Ripple je už dlho vonkajším hráčom vo veľkej krypto sfére. Robí väčšinu toho, čo veľké meny, ale zjednodušuje ich procesy na zlepšenie meny voči hlavným konkurentom. Jedným z takýchto konkurentov je Ethereum. Pretože Ether je nesmierne životaschopný altcoin, niet divu, že chce Ripple zasahovať do jeho priestoru. Prognózy prichádzajú z viacerých zdrojov, ktoré týchto dvoch stavajú do boja o nadvládu v letných mesiacoch, tu je náš úplný rozpis vojny, ktorá sa má čoskoro rozvinúť.

Zvlnenie má dynamiku

Vychádza z roku 2017 s dobrou cenou XRP a zostáva relatívne čistý od turbulencií investorov, ktoré ku koncu roka obklopovali iné meny (bitcoin, litecoin)., Vlnenie v prvých mesiacoch urobil veľa pre získanie veľkej pozornosti. Pozornosť potom urobila veľa pre podporu stavu mincí a zvýšenie množstva humbuku, ktorý v súčasnosti má. Vďaka ohromujúcim investíciám do technológie blockchain sa spoločnosť Ripple začala skutočne pretĺkať v zlom a začala otáčať veľa hláv.

Chystá sa do niekoľkých nasledujúcich mesiacov na vlne pevnej dôvery investorov a zdá sa, že prudko stúpne.

Ethereum ide silno

Ethereum si udržalo čas a opäť preukázalo, že ich platforma je robustná. Vďaka inteligentným zmluvám a silným záznamom v oblasti negácie zbytočného prenosu, ktorý upcháva procesy prechodu a spomaľuje časy transakcií, sa nemožno čudovať, že sa z Etheru stala dominantná kryptomena. V roku 2017 mena rástla o viac ako 13 000% a prosperovala aj potom vidlička na blockchaine. Na udržanie takejto trajektórie pri vnútorných generálnych opravách je pre Ripple hrozivý protivník.

Boom and Bust

Opatrní investori radi narábajú so svojimi portfóliami opatrne, čo bude mať výrazný vplyv na výkonnosť v nasledujúcich mesiacoch. Spoločnosť Ripple, menej známa z dvojice, nebude mať z nových investorov taký úžitok ako Ethereum. Napriek tomu je okolo Ripple veľa humbuku a má schopnosť spôsobiť boom. 

Čo nie je v poriadku s rozmachom?

PREČÍTAJTE SI Ripple CEO Clears FUD o Ripple a XRP, cituje udržiavanie zdravého XRP ekosystému

Boomy môžu mať na kryptomenu skutočne zničujúci vplyv, ak bude pokračovať humbuk Ripple a investori začnú prilievať olej do ohňa výkupom tokenu. Potom existuje reálna možnosť, že prudko stúpne. Keď sa teda dôvera investorov zmenší alebo sa humbuk spomalí (ako to nevyhnutne bude), hodnota mince významne poklesne. Konjunktúry vytvárajú veľké finančné straty a po boome litecoinov sa mnohí ostrieľaní investori veľmi obávajú opätovného chytenia.. 

Niektorí investori samozrejme zarobili veľa peňazí. Ostatní však stratili oveľa viac.

S ohľadom na túto skutočnosť by to mohlo brániť výkonu spoločnosti Ripple na pozadí očakávaní, ktoré v tejto chvíli jednoznačne existujú..

Je éter bezpečnejší?


V súčasnosti fungujú obe platformy mimoriadne dobre, obe prekonávajú väčšinu očakávaní a program Ripple zachádza až tak prekvapivo. Ether neustále vidí na platforme obrovské množstvo transakcií každý deň a určite má v sebe boj o sledovanie Ripple, ale či už bude, alebo nie, momentálne nie je k dispozícii odpoveď..

Investovanie do Etheru v súčasnosti nesie všetky rovnaké investičné riziká ako Ripple, vrátane možnosti konjunktúry. Je dôležité prečítať si čo najviac o každej mene a urobiť si z týchto informácií informovaný výber. Dá sa dosť dobre povedať, že v minulosti mali obaja niekoľko strachov investorov. Pravdepodobne je to tak skôr v prípade Etheru, ktorý mal niekoľko počiatočných problémov so zabezpečením platformy Ethereum a tiež sa dostal pod paľbu podvodov ICO pôsobiacich na platforme.

Aké máte predpovede pre Ripple?

Očakáva sa, že Ripple bude pokračovať od sily k sile, s nadchádzajúcimi investíciami naberá na obrátkach. Svet blockchainu rastie a s už uskutočnenými ohromujúcimi investíciami vo výške 25 miliónov dolárov spoločnosť Ripple ukazuje, že má nielen odhodlanie, ale aj finančný kapitál zostať v hre.

PREČÍTAJTE SI Švajčiarska šiesta burza uvádza XRP zálohované ETP zvané Amun Ripple XRP [AXRP]

Prečítajte si tiež: Predpoveď ceny Ripple 2018

Aké máte prognózy pre éter??

Rovnako ako v prípade spoločnosti Ripple, aj v prípade Etheru existuje veľká úroveň očakávania úspešného roku pokračujúceho rastu. Za posledných pár rokov sa javili ako bitcoinoví rivali a je ťažké si predstaviť, ako by nemali pokračujúcu úroveň rastu. Možno dokonca zodpovedajúce veľmi dobrým úrovniam rastu v roku 2017. Ethereum má v rukáve eso, ktoré by teoreticky mohlo vyvážiť rovnováhu, ak by ich Ripple vyzval na prvé miesto v altcoinoch. Platforma oznámila dve zásadné aktualizácie platformy, Metropola a vyrovnanosť. Uvidí sa, či niektorý z nich uvedie tento rok do života, ale vzhľadom na to, že v rokoch pred rokom 2018 prebehla aktualizácia platformy, nebolo by to ďaleko.

Hodnota meny vždy preskočí na zadnú stranu aktualizácie platformy, takže stojí za to pozorne sledovať webovú stránku Ethereum alebo fóra, pretože aktualizácia môže byť zlatým vajcom investícií, na ktoré ste čakali.

Will Ripple predbehne ethereum?

Teraz, keď boli vytýčené bojové línie, je otázkou času, ktorý z týchto dvoch gigantov kryptosveta vyjde navrch. Je tiež celkom bezpečné povedať, že existujú veľa ďalších veľmi silných altcoinov určených pre korunu Ethereum. Stále stojí za to sledovať čo najviac kryptomien, pretože stačí jedna inovácia, ktorá rozbije celý trh s vodou, a táto inovácia môže pochádzať z malého altcoinu..

Autor: Mary Ann Callahan

Kúpte si Ripple XRP kreditnou kartou

Sprievodca prvotriednym investovaním do Ripple XRP (Sprievodca nákupu) v roku 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector