Predikcia ceny bitcoinu: BTC klesne po neúspechu na 39 400 dolárov

Denná technická analýza bitcoinu BTC

  • Cena bitcoinu momentálne sedí na vrchole zdravých úrovní podpory.
  • Percento obežnej ponuky, ktoré sa nehýbalo najmenej za 2 roky, dosiahlo mesačné minimum.

Cena bitcoinu klesla z 39 400 dolárov na 38 225 dolárov, čím vo svojom celkovom zhodnotení stratila niečo málo cez 1 000 dolárov. Túto sobotu BTC koketovalo s psychologickou úrovňou 40 000 dolárov a potom sa vrátilo. Pozrime sa podrobnejšie na technické analýzy.

Cena bitcoinu sedí na vrchole zdravej podpory

Pred medvedími akciami za posledné dva dni bola cena bitcoinu uprostred vzostupného nárastu, keď vyskočila z 30 300 na 39 400 dolárov, čo je nárast celkového ocenenia o takmer 9 000 dolárov. Relatívny index sily (RSI) sa po nedávnej negatívnej cenovej akcii znížil zo 64 na 61.

Obrázok: BTC / USD denne

Pri pohľade na IOMAP IntoTheBlock je cena bitcoinu na vrchole hromady zdravých bariér podpory. Najbližšia linka podpory je na úrovni 37 600 dolárov. Predtým si tu 805 000 adries zakúpilo niečo cez 470 000 BTC.

Obrázok: IntoTheBlock

4-hodinový graf cien bitcoinov vyslal tri negatívne signály:

  1. MACD vykazuje pretrvávajúcu medvediu dynamiku trhu.
  2. 20-bar SMA sa obrátil z podpory na odpor.
  3. Parabolická hodnota SAR sa zmenila z býčieho na medvedí.

Obrázok: BTC / USD 4 hodiny

Bitcoiny sú v pohybe


Pokiaľ ide o Glassnode, percento obiehajúcich dodávok bitcoinu, ktoré sa nehnulo najmenej za 2 roky, dosiahlo mesačné minimum 46,168%. Predchádzajúce jednomesačné minimum 46,200% bolo zaznamenané 7. februára 2021. V súčasnosti nie je jasné, či ide o kladné alebo záporné znamenie. Musíme počkať a sledovať.

Mike Novogratz: Bullish Bitcoin Rally sa rozšíri do roku 2022

V nedávnom rozhovore pre podcast Alpha Trader sa Mike Novogratz, generálny riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital, podelil o svoje názory na býčí trh bitcoinov. Novogratz uviedol, že býčí trh ani zďaleka nekončí, pretože BTC je pripravená ísť v nasledujúcich 22 mesiacoch vyššie. Očakáva, že veľké banky začnú čoskoro ponúkať krypto služby.

O čom som skutočne presvedčený, je, že ešte stále sme veľmi skoro v adopčnom cykle pre veľké inštitúcie. Zatiaľ ste nevideli, ako veľké banky prichádzajú s ich ponukami. Poviem vám s istotou, že prídu. Budem naozaj prekvapený, ak bitcoin nebude tento rok vyšší a nasledujúci rok vyšší.

Keď bitcoin pokračuje vo svojom dlhšom období, výkonný riaditeľ spoločnosti Galaxy Digital vyzdvihol kľúčové faktory, ktoré vedú k rastu vlajkovej kryptomeny.

Covid zmenil všetko na makro pozadí tvrdých aktív a bitcoin je tak dobre vyvinutý, vytvorený tak, aby bol tvrdým aktívom, že sa krivka adopcie zrýchlila. Paul Tudor Jones sa na to pozrel a povedal: „Páni, toto skutočne funguje ako ťažký majetok …“

Je to jediné najväčšie distribuované aktívum mimo dolára, a tak ste dostali túto komunitnú budovu, ktorá bude rozprávať príbeh o tom, prečo je dôležité

Spoločnosť Novogratz tiež odhalila aktuálny vzhľad krypto portfólia Galaxy Digital. V súčasnosti portfólio pozostáva zo 70% bitcoinu, 25% éteru a 5% deFi (decentralizované financovanie).

Momentálne máme pravdepodobne 70% bitcoinu, 25% ethereum (ETH) a 5% deFi (decentralizované financovanie). To mi pripadá v súvislosti so správnym portfóliom prispôsobeným riziku a volatilite.

Scott Minerd z Guggenheimu: Bitcoinová rally je neudržateľná, ale mohla by ísť na 600 000 dolárov

Scott Minerd, hlavný investičný riaditeľ (CIO) spoločnosti Guggenheim, uviedol, že bitcoin má potenciál nakoniec dosiahnuť cenu 600 000 dolárov. V nedávnom rozhovore pre CNN Minerd poznamenal, že desaťročný výskum spoločnosti v oblasti bitcoinu ukazuje, že digitálne aktívum môže potenciálne dosiahnuť túto cenovú hladinu.

Podľa jeho výpočtov, ak by sa dodávka bitcoinu rovnala zlatu, potom by sa cena pohybovala medzi 400 000 až 600 000 dolárov.

Ak vezmete do úvahy ponuku bitcoinu v pomere … k ponuke zlata na svete a aká je celková hodnota zlata, ak by sa bitcoiny pohybovali na takomto počte čísel, hovorili by ste o 400 000 až 600 000 dolárov za bitcoin.

Bitcoin je v cenovej rally od novembra 2020. Vrchol dosiahol v januári, keď cena prudko stúpla na nové historické maximum nad 41 000 dolárov. Klesla však na úroveň 30 000 dolárov, čo ponechalo kryptokomunitu zvedavú, či by to bol nový medvedí trh alebo len retracement na 20 0000 dolárov.

Minerd uviedol, že návrat je ten, že inštitucionálna účasť ešte nie je dosť silná na to, aby podporila také rýchle zhromaždenie. Je však presvedčený, že inštitucionálna účasť sa rozšíri a zvýši potenciál bitcoinu na udržanie jeho rastu, pretože sa stáva dôležitejšou devízou v globálnej ekonomike..

Kryptomena sa dostala do oblasti úctyhodnosti a v globálnej ekonomike bude stále dôležitejšia.

Cenový cieľ pre bitcoiny vo výške 600 000 dolárov je revíziou smerom nahor od 400 000 dolárov, ktoré predtým spoločnosť Minerd stanovila ako cenový cieľ. Po vrátení BTC analytici JP Morgan uviedli, že Grayscale, najväčšia platforma pre správu digitálnych aktív na svete, bude hrať kľúčovú úlohu pri vrátení ceny nad úroveň 40 000 dolárov, z ktorej klesla.

Očakáva sa, že cena bitcoinu dosiahne tieto úrovne

Cena bitcoinu pravdepodobne klesne na podporu 37 600 dolárov, pretože medvede budú mať na starosti cenovú akciu. Potom môžu BTC vzrásť, ak ide o dočasnú opravu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map