Ak ste strávili nejaký čas hľadaním kasína, ktoré by vyhovovalo vášmu vkusu najviac, určite ste sa stretli s niektorými vynikajúcimi webovými stránkami, ale mierne povedané aj s tienistými. Okrem toho majú niektoré z online kasín vynikajúce uvítacie bonusy pre začiatočníkov, zatiaľ čo iné vynikajú v udržaní si svojich zákazníkov ponúkaním skvelých propagačných akcií pre všetky typy kasínových hier..

Pre tých, ktorí nechcú riskovať stratu akýchkoľvek peňazí, a to aj za cenu, že tiež nemôžu vyhrať žiadne peniaze, sú k dispozícii kasína zadarmo. Dalo by sa povedať, že pre každý vkus existuje niečo skvelé.

Tu však možnosti nekončia; podľa odborníkov z Moje bitcoinové automaty, ak ste ťažili alebo kupovali bitcoiny, mohli by ste túto kryptomenu začať používať v niektorých online kasínach. Je to pravda? Poďme zistiť.

Čo je to bitcoin?

Ak nedodržiavate trendy vo svete technológií, možno nebudete vedieť čo Bitcoin je. Stručne povedané, ide o decentralizovanú kryptomenu, ktorá si od svojho vzniku v roku 2009 získala veľkú obľubu medzi internetovo zdatnými používateľmi. Prečo? Existuje niekoľko dôvodov, prečo dnes bitcoiny a ďalšie kryptomeny používajú milióny ľudí.

Rýchle transakcie

Prevod peňazí z jedného bankového účtu na druhý môže byť dosť časovo náročný, najmä ak obidva bankové účty patria rôznym bankám, alebo ešte viac, ak sú používatelia rezidentmi rôznych krajín..

Nemusí to však byť nevyhnutne tak. Jedným zo spôsobov, ako skrátiť dobu transakcie, je vyradenie bánk z rovnice. Vďaka kryptomenám môžu používatelia prevádzať prostriedky priamo jeden na druhého, bez toho, aby museli najskôr prejsť treťou stranou.

PREČÍTAJTE SI Binance pridáva šesť nových obchodných párov Fiat

Anonymita

Anonymita je pravdepodobne najdôležitejším dôvodom, prečo sú kryptomeny v posledných rokoch také populárne. Neexistujú žiadne banky, ktoré by mohli zastaviť vaše transakcie alebo dokonca zmraziť váš účet – môžete voľne používať svoj bitcoin alebo akúkoľvek inú kryptomenu presne tak, ako chcete.

Prečo ľudia hrajú v bitcoinových kasínach?

Aj keby ste pochopili, prečo ľudia začali používať kryptomeny namiesto skutočných mien na rôzne účely, stále by vás mohlo zaujímať, prečo by niekto používal bitcoiny pri hraní v online kasíne, napr. BitCasino.

V závislosti od vašej krajiny pobytu a miestnych zákonov týkajúcich sa hazardných hier, aj keď sa vám podarí nájsť webovú stránku, ktorá bude prijímať návštevníkov z vašej oblasti, môžete naraziť na ďalší problém. Konkrétne, pri pokuse o výber peňazí z účtu môže vaša banka zabrániť uskutočneniu transakcie alebo môže dôjsť k zablokovaniu vášho bankového účtu..

Ak hráte v bitcoinovom kasíne, nebudete čeliť podobným problémom, a to z jednoduchého dôvodu: do transakcie nebudú zapojené žiadne banky..

Okrem toho sme už predtým spomenuli rýchlosť transakcií pri používaní kryptomien a platí to aj v prípade, že chcete hrať v bitcoinovom kasíne. V bežnom online kasíne môže trvať niekoľko dní, kým sa prostriedky prevedú na váš účet v kasíne. Podobne, ak chcete platiť peniaze, musíte byť ešte trpezlivejší.

PREČÍTAJTE si rivala Etherea Polkadot prudko stúpa po získaní výbuchu podpory od spoločnosti Binance

Tieto problémy v prípade bitcoinových kasín jednoducho neexistujú. Je to preto, že všetky transakcie budú takmer okamžité a po niekoľkých minútach budú vaše prostriedky úspešne prevedené na váš účet v kasíne. Podobne by ste sa pri výbere svojich prostriedkov nestretli so žiadnymi problémami – boli by vám k dispozícii okamžite.

Dobre, a čo nevýhody? Niektoré z nich určite musia mať aj bitcoinové kasína, však? Máte skutočne pravdu.

Problém kasín, ktoré prijímajú iba kryptomeny, spočíva v tom, že nemusia byť držiteľmi licencie, čo znamená, že hľadanie dôveryhodného kasína, ktoré prijíma iba bitcoiny, Ethereum, alebo Litecoin môže trvať nejaký čas. Preto je najlepšie držať sa najpopulárnejších značiek alebo jednoducho hrať v kasínach, ktoré akceptujú kryptomeny, ale aj skutočné meny a na prevádzkovanie ktorých je potrebná licencia.

Záver

Aj keď boli bitcoiny vytvorené len pred 11 rokmi, odvtedy prilákali milióny používateľov. Táto alternatíva k tradičnému bankovému systému poskytuje používateľom anonymitu, čo z neho robí dokonalú voľbu pre tých, ktorí by chceli skryť svoje online návyky..

Kryptomeny sa však dajú využiť aj pri online hazardných hrách. Bitcoinové kasína fungujú podobne ako bežné online kasína, až na jednu výnimku: namiesto toho, aby používali skutočné meny, hráči uzatvárajú stávky s kryptomenami. Jednou z výhod je, že transakcie trvajú namiesto niekoľkých dní alebo dokonca týždňov až niekoľko minút, čo je prípad bežných online kasín..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me