Denná predpoveď ceny ETH pre Ethereum

  • 4-hodinový graf ETH musí prekonať 20-barový SMA, aby sa obnovenie ceny dokončilo.
  • Denný cenový graf vytvoril vysoko medvedí inverzný vzor Adama a Evy.
  • Napriek medvedím cenovým akciám ETH naďalej priťahuje značný inštitucionálny záujem.

Po neúspechu na hranici odporu 615 dolárov bola cena éteru neustále klesajúca. Býkom sa túto stredu podarilo dosiahnuť comeback, ktorý cenu vytlačil až na 575 dolárov. Štvorhodinový graf pre Ethereum ukazuje, že platforma inteligentných kontraktov by mohla byť v strednom vzostupe. Tento rast ceny však nemôže byť ničím iným ako krátkym oddychom, pretože denný cenový graf zostáva stále medvedí.

Býci plánujú krátkodobé zotavenie

Najprv sa pozrime na 4-hodinový cenový graf. Cena sa prelomila pod hranicu 590 dolárov a prudko klesla k podpornej stene 540 dolárov. Keď sa kupujúci začali zotavovať na cene, spoločnosti ETH sa potom podarilo odskakovať z nej vo formácii V..

4-hodinový graf eth / usd 121020

Obrázok: 4-hodinový graf ETH / USD

V súčasnosti ETH čelí tvrdému odporu pri 20-barovej SMA a už bola raz odmietnutá. Ak sa cena podarí zotaviť, kupujúci budú chcieť zrýchliť a znovu získať kritickú hranicu 540 dolárov.

Dlhodobý výhľad zostáva negatívny?

Počas tohtoročnej revízie litecoinov sme hovorili o formovaní Adamovho a Evinho vzoru v mesačnom grafe. Vyzerá to, že denný cenový graf ETH / USD vytvára obrátený vzor Adama a Evy.

denný graf eth / usd 121020

Obrázok: denný graf ETH / USD

Cenový cieľ tohto inverzného modelu je dole na 420 USD. MACD v tomto časovom rámci ukazuje, že hybnosť trhu je v prevažnej miere medvedí, čo dodáva našej dôveryhodnej hypotéze ďalšiu dôveryhodnosť.

Kontrakt z vkladu Ethereum 2.0 sa neustále zväčšuje


Napriek medvedej cene je účasť a celkový humbuk okolo upgradu na Ethereum 2.0 dosť vysoký.

Ethereum 2.0 bolo zverejnené iba pár dní dozadu. Celkový vklad na vkladovú zmluvu Ethereum 2.0 rýchlo prekonal jeden milión ETH, podľa správy Finance Magnates. Ethereum pôvodne načrtlo potrebu 524 288 ETH na spustenie Beacon Chain.

ethereum 1 milión et oznámení

Komunita ETH prejavila veľkorysú podporu a začiatkom minulého týždňa vsadila okolo 900 000. Podľa stávkovej zmluvy neexistuje žiadny konečný dátum zmluvy. Takže komunita ETH môže získavať odmeny za stávkovanie aj po ďalších fázach. Prvé subjekty majú výhodu vysokých odmien, ktoré môžu ročne dosiahnuť až 20%.

Členovia komunity sa v súčasnosti aktívne podieľajú na stávkovaní, pretože stávková odmena poklesne s pripojením ďalších validátorov v budúcnosti. Spustením reťazca Beacon Chain začala sieť Ethereum prechádzať zo súčasnej siete proof-of-work k efektívnejšej sieti proof-of-stake. Nedávne spustenie fázy 0 je iba prvým krokom. Celý prechod bude trvať roky.

Beacon Chain bude hrať zásadnú úlohu v novej blockchainovej sieti, aby konkuroval monštrám ako Visa a PayPal. Keďže v sieti je viac ako jeden milión etherea, komunita ethereum sa teší na hladký proces prechodu.

Inštitucionálni investori zostávajú na vysokej úrovni v éteri

Investičný gigant GrayScale nedávno oznámil, že získal ďalších 100 000 ETH. Podľa správy Trustnodes GrayScale uviedol:

Keďže tržby spoločnosti Grayscale Ethereum Trust (ETH) (ďalej len „trust“) hlásené v rámci poslednej správy o formulári 8-K, Trust vydal 1 140 900 akcií za rôzne ceny, ktoré sú určené odkazom na jeho držbu digitálnych aktív na akciu vybraným „Akreditovaní investori“ v zmysle pravidla 501 nariadenia D podľa zákona o cenných papieroch z roku 1933 v znení neskorších predpisov („zákon o cenných papieroch“) v transakciách so súkromným umiestnením vyňatých z registračných požiadaviek zákona o cenných papieroch podľa článku 506 písm. ) na základe tejto dohody za súhrn 105 927,51301273 ethereum, čo predstavuje 62 975 646 dolárov.

Ako autorizovaný účastník týchto distribúcií vystupovala sprostredkovateľská spoločnosť Genesis Global Trading. Spoločnosť GrayScale správu podala naposledy pred týždňom, čo naznačuje, že tento týždeň predala 100 000 ETH, čo bolo o 78 229,44 24 6893 ETH pár dní dozadu. Zdá sa, že spoločnosť vydala tri milióny ETH a je pripravená na kúpu, čo z nich robí jedného z najväčších správcov ETH.

Trust Grayscale Ethereum Trust (ETHE) bol založený v roku 2013 a je obmedzený na akreditovaných investorov. Samotný GrayScale spravuje aktíva v objeme viac ako 12 miliárd dolárov a rastie, pretože je to jediný spôsob, ako investovať do akcií v podobe ETH a BTC v USA..

Kľúčové cenové hladiny, ktoré je potrebné sledovať

V 4-hodinovom časovom rámci musia investori sledovať 20-barový SMA (575 dolárov). Naša krátkodobá býčia hypotéza je úplne závislá od prekonania tejto úrovne ETH.

V dennom grafe je kľúčovou úrovňou, na ktorú si treba dať pozor, 50-dňový SMA (490 dolárov). Toto je jediná úroveň podpory, ktorá je dostatočne silná na to, aby zastavila tok, ak bude potvrdený náš vzor Adam a Eva.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector