Predikcia ceny éteru: ETH sa zotavil a predbehol úroveň 1 600 dolárov

Denná technická analýza Ethereum ETH

  • Cena éteru zmenila parabolickú SAR z vzostupnej na medvediu.
  • ETH zablikal nákupným signálom vo forme svietnika červená-deväť.

Cena éteru klesla z 1 935 dolárov na 1 570 dolárov, za posledné dva dni poklesla o takmer 350 dolárov. Počas tohto pohybu nadol sa ETH podarilo otočiť niekoľko kritických úrovní. Pozrime sa podrobnejšie na technické analýzy.

Cena etherea sa obnovila po oprave 350 dolárov

Denný graf cien éteru rozžiaril tri rôzne signály predaja:

  1. Obrátenie 20-dňovej SMA z podpory na odpor.
  2. Reverzia parabolickej SAR z pozitívnej na negatívnu.
  3. MACD ukazuje rastúci vzostupný trend.

denný graf eth / usd 022421

Obrázok: ETH / USD denne

Kupujúci teraz čelia robustnému odporu na úrovni 1 700 dolárov, pričom 493 000 adries si zakúpilo 2,83 milióna ETH tokenov. Táto úroveň je dostatočne silná na to, aby absorbovala veľký nákupný tlak.

objemový graf eth / usd 022421

Obrázok: IntoTheBlock

Keď však vidíme 4-hodinový cenový graf Ethereum, vidíme, že po blikaní nákupného signálu vo forme svietnika s červenou a deviatou sa cena zotavila na 1 700 dolárov, čo prevrátilo 200-denný SMA z odporu na podporu.

eth / usd 4-hodinový graf 022421

Obrázok: ETH / USD 4 hodiny

Tieto dva dôvody ukazujú, prečo by cena etherea mohla získať 2 000 dolárov

Po dosiahnutí nových maximálnych hodnôt éter (ETH) výrazne poklesol uprostred širšej korekcie trhu s kryptomenami. Pokles ceny ETH priniesol aktívum na úroveň 1 300 dolárov, pričom medvede predpovedajú ďalší pokles.


Ether nebol jediným prínosom, ktorý sa prepadol. Bitcoin klesol o 21,72% zo svojej maximálnej hodnoty z predchádzajúceho týždňa. O podobné alebo vyššie marže padli aj spoločnosti Binance Coin’s BNB, Polkadot’s DOT a Chainlink’s LINK. Mnoho odborníkov medzitým uviedlo, že prebiehajúca cenová korekcia je príležitosťou na získanie kryptomien za lacnejšie ceny, vzhľadom na celkovo býčie vyhliadky trhu proti globálnej ekonomickej neistote.

Michaël van de Poppe, nezávislý analytik trhu, uviedol:

Tieto poklesy by ste mali používať na zvýšenie svojich pozícií alebo na hromadenie, ak ste čakali na pozíciu na trhoch. Väčšina trhov dosahuje vyššie úrovne podpory v časovom rámci a poskakuje. Je to krásne.

Správy naznačujú dva katalyzátory, ktoré by mohli poháňať sadzby ETH / USD vyššie. Najskôr oznámenie spoločnosti Ethereum devs, že naplánovali dlho očakávanú berlínsku hard fork na polovicu apríla. Táto aktualizácia by umožnila živé výmeny ETH tokenov z reťazca dôkazu práce do blockchainu dôkazu o podiele, čo je krok, ktorý očakáva vyriešenie problému vysokých poplatkov za plyn v sieti..

Po druhé, rast celkového počtu adries v sieti Ethereum. Santiment ilustroval mieru prijatia ETH s tým, že naznačuje nákupné príležitosti na trhu. Spätne vyšší počet nových peňaženiek naznačil, že obchodníci si môžu podkladové aktívum kúpiť niekedy v budúcnosti.

Ethereum sa vracia k trhovej cene 1 779 dolárov, čo je pokles o 12,6% oproti sobotnému #ATH, “napísal Santiment. „Rastúci trend aktívnych adries a nových adries vytvorených v sieti $ ETH však zostáva evidentný. Prostredníctvom našich dátových signálov sa môžu čoskoro vyskytnúť príležitosti na nákup.

„Preťaženie siete“ núti Binance pozastaviť výbery z éteru

Burza Binance nedávno oznámila, že „dočasne pozastavila výbery tokenov založených na ETH a Ethereum z dôvodu veľkého preťaženia siete“. Je to už druhýkrát za posledných sedem dní, čo Binance pozastavila výbery z Etherea.

19. februára sa konala podobná udalosť, keď Binance pozastavil výbery ETH a ERC-20, pričom ako dôvod uviedla aj „preťaženie siete“. Burza ubezpečila investorov, že ich „fondy sú SAFU“, ale neposkytla nijaké ďalšie podrobnosti.

Počas incidentu z 19. februára blockchainový analytik Larry Cermak uviedol, že sa zdá, že sieť Ethereum nie je preťažená a že nebol schopný vybrať ETH ani pred oznámením pozastavenia. V tom čase bol Ether na svojom historickom maxime a bol pripravený prekonať hranicu 2 000 dolárov. Kvôli pozastaveniu však ceny ETH stagnovali tesne pod hranicou 2 000 USD. Binance Coin (BNB) medzitým vzrástla o 60 dolárov.

To viedlo k špekuláciám o motívoch pozastavenia vrátane potenciálneho obchodovania BNB s praním.

Očakáva sa, že cena éteru dosiahne tieto úrovne

Cena éteru sa pravdepodobne z dôvodu silného odporu zlepší na 1700 dolárov, kým sa nezastaví.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map