Zdá sa, že niektorí ľudia na krypto trhu zatiaľ nepochopili úloha meny XRP v produktoch Ripple. Celý doteraz vyvinutý plán Ripple v skutočnosti pripravil pôdu pre živé použitie digitálnych aktív XRP pri cezhraničných prevodoch..

Spoločnosť Ripple mala z hľadiska XRP ambiciózny cieľ, ale tu môžeme povedať, že je na pokraji dosiahnutia svojich cieľov. Ak si myslím, že je to v poriadku, Ripple je jeden krok od splnenia jeho plánu? Mohol by som povedať, že je to pol kroku od splnenia jeho plánu. Prečo to hovorím? Pretože tento rok sme mali prvú inštitúciu, ktorá vyhlásila živé použitie XRapid a XRP pri cezhraničných prevodoch. Toto je Cuallix, ktorá sa zaoberá prevodmi medzi Mexikom a USA na fiat koridore MXN / USD. Ako niekto povedal, ľad bol prelomený.

Použijem metaforu, ktorá dokáže lepšie vysvetliť vývojový stupeň, v ktorom sa XRP nachádza. Kroky predchádzajúce použitiu XRP budeme považovať za namontovanie cievok pre vlak. Zvážime tiež XRP digitálnym majetkom byť vlak.

V roku 2017 spoločnosť Ripple oznámila, že viac ako 100 finančných inštitúcií využíva technológiu Ripple. Neskôr v lete 2017 bolo oznámené vytvorenie troch nových nástrojov XCurrent, XRapid a XVia. Nástroj XCurrent je nástroj, ku ktorému sa pripojilo viac ako 100 finančných inštitúcií.

XCurrent je v skutočnosti nástroj, ktorý otvára cestu pre Nástroj XRapid. XRapid je nástroj, ktorý predvolene používa digitálne aktívum XRP. Po tom, čo spoločnosť Ripple v januári 2017 oznámila, že Cuallix je prvou finančnou inštitúciou na svete, ktorá používa XRP, testovaním XRapid prešli štyri nové finančné inštitúcie.

V 1. štvrťroku 2018 spoločnosť Ripple oznámila päť nových pilotných zákazníkov XRapid – Western Union, Cambridge Global Payments, MercuryFX, IDT a MoneyGram.

Ktorákoľvek zo 100 finančných inštitúcií si môže zvoliť prechod z XCurrent na XRapid. Niet pochýb o tom, že XRapid pomocou digitálneho majetku XRP je vynikajúcim nástrojom pre XCurrent. XRapid prichádza s rýchlosťou, škálovateľnosťou, nízkymi nákladmi a zvýšenou likviditou. To sú dôvody, prečo som presvedčený, že v budúcnosti sa mnoho zo 100 finančných inštitúcií presunie do spoločnosti XRapid. Prechod na XRapid bude prirodzeným krokom. Tiež si myslím, že prídu nové inštitúcie, ktoré budú používať nástroj XRapid priamo bez toho, aby predtým používali XCurrent. 

Hovoril som, že XRapid má oproti XCurrentu veľa výhod. Je to kvôli Mince XRP. Prenos sa uskutoční o 4 sekundy. Zároveň bude možné 1 500 prevodov za sekundu. Náklady na tieto prevody sa znížia o 60% v porovnaní s klasický SWIFT prenosový systém. 

Nezabudnite na likviditu. Jedným z hlavných bodov programu Ripple v tomto roku je zvýšenie likvidity XRP. Pre optimálnu prevádzku a riešenie veľkých objemov fiat prevodu musí mať XRapid veľmi dobrú likviditu. Ako zvýšiť likviditu XRP? Zaradením XRP na toľko búrz. Diverzifikujte tiež typy mincí fiat / XRP. Likvidita musí byť zabezpečená na toľkých fiat chodbách.

READ Ripple vstupuje do Európy ako kráľ všetkých kryptomien

Na záver boli čiastočne namontované vlakové koľajnice XRP. A boli spustené prvé vzorky vlaku XRP. Priebežné testy boli vyhlásené za úspešné. Ďalej sa pracuje na rozširovaní traťových úsekov a vytváraní nových trás. Dúfam, že sa vám metafora páčila.

V minulosti mnohí pochybovali o tom, že sa XRP použije pri cezhraničných prechodoch. Tento rok pravdepodobne budeme mať nové oznámenia o použití XRP naživo. A tu nemám na mysli nízkoobjemové inštitúcie (Cuallix), ale inštitúcie s pôsobivým objemom prevodov. Mám na mysli MoneyGram a Western Union. Tieto veľké mená budú mať nepochybne pozitívny vplyv na Cena XRP.

Čítam rôzne fóra a vidím, že veľa kupujúcich typu „kupuj a podržaj“ je vývojom ceny mincí XRP dosť frustrovaných. Najčastejšia nespokojnosť „sú to v poslednom čase dobré správy, ale cena nestúpa.“ Myslím si, že všetky tieto správy neboli v poslednej dobe veľké správy. Živé použitie MoneyGram alebo Western Union spoločnosťou XRP alebo oznámenie viac ako 200 finančných inštitúcií využívajúcich XCurrent je veľká novinka.

PREČÍTAJTE SI Binance Futures, všetci pripravení zahájiť svoje dve nové zmluvy pre XRP a Ethereum Classic


Tiež, ak sa pozrieme na historický graf XRP, všimneme si, že v minulosti mala táto virtuálna mena netypický vývoj. Konkrétne ide o dlhé obdobia bočného vývoja cien, po ktorých nasledujú agresívne pohyby smerom nahor. Minulý rok bolo akumulačné obdobie medzi dvoma vrcholmi od júna do decembra.

Majte na pamäti veci napísané vyššie a hľadajte svoju trpezlivosť. Bez trpezlivosti nebudete môcť na XRP dosahovať dobré zisky. Žiadny finančne alebo bohato nezávislý človek nezarobil svoje bohatstvo za pár dní alebo týždňov. Proces dosiahnutia finančnej nezávislosti spravidla trvá roky. Preto je dobré si stanoviť realistický časový cieľ PODRŽTE. To by znamenalo koniec roku 2018, alebo dokonca dva, tri roky. Ak to nemôžete urobiť, nepochybne investícia do XRP nie je pre vás.

V čase, keď som písal tento článok, bola tu nová správa od Ripple. Ripple oznámil Xpring. Spoločnosť Ripple najala Ethana Bearda, bývalého riaditeľa vývojárskej siete Facebooku a bývalého EIR v spoločnosti Greylock Partners, aby viedol Xpring a širšie vývojársky program spoločnosti Ripple.

„Cieľom je podporiť podniky, ktoré, ako veríme, budú mať úžitok z budovania hlavnej knihy XRP,“ uviedol v rozhovore pre TechCrunch Eric van Miltenburg, Ripple of Business Operations. „Podpora bude mať rôzne spôsoby: investície, inkubácia a potenciál akvizície alebo grantov. Zameriavame sa na osvedčených podnikateľov, ktorí môžu pomocou hlavnej knihy a XRP skutočne riešiť problémy svojich zákazníkov. “

“Toto je iba začiatok, pretože budeme pokračovať v budovaní ďalších prípadov použitia pre XRP,”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector