Denná predpoveď ceny bitcoinu BTC

  • Cena bitcoinu sedí pod dvoma silnými úrovňami odporu.
  • Spoločnosť BTC obrátila SMA s 20 barmi, 50 barmi a 200 barmi z podpory na odpor.

Pred medvedou akciou tohto víkendu prebiehala cena bitcoinu trojdňový vzostupný beh a tento štvrtok dosiahla vnútrodenné maximum takmer 40 000 dolárov. Opakované odmietnutia na 20-dňovom SMA však otvorili medvedie dvere pre vstup na trh.

Cena bitcoinu klesá pod úroveň 34 000 dolárov a 33 000 dolárov

Za posledné dva dni medvede prevzali úplnú kontrolu nad trhom a cena bitcoinu sa dostala pod psychologickú úroveň 34 000 dolárov a 33 000 dolárov. Relatívny index sily (RSI) sa vznáša v neutrálnej zóne, čo dáva medveďom väčší priestor na pokles ceny bitcoinu skôr, ako dôjde k podhodnoteniu aktíva.

denný graf bTC / USD 020121

Obrázok: BTC / USD denne

Cena bitcoinu momentálne smeruje k hranici podpory 32 000 dolárov, kde 820 000 adries predtým zakúpilo 348 000 BTC. Po prelomení pod túto hranicu bude ďalšia životaschopná podpora v zóne 31 000 dolárov.

graf objemu BTC / USD 020121

Obrázok: IntoTheBlock

V 4-hodinovom cenovom grafe bitcoinov sú dva ukazovatele, ktoré nášmu súčasnému medvediemu výhľadu dávajú dostatok dôveryhodnosti.

btc / usd 4-hodinový graf 020121

Obrázok: BTC / USD 4 hodiny

Po prvé, MACD vykazuje vzostupnú dynamiku a po druhé, cena bitcoinu zmenila počas tohto pohybu nadol SMA s 20-barom, 50-barom a 200-barom z podpory na odpor..

MicroStrategy uvoľňuje prvú príručku bitcoinov na svete pre korporácie


Spoločnosť MicroStrategy, spoločnosť podnikajúca v oblasti inteligencie, vydáva „hraciu knihu“ pre bitcoinové korporácie na podujatí Bitcoin Summit 2021, ktoré spoločnosť usporiada budúci týždeň. Generálny riaditeľ MicroStrategy Micheal Saylor sa vydal na Twitter, aby sa podelil o novinky.

Chystáme sa otvoriť zdrojový kód našej #Bitcoinovej podnikovej príručky, množstva dokumentov týkajúcich sa riadenia, právnych, finančných, technických & účtovné dôvody. Získajte inštruktáž & skorý prístup na našej konferencii Bitcoin for Corporations 3. – 4. februára.

V roku 2020 Saylor usmernil MicroStrategy, aby presunula väčšinu svojich štátnych aktív do bitcoinov uprostred rastúcej inflácie a obáv z bezútešnej ekonomiky. Spoločnosť získala bitcoiny v hodnote viac ako miliárd dolárov, vrátane decembrového nákupu konvertibilných bankoviek vo výške 650 miliónov dolárov. Okrem toho Saylor kúpil BTC aj pre svoje osobné portfólio.

MicroStrategy teraz podporuje ďalšie korporácie, aby presunuli časť svojich aktív do bitcoinu. V nadchádzajúcej príručke spoločnosť uvedie právne aspekty, správu vecí verejných a finančné hľadiská ďalších spoločností, z ktorých bude vychádzať, uviedla Saylor.

Chystáme sa otvoriť náš zdroj #Bitcoin Corporate Playbook, rad dokumentov, právnych, finančných, technických & účtovné dôvody.

Spustenie príručky (3. februára) je súčasťou rozsiahlejšej udalosti organizovanej spoločnosťou MicroStrategy, ktorá by mala predstavovať ďalšie kryptomeny a diskutovať o viacerých témach týkajúcich sa bitcoinu..

Visa veľmi býčí na kryptomene

Generálny riaditeľ spoločnosti Visa Al Kelly nedávno opätovne potvrdil, že spoločnosť je stále odhodlaná ponúkať zákazníkom platby v kryptomene a onrampy. Kellyho komentáre ukazujú, že spoločnosť Visa je stále odhodlaná zostať hráčom v krypto sektore.

Kelly povedala:

Veríme, že máme jedinečnú pozíciu, aby sme pomohli zvýšiť bezpečnosť, užitočnosť a použiteľnosť kryptomien pre platby na základe veľkosti, integrácie a rozpoznávania značky Visa..

Kelly uviedla, že spoločnosť Visa klasifikuje aktíva blockchainu dvoma spôsobmi. Po prvé, kryptomeny predstavujú nové finančné aktíva (napríklad bitcoin), ktoré slúžia na uchovávanie hodnoty. Po druhé, stablecoiny sú naviazané priamo na existujúce nekryté meny a bežnejšie sa používajú na platby a transakcie.

Aby ponúkla podporu pre žetóny obchodnej hodnoty prvej kategórie, Kelly poznamenala, že cieľom spoločnosti Visa je ponúknuť služby na ploche, aby si zákazníci mohli kúpiť a zadržať žetóny.

Našou stratégiou v tejto oblasti je pracovať s peňaženkami a zmenárňami, ktoré umožňujú používateľom nakupovať tieto meny pomocou ich prihlasovacích údajov spoločnosti Visa alebo inkasovať za naše prihlasovacie údaje spoločnosti Visa a uskutočniť fiatový nákup u ktoréhokoľvek zo 70 miliónov obchodníkov, kde je spoločnosť Visa globálne akceptovaná..

Prístup spoločnosti Visa k budúcnosti stablecoinov je optimistický a spoločnosť naznačuje, že potenciál digitálnych mien ponúka oveľa väčšie možnosti využitia. Podľa víz:

[Kryptomeny sú] objavujúcou sa inováciou platieb, ktorá by mohla mať potenciál byť použitá v globálnom obchode, podobne ako akákoľvek iná fiat mena..

Očakáva sa, že cena bitcoinu dosiahne tieto úrovne

Cena bitcoinu momentálne smeruje k hranici podpory 32 000 dolárov. Prestávka pod ním spôsobí BTC na 31 000 dolárov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector