Čo je to Monero?

Monero, ktorý je tiež známy pod svojím kódom XMR je kryptomena, ktorá bola uvedená na trh v mesiaci apríl 2104. Na rozdiel od iných kryptomien, Monero je otvorená a súkromná kryptomena, ktorá sa zameriava tiež na škálovateľnosť a decentralizáciu. Monero nebolo spustené pod týmto menom, ale ako BitMonero ale neskôr do týždňa tím, ktorý stojí za touto digitálnou menou, ju premenoval na Monero, pretože je krátka a v esperantskom jazyku znamená „coin“. Trvalo to nejaký čas Monero XMR stať sa senzáciou trhu. V polovici roku 2016 sa trhová kapitalizácia spoločnosti Monero zvýšila z 5 až 183 miliónov dolárov, boli v polovici roku 2017, už bola dosiahnutá na 720 miliónov dolárov.

XMR je zvyčajne pomýlený ako kryptomena ako Bitcoin, aj keď by to tak nemalo byť, pretože funguje úplne iným spôsobom. Je to nevyhnutnosť rýchlejšia, súkromná, bezpečná a lacná digitálna mena ktoré možno použiť ako zdroj platieb kdekoľvek na svete. Bitcoin je pravdepodobnejšie mena bankového prevodu, kvôli ktorej musia vlastníci BTC zaplatiť poplatok za bankový prevod, ak pre Monero XMR žiadny takýto poplatok neexistuje, pretože neexistuje bankový prevod. Vďaka tejto vlastnosti XMR je kompenzácia podvodných a viacdenných období zadržania nulová.

XMR nie je centralizovaná v žiadnej mene, kvôli ktorej táto mena nemôže byť predmetom dane, a žiadna krajina ju nemôže zavrieť zákonom. Inými slovami, ekonomická situácia krajiny neovplyvní hodnotu XMR. Hodnota Monera sa bude zvyšovať a znižovať, iba ak sa obchoduje na trhu veľmi rýchlo, respektíve pomaly.

Monero je decentralizovaná, súkromná a digitálna mena. V inej elektronickej hotovosti máte zvyčajne iba dve nehnuteľnosti; decentralizované a digitálne, kde vám spoločnosť Monero ponúka riešenie na obchodovanie s digitálnymi hotovosťami bez toho, aby ich sledoval niekto vrátane osoby, ktorá prijíma XMR, a osoby, ktorá odosiela. Stručne povedané, ide o bezpečnú, súkromnú, nevystopovateľnú, neprepojiteľnú a zastupiteľnú digitálnu menu. Vďaka týmto vlastnostiam Monera vás baví nasledovné, a preto je Monero dobrá investícia a prečo práve teraz investujete do Monera, aby ste zabezpečili svoje peniaze a zvýšili ich hodnotu bez vynaloženia úsilia.

PREČÍTAJTE si, ako kúpiť Monero (XMR) s kreditnou / debetnou kartou v USD?

Súkromné:

S ostatnými digitálnymi menami sa obchoduje prostredníctvom verejného blockchainu, vďaka čomu môže ktokoľvek vidieť vašu transakciu, pri ktorej je možné obchodovať s Monero prostredníctvom vlastného súkromného blockchainu. Takto je zaistené, že všetky transakcie uskutočnené prostredníctvom systému Monero zostanú predvolene súkromné. Iba vy môžete vidieť svoje financie alebo svojho audítora, ak mu chcete poskytnúť prístup k vášmu účtu. Toto tiež robí Monero, naj privátnejšia kryptomena na trhu. Aj keď ste XMR v online obchodoch, uskutočnite platbu alebo všetky ďalšie potvrdenia zostanú súkromné.

Zabezpečiť:

Aby sa celý proces obchodovania Monero XMR, vývojár vyvinul pre svojich používateľov bezpečný obchodný plán. Aby bola každá transakcia bezpečná, poskytujú mnemotechnické pomôcky pre individuálny účet, ktorý bol vytvorený pri registrácii v softvéri Monero. Tento kód sa skladá z 25 slov, ktoré možno použiť na zálohovanie účtu. Všetky účty boli šifrované pomocou prístupovej frázy. Takto sa zaistilo, že vaše peniaze sú zabezpečené, aj keď sa niekto pokúsi získať prístup k vášmu účtu. Vďaka tomuto systému môže byť dokonca ukradnuté Monero bezcenné. Strata jediného Monera je teda nemožná.

Nezistiteľné:

Ak chcete, aby boli všetky transakcie nevystopovateľné, spoločnosť Monero vám poskytne podpis zvonenia, čo znemožňuje spätné sledovanie toho, kto transakciu vygeneroval, kto je odosielateľ a kto je príjemca platby. Toto je špeciálna vlastnosť, ktorá funguje s určitými typmi kryptografie. Inými slovami, funguje to rovnako ako práca s VPN, kde môžete prelomiť internetovú cenzúru bez obáv z toho, že vás bude sledovať vláda alebo dokonca váš poskytovateľ internetových služieb..

PREČÍTAJTE SI, ako kúpiť Monero (XMR) pomocou kreditnej / debetnej karty v USD?

Unlinkable:


Pre ďalšie súkromie, ako je skrytie sumy z transakcie a ďalšie, Spoločnosť Monero používa technológie na ochranu súkromia napríklad RingCT, podpis Ring a tajné adresy. Takto je zaistené, že v transakcii nie je skryté iba meno odosielateľa a príjemcu, ale aj množstvo transakcií. Tieto technológie na ochranu súkromia používa spoločnosť Monero iba na to, aby poskytla svojim používateľom ďalšie súkromie.

Fungable:

Jedno Monero zostane vždy rovnaké ako druhé Monero. Je to tak kvôli technológiám ochrany súkromia, ktoré vytvárajú XMR zastupiteľná digitálna mena. Vďaka tomu si nebudete musieť robiť starosti, ak váš predajca alebo výmenníci dostanú Monero na čiernu listinu.

To nie je ono, vyššie uvedené; hodnota XMR sa každým dňom zvyšuje. Na investičné účely to stačí na prilákanie investorov, aby investovali v konkrétnej mene. Má skutočne dobrý, zdravý a vyspelý tím vývojárov, ktorí sa snažia o to, aby bola táto mena spoľahlivejšia, bezpečnejšia a nevystopovateľná aj v budúcnosti, keď digitálna mena nahradí papierovú hotovosť. Ak teda hľadáte digitálnu menu na dlhodobé investovanie, potom je XMR vďaka svojim jedinečným a spoľahlivým funkciám skutočne najlepším výberom oproti akejkoľvek inej digitálnej mene. Aj keď, hodnota XMR nie je príliš vysoká v porovnaní s BTC, čo z nej robí dostupnú digitálnu menu na nákup na investičné účely.

Môžete si nechať Monero v bezpečí v peňaženke z dlhodobého hľadiska, ak neriskujete a hľadáte bezpečnú príležitosť na investovanie.

Krok za krokom kúpiť Monero XMR kreditnou / debetnou kartou

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector