1. יובוט 2. HashFlare 3. כריית בראשית
לוגו eobot hashflare כריית בראשית
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

האם אתה מעוניין בכריית ביטקוין אך לא היית רוצה לקנות ציוד יקר, להקים אותו ולכרות את ביטקוין בעצמך? אז כריית ענן היא בשבילך. עם כריית ענן או גיבוב ענן כשמו כן הוא, אתה מאפשר לאחרים (מרכזי נתונים) לכרות עבורך ביטקוין על ידי שכירת הציוד שלהם ומשלמת אותם כדי לוודא שהוא פועל בצורה חלקה (דמי שירות).

במאמר זה נעבור בדיוק מה זה, מדוע מרכזי נתונים משכירים אותם במקום למנף את הציוד עצמם, וכמובן, נמנה את מיטב חוזי כריית הענן בביקורות כריית הענן של ביטקוין. בואו נקפוץ ישר לתוכו!

מדוע מרכזי נתונים משכירים ציוד כרייה?

התשובה היא פשוטה, באמת. בעוד שהמודל העסקי שלהם בדרך אחת מסתמך על ביטקוין, הם לא בונים את כל המודל העסקי שלהם על מחיר הביטקוין, מכיוון שהמחיר מאוד תנודתי. הם בעצם מספקים אתים ומרים בבלאגן לזהב. זה משחק פיק-אנד-שופל. זה משהו שנעשה במהלך הבהלה לזהב בקליפורניה ונעשה עכשיו, עם ביטקוין.

הם מקבלים את ההחזר על ההשקעה מבלי להסתמך יותר מדי על מחיר הביטקוין. אם הביטקוין היה מתרסק ל -0 דולר, ההון שלהם אם היו כורים ביטקוין ושומרים אותו בעצמם, היה שווה 0 דולר. זו דרך בטוחה יותר לעשות עסקים על ידי השכרת הציוד, נכון לעכשיו לפחות.

עם זאת, מכיוון שמחיר הביטקוין ממשיך לעלות, המשתמשים שלהם מרוויחים יותר ויותר מהשירות שלהם. אז זה מצב win-win; המשתמש לא צריך להשקיע בחומרת כריית הביטקוין ולשלם עבור החשמל (מחירו של כורה יכול להיות 3000 דולר, וחשבונות החשמל יכולים להסתדר במהירות). ומרכז הנתונים אינו מסתמך באופן מלא על מחיר הביטקוין.

מהם היתרונות של כריית ענן

  • אין מתח של אחזקה, עלויות חשמל, התקנות תוכנה או חומרה יקרה
  • אתה לא צריך להקשיב לאוהדים מזמזמים שמשתוללים כל היום
  • תוכל להפסיק בכל עת אם / כאשר כריית הביטקוין הופכת ללא רווחית
  • אין צורך באוורור לציוד החם
  • אין צורך לחכות כדי להתחיל בכריית הביטקוין
  • אין ציוד שאינו במלאי להמתין עד שיהיה במלאי מחדש

החסרונות של גיבוב ענן

  • הונאות רבות: חברות רבות שצצו המנצלות מתחילים חדשים, מה שמקשה למצוא ספק אמין
  • הידיים שלך קשורות להחלטות הספק. אתה לא יכול לשדרג את הציוד בעצמך.
  • הפחתת רווחים לטווח הארוך
  • אתה מסתמך על ספק כריית ענן שיכול לסגור בכל עת במקרה של מחיר נמוך מדי על ביטקוין

אלה כמה מהיתרונות והחסרונות של גיבוב הענן, אתה יכול להשתמש בהם בכדי לשים לב לאיזו שיטה היא הטובה ביותר. אמנם, עבור רוב האנשים שאינם כל כך בעלי ידע טכנולוגי או שיש להם כסף להשקיע בחומרה יקרה, חוזי כריית ענן הם הבחירה הטובה ביותר..

עכשיו שאתה יודע מדוע הם פועלים ואת היתרונות / חסרונות של כריית ענן, הגיע הזמן לוודא שאנחנו בוחרים את החוזה הנכון. להלן מספר הנחיות שנמליץ לך לעקוב אחרי בחירת ספק.

כדי להיזהר בבחירת חוזה כריית ענן

תדמית

המוניטין של חוזה כריית ענן חשוב. עליכם לוודא שהפעולות נעשות ללא כל טרחה ושהחברה לא מנסה לנצל את “בום הביטקוין” ובעצם קורעת אתכם.

אנו ממליצים שתקרא תמיד ביקורות ממקורות שונים כדי לקבל החלטה מושכלת. אל תדאגי עם זאת, לאחר סעיף זה, נפרט את כל החוזים הטובים ביותר של ביטוח ענן ביטקוין, כך שלא תצטרך לבצע את המחקר הנרחב בעצמך.

מחיר

מחיר הפעולות חשוב. מרבית החברות אומרות שתשבר אפילו חודש מסוים. אתה יכול לבחור איזו מכונה תרצה לשכור, וכמה, כך שתוכל באמת להכניס כסף רב ככל שתרצה לכך – המינימום הוא בדרך כלל סביב $ 10-20 לחודש.

שירותי הענן הטובים ביותר של Bitcoin 2021

1. יובוט

לוגו eobotזהו ללא ספק הפיתרון הטוב ביותר לכריית ענן. Eobot מציע פיתרון שלא דומה לשום אחר. באמצעות Eobot Cloud Mining תוכלו לרכוש שברים של מופע ענן. שלם באמצעות PayPal או באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, ושקע מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים כגון LiteCoin, Ethereum, Bitcoin Cash, DogeCoin, Ripple, Dash, Golem ו- Ethereum Classic כדי להזכיר כמה..


עבור כל מופע ענן שמריץ את SHA-256 שבבעלותך תקבל 1.0 גיגה-שאש לשנייה. זה המועדף על ביטקוין בשל רמת הקושי שלו. ה- Cloud Scrypt יביא לך 1.0 מגה-שאש לשנייה, וזה מתאים יותר ל- LiteCoin ולמטבעות אחרים בעלי קושי נמוך יותר.

מכיוון שאתה יכול להתחיל בקטן, זו בחירה מצוינת למתחילים שרק רוצים לטבול את הבוהן בג’ונגל של כריית הביטקוין. קל להתחיל בעבודה ואתה יכול להתחיל בסכום של עד 10 דולר בלבד. תקבל עדכוני כרייה כל 60 שניות, מה שמקל על מעקב אחר הרווחים שלך. הם מציעים גם מחשבון באתר שלהם, כך שתוכל בקלות לחשב את הרווחים לכל מקרה ענן.

התחל עם EOBOT

2. Hashflare

hashflareHashflare הינה ספקית כריית ענן ידועה אשר פועלת מאז 2014. הם מציעים פתרון כריית בריכה הניתנת להתאמה אישית, תוכלו להחליט באילו בריכות תרצו לכרות בכדי להרוויח כמה שיותר כסף. עם עמלות ועמלות שקופות, אתה תמיד יכול לעקוב אחר הסכום שביצעת בפועל, כולל העמלות כלולות.

הם, כמו רוב יתר ספקי כריית הענן של ביטקוין הם מציעים שני סוגים של כרייה; Scrypt ו- SHA-256. הם מציעים גם חבילות ספציפיות למעניינים בכריית את’ריום, ZCash ו- Dash. התמחור קל להבנה ומגיע לשיעור תחרותי.

תקבל את התשלום הראשון שלך תוך 24 שעות. זה נהדר מכיוון שתראה במהירות את ההשקעה שלך משתלמת, לאט אבל בטוח.

התחל עם HASHFLARE

3. כריית בראשית

כריית בראשיתעם ממשק פשוט לשימוש ודרך קלה להתחיל בכריית ביטקוין, Genesis Mining הוא מתמודד נהדר כספק הכרייה הענן הטוב ביותר. Genesis Mining הוא אחד מספקי כריית העננים הוותיקים ובכך יש להם ניסיון רב בתחום. הם גם חברת כריית הביטקוין העננה הגדולה ביותר שמוכיחה שהם יכולים להתמודד עם הרבה כמויות ועדיין לעשות את זה טוב.

תוכלו להקצות את כוח החשיש שבבעלותכם לכריית מטבעות שונים בו זמנית. אתה יכול, אם כן, להשתמש במופע אחד למגוון מטבעות קריפטוגרפיים. זה לא רק כיף וקל ביותר לביצוע, אלא גם מגוון את הסיכון של ההשקעה.

Genesis Mining מציעה חבילות תמחור שונות על סמך מטבע (ים) שאתה מעוניין בכרייה, כמו גם כמות הכוח החשיפה שאתה רוצה. הם קצת יותר יקרים מאחרים בתחום, אך התמיכה והניסיון שלהם הם בעלי משקל לכך.

התחל בכריית GENESIS

4. Hashing24

hashing 24Hashing24 הינה חברת כריית ענן מבוססת מאז פעלה מאז 2012 ושירתה מאז אלפי לקוחות מרוצים. באמצעות ASICs מודרניים מבית Bitfury הם מוודאים שהם באמת משתמשים בחומרה יעילה וחזקה ככל האפשר. הם גם מבטיחים זמן הפעלה של 100%, לעולם לא תצטרך לאבד שינה בלילה בגלל השבתה או שגיאות, הם לא פועלים ככה.

מרכזי הנתונים שלהם ממוקמים בגאורגיה ובאיסלנד. הם הופכים את חישובי מסגרת הזמן להחזר ההשקעה לקלים באמת על ידי הצגתם לפניכם את כל המספרים הכלולים. זכור, עם זאת, כמו בכל חברות כריית הענן, הן אינן יכולות להבטיח דבר. אבל אם הכל מתנהל כמתוכנן, החישוב הוא התוצאה המשוערת.

Hashing24 הוא שירות מומלץ ביותר. הם יודעים מה הם עושים ומעדכנים את המשתמש לגבי העמלות הכלולות. אין באמת שום דבר רע לומר עליהם.

התחל עם HASHING24

5. מינרגט

לוגו minergateMinergate לא רק מציעה כריית ענן אלא גם תוכנת כרייה כך שתוכלו בקלות לכרות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות המחשב שלכם. כמו בשירותים שהוזכרו בעבר, מינרגייט מראה בבירור את כל העלויות הכלולות וחישובי רווחים פוטנציאליים.

עם 20,000 משתמשים מרוצים וממשק משתמש נקי (ממשק משתמש), Minergate הוא בחירה מצוינת למתחילים. אתה יכול להגדיר בקלות את הסכום שאתה רוצה להשקיע ליום ולהבדיל, נכנסת לעולם של כריית קריפטו. הם מאפשרים לך לכרות את הביטקוין, את’ריום ומונרו.

התחל עם MINERGATE

7. האשנסט

לוגו hashnestמופעלת על ידי Bitmain, אלה שמאחורי קו אנטמינר, Hashnet מציע חוזי כריית ענן מצוינים. נכון לעכשיו, יש להם יותר מ- 600 Antminer S7 להשכרה, ומכיוון שהוא בבעלות Bitmain, הם יכולים למלא מחדש במהירות במקרה שייגמר להם המלאי..

יש להם חוזה מיוחד שנקרא PACMiC V5. PACMiC מייצג “חוזה כריית ענן מואץ להחזר”, כלומר הוא מכוון לקצץ את מסגרת זמן ההחזר. אנו ממליצים מאוד להשתמש בו מכיוון שתראה החזר השקעה מהר יותר באמצעות PACMIC V5 מאשר חוזי כריית ענן מסורתיים.

התחל עם HASHNEST

8. כריית ענן ביטקוין

כרגע לא במלאי.

9. NiceHash

לוגו של nicehashזה יותר שוק מאשר חברה שמוכרת כריית ענן. כאן תוכלו לפגוש מוכרים עם יכולת כרייה או אם ברצונכם למכור קיבולת, תוכלו ליצור קשר עם קונים כאן. היתרונות של זה הם שאתה יכול לבטל בכל עת ללא דמי ביטול (אתה לא נעול בחוזה) ושהתעריפים יכולים להיות קצת יותר זולים כאן מאשר עם מרכזי נתונים המשכירים שטח ושירות תחזוקה. החיסרון של NiceHash הוא שאתה יכול לשלם ולשלם רק בביטקוין או פיאט נכון לעכשיו.

התחל עם NICEHASH

האם כריית ענן רווחית?

כן, נכון לעכשיו. חומרת הכרייה הנוכחית הופכת אותה לרווחית לאחר פרק זמן מסוים. צירפנו כמה מהר כל חברה טוענת שתפרוס (ואחרי זה הכל רווח), אבל איפשהו בסגנון 12-16 חודשים זה בדרך כלל הסטנדרט. זה אולי נראה כמו הרבה זמן, אבל אם אתה חושב על זה – כל עסק שמתפרק במסגרת זמן של 12 חודשים עושה משהו נכון.

זה תלוי מאוד גם במחיר הביטקוין. אם מחיר הביטקוין יעלה, כך גם ההכנסות הכוללות שלנו יעשו. העניין עם כריית ענן הוא גם שתצטרך להשקיע קצת כסף כדי באמת לראות תשואות, ככל שתצליח להשקיע על בסיס חודשי, כך תקבל יותר כסף. למרות שתקבל את אותו ההחזר על ההשקעה עם $ 10 לחודש כמו עם $ 100 לחודש, האחרון יביא לסכום הכסף פי 10. עם זאת, השקעת הרבה יותר באמצעות האחרון.

עבור רוב האנשים, רכישת ביטקוין וסחרתו עם אלטקוינים אחרים, או סתם הודינג, תהיה משתלמת בהרבה מכרייה (אלא אם כן יש לך גישה חופשית לחשמל ושטח אחסון טוב).

היסטוריית הונאות הכרייה של ביטקוין בענן

למרבה הצער, ישנן הרבה הונאות בענף כריית הענן של ביטקוין. איך אתה יכול לשאול, ובכן, די פשוט להקים אתר בימינו ולטעון שהמשתמשים יקבלו X, Y ו- Z. במציאות, ייתכן שאין להם מתקן או חומרה כלשהי..

שני מקרים גדולים של הונאות כריית ענן הם HashOcean ושירותי ענן ביטקוין, אשר הואשם בהפעלת תוכנית כריית פונזי של 500,000 דולר ומאז נסגרו.

נגיפי כריית ענן

מסתובבים לא מעט וירוסים שמדביקים מחשבים ומכרות ביטקוין מהמכשיר הזה. אם אתה חושש שזה קרה לך אם הורדת תוכניות או טורנטים לא בטוחים, אנא הפעל סריקת וירוסים במחשב שלך. הכרייה יכולה להיעשות ברקע ולא ניתן למצוא אותה בקדמת המחשב. הכרייה לא רק תגרום למחשב שלכם להיות איטי יותר (שימוש במעבד רב) אלא גם יעלה לכם הרבה בגלל חשבונות חשמל גבוהים..

דאג להפעיל סריקת וירוסים מדי שבוע או חודשי כדי לוודא שאינך מושפע מוירוס. זה חשוב גם אם יש לך ארנק מקוון ואינך רוצה להסתכן בפריצה.

האם יש ניסויי כריית ענן בחינם?

לא. כל חברה המציעה ניסיונות בחינם מנסה בוודאי להונאות אותך. אף אחד לא מוכן למסור לך כסף מזומן בחינם תמורת כלום, במיוחד לא עסק. אנו ממליצים לכולם ולאימם להתרחק מחברות גישוש ענן המציעות ניסויים בחינם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector