Ripple dosiahol dobrý rast a vedie k digitálnym menám s pozitívnymi správami

 Po následných štrajkoch Čínskej ľudovej republiky o mene bitcoinu a jej náprotivkoch trh s digitálnymi menami ustúpil a pred stabilizáciou trhovej hodnoty šli miliardy dolárov. Obrie meny zostávajú na svojich miestach v tichej scéne, ktorá pokračovala aj v poslednom období.

Zvlnenie, ktoré sa umiestnilo na štvrtom mieste, sa stalo teraz na treťom mieste. V skutočnosti je v neustálom konflikte s nedávnym coin, ktorý sa narodil v auguste 2017, čo je bitcoinová hotovosť, ktorá zdieľa tretie a štvrté miesto konzistentne s Ripple a blíži sa svojej trhovej hodnote.

Oba majú trhovú hodnotu vyššiu ako 7 miliárd dolárov a blížia sa k 8 miliardám dolárov dolárov, s vedomím, že oba dorazili počas posledného obdobia a pred krízou bitcoinu v Číne na 10 miliárd dolárov.

zvlnenie marketcap

  •   Ripple sa zameriava na banky a finančné inštitúcie:

Je dobre známe, že vývojár tejto meny, ktorý si za ňou stojí, poskytuje bankám služby a technológie na bezpečné a bezpečné investovanie a pri najmenších nákladoch, ktoré umožňujú finančným inštitúciám dosiahnuť vyššie výnosy v porovnaní s metódami, ktoré sa používajú na tento účel. ďaleko do globálneho finančného systému.

Viac bánk si osvojilo technológie Ripple a spoločnosť sa počas posledného obdobia zamerala na americký trh a potom na Európu a teraz expanduje do Ázie so zameraním na Indiu, kde si otvorila kanceláriu zodpovednú za komunikáciu s bankami v tejto krajine. a vytváranie partnerstiev a dohôd, ktoré umožňujú týmto inštitúciám využívať ich vysoko kvalitné technológie.

PREČÍTAJTE SI Majitelia mincí XRP môžu zaistiť svoje XRP a získať pôžičky v USD od spoločnosti Binance-Backed Cred

To znamená, že táto mena má ušľachtilý a logický cieľ, nie ako množstvo digitálnych mien, ktoré boli založené bez zjavného dôvodu, aby sa pridali iba k balíku digitálnych mien, ktoré sa v roku 2008 zvýšili z najmenej 850 mien na 1128 digitálnych mien. posledné týždne.

Singapur má jednu z najlepších otvorených ekonomík pre nové a netradičné investičné príležitosti a je otvorený aj pre digitálne meny.

Finančný systém v Singapure chce zlepšiť proces odosielania a prijímania finančných prostriedkov a znížiť prevádzkové náklady s cieľom zvýšiť príjmy a poskytnúť viac pracovných príležitostí vo finančnom sektore.

Na základe tohto princípu sa vývojár Ripple domnieva, že ignorovanie tohto trhu nie je múdre a že by tam mali existovať oficiálne.


V utorok spoločnosť oznámila otvorenie pobočky v tejto krajine po získaní licencie od orgánov, ktoré budú pôsobiť v krajine.

Ďalším krokom je nadviazať kontakt s bankami a stretnúť sa s nimi s cieľom informovať ich o technológiách Ripple, ktoré finančným inštitúciám v krajine pomôžu zlepšiť ich výkonnosť.

PREČÍTAJTE si veľryby Presuňte XRP v hodnote viac ako 4 milióny dolárov z peňaženky Ripple do neznámej peňaženky

Nasledujúce mesiace budú preto pre túto menu v tejto ázijskej krajine, ktorá sa vyznačuje rýchlym rastom jej finančného systému, pozitívnou správou.

  •    Investori sú optimistickí a do Ripple sa napumpuje viac dolárov

Dobrá správa, ktorú si spoločnosť Ripple ponechala uprostred bitcoinovej krízy v Číne, otvorila chute investorov a kupujúcich kúpiť si ju za posledných pár dní za túto lacnú cenu 0,17 centu a teraz sú späť na 0,20 centu, ale majú ešte nedosiahnuté 0,25 centa čo bola jeho hodnota v prvý deň tohto mesiaca.

Pokles jeho ceny v poslednom období bol príležitosťou na získanie a uloženie väčšieho množstva tohto produktu do digitálna peňaženka a zamerať sa na dlhodobú perspektívu.

Niektorí investori očakávajú, že táto mena dosiahne budúci rok alebo na konci tohto roka 1 dolár. Väčšina jeho fanúšikov vidí rok 2018 ako zlatý rok tejto meny a prekoná všetky pozitívne očakávania.

Táto pozitívna vlna zvlnenia podnietila investorov kúpiť nejaké ďalšie digitálne meny, vrátane bitcoinu, čo sa týka začiatku dôvery v tento trh, ktorý bol šokovaný Čínou a otriasol dôverou investorov v digitálne meny, aj keď niektorí tvrdili, že to, čo sa deje teraz, je začiatkom konca tohto zaujímavého príbehu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector