BINANCE POOL – הבחירה המובילה שלנו

בינאנס בולטת כאפשרות האמינה ביותר בקרב חבריה. עם אמינות איתנה וגיבוי בבריכת כדור הצפנה בהחלט שווה זריקה.

לחץ כדי להצטרף לבריכת המשק

האם אתה חדש בכרייה ויש לך אינטרס להיות כורה של ביטקוין? או שאתה כורה ומחפש כעת בריכת כרייה חדשה? במאמר זה סקרנו כמה מבריכות הכרייה הטובות ביותר בביטקוין שעוזרות לך להתחיל. בוא נקפוץ לתוכו!

מהי מאגר כריית ביטקוין?

כורי ביטקוין הם קבוצה של “כורים” שמפנקים בפתרון חסם להרווחת שכר / תגמול. התגמול מתחלק באותה מידה בינם לבין עצמם על פי כוח החשיש הכרייתי שתרם. מאגר הביטקוין הוא דרך לכרות את המשאבים שלהם ולשתף את כוח הגיבוב שלהם.

יש להציג הוכחת עבודה תקפה על מנת לזכות בפרס. בתחילה, יצירת בלוק יחיד ארכה שנים עבור כורים איטיים יותר ואז נכנסה מאגר הכרייה של ביטקוין, שם הכורים יקבלו חלק מתגמול החסימה והבלוקים ייווצרו במהירות. ישנן בריכות כריית ביטקוין שונות ובחירה בפופולארית ביותר מפתה למדי. עדיף לבחור בבריכת ביטקוין קטנה כדי להימנע מריכוז פוטנציאלי של חשיש.

בריכות ביטקוין ברחבי העולם

סין שולטת בעולם מבחינת החזקת המספר הגדול ביותר של בריכות ביטקוין. בריכות הביטקוין מדורגות על סמך כוח החשיש הנשלט על ידי בריכה. הנה רשימה של בריכות הכרייה הגדולות ביותר עם כוח החשיש שלהן על סמך מידע מטבלת מניות הבריכה של בלוקצ’יין.

החל מהבריכה הגדולה ביותר וכלה בקטן ביותר.

AntPool (25.2%), BTC.TOP (11.2%), BTC.com (10.2%), Bixin (8.1%), BTCC Pool (7.3%), F2Pool (5.4%), ViaBTC (5%), BW.COM (5%), רשת BitClub (4.8%), Bitcoin.com (3%), SlushPool (2.6%), לא ידוע (2.3%), GBMiners (2%), BitFury (1.9%), CANOE (1.2%), 1Hash (1.1%), Telco 214 (1.1%), אליגיוס (1%) BATPOOL (0.9%), Waterhole (0.6%), ConnectBTC (0.6%), ביטקוין הודו (0.2%), Solo CKPool (0.2%), BitcoinRussia (0.2%).

לפני תחילת הכרייה

ישנם מגוון בריכות כרייה עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. ככל שגודל הבריכה גדל, התשלום פוחת, מכיוון שהוא אמור להיות מחולק בין כורים רבים. ישנם סוגים שונים של תגמול שכדאי להיות מודעים אליהם לפני הכרייה.

תשלום למניה (PPS) – הסכום קבוע עבור כל משתמש אשר משולם בכל פעם שהוגש שיתוף.

יַחֲסִי המשתמשים מוענקים באופן יחסי לכמות המניות שתרמו על ידם.

מבוסס ציון – שיטה זו נותנת בולט למניות החדשות יותר מאשר למניות ישנות יותר והמשתמש מוענק באופן יחסי על בסיס זמן הגשת המניה.

שלם למניות N האחרונות (PPLNS) – זה דומה לסוג הפרופורציונלי אך משתנה בתגמול לכל מניה במספר סבבים.

תשלום מלא למניה (FPPS) – זה דומה ל- PPS אך כולל חלוקת דמי עסקה בין כורים יחד עם תגמולים. עמלת העסקה מחולקת על פי כוח החשיש של הכורה.

תשלום מקסימלי משותף למניה (SMPPS) – זה דומה לשכר למניה אבל ישלם לך פחות ממה שמרוויחה הבריכה.

יש הבדל בין בריכות כרייה לבין כריית ענן. בריכות כרייה כוללות קבוצה של כורים שחולקים את התגמולים לפי חלקם, אך כריית ענן כוללת ספק שירות שעליו לשלם עבור כרייה ובתורו, אתם מקבלים את התגמולים..

12 הבריכות הטובות ביותר של כריית הביטקוין 2021

1. בריכת בינאנס

ארנק Binance IoS

עם התמקדות ייעודית ב- PoW (Proof-of-Work) ו- PoS (Proof-of-Stake), Binance יצרה מערכת אקולוגית שלמה לעסקאות, השקעות, חילופים וכורים. זה מאפשר למשתמשים לעבור בצורה חלקה בין פונקציות ללא צורך בשילוב שירותי Binance עם צדדים שלישיים.

עם חזון ייעודי לשיפור רווחי הכרייה, הם אפילו מציעים חברות VIP בחינם לבעלי שיעור חשיש גבוה. כדי להצדיק זאת, יש ל- Binance בריכה חכמה של Binance, המשתמשת באלגוריתם SHA256 כדי להחליף אוטומטית שיעורי חשיש כך שניתן להשתמש באותו אלגוריתם לכריית מטבעות שונים..

האלגוריתם עובר באופן אוטומטי לשיעור החשיש הגבוה יותר בין BTC, BCH ו- BSV כדי להבטיח הכנסה מינימלית לכל הכורים שלו..

אגרות ותשלום

נכון לעכשיו, התשלום מבוסס על מודל ההסדר של FPPS וערך המזל מניח באופן אוטומטי להפוך את החישובים לפשוטים יותר עבור העובדים. תגמולי הכרייה ודמי העסקה לעובדים מחולקים על בסיס שיעור החשיש. הנוסחה המשמשת היא “FPPS = רווחי התשלום היומי הממוצע התיאורטי * (1 + שיעורי עמלת עסקה) * (1 – שיעור עמלת מאגר כרייה)”.

BTC, כמו גם רווחי כרייה ממוזגים, מוענקים במקביל, כלומר 15:00 שעות בייג’ינג.

שיעורי הכרייה הסטנדרטיים הם 2.5% – סכום נמוך מהממוצע בהשוואה לממוצע בשוק.

בִּטָחוֹן

פלטפורמת הכרייה מוגנת מפני התקפות DDoS באמצעות Cloudflare. זה מבטיח שכוח החשיש לא יאבד. 2FA אופציונלי (אימות דו-פקטורי) זמין באתר. מלבד זאת, כל המערכת האקולוגית של Binance, ממש מהארנקים שלה ועד פלטפורמת המסחר, מיישמת אמצעי אבטחה מתקדמים. מערכת אקולוגית זו משמשת כפקעת פיננסית ומסחרית, כלומר משתמשים מוגנים ממש מכרייה ועד מסחר והשקעה.  

יתרונות

  • הרווחים מבוססים על מודל ההשתכרות של FPPS, כלומר עלייה של 5% באחוזי ההשתכרות לחסימה.
  • תמיכה מלאה במספר אלגוריתמים ומטבעות, עם יישום טכנולוגי מתקדם כמו פריסה מרובת צמתים והפרדת קריאה-כתיבה.
  • שירותי תמיכה 24/7, הטבות מיוחדות ושירותים מותאמים אישית ללקוחות VIP.
  • עם מרכזיה משלו, מעבדות, משטח שיגור ופלטפורמות אחרות, Binance יצרה מערכת אקולוגית שלמה ובכך הבטיחה שלקוחות יקבלו מגוון שירותים מבלי שיהיה עליהם להחליף פלטפורמה..
  • תמיכה בכרייה ממוזגת באמצעות ELA, VCash.

חסרונות

  • לא תשולם לך עד שתגיע לסף ההסדר במסגרת מחזורי ההסדר. 

התחל עם בריכת פיננסים!

2. AntPool

AntPool היא מאגר הביטקוין הגדול ביותר מבחינת כוח החשיש שממוקם בסין. הוא מופעל על ידי יצרנית חומרת הביטקוין הגדולה בעולם בשם Bitmain Technologies. ניתן ליצור חשבון ב- AntPool מבלי לשלם כל תשלום, אך נדרשת חומרת כריית ביטקוין יחד עם תוכנת כרייה אשר ניתן להוריד מאוחר יותר. הממשק ארגונומי למדי. ניתן לראות את הרווחים שלך בלוח המחוונים שלך ואתה יכול לפקח על קצב החשיש שלך בדקה, שעה או על בסיס יומי.

אגרות ותשלום

יצירת חשבון ב- AntPool אינה כרוכה בתשלום. ובכן, אתה רשאי לבחור במכרה עמית לעמית סולו עם החומרה שלך (עמלה של 1%) או שתוכל לבחור בין PPLNS (עמלה 0%) ו- PPS (עמלה של 2.5%). העמלה הנגבית בגין העסקה מוסתרת והיא אינה נחשפת על ידי AntPool. עמלת העסקה של ביטקוין הוגדלה לאחרונה ו- AntPool שומרת על עצמה 1-2 ביטקוינים שנאספים מכל בלוק, שאינו משותף עם כורים בעלי נפח גבוה..

ל- AntPool אין סף תשלומים ומבצע תשלום כל יום עבור יתרות מעל 0.001BTC בסביבות השעה 10:00 בבוקר UTC. כל חסימת ביטקוין מתוגמלת על ידי 12.5BTC על ידי AntPool.

בִּטָחוֹן

AntPool מורכב מאימות דו-גורמי, נעילת ארנק, התראות דוא”ל כאמצעי אבטחה. ובכן, מפעילי הבריכות מנציחים את הפורומים שלהם ומורכבים מתיעוד קל ופשוט למשימות העיקריות שהכורים מבצעים בבריכה..

יתרונות

אנטפול היא הבריכה הגדולה והפופולארית ביותר של ביטקוין עם ממשק אלגנטי לכורים חדשים מלכתחילה. אתה יכול לבחור בין PPLNS ו- PPS המהווה בונוס נוסף. הרבה אפשרויות מגניבות זמינות כאשר הם קבורים עמוק יותר בבריכה. התשלומים די טובים. AntPool מגיע עם אמצעי אבטחה נהדרים.

חסרונות

יש להפחית את התשלומים מכיוון שמדובר בבריכה גדולה. עמלת העסקה אינה נחשפת על ידי AntPool.

3. בריכת סלאש

Slush Pool היא בריכת הביטקוין הראשונה שהושקה בשנת 2010 בשם Bitcoin Pooled Mining Server. האתר קיבל את הבלוקצ’יין הראשון שלו בשנת 2012 ומאז כרתו על ידי אתר זה למעלה מ- 15000 בלוקים. Slush Pool מנוהלת על ידי Satoshi Labs, חברת הטכנולוגיה הצ’כית. ארנק הביטקוין הלא מקוון הראשון ומפת העולם הראשונה הממוקדת בביטקוין נוצרו על ידי Satoshi Labs בנוסף לפרוטוקול שכבת הכרייה המשמש את בריכות הכרייה האחרות. Slush Pool הוא ייחודי לשימוש בשיטה מבוססת ציון, כאשר המניות הוותיקות זוכות לבולטות פחותה ממניות החדשות בתחילת הסבב. שיטה זו מונעת את הסיכון להירמה על ידי כורים אחרים אם הם מעבירים בריכות בסיבוב. חשבון הדגמה מסופק לכל הכורים החדשים לבדיקה לפני הכניסה בפועל. זה מועיל לכורים חדשים. המשתמשים יעודכנו באופן קבוע עם גרפים, מידע וחדשות באמצעות הערות שחרור או חשבונות המדיה החברתית שלהם.

אגרות ותשלום

עמלת עסקה רגילה של 2% קבועה והיא חולקת עם הכורים. נקבע סף ליתרה מעל 0.0002BTC והתשלומים מתבצעים באופן קבוע ברגע שהסף נפגע על ידי המשתמש. שיטה מבוססת ציון מאפשרת חלוקה הוגנת של תגמולים בין כורים.

בִּטָחוֹן

בריכת שחיקה כאימות דו-גורמי, נעילת כתובת ארנק יחד עם אסימון כניסה לקריאה בלבד, המסופק על ידי המשתמשים אם מישהו אחר עוקב אחר כריית הביטקוין שלך. Slush Pool פועלת על שרתים מאובטחים במיוחד, המגנים על ארנקי הביטקוין של המשתמש.

יתרונות

בריכת סלוש היא בריכת כרייה עתיקה ומבוססת. הממשק חלקלק עם תכונה ייחודית של השיטה מבוססת הניקוד, המונעת את הסיכון לרמאות.

חסרונות

עמלת העסקה גבוהה מעט בהשוואה לאתרים אחרים. למרות ששימוש מבוסס ציון מהווה יתרון, ציון המשתמש יורד במהירות לאחר שהפסיק לכרות.

4. F2Pool

F2Pool היא אחת ממאגרות הביטקוין הסיניות הגדולות ביותר, שהושקה בשנת 2013. היא ידועה יותר בשם בריכת כריית דגי הדיסק בעולם כריית הביטקוין. מלבד ביטקוין, מכרים כאן ליטקוין, את’ריום וזקאש. רמת הקושי בכרייה מבוססת על כוח החשיש, מכיוון שהאתר משתמש בפרוטוקול כריית שכבות ורדיף. האתר מגיע עם ממשק באנגלית והוא פשוט וניתן להבנה.

אגרות ותשלום

F2Pool פועלת על מערכת התגמולים של PPS וגובה עמלה של 4% שהיא די גבוהה. התשלומים מתבצעים מדי יום על ידי הגדרת מגבלה על משיכה, כלומר 0.001BTC.

בִּטָחוֹן

האתר עובד על פרוטוקול HTTPS ומורכב מתכונת נעילת ארנק ביטקוין. אינך רשאי לשנות את כתובת הדוא”ל שלך לאחר ההרשמה, אך באתר אין שימוש באימות דו-גורמי.

יתרונות

F2Pool מאפשר כרייה של ביטקוין, ליטקוין וזקאש. סף התשלומים ממש נמוך ומציע תשלומים רגילים.

חסרונות

האגרה (4%) המופעלת היא מוגזמת למדי בהשוואה לבריכות אחרות.

5. בריכת BTCC

בריכת BTCC היא בריכה סינית שהושקה בשנת 2014. זוהי חברה מבוססת ביטקוין המפעילה גם חילופי ביטקוין, ארנקים והדפסת ביטקוינים פיזיים ועוד. האתר מורכב מחשבון רשמי בשם WeChat, בו כורים יכולים לעקוב אחר כוח החשיש שלהם, כוח החשיש בבריכה והרשת, המסופקים עם נתונים סטטיסטיים מפורטים..

אגרות ותשלום

בריכת BTCC שקופה מאוד מכיוון שהיא חולקת את הכורים שלה. האתר מתגמל גם 1-2 דמי עסקה בשווי BTC עבור כל חסימת ביטקוין לבריכה. התשלומים הם קבועים ומבוצעים בארנקים הרצויים של המשתמש. התשלומים הם מיידית לארנקי BTCC ודורשים 30 דקות לשלם עבור ארנקים אחרים. האתר פועל על פי מודל PPS (בתשלום של 2%) ועוקב אחר פרוטוקול כריית שכבות. לאחרונה, BTCC הודיעה על מעבר למודל שקוף חדש של כריית מטבעות קריפטוגרפיים בשם FPPS וכן הודיעה כי תתחיל להציע דמי כרייה של 1% לכורי הביטקוין. BTCC מתגמל את הכורים שלה ב- 12.5 BTC, המחולק ביניהם באותה מידה.

יתרונות

BTCC הוא אחד ממאגרי הכרייה הגדולים של ביטקוין יחד עם שירותי חילופי וארנק משלו. האתר מורכב ממבנה העמלות השקוף והציג את מודל FPPS לאתר שלו. התגמול שמציע אתר זה הוא ממש טוב.

חסרונות

חשבונות לא פעילים של משתמשים שיש להם רווחים מסוימים בו יושעו על ידי האתר לאחר 90 יום של חוסר פעילות. הרווחים יירכשו על ידי האתר.

6. אליגיוס

אליגיוס הוא אחד ממאגרי הביטקוין הקטנים ביותר שבסיסה בארה”ב, שהושק בשנת 2011. לאחר ההרשמה, המשתמשים מספקים נתונים סטטיסטיים וגרפים טובים למדי, שיעניקו למשתמשים מושג לגבי הרווחים. משתמשים רשאים גם להציג נתונים סטטיסטיים של משתמשים אחרים בטבלת המובילים הכוללים את כוח החשיש של המשתמשים. זו תכונה מגניבה לכל הכורים. האתר מציע גם למזג את Namecoin שלי.

אגרות ותשלום

האתר פועל על פי מודל PPS (0% עמלה). נקבע סף על מנת להרוויח ביטקוין. על משתמש להחזיק מינימום של 0.04194304 BTC על מנת לזכות בקבלת תשלומים. לאחר פגיעת הסף וכאשר החסימה תימצא, המשתמש יקבל את התשלום. למרות שתפסיק לכרות לכמה ימים, הרווחים שלך יתווספו לתור התשלומים. זה מאפשר אפילו למשתמשים עם כמות קטנה של חשיש להשיג משהו בארנק שלהם.

בִּטָחוֹן

כל שינוי שיש לבצע דורש חתימה על ידי כתובת ארנק הביטקוין שלך, שהיא גם שם המשתמש שלך. לסטטיסטיקה של הבריכה שלהם יש GitHub משלהם.

יתרונות

אתה יכול להצטרף לאתר זה בקלות, מכיוון שאין צורך בהרשמה. האתר עובד בתשלום אחוז אפס ומספק גם מספר טלפון כמערכת תמיכת לקוחות.

חסרונות

אתה נדרש להיכנס לערך סף על מנת לזכות בתשלומים. הממשק די לא צמוד.

7. BTC.com

BTC.com הוא אחד ממאגרי הכרייה הגדולים של ביטקוין בבעלות Bitmain, יוצרת AntPool. האתר עובד על פרוטוקול כריית שכבות ועל VarDiff. האתר הושק בשנת 2015 ויש לו ארנקים משלו יחד עם בריכת כרייה.

אגרות ותשלום

BTC.com בולטת כשקופה בכך שהיא חולקת את דמי העסקה עם הכורים שלה. האתר פועל על פי מודל PPS בתשלום ממוצע של 1.5%. לוקח לאתר שעתיים לשלוח תשלומים למשתמשים. זה תלוי לחלוטין ברשת הביטקוין. עם זאת, BTC.com מנסה לשלוח את הרווחים תוך פרק זמן קצר.

בִּטָחוֹן

Cloudflare מיושם על ידי אתר זה כדי להגן מפני התקפת DDoS ומבטיח כי היתרונות וכוח החשיש לא יאבדו.

יתרונות

BTC.com פועלת ברחבי העולם ושומרת על שקיפות עם הכורים. האתר מציע מערכת תמיכה ואבטחה טובים.

חסרונות

לפעמים שליחת תשלומים עשויה להידרש זמן מה, מכיוון שזה תלוי ברשת הביטקוין.

8. בריכת BW

BW Pool היא בריכת כריית ביטקוין סינית עם ממשק ידידותי למשתמש. מלבד הביטקוין, האתר מציע לכרות את ליטקוין ואת’רום. האתר עובד על פרוטוקול כריית שכבות ועל ורדיף.

אגרות ותשלום

האתר מציע שקיפות גם על ידי שיתוף דמי עסקה עם כורים. זה עוקב אחר שיטות תשלום PPLNS, PPS ו- SOLO עם עמלה ממוצעת של 1%. התשלום המינימלי הוא 0.001 BTC.

יתרונות

האתר מציע לכרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים לאורך זמן עם ממשק פשוט אטום לטשטוש. מלבד כרייה, הוא מציע שירותים דיגיטליים רבים אחרים ועובד על מחשוב ענן.

חסרונות

האתר אינו מציע כריית מיזוג.

9. ביקסין

Bixin הוא שוב אחד ממאגרי הכרייה הגדולים של ביטקוין שבסיסה בסין. ביקסין משרת גם אנשים עם הארנק. Bixin מגיע עם עדכונים שוטפים עם הממשק הפשוט שלו שמקל על המשתמשים לצפות בו.

אגרות ותשלום

Bixin משתמש במודל PPS (4%) להפצת תגמולים. התשלומים מהירים ומתבצעים מדי יום.

בִּטָחוֹן

האתר מאובטח מפני התקפות DDoS.

יתרונות

Bixin מגיע עם תכונה מגניבה זו, שבה המשתמש יכול לחזות תגמולים מראש

חסרונות

משתמשים מסין מעדיפים להשתמש באתר זה. העמלה שגובה האתר גבוהה למדי.

10. Bitfury

Bitfury היא בריכה פרטית הממוקמת בג’ורג’יה. Bitfury הוא המפיק של חומרת כרייה ושבבים. Bitfury פועלת להפוך את הביטקוין לביזור. הוא מכרה כ -11% מכל הבלוקים. Bitfury פועלת בתשלום אפס%.

11. בריכת ViaBTC

ViaBTC היא בריכת כריית ביטקוין שהושקה לאחרונה ומורכבת ממאגר הכרייה ביטקוין, ליטקוין וביטקוין. ViaBTC עוקב אחר מצבי התשלום של PPS (4% עמלה) ו- PPLNS (2% עמלה). התשלום המינימלי שמציע אתר זה הוא 0.0001 BTC. האתר עובד על פרוטוקול כריית שכבות ועל ורדיף על ידי הצעת מערכת ניטור מלוטשת ומספק גם כריית מיזוג.

12. CkPool

ידוע גם בשם KanoPool הוא אחד ממאגרי הכרייה הקטנים של ביטקוין שהושק בשנת 2014. האתר עוקב אחר מצב התשלום של PPLNS (0.9% עמלה) עם תגמולי עמלת עסקה משותפת. אין סף ומציע כמות תשלומים קטנה בתדירות גבוהה. הגדרת אבטחת אימות דו-גורמי מוסיפה שכבת מגן לאתר. צריך לשדרג את האתר בתדירות גבוהה וממשק המשתמש די מעצבן.

בשורה התחתונה

כפי שניתן לראות ישנן בריכות כריית ביטקוין שונות המציעות שירותים שונים יחד עם תגמולים שונים. אפשרות של כריית סולו עשויה לפגוע במוחכם, מכיוון שתוכלו להכות תגמולים מלאים מבלי לשתף אותה, אך מומלץ להצטרף לבריכה אם אתם חדשים בעולם הכרייה הזה. לבריכות הכרייה יתרונות רבים גם כן. הגיע הזמן שתתחיל בכרייה. קל מאוד ליצור חשבון, בדומה להרשמה לכל פלטפורמת חילופי ביטקוין. הקריטריונים העיקריים לתחילת העבודה עם בריכת הכרייה הם שעליכם להחזיק חומרת כרייה. מלבד דרישה זו, הכרייה נעשתה פשוטה עם בריכות כרייה שונות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me