WAX, herkesin dijital varlıklar için kendi sanal pazarını yaratmasını sağlayan bir platform olmayı hedefliyor. Ayrıca, mevcut ve gelecekteki pazar yerlerinin WAX jetonlarını kullanarak birbirleriyle kolayca etkileşime girmesine izin verecektir. Bu, dijital varlıkların bir bütün olarak likiditesini artıracak ve insanların oyunlardan ve oyunlardan değer elde etmesini kolaylaştıracaktır..

WAX (Worldwide Asset eXchange) platformu, OPSkinler. OPSkins, 100 milyonun üzerinde yıllık işlemiyle dünyanın bir numaralı dijital pazar yeridir. WAX, herkesin güvenlik altyapısına ve ödeme işlemeye sıfır yatırımla tam olarak çalışan bir dijital ürün pazarı oluşturmasını sağlayacaktır..

WAX’ın Temel Özellikleri ve Avantajları

Fiyat dalgalanmalarına karşı korur – Platformda satılan ürünler kullanabilir WAX sabit varlık sözleşmeleri. Kripto ile ilgili olarak fiyat dalgalanmaları çok öngörülemez ve WAX ​​sabit varlık sözleşmelerine sahip olmak, kullanıcılara bir miktar güvenlik sunar..

Dolandırıcılığa karşı güvenlik – Oyuncular dijital ürünlerini anında ve güvenli bir şekilde satın alıp satabilirler. akıllı sözleşmeler

WAX platformunda yüksek likidite – Sanal öğeler farklı oyunlardan olsalar bile, WAX jetonları veya WAX sabit varlık sözleşmesi kullanılarak takas edilebilirler..

Daha düşük maliyetler – Daha düşük maliyetler ve daha kolay ödeme yöntemleri, hem satıcıların hem de alıcıların her işlemden daha fazla kazanabileceği anlamına gelir.

Devasa yerleşik pazar – Bir yerleşik pazar tabanı OPSkins’te haftalık 2 milyonun üzerinde işlemle

WAX Protokolü

WAX Protokolü, sanal mal ve hizmetlerin aktarılmasına ve değiş tokuşuna odaklanan merkezi olmayan bir blok zinciri çözümüdür. Bu pazarlardan talep edilen yüksek işlem hacmini karşılamak için, başlangıçta BitShares tarafından oluşturulan Temsilci Teminat Kanıtı konsensüs algoritması seçildi. Kullanıcılar, “Loncalar” adı verilen onaylayıcı düğümleri seçmek için WAX jetonlarını kullanabilir..

Loncalar

Loncalar, WAX Platformunun onaylayıcı düğümleridir. WAX Platformu, piyasaya sürüldükten sonra 64 Lonca pozisyonuna sahip olurken, yeni oyunlar ve sunucular piyasaya sürüldükçe bu sayı artacaktır. Blok zincirini doğrulamanın yanı sıra, Loncaların yerine getirmesi gereken ek sorumluluklar olacaktır. Bir Loncanın seçilmesi için önce ağa hizmet verecekleri oyunu, taahhüt edilen kullanıcılara paylaşacakları ücretlerin yüzdesini ve Transfer Temsilcilerini nasıl izleyeceklerini belirten bir teklif sunmaları gerekir..

Transfer Acenteleri

OPSkins tarafından şu anda kullanılan botların aksine, WAX platformu Transfer Agent’ları kullanacaktır. Alıcı ve satıcı arasında sanal malların transferini kolaylaştırmakla görevlidirler..


1. İletişim kurmak Satıcı ve alıcı ile ürünün teslim alınmasını ve teslimatını düzenlemek için

2. Al satıcıdan sanal varlığın kontrolü

3. Doğrulayın sanal varlığın gerçekliği

4. Sanal varlığı aldıkları Hesap Görme Yürütme Sözleşmesini dijital olarak imzalayın

5. Teslim etmek alıcıya sanal varlık

6. Sanal varlığı teslim ettiklerine dair Hesap Görme Yürütme Sözleşmesini dijital olarak imzalayın

Ayrıca, halihazırda tahsis edilmiş Uzlaşma Yürütme Sözleşmelerinin toplam değerinin% 25’ini aşamayacakları bir WAX Token tahvili koymaları gerekir. Takas yürütme hizmetleri için, WAX Jetonları ile ücretin bir yüzdesi ile ödüllendirilirler..

WAX Token (WAX) ve ICO bilgileri

WAX jetonu (WAX), 185 milyon toplam arz. Tüm WAX jetonları bir tohum bloğunda oluşturulacak. 64.750.000 WAX jetonu jeton satışının tamamı için tahsis edilir, bu yalnızca Toplam arzın% 35’i.

WAX jeton satışlarının ve jeton tahsisinin ayrıntıları

WAX Üzerine Son Düşünceler

Bu, şu satırlardaki başka bir oyun blok zinciri önerisidir Gameflip ve Enjin. Bununla birlikte, WAX’ın en büyük avantajı, OPSkins’in desteğine sahip olmasıdır. Bu, projeye belirli bir soyağacı ve deneyim getiriyor. Yerleşik kullanıcı tabanı da çok büyük bir avantajdır. Tek başına bu noktaya dayanarak sağlam bir teklif yapıyor.

Ancak dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. WAX platformu, oyun yayıncılarıyla doğrudan API entegrasyonuna dayanmayacaktır. Bu iyi veya kötü bir şey olabilir. Bunun yararı, merkezi olmayan pazarlar aracılığıyla mümkün olan en geniş oyuncu kitlesine izin vermesidir. Dezavantajı, oyun geliştiricilerin insafına kalacak olmaları ve bir gün izin verilenlerin bir sonraki gün değişebileceğidir..

Bakılması gereken başka bir şey de, token satışında bulunan düşük token yüzdesidir. Toplam arzın% 35’i çok fazla görünmüyor ve bu, kurumsal ön satış için ayrılan 30 milyonu hesaba katmıyor bile.

WAX Token İncelemesi

BoxMining tarafından

Puan: 8.5 / 10

Kaynaklar:

WAX web sitesi https://www.waxtoken.com/

Beyaz kağıt https://www.waxtoken.com/wp-content/uploads/WAX_White_Paper.pdf?1101

Blog https://medium.com/waxtoken/what-sets-wax-apart-from-other-tokens-91f24bef39c2

OPSkinler https://opskins.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector