, niet divu, že podľa analytikov bude Tron poháňať platformy sociálnych médií novej generácie na zdieľanie a vytváranie obsahu.

Nadchádzajúci fázy spoločnosti Tron Apollo (polovica roku 2021), Star Trek (polovica roku 2023) a Eternity (koniec roka 2025) tiež zvýšia svoj potenciál, čo umožní tvorcom obsahu rozširovať svoje značky a vyvíjať herné platformy, vydávať tokeny a tiež získavať prostriedky.

Upozorňujeme, že pôvodná kryptomena Tronic (TRX) spoločnosti Tron má v súčasnosti hodnotu 0,0336 USD za mincu.

Zvážili ste investíciu do Tron TRX?

4. Litecoin

Litecoin je ďalšia top kryptomena, ktorú treba v tomto mesiaci brať do úvahy. Litecoin, ktorý bol uvedený na trh v roku 2011, len pár rokov po vytvorení bitcoinu, je jedným z prvých altcoinov alebo vedľajších produktov bitcoinu propagovaných ako „odľahčená verzia bitcoinu “alebo„ striebro k bitcoinovému zlatu.“

Preto Litecoin zdieľa mnoho podobností s bitcoinmi a umožňuje cezhraničné platby a transakcie bez potreby použitia ústredných orgánov alebo tretích strán..

Ďalšou podobnosťou medzi bitcoinmi a litecoinmi je skutočnosť, že litecoin je tiež kryptomena, ktorá sa spolieha na proof-of-work a má obmedzenú produkciu. Upozorňujeme, že niekedy môže existovať iba 84 miliónov mincí LTC; baníci zatiaľ vykopali okolo 55 miliónov.

Litecoin sa teda líši od bitcoinu. Vďaka sieti, ktorá je lacnejšia a ľahšie sa udržiava, je Litecoin oveľa menej náročný na zdroje.

Hlavným predajným bodom litecoinov je jeho rýchlosť a použiteľnosť; Litecoin je štvornásobne rýchlejší ako bitcoin a vďaka nemu je odosielanie a prijímanie globálnych platieb také ľahké ako ping na niekoho e-mailom. Táto funkcia je veľmi atraktívna nielen pre investorov, ale aj pre obchodníkov. Poplatky za litecoin sú tiež nižšie v porovnaní s poplatkami úverových spoločností a bankovými prevodmi.

Nielen to! Pretože kryptomeny sa spoliehajú na kryptografickú integritu svojich sietí, mali by sme si uvedomiť, že na rozdiel od bitcoinu (ktorý používa algoritmus SHA_256), Litecoin používa algoritmus s názvom Scrypt, ktorá je prístupnejšia a môže prilákať viac ľudí, ktorí sa chcú zúčastniť ako baníci.

Investovali by ste do Litecoin LTC?

5. NEO

Ak sa pýtate, prečo je NEO, predtým nazývaný Antshares, jednou z najlepších kryptomien, do ktorej sa má investovať v marci 2021, mali by ste vedieť, že NEO zaujala predstavivosť investorov z celej Ázie.

NEO je open-source blockchainová platforma vytvorená v roku 2014 čínskymi počítačovými programátormi Da HongFei a Erik Zhang. V skutočnosti to bola prvá kryptomena, ktorá vyšla z Číny a je to často označované ako čínske ethereum alebo mladšia verzia ethereum. Názov „neo“ v skutočnosti pochádza zo starogréckeho slova „neos“, čo znamená „mladý, nový“.

NEO a Ethereum zdieľajú veľa podobností tým, že poskytujú vývojárom dApps ľahko použiteľnú platformu.

Avšak v praxi, NEO je oveľa svižnejšie. NEO dokáže spracovať až 10 000 transakcií za sekundu. Prostredníctvom systému s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý prevádzkujú používatelia, investori a vývojári, predstavuje spoločnosť NEO dnes efektívny spôsob správy digitálnych aktív v decentralizovanom priestore. Je to tiež miesto, kde je možné digitalizovať skutočné aktíva za účelom vysokej likvidity.

Nie je prekvapením, že spoločnosť NEO – označovaná tiež ako „distribuovaná sieť pre inteligentnú ekonomiku“ – má veľkú šancu ovládnuť ázijský kryptotrh v roku 2020.

Tu by sme si mali uvedomiť, že NEO umožňuje dva tokeny: NEO a GAS, oba obmedzené na 100 miliónov tokenov. Aby som bol presnejší, NEO je navrhnutý ako dvojúrovňový systém na uľahčenie transakcií, pričom spoločnosť NEO vystupuje ako zástupca hlasovacích práv a plyn používaný na vykonávanie transakcií a inteligentných zmlúv.

To, že je obrovským prínosom pre investovanie do NEO, je skutočnosť čínska vláda prisľúbila, že sa stane lídrom na trhu v oblasti blockchainovej technológie a počas tlačovej konferencie koncom minulého roka poskytla svoju úplnú podporu NEO.

Hoci čínskym bankám a finančným inštitúciám bolo zakázané uľahčovať bitcoinové transakcie, burzy a obchodné platformy pre kryptomeny boli v júli 2018 účinne zakázané., NEO je jedným z mála kryptomien povolených v Číne a môže viesť k rozsiahlemu prijatiu v investičnom a vládnom sektore.

Zvažovali ste obchodovanie NEO?

6. Cardano (ADA)

Cardano je ďalšia významná kryptomena, ktorú treba zvážiť v roku 2021. V skutočnosti je to jedna z najinovatívnejších kryptomien, aké existujú.

Presnejšie povedané, Cardano používa dvojvrstvový blockchain: Cardano Settlement Layer a Control Layer slúži na spracovanie transakcií, respektíve inteligentných zmlúv.

Jeho hierarchická štruktúra, ktorej cieľom je zlepšiť škálovateľnosť a interoperabilitu v rámci rôznych finančných systémov, nie je iba rozmarom. Cardanov protokol pred jeho vydaním v roku 2017 prešiel prísnym kontrolným procesom (vedeným vedcami a akademickými pracovníkmi), vďaka čomu je Cardano jedným z prvých recenzovaných blockchainov v existencii.

Ďalším podstatným aspektom povahy Cardana je jeho algoritmus proof-of-stake, ktorého cieľom je zvýšiť energetickú efektívnosť ťažby. Všimnite si, že sa volá jeho algoritmus Ouroboros, čo je názov starodávneho symbolu predstavujúceho draka, ktorý žerie svoj vlastný chvost.

Algoritmus Ouroboros tiež implementuje nové princípy a stimuly ťažby, čo je atraktívna funkcia pre baníkov a nadšencov blockchainu.

Vzhľadom na jeho progresívny charakter nie je prekvapením, že Cardano je jedným z lídrov v sektore kryptomien. Po všetkom, Cardano je definované ako tretia generácia kryptomeny, ktorej cieľom je zlepšiť problémy s mierkou bitcoinu, kryptomena prvej generácie a princípy nasadenia inteligentných kontraktov spoločnosti Ethereum, kryptomena druhej generácie.

Niet divu, že Cardano je v súčasnosti na 7. mieste podľa Coin Market Cap. Jeho natívna minca ADA je populárne investičné aktívum s pôsobivým trhovým stropom a objemom obchodovania.

Upozorňujeme, že ADA má maximálnu zásobu 45 miliárd mincí, v obehu je momentálne 31 112 484 646 mincí.

Zvážili by ste investíciu do Cardano ADA?

7. Bitcoinová hotovosť (BCH)

Poslednou mincou, ktorú treba zvážiť pri rozhodovaní o tom, aké kryptomeny teraz kúpiť, je Bitcoin Cash. Jeden z najobľúbenejších forkov bitcoinu. Bitcoinová hotovosť bola vytvorená v roku 2017 s cieľom zlepšiť problémy so škálovateľnosťou bitcoinu, ktoré boli podivne vyvolané jeho vlastnou popularitou..

Bitcoin Cash bol vytvorený s väčšími blokmi o veľkosti 8 MB, ďalej sa zvýšil na 32 MB. Vďaka zväčšeniu veľkosti bloku vývojový tím, ktorý stojí za Bitcoin Cash, umožnil spracovanie viacerých transakcií do jedného bloku.

Keď hovoríme o rozdvojení, mali by sme poznamenať, že v roku 2018 sa bitcoinová hotovosť rozdelila na bitcoinové hotovosti ABC a bitcoinové hotovosti SV a v roku 2020 rozdeliť do Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash Node.

To znamená, že rovnako ako Bitcoin, aj Bitcoin Cash používa konsenzuálny algoritmus dôkazu o práci a je obmedzený na 21 miliónov mincí..

Vďaka svojmu technologickému potenciálu a zjavnému prepojeniu s bitcoinmi – najstaršou a najväčšou mincou z hľadiska trhového stropu a objemu obchodov, sa bitcoinová hotovosť prudko rozšírila a získala si širokú komunitu priaznivcov vrátane Roger Ver (známy ako Ježiš bitcoinov).

Verte tomu alebo nie, Bitcoin Cash vyletel na úroveň 4,091 USD na vrchole kryptománie z roku 2017. Tu by sme si to mali všimnúť Symbol tickeru Bitcoin Cash je BCH, zatiaľ čo Bitcoin je uvedený v BTC.

A hádaj čo? Aj počas prebiehajúcej pandémie koronavírusov je Bitcoin Cash stále jednou z najobľúbenejších mincí, momentálne na 6. mieste o trhovom trhu s mincami.

Zvážili by ste investíciu do Bitcoinová hotovosť?

Aká je najlepšia kryptomena, do ktorej sa má investovať v marci 2021?

Pre kryptotrhy to bude ďalší vzrušujúci mesiac. A teraz máte zopár nápadov na najvýznamnejšie kryptomeny, ktoré je potrebné zvážiť v marci 2021, a je to tiež skvelá príležitosť začať svoju výskumnú cestu.

Náš zoznam top 7 kryptomien, do ktorých sa má investovať v marci 2021, vám poskytuje široký prehľad vašich možností. Obsahuje informácie o zavedených minciach, ktoré by mohli sľubovať pomalý a stály výnos počas roku 2020, ako aj niektoré novšie mince s potenciálom vážneho rastu.

Váš výber závisí od toho, aký typ investora by ste chceli byť, a od výšky vášho bankrollu. Pamätajte, že každá investícia obsahuje určité riziko. Investujte teda iba to, čo si môžete dovoliť, a urobte čo najviac prieskumu, než urobíte konečné rozhodnutie.

Prečo by ste si mali vybrať eToro investovať do kryptomien?

Teraz máte odpoveď na vašu otázku „Do ktorej najlepšej kryptomeny investujete v marci 2021. Ak máte pocit, že vás inšpiruje začať investovať do kryptomien, alebo tento článok poskytuje ďalšie informácie o vašich súčasných obchodných znalostiach, možno vás poteší vedieť, že eToro vám dáva príležitosť investovať do rôznych kryptomien a obchodovať CFD až Viac ako 90 kryptomien. Crypto Investors môžu vybudovať diverzifikované portfólio s najobľúbenejšími coinmi.

eToro – najlepšia platforma na obchodovanie s kryptomenami

Prihlásiť Se pre eToro a bez ďalších poplatkov začnite obchodovať s kryptami alebo kopírovaním špičkových investorov do kryptomien. Nie sú spojené žiadne poplatky za správu ani iné skryté náklady.

sprostredkovateľ etoro

Kryptomeny sú vysoko volatilné. Páčil sa vám náš článok Najlepšie 7 kryptomien, ktoré sa majú investovať v marci 2021? Ak áno, potom ho zdieľajte s každým, komu by to mohlo pomôcť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map