הדרכים הטובות ביותר לרכוש ביטקוין בכרטיס אשראי 2021

1. Coinmama 2. Coinbase 3. CEX.IO
cex.io-square-logo
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

כרטיס אשראיהאם אתה טירון מוחלט למסחר בביטקוין ומוצא דרך להשקיע בשוק הפורח הזה של הביטקוין אבל לא יודע מאיפה להתחיל? נחתת במקום הנכון. אנו יודעים כמה זה מביך למצוא את הדרך הטובה ביותר להשקיע בשוק הביטקוין המשגשג הזה. במאמר זה אנו נדריך אתכם בבורסות הטובות ביותר בהן תוכלו לקנות ביטקוין בכרטיסי אשראי.

עם הביקוש הגובר לביטקוינים, פלטפורמות רבות מתפתחות מיום ליום כדי להקל על עסקאות ביטקוין. פלטפורמות אלה כוללות אמצעי תשלום שונים לפי נוחות המשתמש, אך לא כולן מאפשרות כרטיסי אשראי לרכישת ביטקוין. להלן רשימה של כמה מהבורסות הטובות ביותר המאפשרות קנייה של ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי.

Contents

14 הדרכים הטובות ביותר לרכישת ביטקוין בכרטיס אשראי / חיוב 2021

1. CoinMama

CoinmamaCoinMama מתמקדת בביצוע עסקאות באמצעות כרטיס אשראי. בניגוד לאתרים אחרים, הוא אינו מחיל כל מגבלה על עסקאות בכרטיס אשראי.

משתמש יכול לקנות bitcoins בשווי של כ -150 $ ללא אימות וכ -5,000 $ על בסיס יומי עם מגבלה של 20000 $ לחודש ביטקוין ניתן לקנות על ידי חשבונות מאומתים..

לשירותים שמציע אתר זה יתווסף תשלום נוסף. על המשתמשים להוסיף כתובת ארנק ביטקוין על מנת לקבל את ביטקוין שלהם, מכיוון שאתר זה אינו מציע ארנק ביטקוין כלשהו.

עמלות

CoinMama אינו כרוך בדמי פיקדון או משיכה אלא כרוך בעמלה רגילה שגובה הבנק. במקום ליישם עמלות נוספות שונות, CoinMama גובה עמלה אחידה של 6.75% על כל העסקאות. אתר זה תומך בכרטיסי אשראי של בנקים שונים ועמלה נוספת של 5% מתווספת לעמלה הכוללת בכרטיסי אשראי.

העסקאות בכרטיסי אשראי מתבצעות על ידי מעבד בשם Simplex והתשלום נוסף אוטומטית לחשבונך לאחר כניסה למצב התשלום.

יש מגבלה על כרטיס אשראי עד 5000 דולר ליורו ליום. המגבלה לחודש תהיה 20,000 דולר ארה”ב / אירו שיוחל על כרטיס אשראי.

אימות ואבטחה

תהליך האימות של Coinmama כולל ארבע רמות. העסקאות והמגבלות החלות עליהן מבוססות על רמת האימות של המשתמש.

  • דרגה אפס – מחייב אותך לעדכן את מספר הטלפון, המיקוד, המדינה והעיר שלך, מה שיאפשר לך להוציא עד 150 $ על ביטקוין..
  • דרגה ראשונה – מחייב אותך לעדכן תמונות ברורות משני צידי ההוכחה או רישיון הנהיגה שלך, מה שיאפשר לך להוציא עד 10,000 $..
  • דרג שני – מחייב אותך לעדכן את הוכחת הזהות הממשלתית שלך יחד עם הוכחות הזהות האחרות שלך. משתמשים יכולים גם לעדכן את הדרכונים שלהם. רמת אימות זו תאפשר לך להוציא עד 50,000 $.
  • דרגה שלוש – מחייב אותך לעדכן זיהוי פנים אל פנים שאושר על ידי נוטריון או עורך דין. זוהי רמת האימות הגבוהה ביותר המופעלת על משתמשים עם רמות גבוהות. רמה זו מאפשרת למשתמשים להוציא 1,000,000 $ על מטבעות קריפטוגרפיים.

מערכת האבטחה משתמשת בטכנולוגיית SSL כדי להסוות את כל המידע הרגיש מצדדים שלישיים והאקרים. נתוני עסקאות ומידע אישי נשמרים במסד נתונים המאובטח באמצעות סיסמאות. אמצעי אבטחה נוספים מיושמים בשיטות אימות שונות.

יתרונות


CoinMama משלבת ממשק משתמש פשוט כאשר כרטיס האשראי מהווה אמצעי תשלום עיקרי. תהליך האימות כולל הגשת תעודת זהות באופן כללי אך משתנה עם הגידול במספר העסקאות שבוצעו. הטכנולוגיה והשיטות החדישות ביותר מותאמות למטרות אבטחה. זהו אתר פופולרי המציע גם תוכנית הפניות מצוינת, כך שתוכל להרוויח קצת כסף על ידי חברים.

חסרונות

CoinMama מציעה שיטות יעילות לרכישת ביטקוין אך היעדר הצעה למשתמשים למכור אותם. התשלום גבוה יחסית לאתרים אחרים ויש לשדרג את האתר בתדירות גבוהה יותר.

התחל עם מטבע MAMA

2. Coinbase

Coinbase-GDAX-ETC-משיכות-ביטקויןCoinbase היא פלטפורמת המסחר בביטקוין הגדולה ביותר בעולם. הוא מציע אמצעי תשלום שונים לרכישת ביטקוין ותומך גם בכרטיסי אשראי כמצב תשלום מרכזי.

היא מציעה אמצעי אבטחה מתקדמים יחד עם עמלת מסחר נמוכה. הוא מציע ממשק אינטואיטיבי למתחילים יחד עם פלטפורמות מורכבות שונות לסוחרים מקצועיים עם כלי מסחר נוספים.

תַשְׁלוּם

Coinbase גובה עמלה של כ- 1.49% עד 3.99%, עם עלייה קלה בתשלום עבור כרטיסי אשראי (3.75%). יש מגבלה על קניית ביטקוין באמצעות כרטיסי אשראי. משתמשים יכולים לקנות עד 150 $ של ביטקוין בשבוע באמצעות כרטיס אשראי. תשלומי כרטיסי חיוב מותרים גם מבלי שנגבה עבורם כל עמלה.

על המשתמש להגיש את תעודות הזהות שלו כאמצעי אימות לפני שהוא משתמש בכרטיס אשראי לתשלום. מגבלות הקנייה והמכירה עבור כל לקוח מוצגות בדף האימות. המגבלות שהוחלו תלויות בגיל חשבון Coinbase שלך, בפעילות היסטוריית הקנייה שלך וברמת אימות חשבונך.

אימות ואבטחה

נדרשת הוכחת תעודת זהות כדי לאמת את הלקוחות, דבר שיש לבצע באמצעות Google Chrome כפי שהוצע על ידי Coinbase. לקוחות נפח גבוה באתר זה ישלחו הודעה לכתובתם שסופקה כשיטת אימות. הפוסט יכיל קוד, אותו יש להזין בדף אימות הכתובת. חשבון המשתמש יישמר עד להזנת קוד זה באתר. הקוד תקף למשך 14 יום.

Coinbase מקיים אבטחה ברמה אחרת. הצפנת AES-256 מוחלת על כל השרתים כדי להגדיר את כל מספרי הניתוב וחשבונות המאוחסנים ברמת הבנק. אין מקום לגשת לנתוני משתמשים על ידי צדדים שלישיים, מכיוון שהם מוסתרים באמצעות אישור SSL (פרוטוקול HTTPS). בנוסף, ל- Coinbase יש קמרון רב-סגי המספק אבטחה נוספת עם 3 מקשים עבור חשבונך וארנק Coinbase.

יתרונות

Coinbase הוא אתר פופולרי ואמין בקרב משתמשים עם ממשק אלגנטי. הוא מציע מצבי תשלום שונים למסחר בביטקוין יחד עם עמלת מסחר נמוכה יחסית. העסקאות מיידיות ומאובטחות.

חסרונות

העסקאות ביחס להעברות בנקאיות דורשות זמן מה. התמיכה נמשכת זמן מה לתגובה ומדינות רבות אחרות צריכות להיכלל באתר זה.

התחל עם מטבע

(השתמש בקישור שלנו וקנה ביטקוין בשווי 100 דולר ומעלה וקבל ביטקוין בשווי 10 דולר בחינם!)

3. CEX.IO

cex.ioCex.io היא פלטפורמת חילופי ביטקוין פופולרית, שהוקמה כספקית כריית הענן הראשונה. היא מציעה מספר מטבעות קריפטוגרפיים עם יותר מ -450,000 משתמשים המשתמשים בה. יש לו ממשק משתמש אלגנטי עם תהליך אימות פשוט. מערכת האבטחה בנויה חזק כדי למנוע פרצות.

עמלות

Cex.io הוא מעט יקר בהשוואה לאתרים אחרים. היא גובה עמלה של 7% על החלפת ביטקוין במסחר ישיר. הוא פועל לפי מודל של יצרנים, לפיו העמלה עבור מסחר בין עמיתים נקבעת. היצרן אינו כרוך בשום עמלה, ואילו עמלת הלוקח מופחתת בהתאם לגידול בהיקף המסחר.

לדוגמא, אם הנפח מגיע מתחת ל -5 BTC, גובה עמלה של 0.20% ואם הנפח הוא מעל 6000 BTC, גובה עמלה של 0.10%. דמי ההפקדה והמשיכה נעים בין 1.2 ל -5 אחוז מהסכום שהועבר. עמלת המסחר בשוליים נקבעת על 0.2% (עמלה פתוחה), 0.01% (עמלת גלגול), 0% (עמלה סגורה). כרטיס אשראי כרוך בתשלומים נוספים יחד עם עמלה מינימלית והוא שונה במטבעות שונים.

האתר מכיל חבילות שונות למגבלות קנייה ומכירה. החבילה הבסיסית מאפשרת לכם לרכוש ביטקוין, את’ריום בסכומים של 100 דולר, 200 דולר, 500 דולר ו -1000 דולר. Ethereum (מינימום 0.1 ETH ומקסימום 200 $ ETH) להזמנה אחת. ביטקוין (מינימום 0.01 BTC ומקסימום 10 BTC) להזמנה אחת. החבילות הבסיסיות למכירת ביטקוין כוללות 0.2, 0.5, 1 ו- 2 Bt, ואילו מכירת Ethereum כוללת 10, 20, 50 ו- 100 ETH.

הסכום המקסימלי והמינימלי לכל הזמנה בודדת למכירת ביטקוין נשאר זהה לסכום הרכישה. אתר זה מציע ארבעה סוגים של חשבונות (Basic, Verified, Verified Plus, Corporate) המורכב ממגבלות שונות. חשבון בסיסי מאפשר לך להפקיד 300 $ ליום ל 1000 $ לחודש, הכוללת את אמצעי התשלום היחיד, כלומר ויזה / מאסטרקארד..

החשבון המאומת מאפשר לך להפקיד 10,000 $ ליום ל 100,000 $ לחודש, המקבל תשלומים מוויזה / מאסטרקארד, העברה בנקאית, Crypto Capital. לא מוחלים מגבלות על חשבונות Plus Plus ו- Corporate מאומתים במונחים של עסקאות יומיות וחודשיות. מצבי התשלום כוללים ויזה / מאסטרקארד, העברה בנקאית, Crypto Capital. על המשתמשים להיות מודעים למגבלות נוספות של כל מצב תשלום.

אימות ואבטחה

אימות המשתמש הוא שלב חיוני לפני משיכת כספים במטבעות פיאט וגיוס חשבונך למגבלות תשלום נוספות. אימות זהות כולל 4 שלבים הכוללים מתן תעודת זהות, מידע אישי בסיסי, כתובות קבע ומגורים וסריקת עותק של מסמכים גם באמצעות סלפי המשתמש..

תשלום בכרטיס אשראי כולל גם אימות בן 4 שלבים. זה כולל מסירת פרטי הכרטיס הרשום לתשלום, הוכחת בעלות בצורה של סלפי עם הכרטיס הרשום ותמונות נוספות אם זהותך לא אומתה. נדרש מספר CVV / CVC יחד עם תשלום קטן עבור אימות.

אבטחת אתר זה מוגנת על ידי תקנות KYC ו- AML. Cex.io מאובטח בטכנולוגיית SSL ובאימות דו-גורמי יחד עם PCI DSS שמבטיח ביטחון פיננסי. המידע האישי של המשתמשים המועברים לאתר זה משמש רק Cex.io וגורמים שלישיים הקשורים לאתר זה. האתר פועל לפי כללים מחמירים שאינם מאפשרים לצדדים שלישיים ולאתר לחשוף נתוני משתמשים. ניתן לאחסון קירור לאחסון כספיכם.

יתרונות

האתר ידידותי למשתמש ומציע מסחר והחלפה של ביטקוין. זהו אתר פופולרי עם נפח מסחר גבוה.

חסרונות

מספר המדינות המעורבות באתר זה הוא פחות. תהליך האימות ושערי החליפין מוגזמים למדי. מערכת התמיכה אינה עומדת בסימן דבר שאינו טוב לצמיחת חילופי הדברים, אך זה אותו הדבר עם כל חילופי כרגע (ואנחנו מקווים באמת שהם יגבירו את המשחק שלהם).

התחל עם CEX.IO

4. Switchere

Switchere היא אחת הפלטפורמות הגדולות בעולם למסחר בביטקוינים ובאלטקוינים רבים. הוא מקבל את כל התשלומים באמצעות כרטיסי אשראי או כרטיסי חיוב בלבד. אמצעי האבטחה שמספקת פלטפורמה זו הם באמת מאובטחים ויציבים.

ממשק המשתמש של פלטפורמה זו הוא אינטואיטיבי ביותר, מה שמקל על מתחילים להבין ולהתחיל את המסחר ללא שום בעיה.

היא אפילו מציעה כלים מתקדמים לסוחרים הוותיקים יותר, כך שיש להם שליטה מלאה בתהליך כולו. אתה יכול ממש לגשת לחשבונך מכל חלקי העולם שכן יש לו זמינות וסודיות גלובלית.

תַשְׁלוּם

הדבר הטוב ביותר בפלטפורמת המסחר בביטקוין זה שהיא אינה גובה עמלות נוספות או חיובים נוספים. 

אימות ואבטחה

מערכת האבטחה של Switchere חזקה מאוד. הם משתמשים בהצפנת 2FA ו- SSL / TLS שהיא הצפנה בדרגה צבאית ומסייעת בהגנה על פרטיותך המקוונת. הפלטפורמה פועלת על אלגוריתם החשיש SHA-256 שהוא פונקציית חשיש קריפטוגרפית. בקיצור, זה מוסיף שכבת הגנה נוספת לנתונים המקוונים שלך. נוסף לכך יש לו גם פרוטוקול מאובטח בתלת מימד.

עכשיו, הגיע למגבלת הרכישה ואיך זה קשור למצב KYC שלך. עבור משתמש לא מאומת, הפלטפורמה מציעה מגבלת רכישה מקסימאלית של ביטקוין בשווי 110 דולר (או כל אלטקוין). אם תקבל את הדוא”ל והטלפון שלך מאומתים, מגבלת הרכישה המקסימלית שלך תעלה ל -550 דולר. ואם תקבל אימות זהות וכרטיס בנק באמצעות פלטפורמה זו, תוכל לבצע רכישה מקסימלית של 1100 דולר. באפשרותך לדחוף את מגבלת הרכישה שלך ל -5500 $ אם תקבל את הכתובת שלך. ההדרגה הסופית שתוכלו לבצע באמצעות אימות הוכחת ההכנסה תאפשר לכם לרכוש כמות בלתי מוגבלת של ביטקוין ללא כל מגבלות..

יתרונות

עסקאות מאובטחות ומהירות באמת.

חסרונות

פלטפורמה זו מקבלת כרטיסי אשראי / חיוב בלבד ואין אפשרות לשלם תשלום אחר.

התחל עם מתג כאן

5. בית מטבעות

בית מטבעותCoinhouse היא פלטפורמת ביטקוין מבוססת פריז. בתחילה הוגבלה פעילותו בפריס, אך כעת היא פועלת ברחבי אירופה. העסקאות והתשלומים מתבצעות מיידית באמצעות כרטיס אשראי או מזומן באמצעות כרטיס Neosurf ששולם מראש ברוב מדינות אירופה.

הממשק מומלץ מאוד למתחילים. אתר זה כולל שני מטבעות קריפטוגרפיים בלבד (ביטקוין ואת’רום). תהליך האימות כולל הוכחות זיהוי של משתמשים. הוכחת תעודת זהות לאומית של משתמש ממדינה אחרת אינה מתקבלת, אך אתר זה מבקש את הדרכון כהוכחת תעודה. עסקת הביטקוין מוגבלת עד 10,000 אירו לחודש ו -2000 אירו ליום.

עמלות

עמלת המסחר המופעלת על ידי אתר זה הינה די גבוהה והיא תלויה בהיקף המסחר ובמצבי התשלום. העברה בנקאית כרוכה בתשלום שבין 6 ל -10% ואילו כרטיס אשראי כרוך בתשלום שבין 8 ל -10%. ככל שנפח המסחר נמוך יותר, העמלה שהוחלה גבוהה יותר.

אימות ואבטחה

המרת מטבעות עומדת בתקנות KYC (דע את הלקוח שלך) ו- AML (איסור הלבנת הון). תהליך האימות דורש עותק סרוק של מזהה המשתמש יחד עם הסלפי של המשתמש המחזיק במזהה זה. פרטי אימות אחרים כוללים את מספר הטלפון והוכחת הכתובת של המשתמש בכדי להבטיח פרטיות וביטחון.

ל- Coinhouse תכונה של אבטחת תלת מימד (3DS), המופעלת על כרטיסי אשראי / חיוב כדי להבטיח שלא ניתן יהיה לבטל את התשלום, ומגנה על Coinhouse מפני חיובים חוזרים..

יתרונות

Coinhouse הוא אתר מסחר פופולרי עם ממשק משתמש חלק. זה כרוך בנפח מסחר גבוה עם אמצעי אבטחה מתקדמים. הוא כולל שיטות תשלום שונות המהוות בונוס נוסף ומציע גם שירותים מיידיים.

חסרונות

Coinhouse אינו כולל הרבה מדינות. תהליך האימות למשתמשים ממדינות שונות הוא מרגיז למדי. שער החליפין שמציע אתר זה הוא די גבוה ואתר זה אינו מציע מנוף כמו אתרים אחרים. עסקת הביטקוין מוגבלת לסכום מסוים עבור כל משתמש.

התחל עם בית מטבעות

6. ביטפנדה

110-bitpanda-logo-pmביטפנדה, פלטפורמת מסחר באוסטרליה מבוססת אוסטריה, גדלה כאתר פופולרי לאחרונה. האתר מציע דרכי תשלום שונות בכדי למשוך משתמשים לאתר זה.

היא מציעה עד כה שלושה סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין, את’ריום, ביטקוין מזומן), אך בקרוב תרחיב אותה על ידי הצעת קריפטוסים רבים אחרים. זהו אתר אמין ביותר וככל הנראה במדינות אירופה. היא מציעה שירות של קניית ביטקוין רק לתושבי אירופה ואינה מציעה שירות זה למשתמשים ממדינות אחרות.

עמלות

מבנה העמלות כאן לא נחשף בפומבי, אך נראה שהוא מציע תעריף נמוך יותר כפי שהוא אומת על ידי המשתמש. העמלה מוחלת באופן אוטומטי כאשר משתמש קונה מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. ביטפנדה גובה עמלה של 5% על כל העסקאות בכרטיסי אשראי. יש להוסיף עמלה מינורית לפני מכירת מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם.

אימות ואבטחה

אמצעי האבטחה כוללים אימות דו-גורמי והוכחת תעודה מזהה כדי להקל על תשלום כרטיס האשראי. תהליך האימות מחמיר למדי ומערכת האבטחה חסרה שיטות דטרמיניסטיות (HD) היררכיות ורב חתימות. מוגבלת מגבלה על העסקאות בהתאם לסוג האימות שמספק המשתמשים.

משתמש לא יכול לקנות ביטקוינים אך יכול למכור ביטקוין בערך 1000 יורו ליום באסימונים ועד 7,500 אירו לחודש באמצעות דוא”ל מאומת. משתמש יכול לקנות ולמכור ביטקוין באמצעות כל אמצעי תשלום מלבד כרטיס האשראי עם מספר טלפון מאומת ויכול לקנות עד 50 אירו ליום. משתמש עם אימות מלא רשאי לקנות מטבע קריפטוגרפי בשווי 350 יורו ליום ועד 10,000 אירו לחודש, כולל תשלום בכרטיס אשראי.

יתרונות

Bitpanda היא פלטפורמה אוטומטית לחלוטין המציעה מגוון אפשרויות תשלום למשתמשים שלה, והיא מושכת משתמשים רבים באמצעות הממשק האלגנטי שלה ושומרת על אבטחתם..

חסרונות

ביטפנדה אינה קוד פתוח ודמי המסחר מוסתרים לציבור. בעיקר מעורבים רק משתמשים אירופיים לקנות ביטקוין ולא אחרים. אמצעים דטרמיניסטיים היררכיים (HD) ורב חתימות אינם נחשבים למטרות ביטחוניות. מגבלות מוחלות על בסיס שיטת האימות.

התחל עם BITPANDA

7. חותמת ביט

חותמת ביטBitstamp היא הפלטפורמה הוותיקה והנחשבת ביותר המציעה מספר מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים מתחילים עלולים להתקשות לעבוד בתחילה עם פלטפורמה זו. Bitstamp תומכת במצבי תשלום שונים ומשרתת יותר מ -50 מדינות ברחבי העולם.

עמלות

חיוב Bitstamp על פיקדונות, משיכות ומסחר. ככלל, ניתן לבצע הפקדות ומשיכות ללא עלות, אך משיכות באמצעות BitGo יגבו מכם 0.1%. אף על פי שלא מוחל עמלה על פיקדונות המשתמשים ב- SEPA, עמלת סכום של כ- 0.90 אירו מחויבת על משיכות באותו מצב עצמו. תשלום מינימלי של 7.5 $ נקבע להפקדות ו- 15 $ למשיכות בהעברות בנקאיות בינלאומיות, מה שיעלה לך 0.05% להפקדה ו- 0.09% למשיכה.

העמלה המוטלת על כרטיס האשראי בגין רכישת קריפטו תלויה אך ורק בסכום הכרוך בעסקה. זה עולה 5% (רכישות מעל $ 5000), 6% (קניות בין $ 1000 ל- $ 5000), 7% (קניות בין $ 500 ל- $ 1000), 8% (קניות פחות מ- $ 500).

עבור משיכות המשתמשות בכרטיס אשראי, יחול עמלה אחידה של 10 $ על העברות שאינן עולה על 1000 $, ועל העברות העולות על 1000 $ גובה עמלה של 2%. עמלה על מסחר נעה בין 0.10% ל -20%, תלוי בהיקפי המסחר.

נפח מסחר גבוה מוריד את עמלת המסחר שהוחלה. לצד חיובים אלה, Bitstamp גובה עבור שירותיה ופעולתה כגון משיכת מזומנים שנדחתה יגבו מכם 0.55 דולר, עמלת חשבון חודשית של כ -1.95 דולר ודמי דמוקרטיה של כ -5 דולר..

אימות ואבטחה

Bitstamp היא פלטפורמת חילופי מרכזים. זה כרוך באימות דו-גורמי (2FA) וסיסמאות על מנת לגשת לכספים. ברגע שאתה רושם את חשבונך, נשלח אישור לאישור המכיל מזהה משתמש וסיסמה. יש לשנות סיסמא מייד על ידי כניסה.

תהליך האימות כולל את שמך המלא, כתובת הדואר ותאריך הלידה שלך. יש להעלות תעודת זהות ממשלתית והצעת חוק שירות בת שלושה חודשים לצורך אימות. לאתר לוקח שלושה ימים להשלים את התהליך הזה.

יתרונות

Bitstamp היא פלטפורמת חליפין אמינה ביותר עם ממשק פשוט לקנות / למכור עם ממשק מפורט וקצת מורכב למסחר. הוא תומך בתשלום באמצעות כרטיס אשראי עבור מדינות רבות. נפח המסחר הוא משמעותי, המתאר בורסות גדולות. האתר יעיל מאוד בהשוואה לעסקת ביטקוין מקומית.

חסרונות

פלטפורמת חילופי מרכזית הנושאת מפתחות פרטיים עשויה להיות פגיעה. שער החליפין המופעל על ידי אתר זה הוא מעט יקר. תהליך האימות עשוי להימשך יותר משלושה ימים, דבר שאינו סביר בקרב מרבית המשתמשים.

התחל עם BITSTAMP

8. VirWox

virwox_logoVirWox מייצג חילופי עולם וירטואלי. היא הוקמה בשנת 2007 על ידי שירותי עולם וירטואלי, המתמחים באופן בסיסי בלינדנס (SLL) ובמטבעות וירטואליים אחרים המשמשים למשחקים מקוונים..

מאוחר יותר בשנת 2011, VirWox החלה לקבל ביטקוין והציגה את PayPal, שם אנשים יכולים לקנות ממנו ביטקוין. מכיוון שמדובר באתר רשמי המורשה כמשווק של לינדן דולר, גם לרכישה / מכירה של ביטקוין ישירות, צבר יותר מ- 740,000 משתמשים רשומים. תכונה זו מייחדת אתר זה.

עמלות

דמי ההפקדה והמשיכה תלויים בעיקר במצב התשלום המשמש. הוסבר עמלת ההפקדה עבור מצבי תשלום שונים. אם אתה משתמש במסוף התשלומים של הקהילה הווירטואלית שלי (PayPal), לא גובים עמלה וההעברות הן מיידיות. כרטיסי אשראי / חיוב מוסיפים עמלה נוספת (EUR.96 3.5%, GBP0.29 3.5%), הכספים יהיו זמינים לאחר ביצוע התשלום.

תשלום על PayPal Express אקספרס יעלה עמלה של 3.4% אירו והכספים זמינים באופן מיידי. Sofortbanking יעלה לך עמלה של 2.5% (מינימום EUR0.25) והכספים יופנו מיד. Paysafecard יעלה לכם 20% עמלה והכספים זמינים באופן מיידי. Skrill יעלה לך 0.50 אירו 3.5%, 0.49 דולר 3.5%, 0.29 ליש”ט 3.5% והכספים זמינים באופן מיידי. OKPAY אינו כרוך בתשלום בכמה מטבעות זמינים כגון USD, EUR, GBP, CHF.

עמלת משיכה עבור ביטקוין (0.002BTC), PayPal (EUR 1 2%), העברה בנקאית ודמי Skrill (EUR 1) מוחלים על כל משיכה כאן. בנוסף, תשלום של $ 2 מוחל על חשבון לא פעיל של משתמש לתקופה של 12 חודשים. לאתר זה יש מגבלת מסחר לפיקדונות (90 דולר). המגבלות מוחלות למטרה ביטחונית.

אימות ואבטחה

אתר זה אינו מצריך אימות כלשהו לצורך השימוש בו. VirWox פועלת על פרוטוקול HTTP, כלומר כל פרטי המשתמש שנמסר לאתר זה בטוחים ולא יוסרו לצדדים שלישיים. אתר זה מחמיר מאוד לגבי המדיניות האדומה שהיא פועלת, שלעתים קרובות מביא לחשבונות חסומים ומושעים רבים.

יתרונות

VirWox פועלת ברחבי העולם על ידי הצעת אמצעי תשלום שונים וקלים. הוא מספק העברות מיידיות בשיטות תשלום שונות. זו פלטפורמה ייחודית שאינה מבקשת פרטי אימות.

חסרונות

עמלת המסחר המופעלת גבוהה מעט והיא אינה מתאימה לסוחרים רציני בקריפטוגרפים. מערכת התמיכה היא חלקית, ויש לשפר אותה.

התחל עם VIRVOX

9. IndaCoin

indacoinIndaCoin היא פלטפורמת חילופי ביטקוין בלונדון. הוא מציע מספר מטבעות קריפטוגרפיים אותם ניתן לקנות באמצעות כרטיס אשראי וניתן לאחסן אותם בארנק דיגיטלי המוצע על ידי אתר זה.

עמלות

העמלה המוטלת כאן אינה שטוחה, אך משתנה בהתאם לפיקדון, משיכה ומסחר. האתר מציע שלושה מצבי תשלום (כרטיס אשראי / חיוב, Payza, קוד BTC-e). הזכרתי את חיובי ההפקדה עבור מצבי תשלום שונים. כרטיס אשראי / חיוב גובה ממך עמלה של כ -4% מהעסקה שלך עם מינימום 2 דולר. Payza עולה לך 2.9% מהעסקה שלך 0.30 $ עמלה. קוד BTC-e יעלה לכם אפס תשלום.

אין אפשרות אחרת מלבד Payza למשוך מטבע פיאט, מה שיעלה לך עמלה גבוהה של כ- 12% מהעסקה שלך. דמי שוק השווים 3% מוחלים על כל עסקה (קנייה / מכירה של ביטקוין) שתבצע.

יש מגבלה על קנייה ומכירה של ביטקוין. אתה יכול לקנות או למכור 50 דולר ביטקוין עם מינימום של 15 דולר בעסקה הראשונה שלך. פער של ארבעה ימים הוא הכרחי עבור העסקה השנייה שלך שניתן לבצע עד 200 $. מאוחר יותר עם פער של שבעה ימים מהרכישה הראשונה שלך, אתה יכול לקנות או למכור ביטקוין עד 500 דולר. יש מגבלת קנייה של עד $ 5000 לחודש הראשון שלך לרכישה.

אימות ואבטחה

תהליך האימות פשוט עם אימות מספר טלפון נייד בכרטיס אשראי. מערכת האבטחה עובדת על פרוטוקול HTTP, המגן על נתוני המשתמשים.

יתרונות

IndaCoin מציעה את שירותיה ביותר מ- 200 מדינות כאשר כרטיס האשראי הוא מצב התשלום העיקרי. אין צורך ליצור חשבון אם אתה קונה ביטקוין מכרטיס אשראי. אין מגבלות על עסקאות לאחר שבוצעו מעט עסקאות בתחילה. האתר מציע הפקדות בחינם לצד תמיכה מצוינת למשתמשים בו ומציע שירות מיידי.

חסרונות

IndaCoin כולל שערי חליפין גבוהים, ומאפשרים רק דולרים אמריקאים כמטבע פיאט. אין הסבר לחישוב העמלות ושער החליפין. אין אפשרות להעברה בנקאית ודמי המשיכה גבוהים למדי. מגבלות הרכישה בעסקאות הראשונות עשויות לעצבן משתמשים מסוימים.

התחל עם INDACOIN

10. 247 חילוף

247 חילוף247Exchange הוקמה בשנת 2014 וגדלה כאתר נחשב עד אז. היא מציעה שירותים כמו קנייה, מכירה ומסחר של ביטקוין למשתמשים ברחבי העולם. ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי, הזמנת כסף מיידית או הפקדה במזומן. האתר עובד עם מטבעות מובילים של פיאט ביותר מ -110 מדינות.

עמלות

החיובים המופנים על ידי אתר זה תלויים במיקום, במצב התשלום ובשירות (קנייה / מכירה של ביטקוין) המבוצע. האתר הזכיר אודות חיוב בשיעור של 1% בגין העברות במזומן מיידי. מחשבון מסופק למשתמשים, שם הם יכולים לחשב את הסכום הכולל לפני העסקה. שערי החליפין משתנים גם עם השינוי בשערי השוק. מגבלה של 500 דולר מוחלת בעסקה הראשונה, שמגדילה בהתאם לגידול במספר הימים.

אימות ואבטחה

יצירת חשבון היא ללא עלות והאתר אפילו לא מבקש אימות כלשהו. אין צורך להירשם לביצוע העסקאות השוות או פחות מ -300 דולר, דבר המועיל למשתמשים. האתר אינו מבקש אימות מזהה כלשהו עבור העסקה הראשונה בכרטיס האשראי שביצע המשתמש.

להזמנות שוות ערך לסכום של 1500 דולר או פחות מזה, נדרש אימות של משתמשים על ידי הגשת כל תעודת זהות ממשלתית. להזמנה של יותר מ- $ 1500, נדרשת הוכחת כתובת לצורך אימות המשתמשים. יתר על כן, סלפי, עותק סרוק של תעודת הזהות שלך ומספר טלפון יתבקש לאימות.

האתר עובד על פרוטוקול HTTPS, שאינו מדליף פרטי משתמשים לצדדים שלישיים ומשתמש באישורי SSL תקפים.

יתרונות

247 החליפו שירותים ביותר מ -110 מדינות עם אמצעי תשלום מקומיים עם השירות המהיר שלה. היא מציעה מספר מטבעות קריפטוגרפיים ויש לה גם מערכת תמיכה מצוינת למשתמשים בה. יש לו שערי חליפין נמוכים.

חסרונות

האתר לא כל כך ידידותי למשתמש ודורש שיפור מסוים. האתר הושעה לפתע לפני מספר שנים בגלל נושא בנקאי ופרטים רבים נעלמו.

התחל עם חילופי 247

11. Bitcoin.com

bitcoin_com_png_logoBitcoin.com הוא אתר מבוסס, המציע שירות ביטקוין קונה, שירותי כריית ענן לביטקוינים. פעולתו של אתר זה שונה בתכלית מאתרים אחרים, הם שואפים להיות נקודת מפנה לכל מה שביטקוין.

זה מציע למכרות מבחינת תוכניות וחוזים. החוזים שייכים אך ורק למשתמש עד שהוא מרוויח. אם העמלה היומית המוחלת על קיום החוזה עולה על רווח המשתמש, החוזה יופסק. תוכניות לכל החיים מגיעות בשלושה סוגים (תוכנית 12 חודשים, תוכנית חיים, תוכנית לכל הזמנה מראש 1). נכון לעכשיו, אתר זה מציע כריית ביטקוין וביטקוין מזומנים.

עמלות

התשלום עבור תכניות חיים תלוי ברווחים. כאשר ה- hashrate שלך ​​מפסיק להיות רווחי, כריית הביטקוין שלך תסתיים. התוכנית ל -12 חודשים מתחילה ב -2 TH / s והתשלום המוטל הוא 398 $ עלות ראשונית 0.56 $ עמלה יומית (199 $ ל- TH / s). תוכנית חיים מתחילה ב -2 TH / s ומחירה של $ 598 עלות ראשונית% 0.56 עמלה יומית ($ 299 ל- TH / s). העלות ל- TH / s תמיד קבועה.

מלבד עמלה זו הנגבית, שימוש בכרטיס אשראי יעלה לך בתוספת תשלום (5%) עם דמי שירות (2.5%). שערי החליפין מסתכמים בכ -1.5%, מעט גבוהים יותר מהשיעורים של Bitstamp ו- Coinbase. כל העסקאות בכרטיסי אשראי מעובדות על ידי סימפלקס, מה שיאפשר לכם לרכוש ביטקוין ישירות מהאתר.

אימות ואבטחה

אבטחת אתר זה מובטחת באמצעות אישור SSL, כלומר האתר עובד על פרוטוקול HTTPS, המוצפן ומסתיר את נתוני המשתמשים. בנוסף, מוגדרת אימות דו-גורמי, שמוסיף שכבה נוספת במערכת האבטחה.

יתרונות

Bitcoin.com פועל בצורה פשוטה על ידי מתן כריית ענן. זה מורכב מחוזים ותוכניות חיים להחלפת ביטקוין ועסקאות אחרות.

חסרונות

Bitcoin.com אינו מציע מערכת תמיכה יעילה. פעולות שונות מעורבות במטרה ליצור קשר עם החברה בכל שאלה. האתר מגיע עם שערי חליפין מעט גבוהים יותר.

התחל עם ביטקוין

12. LocalBitcoins

LocalBitcoinsביטקוין מקומי נוסד בשנת 2012. במקור התבסס בפינלנד, אך זמין ברחבי העולם. הוא מורכב מחילופי עמיתים לעמית, כאשר הסחר מתבצע בין קונים ומוכרים בלבד.

כאן לא מעורבת פלטפורמה והאתר מציע מסחר ישיר. אתר זה דומה לאתר הכרויות. הן המוכר והן הקונה נדרשים ליצור חשבון באתר זה. על המוכר לפרט את פרטי הביטקוינים שהוא מנסה למכור.

הקונה יכול לראות רשימה של מוכרים המציעים ביטקוין על פי המחירים שנקבעו על ידיהם. הקונה יכול ליצור קשר עם המוכר על ידי השמטת הודעה ויכול לבצע את העסקה עם כל מוכר בהתאם לרצון הקונה. האתר תומך במספר אמצעי תשלום ואחד מהם הוא כרטיס האשראי.

עמלות

האתר קבע מבנה עמלה פשוט מאוד. אם תוצג פרסומת של המוכר, גובה האתר עמלת עמלה בשיעור 1%. אחרת, המוכר רשאי להתאים אישית את העמלה. העמלה המוטלת משתנה גם בהתאם לשיטת התשלום השונה בה משתמשים. העסקה לארנק של משתמשי הביטקוין המקומיים היא בחינם והעסקה לארנקי ביטקוין אחרים תחייב אתכם בתשלום כלשהו בהתאם לרשת הביטקוין..

ההפקדות לארנק הביטקוין המקומי יעלו לכם עמלה כלשהי שיוחסו ותנוכו אוטומטית. אם סכום ההפקדה נמוך מדמי ההפקדה, הסכום לא יופקד והעסקה תיכשל. אם נעשה שימוש בשירות החשבונית של הסוחר, ינוכה עמלה של 0.5% מסכום החשבונית ששולם בכל חשבונית. כמו כן, דמי רשת הביטקוין מנוכים מסכום החשבונית, אם החשבונית משולמת מהעסקה החיצונית.

המגבלות על העסקה נקבעות באופן הדדי על ידי הקונה והמוכר בהסכם.

אימות ואבטחה

האתר אינו דורש כל אימות מזהה מלבד כתובת דוא”ל תקפה כדי להירשם. עם זאת, קונים או מוכרים מסוימים עשויים לבקש אימות. האתר מוגן בפקדון. עם תחילת המסחר, הביטקוין בארנק המוכר נשמר אוטומטית על ידי נאמנות, מה שאומר שהמוכר אינו יכול לרמות את הקונה על ידי קבלת הקרן ולא מכירתם של הביטקוין..

בינתיים, המוכר לא צריך לשחרר את נאמנותו לפני שהוא מאשר את התשלום שקיבל הקונה. סחר מקומי אינו גורם לבעיות, אך יש להיזהר בעת סחר עם אדם אחר בכדי להגן על עצמו מפני ספאם.

יתרונות

האתר זמין למשתמשים ברחבי העולם ובעל מבנה עמלה שקוף. האתר מציע מסחר ישיר בין קונה למוכר. התשלום והמגבלות מותאמים אישית על ידי הקונה והמוכר עצמו. האתר ידידותי למשתמש ותומך במספר אפשרויות תשלום למשתמשים. הפעלת שירות נאמנות מספקת הגנה מובטחת.

חסרונות

על משתמש להקפיד על קבלת דואר זבל בזמן המסחר. העמלה נקבעת לחלוטין על ידי המוכר ועשויה לחייב אותך גבוה לפעמים. אמצעי תשלום מסוימים עשויים להיות מסוכנים. חייבים להיות מודעים לכל דבר אחד לפני שתמשיך בעסקאות.

התחל עם LOCALBITCOINS

13. צ’אנג’לי

צ'אנגלי-סקירהצ’אנג’לי הוא אתר שהוקם לאחרונה, המציע לסחור במטבעות קריפטוגרפיים שונים. הוא מורכב מרובוט אוטומטי, שמציע ומבקש מחליפים בהתאמה את התעריפים הזמינים בזוגות המסחר. האתר מתפרד מהפלטפורמות המסחריות הגדולות ביותר, כולל פולוניקס וביטרקס. צ’אנג’לי כבר צברה יותר מ -700,000 משתמשים. האתר מציע רכישה מיידית.

עמלות

האתר מזכיר אודות עמלת המסחר הסטטית. תשלום על כ -5% מוחל על כל העסקאות. עבודה ישירה בפלטפורמות מסחר בשוק כרוכה בתשלום זול יותר. עם זאת, נראה שאנג’לי זול יותר כאשר רוצים להעביר אלטקוינים, במיוחד בכמויות קטנות.

לא ניתן לחזות את האגרה המוטלת כאן. לדוגמא, המסחר הכרוך במטבעות פיאט גובה עמלה של 0.5%, אך הוא לא יישאר זהה. בסופו של דבר אתה עלול לסבול בעלות מסיבית של עד 40% ביום רע. צ’אנג’לי דורש שירות צד ג ‘שעשוי לגבות ממך תשלום נוסף. מכאן שער החליפין כאן אינו צפוי.

אימות ואבטחה

צ’אנג’לי לא מכריח אותך ליצור חשבון לעסקה מינורית. החשבון שנוצר מוגן באמצעות אימות דו-גורמי. האתר עובד על HTTPS, אין צורך שתאשר את כתובת הדוא”ל שלך והכספים ישמרו ישירות בארנק שלך. הרעיון שעומד מאחורי התכונות של צ’אנגלי הוא שאם אתה רוצה לסחור בפלטפורמות מסחר ראשיות בביטקוין, אך לא תרצה ליצור שם חשבון, תוכל לעבוד על צ’אנגלי.

יתרונות

האתר מספק החלפה מהירה וקלה של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ניתן להמיר מטבעות פיאט בקריפטו בקלות באמצעות כרטיס אשראי. הוא מספק ממשק אינטואיטיבי למשתמשים בו.

חסרונות

יש לשפר את תמיכת הלקוחות להבנת המשתמשים בצורה טובה יותר. אין שום אפשרות להשיג מטבעות פיאט על ידי החלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

התחל עם צ’נג’לי

14. ספקטרוקוין

ספקטרו-מטבע-לוגוSpectrocoin הינה חברה לונדונית שנוסדה בשנת 2013. היא מתרכזת בעיקר בשוק האירופי מבחינת פיקדון / משיכה. היא מציעה ארבעה שירותים עיקריים כמו החלפת ביטקוין, כרטיס חיוב מראש, ארנק ביטקוין וכלי סוחר. הצעת כרטיס חיוב לתשלום היא משהו חדש אשר מרכזיות רבות אחרות אינן מציעות. יש לחבר את כרטיס החיוב לארנק הביטקוין שלך לפני השימוש בו.

עמלות

צ’אנג’לי גובה אחוז מס עמלה על פיקדונות, שתלוי לחלוטין במקור ההפקדה. העמלה המוטלת על כרטיס אשראי / חיוב הינה עד 5.5%. העברות בנקאיות נעות בין עמלות אפסות לכ -4% עמלה. עמלת העברת כספים מקוונת תשתנה בין 5% לגובה 20%. במהלך הנסיגה ייגבה עמלה של 5%, שיכולה להיות נמוכה יותר לפעמים.

מגבלת ההפקדות משתנה מאמצעי תשלום אחד לשני. עבור כרטיסי חיוב / אשראי המגבלה היא 1000 אירו ליום, 3,500 אירו לשבוע, 6000 אירו לחודש ו- 15000 אירו לשנה. לבנקים יש מגבלות יומיות בין 200 ל -1000 אירו ליום, אך אין מגבלות שבועיות, חודשיות או שנתיות.

העברות כספים מקוונות מגיעות גם ללא מגבלות שבועיות, חודשיות או שנתיות, אך הן מוגבלות עם יומי של 100 עד 4000 אירו ליום. האפשרות למשיכת כספים מספקטרוקוין ישירות מוגבלת לשימוש בשירותי העברת כספים מקוונים מוכווני אירו או לשימוש במגוון שירותי בנקאות אירופיים..

אימות ואבטחה

ניתן ליצור חשבון ב- Spectrocoin באמצעות כתובת דוא”ל תקפה. כדי לקנות או למכור ביטקוינים באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית, המשתמש מתבקש לאמת את החשבון על ידי מתן צילום של מסמך זיהוי, או דרכון לתושבים שאינם תושבי האיחוד האירופי ותעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה לתושבי האיחוד האירופי. תהליך האימות יימשך עד שלושה ימי עסקים.

הגדרת האבטחה מורכבת מאימות דו-גורמי באמצעות SMS, דוא”ל או מאמת גוגל. בנוסף לכך המשתמש מתבקש להגדיר שאלת / תשובת אבטחה להגנה נוספת. האתר טוען גם שהוא מציע אחסון הביטקוינים של המשתמש באחסון קר, כלומר בארנק קשיח או בארנק נייר.

יתרונות

אתר זה מתגלה כמועיל מאוד לתושבי האיחוד האירופי, בכך שהוא מציע מבצע טוב על פיקדונות ומשיכות, לפעמים עם פיקדונות עמלה נמוכים יותר. אם משתמש מעוניין להוציא ביטקוין בצורה של כרטיס חיוב, כדאי להשתמש באתר זה. השירות של כלי סוחר נוח יותר לסוחרים פוטנציאליים שמחכים להשתמש בביטקוינים. מערכת התמיכה המוצעת היא הוגנת עם צ’אט חי ותגובה בדוא”ל.

חסרונות

שערי החליפין באתר זה מעט גבוהים יותר בהשוואה לאתרים אחרים. העמלה המוטלת על פיקדונות / משיכה אינה מתאימה לתושבים שאינם באיחוד האירופי. קיימות מגוון אפשרויות תשלום ביחס לתושבי האיחוד האירופי, ואילו תושבי האיחוד האירופי עשויים להתמודד עם קושי בכך להשתמש בספקטרוקוין.

התחל עם ספקטרואין

סיכום

רכישת ביטקוין עדיין מרגישה הרבה כמו הימורים, עם השוק התנודתי של הביטקוינים. הביטקוין מבטיח תגמולים עצומים וגם סיכון עצום. מפתה להשקיע בכמויות גדולות כדי לחלחל כפול מהמושקע. זה לא יהיה המקרה כל הזמן. אם ערך הביטקוין הולך נמוך או נשאר עומד. בסופו של דבר אתה חייב כסף מאשר להרוויח.

ובכן, כעת, כשאנשים מתרגלים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין והביטקוין הזו, פלטפורמות רבות מתפתחות מדי יום כדי לעזור לאנשים בכמה דרכים. בתחילה היו דרכים מוגבלות ומסובכות לשלם עבור ביטקוין. כיום, עם הגידול בשיטות התשלום הדיגיטליות, אפילו כרטיסי אשראי קיבלו חשיבות בעולם המסחר בביטקוין. ובכן, זה לא מסובך להשתמש בכרטיס אשראי לעסקאות של ביטקוין בכלל, מכיוון שאתרים שונים מציעים מגוון תכונות לפי נוחות המשתמש. על המשתמש להחזיק בידע מלא אודות המסחר בביטקוין כדי למנוע השלכות נוספות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map