görüntü açıklaması

GİZLİLİK POLİTİKASI

Ticaret Eğitimine Hoş Geldiniz!

Trading Education’ın sahibi ve işletmecisi Traders Education Ltd’dir..

Trading Education, gizliliğinize değer verir. Bu bildirim, hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve gerekirse bunları paylaştığımız kişileri açıklar..

Trading Education’ı kullanarak, bu Gizlilik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmiş olursunuz.. Web sitesini kullanımınız da Şartlar ve Koşullarımıza tabidir..

Bu Gizlilik Politikası zaman zaman değişebilir. Değişiklikleri yaptıktan sonra web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır, bu nedenle lütfen güncellemeler için periyodik olarak politikayı kontrol edin. Bu Gizlilik Politikası, yürürlükteki tüm federal ve uluslararası yasalara ve düzenlemelere ve özellikle Veri Koruma Yasası 2018 (İngiltere düzenlemesi) ve GDPR (Genel Veri Koruma Yönetmeliği – Avrupa düzenlemesi) uyarınca geliştirilmiş ve sürdürülmektedir..

1. GENEL BİLGİLER

Aşağıdaki yollarla toplanan ve işlenen kullanıcıların kişisel verileri:

https://trading-education.com

Sorumluluk altında olacak ve şunlardan sorumlu olacak:

Traders Education Ltd.


Adres: Aldgate Tower 2 Leman St, Whitechapel, Londra E1 8FA

(İletişim bilgilerini, e-postayı, telefonu vb. Ekleyin)

(Bundan sonra “Ticaret Eğitimi”).

2. TOPLANAN BİLGİ TÜRLERİ

Müşterilerden öğrendiğimiz bilgiler, Trading Education’daki deneyiminizi kişiselleştirmenize ve sürekli olarak iyileştirmenize yardımcı olur. Topladığımız bilgi türleri şunlardır:

Bize Verdiğiniz Bilgiler. İçeriği aradığınızda, okuduğunuzda ve görüntülediğinizde, kurs satın aldığınızda, haber bültenimize abone olduğunuzda, web sitesini kullandığınızda ve / veya iletişim bilgilerimiz veya iletişim formlarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurduğunuzda bilgi sağlarsınız. Bu eylemlerin bir sonucu olarak, bize aşağıdaki bilgileri sağlayabilirsiniz:

 • Ad ve soyad
 • E
 • Telefon numarası (WhatsApp dahil)
 • Adres
 • Şehir / ABD Eyalet / Posta Kodu
 • Ödeme bilgileri
 • IP adresi
 • Doğrudan platformumuz aracılığıyla bize sağladığınız sizinle ilgili her türlü ek bilgi.

Trading Education, siz sağlamadığınız sürece sizin hakkınızda kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi toplamayacaktır..

Ödeme bilgileri: Ödeme bilgileri: Kredi / banka kartı bilgileriniz veya ödeme bilgileriniz “PayPal” ve “Stripe” (web sitesinde bulunan ödeme platformları) tarafından işlenecek ve verilerinizi tam bir güvenlik ile ve yalnızca kursların satın alınması. Trading Education, piyasada bulunan herhangi bir ödeme platformuyla sözleşme yapma hakkını saklı tutar ve verilerinizi yalnızca kurs satın alma işlemlerini işleme amacıyla işleme alır..

Stripe ve PayPal’ın gizlilik politikasına buradan başvurun:

https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full

https://stripe.com/gb/privacy

GOOGLE Analytics. Google, Inc., ABD (“Google”) tarafından sağlanan Google Analytics’i kullanıyoruz. Bu araçlar ve teknolojiler, IP adresleri, cihaz ve yazılım tanımlayıcıları, yönlendirme ve çıkış URL’leri, özellik kullanım ölçümleri ve istatistikleri, kullanım ve satın alma geçmişi, medya erişim kontrol adresi (MAC Adresi), mobil benzersiz cihaz tanımlayıcıları dahil olmak üzere belirli bilgi türlerini toplar ve analiz eder. ve çerezlerin kullanımı yoluyla diğer benzer bilgiler. Google Analytics tarafından oluşturulan bilgiler (IP adresiniz dahil) Google tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sunuculara iletilebilir ve burada saklanabilir. Web sitesini ve platformu geliştirmek ve hizmetimizi geliştirmek için GOOGLE Analytics veri koleksiyonunu kullanıyoruz.

Lütfen buradan Google’ın gizlilik politikasına bakın:

https://policies.google.com/privacy

Otomatik Bilgi. Birçok web sitesi gibi biz de kullanıyoruz "kurabiye." Web tarayıcınız Trading Education’a veya diğer web sitelerinde Trading Education tarafından veya adına sunulan üçüncü taraf içeriğine eriştiğinde kişisel olarak tanımlanamayan belirli türdeki anonim bilgileri elde ederiz. Topladığımız ve analiz ettiğimiz bilgilerden bazıları İnternet protokolü (IP) adresini; tarayıcı türü, sürümü ve bağlantı hızı gibi bilgisayar ve bağlantı bilgileri; satın alım geçmişi; ve aradığınız, görüntülediğiniz ve muhtemelen satın aldığınız içerik.

3. VERİLERİNİZİ NE KADAR SÜRE SAKLIYORUZ

Kişisel veriler web sitesinin ve kursların sağlanması için gerekli süre boyunca saklanacaktır. Kullanıcının bu tür işlemlere onay vermesi durumunda, söz konusu onay geri alınmadığı sürece, sahibinin kişisel verileri daha uzun bir süre saklamasına izin verilebilir. Ayrıca, mal sahibi, yasal bir yükümlülüğün yerine getirilmesi için veya bir makamın emriyle gerektiğinde kişisel verileri daha uzun bir süre saklamak zorunda kalabilir. Saklama süresi sona erdiğinde kişisel veriler silinecektir. Bu nedenle, erişim hakkı, silme hakkı, düzeltme hakkı ve veri taşınabilirliği hakkı, saklama süresinin sona ermesinden sonra uygulanamaz..

4. BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ.

Genel olarak, topladığımız bilgileri öncelikle mevcut web sitemizi ve kurslarımızı sağlamak, sürdürmek, korumak ve iyileştirmek için kullanırız. Platformumuz aracılığıyla toplanan kişisel bilgileri aşağıda açıklandığı ve bu Politikanın başka bir bölümünde açıklanan şekilde aşağıdaki amaçlarla kullanırız:

 • Sizi sistemimizde bir kullanıcı olarak tanıtın.
 • Kullanıcı kaydı.
 • İçeriği sağlayın.
 • Kursları sağlayın.
 • Ödemeleri işleme.
 • Web sitemizi ve işimizi nasıl yürüttüğümüzü iyileştirin.
 • Web sitemizi ve kurslarımızı kullanarak deneyiminizi anlayın ve geliştirin.
 • Destek ekibimiz aracılığıyla yorumlarınıza veya sorularınıza yanıt verin.
 • Onaylar, faturalar, teknik bildirimler, güncellemeler, güvenlik uyarıları ve destek ve yönetim mesajları dahil olmak üzere size ilgili bilgileri göndermek.
 • Trading Education ve seçili ortaklarımız tarafından sunulan kurslar ve hizmetlerle ilgili bilgiler ve yaklaşan etkinliklerle ilgili bilgileri ve haberleri gönderin
 • Ticaret Eğitiminin Pazarlama amaçları.
 • Dolandırıcılık, yetkisiz veya yasa dışı faaliyetleri koruyun, araştırın ve bunlara karşı caydırın.

5. ONAYIMI NASIL ALIRSINIZ?

Web sitesini kullanarak, web sitesine kaydolarak, bir kurs satın alarak, iletişim formları veya iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek, web sitemiz tarafından tanımlama bilgilerinin kullanımını kabul ederek ve sizinle iletişim kurmamız için bize kişisel bilgiler sağlayarak, koleksiyonumuza izin vermiş olursunuz. , bilgilerinizin bu gizlilik politikasında yer alan şartlarda saklanması ve kullanılması. İletişim bilgileri veya iletişim sayfası aracılığıyla talebinizi bize göndererek onayınızı geri çekebilirsiniz..

6. SOSYAL MEDYA

Web sitemizde, bilgilerinizi paylaşabileceğiniz farklı sosyal ağlarla bağlantılı bağlantılar ve işlevler bulacaksınız..

Web sitemizde kullanılan her sosyal ağın gizlilik politikasına ve veri korumasına başvurmanız tavsiye edilir..

Facebook: https://www.facebook.com/privacy/explanation

Twitter: https://twitter.com/privacy

Instagram: http://instagram.com/about/legal/privacy/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

Pinterest: https://policy.pinterest.com/en/privacy-policy

7. BİLGİLERİ NASIL PAYLAŞIYORUZ

Müşterilerimiz hakkındaki bilgiler işimizin önemli bir parçasıdır ve bunları başkalarına satma işinde değiliz. Müşteri bilgilerini yalnızca aşağıda açıklandığı şekilde paylaşıyoruz.

Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları. Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmamıza ve platformumuzun işlevlerini sağlamamıza yardımcı olan üçüncü taraf araç ve hizmetlerini kullanıyoruz. Aşağıdaki üçüncü taraf hizmetlerini ve araçlarını kullanıyoruz: Ödemeleri işleyin (PayPal, Stripe), Platformu oluşturun ve web sitesini barındırın, e-postalar gönderin, verileri analiz edin (Google Analytics), Reklamlar Oluşturun (Facebook, Google), pazarlama yardımı sağlama ve arama sağlama sonuçlar ve bağlantılar.

Bu üçüncü taraf hizmetleri ve araçları, işlevlerini yerine getirmek için gereken kişisel bilgilere erişebilir, ancak bu bilgileri başka amaçlarla kullanamaz. Bu üçüncü taraf hizmetleriyle paylaşılan bilgiler, ilgili gizlilik politikalarına ve bizim gizlilik politikamıza uygun olarak işlenecek ve saklanacaktır. Lütfen bu üçüncü taraf hizmetlerinin gizlilik politikasına bakın.

Bağlı programlar: İçeriğimizi diğer web sitelerindeki bağlı kuruluş programları ile birlikte sunuyoruz. Bu web siteleri aracılığıyla verdiğiniz kişisel bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır. Bağlı kuruluş web sitelerinin farklı gizlilik uygulamaları olabilir ve herhangi bir hizmet veya ürün satın almadan önce bu web sitelerinin kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğini öğrenmek için gizlilik politikalarını okumanızı öneririz..

İş Transferleri. Trading Education’ın başka bir kuruluş tarafından oluşturulması, birleşmesi veya başka bir kuruluş tarafından edinilmesi durumunda, bilgileriniz büyük olasılıkla aktarılacaktır. Trading Education, bilgileriniz başka bir gizlilik politikasına tabi olmadan önce size e-posta gönderecek veya Web Sitemize önemli bir bildirimde bulunacaktır..

Koruması Ticaret Eğitimi ve diğerleri. Kişisel bilgileri, yasalara uymak, Hüküm ve koşullarımızı ve diğer sözleşmelerimizi uygulamak veya uygulamak veya Trading Education’ın, kullanıcılarımızın veya diğerlerinin haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak için uygun olduğuna inandığımızda açıklıyoruz. Bu, dolandırıcılıktan korunma ve kredi riskinin azaltılması için diğer şirketler ve kuruluşlarla bilgi alışverişini içerir.

Onayınız İle. Yukarıda belirtilenler dışında, sizinle ilgili kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler üçüncü şahıslara gittiğinde bildirim alacaksınız ve bu bilgileri paylaşmamayı seçme fırsatınız olacak..

Anonim Bilgiler. Trading Education, öncelikle platformu ve web sitesini yönetmemize ve iyileştirmemize yardımcı olmak için sunucularımız tarafından otomatik olarak toplanan anonim tarama bilgilerini kullanır. Potansiyel iş ortaklarına ve diğer bağlı olmayan kuruluşlara web sitesi hakkında bilgi sağlamak için toplu anonim bilgileri de kullanabiliriz. Bu bilgi kişisel olarak tanımlanamaz.

E. E-posta iletişimlerimizi almak amacıyla bize sağladığınız e-posta adresi asla üçüncü bir tarafa kiralanmayacak veya satılmayacaktır..

8. BİLGİLERİNİZİN KORUNMASI

Girdiğiniz bilgileri şifreleyen Güvenli Yuva Katmanı (SSL) yazılımını kullanarak aktarım sırasında bilgilerinizin güvenliğini korumak için çalışıyoruz. İşlemler Web Sitesinde işleniyorsa, işlem bilgileri bu tür bilgilerin ele geçirilmeye karşı korunmasına yardımcı olmak için endüstri standardı SSL bağlantıları kullanılarak şifrelenmiş biçimde web sitesine ve web sitesinden iletilir. Kişisel bilgilerinize yetkilendirilmiş erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak için meşru bir amacı olan kişiler ve bu bilgilere erişme yetkisine sahip olduğunuz kişilerle sınırlandırıyoruz..

Alım Satım Eğitimi, bize gönderilen kişisel bilgileri hem iletim sırasında hem de Alım Satım Eğitimi aldıktan sonra korumak için genel kabul görmüş endüstri standartlarını takip eder. İnternet üzerinden hiçbir aktarım yöntemi veya elektronik depolama yöntemi% 100 güvenli değildir. Bu nedenle, Trading Education kişisel bilgilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemler kullanmaya çalışırken, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz..

İzniniz olmadıkça veya yasalar gerektirmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağız, dağıtmayacağız veya kiralamayacağız..

9. AB ÜYELERİNİN HAKLARI (GDPR UYUMLU)

Avrupa Birliği’nde alışılmış bir şekilde bulunuyorsanız, bilgilerinize erişme, bunları düzeltme, indirme veya silme hakkının yanı sıra bilgilerinizin belirli bir şekilde işlenmesini kısıtlama ve buna itiraz etme hakkınız vardır. Bu haklardan bazıları genel olarak geçerli olsa da, belirli haklar yalnızca belirli sınırlı durumlarda geçerlidir..

Bu hakları aşağıda açıklıyoruz:

 • Erişim ve taşınabilirlik: Sunucularımızda hangi bilgilerin saklandığını öğrenmek ve erişmek için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize talebinizi iletebilirsiniz..
 • Düzelt, Kısıtla, Sınırla, Sil: Ayrıca bilgilerinizin çoğunu düzeltebilir, kısıtlayabilir, sınırlandırabilir veya silebilirsiniz.
 • Nesne: Bilgilerinizi yukarıda açıklanan meşru menfaatlerimize dayalı olarak veya kamu menfaati doğrultusunda işlediğimizde, belirli durumlarda bu işleme itiraz edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, işlemeye devam etmek için zorunlu meşru nedenlere sahip olmadıkça veya yasal nedenlerle gerekli olduğu durumlarda bilgilerinizi işlemeyi durduracağız..
 • İzni iptal edin: Kişisel bilgilerinizi işlememize ve saklamamıza izin vermek gibi daha önce onayınızı verdiğiniz durumlarda, bilgilerinizin işlenmesi ve depolanması için verdiğiniz izni istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. Örneğin, ayarlarınızı güncelleyerek onayınızı geri çekebilirsiniz. Bazı durumlarda, bunu yapmak için yasal bir dayanağımız varsa veya rızanızın geri çekilmesi belirli işleme faaliyetleriyle sınırlıysa, onayınızı geri çektikten sonra bilgilerinizi işlemeye devam edebiliriz..
 • Şikayet: Bilgilerinizi kullanmamızla ilgili bir şikayette bulunmak isterseniz (ve sahip olabileceğiniz diğer haklara halel getirmeksizin), bunu yerel denetim otoritenize yapma hakkınız vardır. Kullanıcılar, iletişim bilgileri veya iletişim sayfası aracılığıyla bizimle iletişime geçerek tüm bu hakları kullanabilir..

Ek olarak, Avrupa’da ikamet ediyorsanız, sizinle yapabileceğimiz sözleşmeleri yerine getirmek veya yukarıda listelenen meşru ticari çıkarlarımızı sürdürmek için bilgilerinizi işlediğimizi not ediyoruz. Ek olarak, bilgilerinizin Avrupa dışına aktarılacağını lütfen unutmayın..

10. ÇOCUKLARIN ÇEVRİMİÇİ GİZLİLİK KORUMASI

Küçüklerin kişisel verilerinin korunmasına ilişkin 2018 Veri Koruma Yasası (İngiltere yönetmeliği) ve GDPR (Genel Veri Koruma Yönetmeliği – Avrupa yönetmeliği) gerekliliklerine uyuyoruz. 13 yaşın altındaki hiç kimseden bilgi toplamıyoruz. Web sitemiz ve ürünlerimiz en az 13 yaşında veya daha büyük olan kişilere yöneliktir. Çocuğunuzun bize kişisel bilgiler verdiğini fark ederseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Bir çocuğun bize kişisel bilgi verdiğini fark edersek, bu bilgileri silmek, o kişinin hesabını sonlandırmak ve o kişiye erişimi kısıtlamak için adımlar atacağız..

11. BİLGİLERİN DÜZENLENMESİ VE SİLİNMESİ

Elimizde tuttuğumuz herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olduğuna inanıyorsanız, lütfen mümkün olan en kısa sürede bize yazın veya e-posta gönderin. Yanlış olduğu tespit edilen tüm bilgileri derhal düzelteceğiz. Bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir, düzeltebilir, düzeltebilir ve silebilirsiniz, lütfen iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçin. Trading Education e-postasından çıkmak için e-postada bulunan talimatları izleyin. Talebiniz 48 saat içinde işleme alınmalıdır..

12. TEDARİKÇİLER VE DİĞER ÜÇÜNCÜ TARAFLAR

Bu Gizlilik Politikasında aksi açıkça belirtilmediği sürece, bu belge yalnızca Trading Education’ın sizden topladığı bilgilerin kullanımına ve açıklanmasına yöneliktir. Bilgilerinizi, Trading Education’daki diğer kullanıcılar veya tedarikçiler olsun, başkalarına ifşa ederseniz, onlara ifşa ettiğiniz bilgilerin kullanımı veya ifşası için farklı kurallar geçerli olabilir. Trading Education, üçüncü şahısların gizlilik politikalarını kontrol etmez ve uygun olduğu durumlarda bu üçüncü şahısların gizlilik politikalarına tabi olursunuz. Trading Education, Trading Education sitesine veya buradan bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere, İnternet’teki diğer web sitelerinin gizlilik veya güvenlik uygulamalarından sorumlu değildir. Ticaret Eğitimi, kişisel bilgilerinizi başkalarına açıklamadan önce soru sormanızı teşvik eder..

13. YÜRÜRLÜK

Trading Education, bu Politikaya uygunluğunu düzenli olarak gözden geçirir. Lütfen bizimle iletişime geçerek bu Politika veya Ticari Eğitim işlemleriyle ilgili sorularınızı veya endişelerinizi iletmekten çekinmeyin..

Resmi yazılı şikayetler aldığımızda, şikayette bulunan kullanıcıyla endişeleriyle ilgili iletişime geçmek Ticaret Eğitimi politikasıdır. Trading Education ile bir kişi arasında çözülemeyen kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin tüm şikayetleri çözmek için yerel veri koruma yetkilileri dahil olmak üzere uygun düzenleyici makamlarla işbirliği yapacağız..

14. İLETİŞİM

Bu Gizlilik Politikası ve verilerinizin işlenmesi ve güvenliği hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen iletişim sayfamız veya aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçin:

Traders Education Ltd.

Adres: Aldgate Tower 2 Leman St, Whitechapel, Londra E1 8FA

E-posta: [e-posta korumalı]

ÇEREZ POLİTİKASI

Trading Education’ın sahibi ve işletmecisi Traders Education Ltd’dir..

Bu Çerez Politikası, aşağıdakileri kullandığınızda veya ziyaret ettiğinizde çerezlerin ve diğer benzer teknolojilerin cihazınızda nasıl ve neden depolanabileceğini ve cihazınızdan erişilebileceğini açıklar:

https://trading-education.com

(Bundan sonra “Ticaret Eğitimi”).

Çerezler aracılığıyla toplanan bilgiler sorumluluk altında olacak ve şunlardan sorumlu olacaktır:

Traders Education Ltd.

Adres: Aldgate Tower 2 Leman St, Whitechapel, Londra E1 8FA

E-posta: [e-posta korumalı]

Bu Çerez Politikası, Gizlilik Politikamız ve Hüküm ve Koşullarımızla birlikte okunmalıdır..

Web sitesini kullanarak, bu politikada yer alan şartlar dahilinde Trading Education tarafından çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz..

1. ÇEREZ NELERDİR?

Kurabiye" bir web sitesini ziyaret ettiğinizde bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda depolanan küçük metin dosyalarıdır. Web sitesinin cihazınızı tanımasına ve daha önce web sitesinde bulunup bulunmadığınızı hatırlamasına izin verirler..

Çerezler çok yaygın bir web teknolojisidir; çoğu web sitesi tanımlama bilgilerini kullanır ve bunu yıllardır kullanmaktadır. Çerezler, web sitesinin daha verimli çalışmasını sağlamak için yaygın olarak kullanılmaktadır..

Çerezler, kullanıcıların web sitesinin hangi bölümlerini ziyaret ettiğini ölçmek ve deneyimlerini kişiselleştirmek için kullanılır. Çerezler ayrıca web sitesinin performansını izlememize ve iyileştirmemize yardımcı olan bilgiler sağlar..

2. ÇEREZLERİN KULLANIMINA YÖNELİK ONAYIN REDDEDİLMESİ VEYA GERİ ÇEKİLMESİ

Cihazınıza Çerezlerin düşürülmesini istemiyorsanız, İnternet tarayıcınızın ayarını Çerezlerin tamamının veya bir kısmının ayarını reddedecek ve cihazınıza bir Çerez yerleştirildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için lütfen tarayıcınızın “yardım”, “araç” veya “düzenleme” bölümüne bakın. Tarayıcı ayarlarınızı, kesinlikle gerekli Çerezler de dahil olmak üzere tüm Çerezleri engellemek için kullanırsanız, Ticaret Eğitimi işlevlerinin tamamına veya bir kısmına erişemeyeceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi lütfen unutmayın..

Önceden kaydedilmiş Çerezleri kaldırmak isterseniz, istediğiniz zaman Çerezleri manuel olarak silebilirsiniz. Ancak bu, İnternet tarayıcısı ayarlarınızı yukarıda açıklandığı gibi ayarlamadığınız sürece Trading Education’ın cihazınıza daha fazla Çerez yerleştirmesini engellemeyecektir..

Kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak çerezlerin yönetimi ve engellenmesi için bağlantılar sunuyoruz:

3. BİRİNCİ TARAF ÇEREZLERİ

Web sitemizin performansını artırmak ve çevrimiçi Ticaret Eğitimi deneyiminizi kişiselleştirmek için Çerezler kullanıyoruz. Çerezler, insanların web sitemizi nasıl kullandıkları ve hangi sayfaları ziyaret ettikleri hakkında bilgi toplamamıza yardımcı olur. Ziyaretçi sayısını izlememizi ve web sitesi kullanım modellerini ve eğilimlerini analiz etmemizi sağlar. Bu bilgileri anonim olarak toplarız, bu nedenle kimseyi bir birey olarak tanımlamaz ve Çerezlerimizde hiçbir kişisel bilgi saklanmaz. Çerez verilerini her zaman sorumlu bir şekilde kullanırız.

4. ÜÇÜNCÜ TARAF ÇEREZLERİ

Üçüncü taraf tanımlama bilgileri, web sitemiz için işlevsel web hizmetleri veya araçları ve hizmetlerimizin optimum işleyişi ve çalışması sağlayan ortaklardan veya üçüncü taraf şirketlerden gelebilir. Üçüncü taraf çerezlerini sorumlu bir şekilde ve yalnızca platformun ve hizmetlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla kullanıyoruz. Bu belgede yer alan çerez kaldırma bilgilerini veya web sitemize ve hizmetlerimize eriştiğiniz tarayıcının teknik bilgilerini takip ederek bu çerezleri devre dışı bırakabilirsiniz..

5. KALICI ÇEREZLER

Trading Education’ı kullanma deneyiminizi iyileştirmek için kalıcı Çerezler kullanıyoruz. Bu, Trading Education’ı kullandığınızda ilk görünen çerez mesajını kaldırmak için Çerez Politikamızı kabul ettiğinizi kaydetmeyi içerir. Kalıcı Çerezler, manuel veya otomatik olarak silinene kadar cihazınızda kalır..

6. OTURUM ÇEREZLERİ

Oturum çerezleri, kullanıcıların kimlik bilgileri ve şifreleri ile web sitesine ve platforma girdiklerinde oturumun açık kalmasını sağlamak için kullanılır. Oturum çerezleri geçicidir ve oturum kapatıldığında ve tarayıcı kapatıldığında makinenizden silinir. Hizmetlerimizi kullandığınızda oturumunuzu açık tutmak ve bir oturum başlatarak platforma her giriş yaptığınızda sizi sistemimizde tanımlamak için oturum çerezleri kullanıyoruz..

Trading Education tarafından ve / veya bilgisayarınıza yerleştirilebilecek Çerezler aracılığıyla toplanan veriler, yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilmesi için gerekenden daha uzun süre saklanmayacaktır..

7. SOSYAL ÇEREZLER

Bu çerezler, web sitemizi paylaşmanıza ve Facebook, Twitter, Google ve YouTube gibi sosyal ağlarda “Beğen” seçeneğine tıklamanıza olanak tanır. Ayrıca, her bir farklı platformun içeriğiyle etkileşimde bulunmanıza da olanak tanır. Bu çerezlerin kullanılma şekli ve toplanan bilgiler, her sosyal platformun gizlilik politikası tarafından yönetilmektedir..

8. ÇEREZ KULLANIMLARI

Çerezlerimiz aşağıdaki amaçlarla kullanılmaktadır:

Kesinlikle Gerekli: Bu Çerezler, Ticaret Eğitiminin temel işlevlerini yerine getirmesi için gereklidir..

Güvenlik: Potansiyel güvenlik risklerini belirlemeye ve önlemeye yardımcı olmak için bu Çerezleri kullanıyoruz.

Analiz ve Performans: Performans Çerezleri, en çok hangi sayfaların ziyaret edildiği ve diğer analitik veriler dahil olmak üzere, kullanıcıların web sitemizle nasıl etkileşim kurduğuna ilişkin bilgi toplar. Bu ayrıntıları, web sitemizin çalışma şeklini iyileştirmek ve kullanıcıların onlarla nasıl etkileşime girdiğini anlamak için kullanırız..

Reklam: Bu Çerezler, hizmetlerimizi kullanan veya barındırdığımız veya sağladığımız web sitesini ziyaret eden ziyaretçilere ilgili reklamları göstermek ve ayrıca web sitemizde sunulan reklamların etkinliğini anlamak ve raporlamak için kullanılır. Benzersiz ziyaretçi sayısı, belirli reklamların görüntülenme sayısı ve reklamların aldığı tıklama sayısı gibi ayrıntıları izlerler. Ayrıca, web sitemizde görüntülediğiniz ürünlere göre size reklamlar göstermek de dahil olmak üzere kullanıcı profilleri oluşturmak için kullanılırlar. Bunlar, Trading Education ve güvenilir üçüncü taraf ağları tarafından belirlenir ve genellikle doğası gereği kalıcıdır..

GOOGLE Analytics. Google, Inc., ABD (“Google”) tarafından sağlanan Google Analytics’i kullanıyoruz. Bu araçlar ve teknolojiler, IP adresleri, cihaz ve yazılım tanımlayıcıları, yönlendirme ve çıkış URL’leri, özellik kullanım ölçümleri ve istatistikleri, kullanım ve satın alma geçmişi, medya erişim kontrol adresi (MAC Adresi), mobil benzersiz cihaz tanımlayıcıları dahil olmak üzere belirli bilgi türlerini toplar ve analiz eder. ve çerezlerin kullanımı yoluyla diğer benzer bilgiler. Google Analytics tarafından oluşturulan bilgiler (IP adresiniz dahil) Google tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sunuculara iletilebilir ve burada saklanabilir. Web sitesini ve platformu geliştirmek ve hizmetimizi geliştirmek için GOOGLE Analytics veri koleksiyonunu kullanıyoruz.

9. İLETİŞİM

Bu Çerez Politikası ve verilerinizin işlenmesi ve güvenliği hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen iletişim sayfamız veya aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçin:

Traders Education Ltd.

Adres: Aldgate Tower 2 Leman St, Whitechapel, Londra E1 8FA

E-posta: [e-posta korumalı]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector