Predikcia ceny bitcoinu: BTC Bulls je zameraný na 37 000 dolárov, pretože Bulls sa ujíma poplatkov

Denná technická analýza bitcoinu BTC

  • Cena bitcoinu otočila 20-dňovú SMA z odporu na podporu.
  • MACD v 4-hodinovom BTC grafe ukazuje vzostupnú dynamiku.

Cena bitcoinu vzrástla z 33 150 dolárov na 36 000 dolárov, pretože kupujúci zostali trhom pod kontrolou tri dni po sebe. Keď kupujúci účtujú poplatok na úrovni 37 000 dolárov, pozrime sa podrobnejšie a pomocou technickej analýzy uvidíme, čo sa deje v zákulisí..

Cena bitcoinu rastie takmer o 3 000 dolárov

Počas tohto nedávneho nárastu cien bitcoinov sa býkom BTC podarilo otočiť 20-dňovú SMA z odporu na podporu. Relatívny index sily (RSI) sa stále pohybuje v neutrálnej zóne, čo znamená, že cena BTC má stále dostatočný priestor na rast.

denný chat BTC / USD 020321

Obrázok: BTC / USD denne

Ako je vidieť na IOMAP IntoTheBlock, úrovne odporu vopred sú mierne silné. Cenové relácie s bitcoinmi by ako také mali prekonať bariéru rezistencie vo výške 37 200 dolárov a dosiahnuť psychologickú úroveň 38 000 dolárov. Nevýhodou je, že existujú tri zdravé podporné zóny v hodnote 35 000 dolárov, 20-dňový SMA (34 000 dolárov) a 50-dňový SMA (31 500 dolárov).

graf objemu BTC / USD 020321

Obrázok: IntoTheBlock

Keď vidíme 4-hodinový graf cien bitcoinu, existujú tri vzostupné signály, do ktorých sa môžeme pozrieť.

btc / usd 4-hodinový graf 020321

Obrázok: BTC / USD 4 hodiny

  1. 20-barové a 200-barové SMA sa obrátili z odporu na podporu.
  2. MACD ukazuje vzostupnú dynamiku.
  3. Parabolická hodnota SAR sa zmenila z medvedej na býčiu, čo ukazuje, že nálada na trhu je v súčasnosti pozitívna.

Odtiene sivej na štart bitcoinových býkov?

Cena spoločnosti Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) sa podľa CryptoQuantu nedávno dostala na najnižšiu úroveň od apríla 2019. Napriek masívnemu prílevu bitcoinov v odtieňoch sivej BTC / USD nepokračoval v zvyšovaní.


Nákupná prémia Trustu sa pohybovala okolo 6,50 dolárov, predtým dosahovala až 40 dolárov. Podľa populárnej všeobecnej teórie sa to zhoduje s meandrujúcim cenovým smerom BTC, pretože veľké prémie sa rovnajú veľkým pohybom nahor pre bitcoin.

Článok v časopise Hackernoon (v decembri) vysvetlil tento jav ako súvisiaci s uvoľňovaním akcií GBTC, na ktorý sa obvykle vzťahuje obmedzenie. Po ich vydaní má bitcoin tendenciu prudko stúpať, keď zákazníci vkladajú svoje zisky späť do aktíva, zatiaľ čo čas predchádzajúci takýmto udalostiam zodpovedá nedostatočnej cenovej akcii.

Článok správne predpovedal cenové správanie BTC na druhú polovicu januára. Sumarizovalo:

Je dôležité vedieť, že akonáhle sa tieto vyššie ceny a prémie dosiahnu po odblokovaní, cena sa bude konsolidovať. Vďaka tomu sa prémia pred ďalšou udalosťou odomknutia znova zmenší.

To umožňuje neplatnosť poistného opäť zmenšiť rovnako ako deväťkrát predtým. A bude sa zmenšovať až do ďalšieho odomknutia. Z tohto dôvodu očakávam konsolidáciu alebo pokles ceny.

V krypto komunite panujú očakávania týkajúce sa pokračovania bitcoínového býčieho behu, keďže ďalšie odblokovanie je stanovené na dnes (3. februára). Šedá škála medzitým pokračuje v rozširovaní svojich ponúk, pretože inštitucionálny záujem vo všeobecnosti nevykazuje žiadne známky spomalenia investícií. Spoločnosť po zatvorení od decembra znovu otvorila svoju spoločnosť Ethereum Trust.

Generálny riaditeľ CryptoQuant poukazuje na rastový signál bitcoinu

V dôsledku nedávnych odlivov bitcoinov z Coinbase očakáva výkonný riaditeľ CryptoQuant Ki Young Ju čoskoro býčie zhromaždenie BTC. Spoločnosť poskytujúca dátové analytiky poukázala na to, že z Coinbase bolo odobratých viac ako 15 000 bitcoinov (v hodnote okolo 515 miliónov dolárov). Na základe niektorých faktorov sa Ki Young Ju domnieva, že je to pravdepodobne súčasť mimoburzových (OTC) transakcií od inštitucionálnych investorov.

Podľa Ki Young Ju sú odtoky Coinbase býčím znakom pre kryptotrh, pretože ukazuje, že investori presúvajú svoje tokeny do úložiska. Ak investori presúvajú značné množstvo BTC do úložných priestorov (napríklad chladných peňaženiek), znamená to, že vidia, že vlajkovú kryptomenu sa oplatí skôr držať, ako predať. S BTC v chladných peňaženkách sa nebude obchodovať ani vymieňať.

„Nikdy nepoznáme objem OTC transakcií pod kapotou inštitucionálnych investorov, existujú však reťazové ukazovatele na odhad OTC obchodov. A na základe týchto ukazovateľov stále prebiehajú veľké OTC obchody. Je pravdepodobné, že inštitúcie naďalej nakupujú BTC. “

Pridal:

Tokeny prenesené predstavujú počet bitcoinov prevedených v sieti. Ak táto hodnota stúpne a pomer toku prostriedkov pre všetky burzy poklesne, znamená to, že prebiehajú obrovské OTC obchody … Tento $ BTC býk sa nikdy nezastaví, pokiaľ tieto OTC ukazovatele stále hovoria inštitucionálny nákup.

Michael Saylor: Veľký záujem o bitcoinovú konferenciu spoločnosti MicroStrategy

Micheal Saylor, generálny riaditeľ spoločnosti MicroStrategy, uviedol, že spoločnosť „Bitcoin Educational Conference“ prilákala pôsobivý počet riaditeľov. Saylor poznamenal, že účastníci budú mať úžitok z príručky spoločnosti MicroStrategy o tom, ako zamestnávať monetárnu sieť BTC.

Konferencia (ktorá sa má konať v dvoch častiach, 3. a 4. februára) má za cieľ vzdelávať podniky v tom, ako môžu využívať investície BTC alebo sa stať ich primárnym rezervným aktívom štátnej pokladnice. Medzi známe korporácie prezentované na konferencii patria napríklad Fidelity Digital Asset Services, Binance, Coinbase, Grayscale, Kraken a ďalšie..

Saylor sa prihlásila na Twitter, aby zdôraznila obrovský záujem zo strany vedúcich pracovníkov.

“Nikdy som nevidel toľko riaditeľov, aby sa prihlásili na jednu z našich akcií.” Pošlite svoje alebo sa pridajte na naše stretnutia & nahláste sa späť svojmu tímu. Každá spoločnosť môže ťažiť z zapojenia sa do #Bitcoin Monetary Network. “

Saylor v nedávnom podcaste potvrdil rastúci záujem riadiacich pracovníkov v krypto sektore podľa správy CryptoPotato. Poznamenal, že krátko potom, čo spoločnosť MicroStrategy oznámila nákup BTC v hodnote viac ako 1 miliarda dolárov, bol kontaktovaný rôznymi CEO pre ďalšie informácie.

Očakáva sa, že cena bitcoinu dosiahne tieto úrovne

Cena bitcoinu má v súčasnosti pozitívnu hybnú silu potrebnú na prekonanie bariéry odporu vo výške 37 200 dolárov a prelomenie na psychologickú úroveň 38 000 dolárov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map