Keď svet prvýkrát počul o bitcoinoch, mysleli si, že išlo o žart. Ale od tej doby sa vyšplhala na vysoko hodnotné úrovne, vďaka ktorým niektorí z jej investorov získali veľa peňazí. Bitcoin bol jednou z prvých kryptomien a odvtedy sa na trh dostalo oveľa viac. 

Tento veľmi likvidný a ziskový trh viedol k nárastu obchodníkov s kryptomenami a tých, ktorí chcú začať obchodovať. Aby ste mohli dobre obchodovať, potrebujete dobrý obchodný softvér. Je to teda softvér Immediate Edge? Pozrime sa na softvér a uvidíme.

Čo je to okamžitý okraj?

Immediate Edge je najnovší obchodný softvér v jednom. Systém bol postavený tak, aby sa obchodovanie mohlo zdať takmer bez námahy. Ukázalo sa tiež, že pri dobrej stratégii je možná vysoká miera výhier. 

Platforma má nové a špičkové rozhranie, ktoré vyhovuje začiatočníkom aj skúseným obchodníkom. A niektoré prieskumy ukázali, že používatelia sú s novým rozhraním veľmi spokojní.

Tím spoločnosti Immediate Edge tvrdo pracoval na tom, aby komplexné obchodné údaje zobrazoval priamo a ľahko zrozumiteľne. 

Je okamžitý hraničný zákon?

Keďže na trh vstupuje toľko nových obchodných platforiem, je pochopiteľné, že chcete zistiť, či je platforma legitímna. A veľa štúdií a recenzií ukázalo, že Immediate Edge je určite platforma Legit. 

Vyhýbanie sa neregistrovaným a nezabezpečeným systémom je v online svete nevyhnutné, a preto je spoločnosť Immediate edge registrovaná tam, kde pracuje, a má zabezpečený online systém s najnovšou šifrovacou technológiou. To pomáha udržiavať vaše dáta a peniaze v bezpečí. 

Ako môžem začať s programom Immediate Edge?

Teraz ste pravdepodobne pripravení na obchodovanie. Ale ako dosiahnete nastavenie? Proces registrácie a nastavenia je našťastie ľahký. Takto môžete začať s programom Immediate Edge:

Prihlásiť Se

Najskôr prvé. Musíte vyplniť svoje údaje. To umožňuje aplikácii Immediate Edge priradiť vám správcu osobných účtov. Tento správca účtu vám pomôže v procese, ktorý ho uľahčí a zbaví stresu. 

Vyplňte nasledujúci formulár a váš správca účtu vás bude kontaktovať.


Záloha 

Ďalším krokom je zloženie zálohy. To spadá do procesu registrácie a poskytuje vám prístup k obchodnému softvéru. Odporúčame začať s minimálny vklad 250 GBP / 250 EUR. Začiatok malý je lepší ako začiatok príliš veľký, najmä pre nových obchodníkov. 

Je dôležité, že najskôr budete musieť dokončiť overovanie, aby ste mohli začať obchodovať. Ale akonáhle budete hotoví, môžete obchodovať.

Vklady je možné vkladať online pomocou kariet Mastercard, Visa alebo Maestro. Je dôležité poznamenať, že skôr ako začnete obchodovať, budete musieť potvrdiť a overiť svoju totožnosť. 

Platforma využíva pri všetkých transakciách najlepšie zabezpečenie podľa pravidiel GDPR a certifikátov SSL. To pomáha udržiavať vašu kreditnú kartu a osobné informácie v bezpečí.

Demo účet

Demo účet je najlepším miestom na začatie používania platformy. Umožňuje vám vyskúšať stratégie a spoznať softvér. Problém, ktorý niektorí ľudia v minulosti našli pri inom obchodnom softvéri, je ten, že ukážkový účet nie je realistický. 

Našťastie pre vás to Okamžitá hrana napravila. Svoju demo platformu vyvinuli tak, aby boli identické s platformou Live. 

To umožňuje používateľom zvyknúť si na platformu Immediate Edge bez toho, aby riskovali svoje skutočné peniaze. Môžete vyskúšať nové stratégie a nápady na demo účte a potom prejsť na live účet, keď budete pripravení.

Obchodujte naozaj

Po použití demo softvéru by ste sa mali v platforme vyznať. Odporúčame vám naďalej používať ukážkový účet, kým sa nebudete cítiť pripravení obchodovať naživo. Pretože obchodovanie môže spôsobiť straty.

Keď začnete obchodovať naživo, uvidíte, ako obchodný softvér skutočne prevezme kontrolu nad svojimi konkurentmi. Môžete vyskúšať automatizované obchodovanie a začať dosahovať ciele ziskovosti. 

Je dôležité pokračovať v výskume a vzdelávaní, pretože štúdie preukázali, že je to nevyhnutné pre úspešný obchodník. 

Vlastnosti funkcie Okamžité hrany

Immediate Edge je pokročilý obchodný softvér. Ale s toľkým obchodným softvérom a tvrdou konkurenciou. Aké funkcie sú od seba vzdialené? Tu je niekoľko:

  • The Používateľské rozhranie bol špeciálne vyrobený tak, aby sa jeho používanie dalo ľahko a jednoducho. Prieskumy preukázali, že používatelia hodnotia jeho systém nad ostatnými na trhu.
  • Ak chcete dosiahnuť vysokú mieru výhier, potrebujete presné a podrobné správy. To je to, čo dáva svojim používateľom Immediate Edge. 
  • Jeho automatizovaný obchodný systém a obchodné signály nie sú ako nikto iný. Táto funkcia je veľmi užitočná a ukázalo sa, že pomáha obchodníkom pri zlepšovaní ich ziskov.  
  • Majú konkurenčnú schopnosť nízky vklad potrebné na začatie obchodovania. Na začatie obchodovania požadujú iba vklad 250 GBP / 250 EUR. Vďaka tomu je pre nových investorov viac ako cenovo dostupný.
  • Platforma ponúka a demo účet to je úplná replika živého softvéru. To umožňuje používateľom zvyknúť si na softvér skôr, ako začnú obchodovať so skutočnými peniazmi. 
  • Platforma je ZADARMO! Aplikácii Immediate Edge sa podarilo udržať túto platformu pre používateľov bezplatnú. 
  • Obchodná platforma pomáha používateľom minimalizovať a kontrolovať straty nastavením zastaviť straty a obchodné limity.

Je okamžitý okraj k dispozícii obyvateľom USA?

Nie, Američania nemôžu používať službu Okamžité hrany, v USA je však zaregistrovaných množstvo alternatívnych obchodných platforiem pre ľudí zaujímajúcich sa o obchodovanie s kryptomenami..

Existuje aplikácia Okamžitá hrana?

Nie, obchodovanie sa môže uskutočňovať iba na počítači alebo iných mobilných zariadeniach prostredníctvom webovej stránky.

Okamžitý okraj: Náš verdikt

Vďaka svojej najmodernejšej obchodnej platforme s pokročilými funkciami je Immediate Edge skvelým softvérom pre začiatočníkov a expertov. Po výskume Coininsidera sme zistili, že je to skvelá a legitímna platforma. Vždy však odporúčame urobiť si vlastný prieskum.

Demo účet je vynikajúca funkcia, ktorá používateľom umožňuje precvičovať a učiť sa predtým, ako riskujú svoje peniaze. 

Vyplňte formulár a začnite obchodovať na platforme Immediate Edge.

Časté otázky o aplikácii Immediate Edge

Existuje okamžitá aplikácia pre iOS?

V tomto okamihu neexistuje žiadna mobilná aplikácia pre iOS alebo Android. Je k dispozícii na obchodnej webovej stránke a je k nej prístup cez web v mobilnom alebo notebooku.

Čo je to okamžitý okraj?

Immediate Edge je platforma na obchodovanie s kryptomenami. Má špičkové rozhranie, ktoré sa ľahko používa a naviguje.

Môžu americkí obchodníci použiť službu Immediate Edge?

Nie. Bohužiaľ kvôli predpisom nie je okamžitý okraj k dispozícii obchodníkom so sídlom v USA. Existuje mnoho alternatív pre obchodníkov so sídlom v USA.

Aká je cena tejto platformy?

Okamžitý Edge je zadarmo! Za použitie softvéru sa neplatia žiadne náklady.

Aký je minimálny vklad?

Minimálny vklad je cenovo dostupný 250 GBP / 250 EUR. Vďaka tomu je ľahké a prístupné začať obchodovať.

Je okamžitý okraj podvod?

Nie. Boli vykonané štúdie a preskúmania, ktoré to majú preskúmať, a všetky vyšli s tým, že okamžitý okraj je legitímny a nie podvod.

Má platforma demo účet??

Áno. Immediate Edge bol ocenený za svoju realistickú demo platformu, ktorá je totožná so živou platformou. Toto umožňuje používateľom precvičiť si a oboznámiť sa so softvérom skôr, ako riskujú svoj kapitál.

Aký je strop zisku?

Teoreticky neexistuje žiadny strop a veľa štúdií preukázalo zisky nad 80%.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector