Globálny finančný systém uprednostňuje zvlnenie a bojuje proti chaotickým bitcoinom

Ripple je priateľ globálneho finančného systému, ale nie bitcoinu

Ripple sa nepovažuje za konkurenta spoločnosti Bitcoinová digitálna mena alebo dokonca ich náhrada, ale na zozname digitálnych mien existuje konkurencia o prilákanie investorov a získanie uznania medzinárodným spoločenstvom..

Prítomnosť amerického ekonóma Ben Shalom Bernanke „Bývalý predseda Federálneho rezervného výboru pre obdobie 2006 – 2014“ až Swell Conference organizovaná vývojárom Ripple XRP a otvorenie bánk na internete Techniky blockchainu od tejto inštitúcie odhaľuje náchylnosť globálneho finančného systému všetkými jeho komponentmi otvoriť Ripple

Táto konferencia, ktorú usporiadala developerská spoločnosť v Toronte, jednom z najväčších miest v Kanade, na ktorej sa zúčastnilo najmenej 500 významných osobností, predstavuje prielom v podpore spoločnosti Ripple a prijatí jej techník svetovými a medzinárodnými bankami jednoducho preto, lebo slúži ich záujmy a záujmy globálneho finančného systému, ktorý musí využívať obrovský potenciál EÚ Techniky blockchainu.

Pokiaľ ide o bitcoin, najväčšia digitálna mena na svete, ktorá za posledných pár dní dosiahla nový rekord 6 200 $, stále viac získava na hodnote v obchodovaní, ale stále je napádaná a obviňovaná z toho, že je iluzionista a spojenec počítačovej kriminality a terorizmu, ktorý nakoniec, nie je nič iné ako bublina.

  •    Globálny finančný systém uprednostňuje Ripple:

Ripple XRP sa nepovažuje za alternatívu k doláru, euru a miestnym menám, ako sú egyptská libra, saudský rijál, marocký dirham a alžírsky dinár.

PREČÍTAJTE SI Ripple menuje bývalého vedúceho poradcu SEC na podporu vzťahu medzi vládou a vládou

Je to v konečnom dôsledku digitálna mena, ktorá začala koexistovať s ostatnými a ostatnými menami najdôležitejšia je technológia, ktorá za tým stojí, ktorá sa snaží urýchliť odosielanie a prijímanie prostriedkov prostredníctvom bánk a finančných inštitúcií.

Jednou z najdôležitejších vlastností Ripple je nielen rýchlosť, ktorá dosahuje 1 500 transakcií za sekundu, ktorá je rýchlejšia ako bitcoin a iné digitálne meny, ako aj tradičný finančný systém a štandardné bankové prevody, ktoré trvajú až 5 dní, ale tiež zaisťuje bezpečnosť a poskytuje organizáciám informácie o odosielateľovi a adresátovi a umožňuje proces monitorovania, čo znamená zabezpečenie dodržiavania právnych predpisov a boj proti nezákonným činom a správaniu.

Spoločnosť Ripple neprichádza s ničením a prestavbou globálneho finančného systému od nuly, ale prichádza s jeho vývojom a uľahčením odosielania peňazí a prijímania platieb..

  •   Bitcoin is Coin je chaotická digitálna mena, pretože chce eliminovať ďalšie mince:

Naproti tomu bitcoin v skutočnosti predstavoval alternatívu ku globálnym a miestnym menám, od dolára po euro, tuniského dináru a Čínsky juan.

Jeho investori sa domnievajú, že v budúcnosti nebude v peňažnom priemysle hrať úlohu centrálnych bánk a že platby, nákupy a remitencie by z akéhokoľvek dôvodu nemali byť pod kontrolou ktokoľvek..

Aj keď to bolo uznané mnohými elektronickými obchodmi a neoficiálnymi orgánmi, ale finančné inštitúcie, centrálne banky a rôzne inštitúcie globálneho finančného systému ich neuznávajú a varuje pred ich nákupom a obchodom.

PREČÍTAJTE si futures na XRP / USD a XRP / BTC dostupné v regulovaných krypto zariadeniach FCA


Saudský miliardár princ Alwaleed bin Talal nedávno uviedol, že očakáva kolaps bitcoinu, a dodáva, že ekonomický model tejto meny je nezmyselný a jeho názor sa nelíši od výkonného riaditeľa banky JPMorgan, ktorý s touto menou otvorene bojuje.

Jamie Dimon, výkonný riaditeľ tejto slávnej banky, už predtým nakupoval bitcoiny a mal tiež dcéru, ktorá túto menu tiež kúpila. Pred niekoľkými týždňami sa však rozhodol zaútočiť na najväčšiu digitálnu menu sveta a považoval ju za podvodnú a podvodnú, pričom uviedol, že vlády by to mali rozdrviť a jedného dňa sa to stane bezcenným.

Neexistuje horizont pre uznanie globálneho finančného systému v mene bitcoinu, ktorý je vystavený tvrdej vojne, pretože sa snaží odňať kontrolu nad systémom vládam, zatiaľ čo banky sa otvárajú spoločnosti Ripple, ktorá sa začala spoliehať na techniky odosielanie a prijímanie prostriedkov za niekoľko sekúnd, na rozdiel od toho, čo je bežné, keď bankové prevody trvajú hodiny až 5 dní.

Americký expert na Veľkú krízu Ben shalom Bernanke podporuje úsilie spoločnosti Ripple o rozvoj globálneho finančného systému, uskutočňovanie rýchlych a bezpečných bankových prevodov a platieb, a to pod systémovým dohľadom. Zatiaľ čo bitcoin čelí globálnej vojne kvôli prepojeniu na financovanie terorizmu a počítačovej kriminality a snaží sa zmeniť pravidlá hry smerom k chaosu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map