Všimol som si na internete veľkú ignoráciu Zvlnenie a jeho XRP. Preto som sa rozhodol napísať tento článok. Pokúsim sa tu vysvetliť, čo presne je technológia Ripple a aká je úloha XRP. Existuje veľa ľudí, ktorí používajú XRP iba ​​na špekulatívne transakcie, bez toho aby vedeli niečo o technológii a koncepcii Ripple. Na rozdiel od 90% coinov na Crypto Market ponúka Ripple niečo skutočné a jeho základné údaje sú veľmi dobré.

Ripple je systém hrubého zúčtovania v reálnom čase (RTGS), zmenáreň a remitenčné siete od Ripple. Tiež známy ako Ripple Transaction Protocol (RTXP) alebo Ripple protocol, je postavený na distribuovanom otvorenom internetovom protokole, knihe konsenzu a natívnej kryptomene zvanej XRP (ripples). Spoločnosť Ripple, ktorá bola vydaná v roku 2012, má umožniť „bezpečné, okamžité a takmer bezplatné globálne finančné transakcie akejkoľvek veľkosti bez akýchkoľvek kompenzácií.“ Podporuje tokeny predstavujúce fiat menu, kryptomenu, komoditu alebo inú hodnotovú jednotku.

Web Ripple popisuje protokol opensource ako „základnú technológiu infraštruktúry pre medzibankové transakcie – neutrálny nástroj pre finančné inštitúcie a systémy.“ Protokol umožňuje bankám a nebankovým spoločnostiam poskytujúcim finančné služby začleniť Zvlnenie protokolu do svojich vlastných systémov, a preto umožňujú svojim zákazníkom využívať túto službu. V súčasnosti regulovaná finančná inštitúcia „drží finančné prostriedky a vydáva zostatky v mene zákazníkov“. Po druhé, tvorcovia trhu, ako sú hedžové fondy alebo pobočky na obchodovanie s menami, poskytujú likviditu v mene, s ktorou chcú obchodovať.

Ktokoľvek z Ripple môže pôsobiť ako tvorca trhu tým, že ponúka arbitrážne služby, ako je poskytovanie likvidity trhu, konverzia mien medzi bránami, zvlnenie atď. Tvorcami trhu môžu byť tiež hedžové fondy alebo stoly na obchodovanie s menami. Podľa webovej stránky Ripple „držaním zostatkov vo viacerých menách a pripojením k viacerým bránam tvorcovia trhu uľahčujú platby medzi používateľmi tam, kde neexistuje priama dôvera, čo umožňuje výmeny medzi bránami.“

PREČÍTAJTE SI Moneygram zasiahnutý stratami, pretože prerušil svoje partnerstvo s Ripple

Podľa CGAP v roku 2015 „Ripple robí pre platby to, čo SMTP urobil pre e-mail, čo umožňuje systémom rôznych finančných inštitúcií priamo komunikovať.“

XRP je natívna mena USD Zvlnenie siete. XRP je veľmi rýchla a škálovateľná mena tretej generácie. Ďalej uvádzame porovnanie s bitcoinovými a ethereovými mincami.rýchlosť xrapid

rýchlosť zvlnenia

 

Zo 100 miliárd vytvorených 20 miliárd XRP si ponechali tvorcovia, ktorí boli tiež zakladateľmi laboratórií Ripple. Tvorcovia dali zvyšných 80% z celkového množstva pre Ripple Labs. V marci 2015 si spoločnosť ponechala 67% z pôvodných 80% spoločnosti Ripple Labs. V máji 2017 na zmiernenie obáv týkajúcich sa ponuky XRP, Spoločnosť Ripple sa zaviazala umiestniť 55 miliárd XRP (88% svojich podielov XRP) do kryptograficky zabezpečeného úschovy. Podmienené viazanie im umožní čerpať až 1 miliardu mesačne a na konci každého mesiaca vrátiť nevyužité sumy späť do frontu viazaných prostriedkov vo forme dodatočnej mesačnej zmluvy, čím sa začne celý proces..

David Schwartz (Joel Katz) to povedal pred niekoľkými mesiacmi v relácii Steemit: “V pláne je generovať dopyt po tom, aby sa XRP použil ako samotné aktívum vyrovnania.” Tento plán okrem iného zahŕňal vytvorenie projektu Nástroj XRapid. XRapid je nástroj, ktorý ponúka likviditu (mena XRP) bankovým inštitúciám. Nižšie máte obrázok, kde môžete vidieť účel nástroja XRapid.

xrapid zvlnenie xrp

Tesne pred SWELL som potvrdil, že sa používa XRapid. Tu sú oficiálne správy:

„V okamihu, keď nastal precedens, sa spoločnosť Cuallix stala prvou inštitúciou na svete, ktorá používa xRapid – riešenie spoločnosti Ripple, ktoré využíva XRP ako nástroj likvidity – na zníženie nákladov na zasielanie cezhraničných platieb z USA do Mexika. Cuallix sa presunul do popredia digitálnych platieb pomocou digitálnych aktív na odstránenie neefektívnosti a byrokracie spojenej so spracovaním a získavaním likvidity,


PREČÍTAJTE SI Finablr SAE Exchange s Ripple spustením blockchain platobných riešení do Q1 2019

Tiež by som povedal, že mnoho ľudí nevie o tom, že SWELL priniesol niektoré dôležité správy:

1. Ripple zavádza program urýchlenia RippleNet 300 miliónov $ na zvýšenie objemu a XRP Utility.

2. Nová spolupráca podporená návrhom zákona & Nadácia Melindy Gatesovej to zmení. Spoločnosť Ripple v spolupráci so spoločnosťami Dwolla, ModusBox, Software Group a Crosslake Technologies vyvinula s podporou a finančnými prostriedkami od Gatesovej nadácie nový softvér s otvoreným zdrojovým kódom s názvom Mojaloop na vytvorenie interoperabilnej platobnej platformy v reálnom čase na vnútroštátnej úrovni s cieľom dostať sa k chudobným na svete pomocou základných finančných nástrojov.

Pripomínam skutočnosť, že ak sa na prevod použije banka, stojí technológia Ripple a jej mena XRP o 60% nižšie. Nižšie máte príkladný obrázok.

sbi zvlnenie

V októbri tiež stúpol počet bankových inštitúcií testujúcich technológiu Ripple na viac ako 100.

Jednoducho, všetky tieto správy vytvoria akumulačný efekt a cena sa zvýši. Z môjho pohľadu je zvýšenie ceny XRP len otázkou času. Možno k rastu dôjde do konca roka 2017, príp v roku 2018. Sme v súlade s používaním XRP ako vyrovnávacej meny pri cezhraničných platbách. Začala sa zmena súčasného cezhraničného platobného systému.

300M $ RippleNet Accelerator spôsobí, že banky budú používať XRapid a XRP. Tento plán pripomína začiatky spoločnosti Visa.

XRP by dlhodobo nemalo chýbať v žiadnom portfóliu. Buďte inteligentní a investujte do budúcej meny, ktorá má veľmi dobré základy. Prosím, urobte si vlastný prieskum na Ripple a XRP pred investovaním. Všetky tieto údaje je možné skontrolovať na oficiálnej stránke Ripple alebo na internete.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector