1. Switchere 2. Localbitcoins 3. BitQuick
LocalBitcoins.com-logo לוגו ביטקוויק
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

אז אתה מחפש איך לקנות ביטקוין ללא תעודת זהות?

זה די קל ברגע שאתה מבין איך לעשות את זה.

שתי האפשרויות שיש לך הן תשלום במזומן, שכמעט אף פעם לא דורש אימות כלשהו ובכך ניתן לעשות זאת באופן פרטי. האפשרות השנייה שיש לך היא לעשות זאת בכרטיס אשראי בבורסה שכן היא מאפשרת לך לקנות ביטקוין ללא מזהה.

אנו מקבלים את זה, רכישת ביטקוין יכולה להיות מבלבלת וקשה להשיג בהתחלה. כולנו היינו שם.

במדריך זה אנו נעזור לך לקנות ביטקוין ללא אימות על ידי פירוט האפשרויות המובילות.

ראשית, בואו נעבור את 7 חילופי הביטקוין הטובים ביותר שאינם דורשים תעודת זהות. לאחר מכן, נעבור את תהליך הקנייה של כל בורסה כדי שתוכלו לעקוב אחריה.

אה, לפני שנכנס לאפשרויות אלה – אנא ודא שיש לך ארנק ביטקוין מכיוון שחלק מהבורסות הללו מחייבות שיהיה לך כזה. אם אתה זקוק לעזרה בקניית ארנק ביטקוין, קרא את המדריך שלנו לארנקי הביטקוין הטובים ביותר.

Contents

8 הדרכים הטובות ביותר לרכישת ביטקוין ללא תעודת זהות 2021

1. Switchere

Switchere היא בורסה מאובטחת ואמינה המציעה חוויה חלקה לרכישה מיידית של קריפטו באמצעות כרטיס בנק. מטה המטה שלה נמצא בטאלין, אסטוניה ויש לו שני רישיונות, כולל אחד מספקי שירותי הארנק הווירטואלי ואחד מספקי המרת המטבע הווירטואלי..

שיטות תשלום

ב- Switchere יש רק דרך אחת לרכוש קריפטו והיא באמצעות כרטיס בנק או כרטיס תשלום. VISA או MasterCard הן שתי האפשרויות הזמינות לשימוש באתר.

הבורסה תומכת בשימוש הן בכרטיסי אשראי והן בכרטיסי חיוב של בנקים שונים. עם זאת, כרטיסים המונפקים בבנקים של מדינות מסוימות אינם מקובלים על ידי האתר. מדינות אלה כוללות את ארה”ב, קנדה, סין, איחוד האמירויות הערביות ואחרות שהאזינו באתר האינטרנט שלהן.

לאחר עיבוד התשלום, משתמשים מקבלים את כספם בארנק כמעט באופן מיידי.

כיצד לקנות ביטקוין עם Switchere?

הממשק של Switchere הוא ידידותי למשתמש ולכן התהליך אפקטיבי בזמן ופשוט ומוסבר להלן.


אם ברצונך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין, Ethereum או Litecoin Switchere.com, עליך לפתוח ולחץ על כפתור ‘קנה קריפטו’.

יש לבחור את טופס ההזמנה ויש להזין את סכום היורו לרכישה. זה מונה באופן אוטומטי את כמות הקריפטו שתתקבל.

לאחר מכן, יש להזין את כתובת הדוא”ל והארנק. על המשתמש לקבל ולהסכים עם תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות ולהמשיך.

בדף התשלום יש להזין את פרטי כרטיס הבנק ואז המשתמש יכול לשלם את הסכום המתאים. עם התשלום, מטבעות נשלחים ישירות לארנק המשתמש.

פְּרָטִיוּת

אין רישום או אימות הנדרש לרכישות של עד 100 אירו, ולאחר מכן סכום מגבלת הרכישה המקסימלית תלוי בסטטוס האימות של המשתמש. זו הסיבה שהוא מוצג כמחליף הטוב ביותר לרכישת ביטקוין ללא אימות. 

  • אישור הטלפון והדואר האלקטרוני מגדיל את הסכום המקסימלי ב -500 אירו.
  • אימות זהות וכרטיס בנק מעלה את מגבלת הרכישה המקסימלית ב -1,000 אירו.
  • הכתובת המאומתת מאפשרת לקנות עד 5,000 אירו.
  • הוכחה מאומתת של הכנסה הופכת רכישות קריפטו ללא הגבלה.

בִּטָחוֹן

יש אבטחה חזקה המסופקת ב- Switchere. הבורסה המורשית מתגאה ב- 2FA & הצפנת SSL / TLS, אלגוריתם חשיש SHA-256 ופרוטוקול מאובטח בתלת ממד.

אגרות ומגבלות

כל העמלות הנדרשות כלולות בשער החליפין עצמו, ולכן משתמש מקבל את הסכום המחושב על ידי הפלטפורמה ללא כל ניכויים שנראים הוגנים ותחרותיים..

מגבלת הרכישה המקסימלית תלויה בסטטוס של אימות המשתמש.

שירות לקוחות

לפלטפורמה צוות תמיכה בלקוחות שעובד 24/7. יש טופס זמין באתר שלהם שמתנהג כמו צ’אט המאפשר לקבל תשובה מהירה. יש גם כתובת דואר שמופיעה באתר אליה שולחים פעם אחת מכתב. מלבד זאת ניתן להגיע לצוות התמיכה באמצעות דוא”ל או מספר הטלפון שסופק.

יתרונות

Switchere משווקת את זרימת העבודה השקופה שלה, יש לה אבטחה חזקה וסירות שוק פלטפורמות שהיא תואמת באופן חוקי לחלוטין. אין צורך ברישום או באימות עד לסכום מסוים וחוויית המשתמש ידידותית מאוד.

חסרונות

יש רק עסקאות פיאט לקריפטו שיכולות להתבצע בבורסה. משקיעים ממדינות מסוימות כמו ארה”ב וקנדה לא יכולים לסחור כאן בגלל סיבות רגולטוריות.

התחל עם מתג כאן

2. LocalBitcoins

LocalBitcoins.com-logoכאמור לעיל, אתר זה מהווה יותר שוק מאשר להיקרא כמרכזיה. LocalBitcoins, פלטפורמת עמית לעמית הוקמה בשנת 2012 ומשרתת את משתמשיה ברחבי העולם. האתר משמש כמערכת נאמנות מצוינת על ידי שילוב סוחרים לפגישה ולסחר יחד עם סחר מקוון.

שיטות תשלום

LocalBitcoins תומך בשיטות תשלום שונות כגון מזומן במשלוח, מזומן באמצעות הדואר, PayPal, WebMoney, Western Union והחלפת חוטים.

כיצד לקנות ביטקוין עם LocalBitcoins?

LocalBitcoins היא בורסה מבוזרת, בה משתמשים יכולים לסחור באופן אישי והאתר משמש כמערכת נאמנות. משתמשים חדשים שרוצים להתחיל יכולים לרשום חשבון באתר זה על ידי לחיצה על אפשרות ההרשמה. לאחר יצירת החשבון (כקונה), המשתמש יכול להתחיל לחפש מוכר לרכישת ביטקוין. אפילו פרסומת כלשהי של המוכרים עם הצעותיהם תוצג גם באתר.

הקונה יכול לבחור מוכר מתאים מרשימת המוכרים שהופיע באתר. לאחר בחירת מוכר מתאים, על הקונה להזין את הסכום לרכישת ביטקוין וכן אמצעי תשלום. לבסוף, הקונה יכול להשלים את התהליך על ידי לחיצה על האפשרות “קנה”.

על המשתמש לבדוק את קטע המשוב בפרופיל המוכר לפני שהוא קונה ביטקוין.

פְּרָטִיוּת

האתר מקיים את האופי האנונימי של ביטקוין ואינו מבקש פרטי אימות. עם זאת, חלק מהמשתמשים עשויים לבקש הוכחת תעודת זהות שלך בהתאם לתקנות KYC ו- AML.

בִּטָחוֹן

האתר הוא מערכת נאמנות יעילה ואמינה עם מערך אבטחה מעולה. זה אפשר אימות דו-גורמי, מוצפן בפרוטוקול HTTPS שמגיע עם שומר כניסה. התראות SMS ודואר אלקטרוני תכופות יישלחו למשתמש. באתר יש גם תוכנית כובעים לבנים מעולה, שזו הזדמנות מצוינת לכל חוקרי האבטחה.

אגרות ומגבלות

הקונים חופשיים מתשלום כל תשלום לאתר. אתר זה מחייב עמלה בשיעור של 1% יחד עם דמי רשת ביטקוין. עם זאת, המוכרים הם בשליטה מוחלטת בהתאמה אישית של עמלת העסקה, וזה עניין שמדאיג את כל הקונים. חלק מהמוכרים גובים מהקונים עמלה נוספת מעטה כדי לכסות את העמלה שהאתר גובה עליהם.

הקונה והמוכר רשאים לבצע כל מספר עסקאות וכל סכום של עסקאות. עם זאת, סוחרים יכולים להחיל מגבלה בהסכמה הדדית.

שירות לקוחות

תוכל לעיין בסעיף השאלות הנפוצות באתר כדי למצוא תשובה לשאילתה שלך. לקבלת תמיכה נוספת, ניתן ליצור קשר עם LocalBitcoins באמצעות דוא”ל, המציע תגובה די מהירה.

יתרונות

LocalBitcoins מאפשר למשתמש לקנות ביטקוין ללא אימות ותומך גם במגוון רחב של אמצעי תשלום. האתר קל לעבוד איתו ושומר גם על פרטיותו ואבטחתו של המשתמש.

חסרונות

הקונים צריכים לדאוג לדמי העסקה, מכיוון שהמוכרים נמצאים בסמכות מוחלטת לקבוע את עמלת העסקה. הקונים חייבים להיזהר במהלך שביצוע מסחר אישי עם המוכר מפני שוד.

התחל עם LOCALBITCOINS

3. ביטקוויק

לוגו ביטקוויקאתה בהחלט צריך לשקול Bitquick אם אתה מוכן לקנות Bitcoins עם פיקדונות במזומן מבלי להגיש הוכחת תעודת זהות. ביטקוויק פועלת כמערכת נאמנות מצוינת שהושקה בשנת 2013 ופועלת ב -49 מדינות ארה”ב על ידי תמיכה בשלושה מטבעות פיאטיים (דולר ארה”ב, דולרים קנדיים, אירו).

שיטות תשלום

Bitquick תומכת בהעברות בנקאיות, Western Union, MoneyGram ומבצעת את כל העסקאות שלה באמצעות פיקדונות במזומן.

כיצד לקנות Bitcoins עם ביטקוויק?

כידוע, האתר מציע רכישת ביטקוין עם פיקדונות במזומן וקונים יכולים לקבל את ביטקוין שלהם מבלי לפגוש אפילו את המוכר. התהליך לרכישת ביטקוין הוא פשוט.

אתה יכול לפנות ישירות לקראת רכישת ביטקוין מבלי להירשם לאתר. הצעד הראשון הוא להזין את הסכום המשוער שאתה מוכן להוציא על ביטקוין. לאחר מכן בחר את ההזמנה הרצויה מפנקס ההזמנות והזן את כתובת הדוא”ל שלך יחד עם כתובת ארנק הביטקוין שלך.

תקבל אימייל שיכיל קישור (שמור את הדוא”ל). מאוחר יותר, פנה לעבר הבנק והפקיד את הסכום למספר החשבון המופיע בדף אישור ההזמנה. לאחר מכן לחץ על תמונה של הקבלה שמסר הבנק לקישור שנשלח בדוא”ל.

לאחר קבלת הקבלה על ידי המוכר, ביטקוין שלך תשוחרר מהנאמנות ויועבר אליך תוך 3 שעות.

פְּרָטִיוּת

המשתמשים אינם מתבקשים להגיש הוכחת תעודת זהות למסחר. במקום זאת, נוצר קוד PIN על ידי המוכר המאפשר לו לקבל, לשנות או לבטל את ההזמנה. ייתכן שהקונים יתבקשו לעדכן תעודת זהות עם תמונה..

בִּטָחוֹן

הפקדות המשתמש עד 250,000 מאובטחות באמצעות הארנק רב החתימה של BitGo המשולב על ידי Bitquick. מערכת הביקורת להוכחת מילואים מציגה את מספר הביטקוינים המוחזק בפקדון על ידי חשיפת ההתנהלות המתרחשת בבורסה עצמה..

אגרות ומגבלות

ביטקוויק אינה גובה כל תשלום בגין משיכות. עם זאת, עמלה בגובה 2% מוטלת על הקונה ולא על המוכר כמו אתרים אחרים. כל שערי החליפין נקבעים על ידי המוכר עם חיובים בנקאיים נוספים.

Bitquick לא קבעה מגבלות על העסקה. יתר על כן, מותר לסוחרים להציב גבולות בהסכמה הדדית. הביטקוינים שלך יועברו לארנק שלך תוך 3 שעות (זמן מקסימלי) על ידי Bitquick.

שירות לקוחות

אתה יכול לפנות לתמיכת הלקוחות של Bitquick כמעט בכל עת.

יתרונות

Bitquick הוא אתר מכובד עם ממשק משתמש פשוט. השירותים שמציעה Bitquick מהירים ואמינים. זו מערכת נאמנות בנויה היטב.

חסרונות

שערי החליפין נקבעים על ידי המוכרים ועלולים לגרום לחיוב גבוה. האתר פועל רק במדינות ארה”ב ותומך בשלושה מטבעות פיאט מעטים.

התחל עם BITQUICK

4. קיר מטבעות

קיר מטבעותקיר מטבעות מציע תהליך נטול טרחה של רכישת ביטקוין על ידי תמיכה במזומן בלבד כאמצעי תשלום. זוהי חילופי עמיתים לעמית שהוקמו לאחרונה בפלורידה.

שיטות תשלום

קיר מטבעות מקבל שלוש אמצעי תשלום לרכישת ביטקוין הכוללים פיקדונות MoneyGram, פיקדונות במזומן בסניפי בנק שונים ובמספר הטלפונים של בנק אוף אמריקה..

כיצד לקנות ביטקוין עם קיר מטבעות?

ובכן, קיר המטבעות מציע פרטיות מוחלטת למשתמשים בו. בתור קונה, אפילו לא נדרש לרשום את חשבונך באתר זה כדי לקנות ביטקוין. אתה יכול לשלם ישירות עבור Bitcoins שלך על ידי הפקדת מזומנים לחשבון המוכר. התהליך פשוט ומוסבר להלן.

בהתחלה, עליך להזין את סכום הדולר שאתה מוכן להוציא על ביטקוין. רשימת הבנקים וסניפיהם הקרובים אליך תוצג לאחר שתזין את הסכום. עליכם לבחור בבנק שבחרתם ולהפקיד את הכסף לחשבון המוכר. ברגע שאתה מפקיד את המזומן, שלח הודעת טקסט לקיר של מטבעות עם הקוד המתאים. המוכר מאשר את התשלום והביטקוינים מועברים אליך תוך 15 דקות.

פְּרָטִיוּת

קיר מטבעות אינו מבקש שום הוכחת תעודת זהות. אתה יכול לקנות ישירות ביטקוין אפילו בלי להירשם לאתר.

בִּטָחוֹן

קיר מטבעות שומר על אבטחה טובה בכך שהוא מציע אחסון קר לאחסון ביטקוין. האתר הטמיע מערכת AI מובנית (בינה מלאכותית) המונעת התרחשות של עסקאות הונאה כלשהן. האתר מחמיר כאשר הוא מחזיק את הביטקוינים בזמן העסקאות, שם הוא משמש כמערכת נאמנות. לא ניתן לאחזר ביטקוין שנשלח פעם אחת לאתר. אם ברצונך לאחזר את ביטקוין שלך, תצטרך ליצור קשר עם נציג תמיכת הלקוחות.

אגרות ומגבלות

קיר מטבעות אינו חושף את עמלת העסקה בפומבי. עם זאת, נאמר כי העמלה נמוכה למדי (1-2%) יחד עם חיובים בנקאיים נוספים המוטלים במהלך ההפקדות. האתר קבע מגבלה מינימלית של 5 דולר לרכישת ביטקוין. יתר על כן, סוחרים יכולים לקבוע את הגבול בהסכמה הדדית. העסקאות די מהירות. תקבל את הביטקוין שלך תוך 15 דקות אם תגובת המוכר תהיה מיידית.

שירות לקוחות

תוכל לעיין בדף השאלות הנפוצות של האתר לשאילתות כלליות שלך. אתה יכול אפילו להגיע אל קיר המטבעות באמצעות דוא”ל או מספר חינם. ניתן גם לקיים איתם אינטראקציה באמצעות פונקציית הצ’אט החי.

יתרונות

קיר מטבעות שומר בהחלט על פרטיות המשתמש ויש לו גם ממשק משתמש פשוט. ובכן, שערי החליפין סבירים למדי והעסקאות די מהירות אם המוכר מגיב באופן מיידי.

חסרונות

קיר מטבעות צריך לשקול הצגת עמלת עסקה בפומבי כדי לעזור למשתמשים. הזמן הנדרש למסירת ביטקוין תלוי לחלוטין בתגובת המוכר. נכון להיום האתר פועל רק ב -12 מדינות.

התחל עם קיר מטבעות

5. Coinmama

מטבעת מטבעותCoinmama היא אפשרות אמינה למרות שהאתר דורש אימות מסוים. האתר הושק בשנת 2013 ומשרת למעלה מ- 219 מדינות ורוב מדינות ארה”ב. האתר עדיין לא יישם את הארנק שלו ומכאן שהביטקוינים נשמרים בכתובת המסופקת על ידך.

שיטות תשלום

נכון לעכשיו, Coinmama תומך רק בתשלום בכרטיס אשראי / חיוב לרכישת ביטקוין. יש להם העברות SEPA, המאפשרות לך להעביר כסף מחשבון הבנק שלך (אירופה). תוספת זו הופכת את מטבעות המטבע לחילופי דברים באירופה.

כיצד לקנות ביטקוין עם Coinmama?

התהליך לרכישת ביטקוין באמצעות Coinmama מוסבר להלן.

יצירת חשבון באתר זה היא די פשוטה. אימות כתובת הדוא”ל שלך הוא הקריטריון היחיד להירשם לאתר. לאחר מכן היכנס לחשבונך, שם תוכל לראות דף המבקש פרטים. לאחר שתזין ושמור את פרטיך, תוכל לראות אפשרות בשם “קנה ביטקוין” בסרגל הניווט.

לחץ על הכרטיסייה ובחר את מספר הביטקוין שאתה רוצה לקנות. לאחר מכן, תתבקש לבחור אמצעי תשלום. אתה יכול לבחור כל מצב לפי הנוחות שלך. אם תבחר בכרטיס אשראי כמצב תשלום אז התהליך פשוט גם כן.

לאחר בחירת כרטיס האשראי כאמצעי תשלום, הוסף את כתובת ארנק הביטקוין שלך ולכן תתבקש להזין את פרטי החיוב ואת הכתובת שלך. לאחר מכן, עליך להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך. תתבקש לאמת את מספר הטלפון והדואר האלקטרוני שלך באמצעות שליחת PIN בן 4 ספרות באמצעות SMS. השלב הבא הוא העלאת הוכחת הזהות שלך.

לידיעתך, ייתכן שיהיה עליך להשלים רמה מסוימת של אימות בהתאם למספר הביטקוינים שאתה רוצה לקנות, שהמידע אודותיו מופיע להלן..

פְּרָטִיוּת

כאמור לעיל, Coinmama אינה מבקשת שום אימות מזהה לעסקאות של עד $ 150. עם זאת, עבור המשתמשים שמוכנים לקנות ביטקוין יותר מ -150 דולר יכולים להפנות את התהליך שלהלן.

דרגה אפס – אתה מתבקש לעדכן את מספר הטלפון, המיקוד, המדינה והעיר שלך כדי להוציא עד 150 $ על ביטקוין.

דרגה ראשונה – אתה מתבקש להגיש את תעודת הזהות או רישיון הנהיגה שלך להוצאת עד 10,000 דולר על ביטקוין.

דרג שני – אתה מתבקש להגיש הוכחת תעודת זהות ממשלתית שלך יחד עם הוכחות תעודת זהות אחרות. משתמשים יכולים גם להגיש את הגשת הדרכונים שלהם ולכן הם פתוחים להוצאה של 50,000 $ על ביטקוין.

דרגה שלוש – זוהי רמת האימות הגבוהה ביותר, כאשר המשתמש צריך לעדכן זיהוי פנים אל פנים שאושר על ידי נוטריון או עורך דין ואז אתה יכול להוציא עד 1,000,000 $ על ביטקוין..

בִּטָחוֹן

Coinmama הוא אתר נחשב עם מערך אבטחה טוב. האתר מאובטח באמצעות הצפנת SSL של 256 ביט, שמסתיר את כל הנתונים הרגישים מצדדים שלישיים והאקרים. למען ביטחון מרבי, מומלץ למשתמשים להגדיר סיסמה הכוללת אותיות גדולות וקטנות יחד עם מספרים וסמלים.

אגרות ומגבלות

הפקדה ומשיכה הם ללא עלות אך תחויב בתשלום רגיל שגובה הבנק. מלבד אמצעי תשלום אחרים, כרטיס האשראי הוא מצב התשלום המקובל בקרב המשתמשים. תחויב בתשלום אחיד בסך 6.75% על כל העסקאות.

הוספת עמלה זו חלה על כל כרטיסי האשראי עמלה נוספת של 5%. העמלה תתווסף אוטומטית לאחר כניסה למצב התשלום. עסקה אוטומטית בכרטיס אשראי מתבצעת על ידי מעבד בשם Simplex.

עסקאות בכרטיס אשראי מוגבלות עד 5000 דולר ארה”ב ליום ו -20,000 ארה”ב ליורו לחודש.

יתרונות

ל- Coinmama ממשק פשוט ידידותי למשתמש על ידי תמיכה בתשלומי כרטיסי אשראי, אשר פלטפורמות אחרות אינן תומכות בהן. משתמשים מקבלים יתרון בקניית ביטקוין עד 150 דולר ללא כל אימות. האתר מציע גם תוכנית הפניות מצוינת.

חסרונות

Coinmama אינה מאפשרת לך למכור ביטקוינים וגם לא מצליחה לשדרג את האתר בתדירות גבוהה.

התחל עם מטבע MAMA

6. Bitit.io

ביטיטBitit היא פלטפורמת חילופי ביטקוין בפריז, הפועלת רק באירופה על ידי הצעת כרטיסי אשראי / חיוב מאובטחים תלת-ממדיים במזומן באמצעות שוברי תשלום מראש של Neosurf, Flexepin ו- Cashlib. אתה יכול לקנות Bitcoins מספקים מקומיים באמצעות Bitit.

שיטות תשלום

Bitit מציעה רכישת Bitcoins מהספקים המקומיים שלך באמצעות שוברי Neosurf, Flexepin ו- Cashlib. אתה יכול לקנות Bitcoins באופן מקוון באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית Trustpay וארנק ePay.

כיצד לקנות Bitcoins עם ביטיט?

צור חשבון על ידי הרשמה לאתר על ידי מילוי מידע בסיסי. אתה יכול לקנות Bitcoins במהירות עד 25 אירו ללא כל אימות. לאחר מכן, בצע הזמנה על ידי הזנת מספר הביטקוינים שתרצה לקנות מ- 25 אירו ל -250 אירו. בחר אמצעי תשלום (כרטיסי אשראי / חיוב מאובטחים בתלת ממד, Neosurf, Flexepin, שוברי Cashlib, העברה בנקאית, ארנק אלקטרוני של Epay) ל שלם עבור ביטקוין שלך. לאחר התשלום, הביטקוין שלך יועבר לכתובת ארנק הביטקוין שלך בתוך עשר דקות.

פְּרָטִיוּת

לא נדרשת הוכחת תעודת זהות לרכישת ביטקוין עד 25 אירו לאחר שנרשמתם לאתר. יתר על כן, עבור משתמשים שרוצים לקנות ביטקוין יותר מ- 25 אירו יצטרכו להגיש הוכחת תעודת זהות יחד עם סלפי על ידי החזקת ההוכחה..

בִּטָחוֹן

לביט יש הרבה חנויות בצרפת ושומרת על נוכחות מתמדת ברשתות החברתיות, מה שאומר שהאתר חוקי. האתר מוצפן ושומר על כל אמצעי האבטחה האחרים הדומים לאתרים המציעים תשלום בכרטיס אשראי.

אגרות ומגבלות

עמלת העסקה תלויה לחלוטין באופן התשלום. רכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי / חיוב תעלה לכם עמלה של 3.9% על כל העסקאות המקוונות ותמורת 8.9% עד 10% תחויב בגין שימוש בשוברי Neosurf, Flexepin ו- Cashlib. בנוסף לעמלה זו, ייתכן שכרטיס האשראי יגבה עמלת מט”ח. חלק מהמוכרים עשויים לחייב אותך בתשלום נוסף עבור שוברים כאשר אתה קונה אותם מהחנויות.

יש מגבלה על רכישת ביטקוין עד 50/7 ימים ללא כל אימות, כמו כן, מגבלות על הזמנה מראש של 25 עד 250 אירו שהוטל על ידי האתר. סוחרים חופשיים לבצע מספר הזמנות כלשהו. הזמן הדרוש לקבלת ביטקוין תלוי ברשת הביטקוין.

שירות לקוחות

לבורסה יש קטע מאגר הידע העשיר יחד עם מערכת תמיכה בדוא”ל. אתה יכול אפילו ליצור קשר עם Bitit דרך עמוד המדיה החברתית שלהם.

יתרונות

קל מאוד לקנות ביטקוין באמצעות ביטיט. יתר על כן, אינך מתבקש לקבל פרטי אימות להזמנות עד 25 אירו.

חסרונות.

האתר מחיל מגבלה על העסקה. עמלת שער החליפין גבוהה למדי.

התחל עם ביט

7. כספומטים של ביטקוין

האם אי פעם תיארת לעצמך שרכישת ביטקוין תהיה פשוטה כמו משיכת מזומנים מכספומט! ובכן, ישנם מעל 30 כספומטים של ביטקוין עם יותר מ -20 יצרנים כיום המציעים רכישת ביטקוין מבלי להגיש הוכחות מזהות.

להזכירכם, מכונת ג’נסיס 1 (ממטבע בראשית), מכונת סאטושי 1 או סאטושי 2 (ממטבע בראשית), למאסו, General Bytes BATMTwo (חד כיווני), General Bytes BATMThree (דו כיווני), BitAccess הם כמה מהכספומטים הפופולריים של Bitcoin..

כיצד לקנות ביטקוין מכספומטים של ביטקוין?

מפת הכספומט של ביטקוין תנחה אתכם לכספומט הביטקוין הקרוב ביותר. התהליך הוא כזה. אתה פונה לעבר כספומט ביטקוין וסורק את קוד ה- QR של כתובת ארנק הביטקוין שלך. תקבל את הביטקוינים שלך בכתובת זו עצמה. במקרים מסוימים, המכונה תייצר ארנק נייר.

לאחר מכן, ייתכן שתתבקש לסרוק את טביעת האצבע שלך או כל אימות אחר שתלוי לחלוטין בתצורה של מכונות הכספומט והוא שונה מיצרנים שונים..

השלב הבא הוא להזין את מספר הביטקוינים שתרצו לרכוש (תוכלו גם להזין את כמות מטבע הפיאט שתרצו להוציא). לבסוף, עליך להכניס את המזומנים ולהמתין מספר שניות עד שהביטקוין שלך יועבר לכתובת ארנק הביטקוין שלך.

הכספומטים יחויבו בתשלום של 5% עד 10%, אך המשתמשים מוכנים לשלם תשלום זה, מכיוון שהוא מספק פרטיות מלאה. מגבלות העסקה שונות בין יצרנים שונים.

יתרונות

קניית ביטקוין מהכספומט של ביטקוין היא השיטה הפשוטה והאמינה ביותר. פרטיות המשתמש נשמרת.

חסרונות

עמלת העסקה גבוהה למדי.

התחל עם כספומט ביטקוין

8. ShapeShift

לוגו shapeshiftBitFinex מאפשרת למשתמשים לקנות ביטקוינים באמצעות כרטיס אשראי וללא אימות, באמצעות ShapeShift. הקריטריונים היחידים לרכישת ביטקוין באמצעות ShapeShift הם הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם, כלומר יהיה עליכם להפקיד אלטקוינים או כל אסימונים דיגיטליים אחרים על מנת לקנות ביטקוין באמצעות ShapeShift. זהו האתר הטוב ביותר עבור סוחרים אשר מתמכרים לסחור במטבע מטבע אחד בתמורה לאחר.

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות ShapeShift?

התהליך פשוט. יהיה עליכם לסחור בכל אסימון דיגיטלי אחר תמורת ביטקוין. כדי להתחיל, עבור אל אתר shapeshift.io, שם תוצג תיבה עם מטבעות שונים. בחר מטבע בהתחלה שתרצה לקנות ואחריו מטבעות אחרים שתרצה להפקיד. לדוגמא, אם אתה מפקיד ליטואינס עבור ביטקוין, אז ליטואינס צריכים להופיע תחת “פיקדונות” וביטקוין תחת “קבל”. לאחר מכן לחץ על “המשך” שם תועבר לדף המבקש ממך להזין את כתובת ארנק הביטקוין יחד עם כתובת ההחזר של Litecoin (במקרה שהעסקאות אינן מוצלחות). לבסוף, השלם את העסקה על ידי לחיצה על “התחל עסקה” ושלח את מספר הליטואינים תמורת ביטקוין.

התחל עם SHIFT SHIFT

מה עלינו לשקול רכישת ביטקוין ללא אימות?

לחלק מהאתרים לוקח זמן רב לאמת את פרטי המשתמש. אם ברצונך לקנות ביטקוין בזמן קצר או באופן מיידי (אשר אתרים / בורסות מסוימות מציעים), תוכל לבחור ברכישת ביטקוין מבלי לעבור כל תהליך אימות..

חלק מהמשתמשים לא יהיו מוכנים לקנות ביטקוין אם יש צורך להעלות את תעודות הזהות שלהם. זה בגלל הסיכון של חילופי פריצות. עם זאת, האתרים מבטיחים אבטחה טובה, אך זה תלוי באמון המשתמש בבורסות. ובכן, רכישת ביטקוין ללא כל אימות מספקת מידה גבוהה של פרטיות אשר משתמשים מסוימים מעדיפים.

אחסון ביטקוין

למרות שארנקי ביטקוין ואתרי החלפה מבטיחים אבטחה מצוינת, עדיף תמיד לאחסן את הביטקוינים בארנק קשיח או בארנק נייר. ישנם ארנקים קשיחים שונים כגון ספר חשבונות ננו ס, TREZOR, KeepKey ועוד הרבה יותר שיכולים להיחשב לאחסון הביטקוין שלך. יתר על כן, על המשתמשים לבדוק את סעיף האתרים והמשוב לפני שהם קונים ביטקוין.

סיכום

רוב האנשים מעדיפים לקנות ביטקוין מבלי להגיש את תעודות הזהות שלהם. רכישת ביטקוין ללא אימות כוללת יתרונות רבים. סוג זה של עסקאות מהיר למדי ומפחית את הסיכון לעדכן את פרטי הבנק שלך באתר. בעוד שחלפניות מסוימות תומכות בעסקאות מקוונות, פלטפורמות אחרות כגון כספומטים של ביטקוין הן אתרים פיזיים המועדפים על ידי רוב המשתמשים מכיוון שהוא מציע אנונימיות מוחלטת..

ישנם כמה אתרים כגון ביטיט המציעים רכישת ביטקוין באמצעות שוברים, וזה ממש מגניב. משתמשים שמוכנים לקנות ביטקוין באופן אישי יכולים להסתמך על LocalBitcoins ואחרים שמעדיפים לרכוש ביטקוין עם פיקדונות במזומן וכרטיסי אשראי יכולים לשקול את Wall of coins, Bitquick ו- Coinmama. אני מקווה שקראתם היטב ומדריך זה עזר לכם בתהליך רכישת ביטקוין ללא אימות. ואז קפוץ ישר לתוכו וקח לך קצת ביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector