Denná predpoveď ceny Ripple XRP

  • Ripple je najhorúcejšou témou diskusie za posledných 24 hodín.
  • XRP klesla pod Tether v top 10 podľa zoznamu trhových kapitalizácií.

Podľa Santimentu dominuje Ripple v krypto médiách za posledných 24 hodín.

Pre tých, ktorí to vedia, to nie je vôbec prekvapenie. Skutočnosť, že spoločnosť Ripple je na pokraji prijatia žaloby od SEC, mala zničujúci vplyv na cenovú akciu spoločnosti XRP. Výsledkom je, že Ripple klesol pod Tether v top 10 kryptomien podľa zoznamu trhových kapitalizácií.

Generálny riaditeľ spoločnosti Ripple uisťuje zamestnancov

Keď sa blíži súdny spor americkej komisie pre cenné papiere (SEC) proti spoločnosti Ripple, generálny riaditeľ spoločnosti Brad Garlinghouse zdieľal poznámku so svojimi zamestnancami. Garlinghouse správu označil za „neuveriteľne frustrujúcu“ a zdôraznil tiež svoju ochotu bojovať ďalej.

Požiadal svojich zamestnancov, aby si nerobili starosti so súdnym sporom, ktorý podľa neho bude trvať dlho:

To, čo NECHCEM, je, aby ste si robili starosti. Z toho sa dostaneme a svoj prípad dokážeme súdnou cestou. Máme fenomenálny právny tím a ako som povedal, od začiatku sme na správnej strane zákona. Vedzte však, že právny systém je pomalý a toto je len začiatok dlhého občianskeho procesu.

SEC nedávno oznámila svoje obvinenia proti spoločnosti Ripple. Strážny pes obvinil spoločnosť Ripple, že prostredníctvom „neregistrovanej odchádzajúcej“ ponuky XRP uzavrela sieť so odhadom 1,3 miliardy dolárov. Jake Chervinsky, hlavný právny zástupca spoločnosti Compound, tvrdí, že sťažnosť je pre spoločnosť Ripple „dosť zlá“.

To je pre Ripple dosť zlé. Nie úplne najhorší prípad, to by bol podvod s cennými papiermi, ale blízko. XRP je v podstate zbytočné, ak sa považuje za zabezpečenie. Údajné porušovanie až do súčasnosti je vražedná strela.

Oblek sa zameriava na Garlinghouse a bývalého generálneho riaditeľa Chrisa Larsena. Vyššie uvedená poznámka tiež hovorí, že obaja riadiaci pracovníci mali možnosť vyrovnať sa osobitne, ale namiesto toho sa rozhodli bojovať.

MoneyGram si osvojuje prístup čakania a čakania

Spoločnosť MoneyGram uviedla, že vo svojej dlhodobej obchodnej dohode so spoločnosťou Ripple zatiaľ nezaznamenala žiadny „negatívny vplyv“. Platobná spoločnosť to uviedla, pretože súdny spor USA s cennými papiermi a burzou (SEC) proti spoločnosti Ripple sa rýchlo blíži.

Podľa Coindeskovej správy hovorca spoločnosti MoneyGram uviedol:

Spoločnosť MoneyGram bude naďalej sledovať vývoj situácie. Spoločnosť MoneyGram naďalej využívala svoje ďalšie tradičné zmluvné strany obchodujúce s FX po celú dobu platnosti dohody so spoločnosťou Ripple.

SEC údajne obvinila spoločnosť Ripple z používania svojho tokenu XRP na uskutočnenie predaja neregistrovaných cenných papierov v hodnote 1,3 miliárd dolárov. Spoločnosť Ripple vlastní viac ako 4% spoločnosti MoneyGram a začiatkom tohto roka zaplatila spoločnosti MoneyGram 9,3 milióna dolárov za zabezpečenie likvidity pre cezhraničnú zúčtovaciu sieť spoločnosti Ripple založenú na XRP. Spoločnosť Ripple celkovo poskytla spoločnosti MoneyGram 52 miliónov dolárov na používanie služby likvidity na požiadanie (ODL) spoločnosti Ripple..

Spoločnosť MoneyGram využila ODL spoločnosti Ripple na pohyb medzi štyrmi menami od júna 2019. V sťažnosti SEC sa orgán pravdepodobne zmieňuje o spoločnosti MoneyGram, keď tvrdí, že „nástup do ODL nebol organický alebo riadený trhom“, ale „dotovaný spoločnosťou Ripple. “

Aj keď spoločnosť MoneyGram nebola v sťažnosti uvedená ako meno, uviedla, že spoločnosť Ripple zaplatila nemenovanému vysielaču peňazí poplatky vo výške 52 miliónov dolárov do septembra 2020, a to v rámci dohody, ktorá sa začala v roku 2019. SEC ďalej tvrdila:

Prevodník peňazí sa stal ďalším kanálom pre neregistrovaný predaj spoločnosti XRP na trh spoločnosti Ripple, pričom spoločnosť Ripple získala ďalšiu výhodu, že mohla propagovať svoje anorganické „použitie“ a objem obchodovania pre XRP..

Zakladateľ spoločnosti Ethereum nazýva XRP „shitcoinom“

Vitalik Buterin, generálny riaditeľ spoločnosti Ethereum, kritizoval spoločnosť Ripple za to, že naznačuje, že čínska vláda kontroluje bitcoiny a ethereum. V predchádzajúcom článku s názvom „Zhrnutie predloženia Ripple’s Wells“ tím Ripple tvrdil, že XRP je lepšou devízou ako BTC a ETH z dôvodu širšej adopcie a jej neschopnosti byť centralizovanou čínskou vládou..

Úryvok z článku znie:

Politické dôvody neodporúčajú považovať XRP za investičnú zmluvu.

A. Inovácia v priemysle kryptomien bude plne postúpená Číne. Bitcoinové a ethereové blockchainy sú vysoko náchylné na čínsku kontrolu, pretože oba podliehajú pravidlu jednoduchej väčšiny, zatiaľ čo XRPL znemožňuje porovnateľnú centralizáciu.

V reakcii na to Buterin nazval XRP „shitcoinom“.

To všetko prichádza po tom, čo SEC podala žalobu na Ripple, v ktorej tvrdila, že Ripple použila XRP na uskutočnenie prebiehajúceho predaja neregistrovaných cenných papierov za 1,3 miliardy dolárov.

XRP neustále klesá

Za posledných päť dní sa token cezhraničných prevodov znížil z 0,584 USD na 0,26 USD, čím poklesol o takmer 55%. MACD ukazuje, že medvedia dynamika trhu sa neustále zvyšuje. To znamená, že cena môže klesnúť ešte viac.

Obrázok: Denný graf XRP / USD

Počas tohto dramatického poklesu klesla XRP pod 20-dennú, 50-dňovú a 200-dňovú SMA spolu s dolným Bollingerovým pásmom. Pri pohľade na cenovú históriu je kritická podpora na úrovni 0,172 USD. Ak to cenu nezdrží, môže to byť pre XRP absolútne zničujúce.

Kľúčové cenové úrovne, pri ktorých je potrebné sledovať zvlnenie XRP

200-dňová SMA (0,293 USD) je najdôležitejšou úrovňou pre XRP. Ak predajcovia udržia cenu pod touto úrovňou, je na kartách pokles na bariéru podpory 0,172 USD. Ak však kupujúci otočia 200-dňovú SMA z odolnosti na podporu, mohli by ju použiť ako základňu pre operáciu, aby sa vyšplhali späť na 50-dňovú SMA (0,46 USD).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me