1. LocalBitcoins 2. פאקספול 3. LocalCryptos
LocalBitcoins.com-logo מרווח
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

ביטקוין נוצר כדי להקל על חיינו. הם מתוארים כמהפכה הגדולה הבאה בעולם, ונכון לעכשיו הם בהחלט מבצעים לפי הציפיות. לאחר שבתחילה לא הצליחו לעמוד בכל ההייפ, הביטקוינים עשו תשואה ניצחת בשנת 2014. לאחר מכן הם לא היו ניתנים לעצירה. הם הפילו תקליטים שמאלה, ימין ומרכז ובמהרה הם הפכו למעשה למטבע שכולם רצו להשקיע בו. אתרים מסוימים אפילו אפשרו למשתמשים לקנות ביטקוין עם כרטיסי מתנה..

תחום ההשקעות פרץ כמו כל דבר לאחר העלאת הפופולריות המטורפת של הביטקוין, והמגזר הפיננסי עבר כמה שינויים גדולים. כמה תאגידים מובילים ומנהיגיהם רשמו את דבריהם כי הביטקוין ימלא תפקיד ענק בעתיד וכי במוקדם או במאוחר זה יהיה המטבע המרכזי היחיד בעולם. אלה היו מילים גדולות שהגיעו מגברים גדולים. אך מכיוון שהם היו בהקשר של הביטקוין, איש לא חקר אותם.

הפופולריות חסרת התקדים של הביטקוין נמשכת עד עצם היום הזה והיא למעשה אחראית לדחיפה הגדולה שחווה כיום תעשיית הקריפטו. מטבעות קריפטוגרפיים אינם חדשים, למעשה הם קיימים כבר די הרבה זמן. עם זאת, רק לאחרונה הם קיבלו את סוג התהילה המגיעה להם, והם חייבים את הכל לביטקוין.

אבל עבור משהו שנוצר במפורש כדי להקל על חיינו, זה בטוח יכול להיות די מסובך לרכוש ביטקוין. בטח, הם נמצאים בכל מקום וממש יש לנו מאות ערוצים שבאמצעותם אנו יכולים לקנות Bitcoins ביעילות, ובכל זאת ההליך הכללי וההתאמה הטובה ביותר של המגרש עדיין אינם משהו שרוב האנשים ברורים לו. זה צורך ברור של הרגע לקבל תמונה ברורה יותר על מה שקורה כמדיום הטוב ביותר לקנות ביטקוין, כזה שקל ונוח ויחד עם זאת, לא גובה הרבה.

כאן במאמר זה, אנו שואפים לחקור את אחת השיטות הפחות מוכרות לרכישת ביטקוין, כלומר באמצעות כרטיסי מתנה. ראשית אנו נותנים לך הקדמה קטנה בנושא ואז נמשיך להסביר מדוע קניית ביטקוינים עם כרטיסי מתנה היא נהדרת. בהמשך, אנו מפרטים את ההליך בו תוכלו להשתמש לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיסי המתנה שלכם, ולבסוף מפורטים השירותים או הפלטפורמות השונות שיאפשרו לכם לעשות זאת, יחד עם היתרונות והחסרונות המתאימים לכל אחד מהם. למעשה יש הרבה מה לכסות, אז בואו פשוט נצלול פנימה.

כרטיסי מתנה של ביטקוין

כרטיס מתנה של ביטקוין הוא סוג של מונח שמיכה. זה מכסה החלפת כרטיסי המתנה שלך עבור Bitcoins, ולהיפך. במאמר זה נתמקד רק בראשון כלומר בחילופי כרטיסי מתנה עבור ביטקוין. עם זאת, רק שתדעו, למעשה, תוכלו לקנות את כרטיס המתנה המועדף עליכם, בין אם זה עבור אמזון או קפה שופ, על ידי החלפתם לביטקוין. זה נכון, אתה יכול לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה של אמזון.

כרטיס מתנה של ביטקוין יכול למעשה להוכיח את הפיתרון האולטימטיבי להרבה משתמשים מודאגים. עבור כל מי שמוצא את רכישת ביטקוין מהבורסות האלה טרחה, תמיד יכול לבחור בשיטה הקטנה והמסודרת הזו ויש לו גישה מיידית לביטקוי. זרם הרגולציה המתמיד של ממשלת ארצות הברית, יחד עם היעדר אפשרויות קנייה בינלאומיות ריאליות ונוחות רק החמירו את המצב. אבל בשיטת כרטיס המתנה, אתה פשוט עוקף את כל ההגבלות הללו ומקבל גישה ישירה למטבעות שלך. וכל מה שאתה צריך להפסיד הוא כמה מכרטיסי המתנה שלך. אתה יכול, למשל, קנה ביטקוין עם כרטיס מתנה של וולמארט. החלק הגדול הוא שכרטיסי מתנה כמעט מכל הקמעונאים עובדים למען ההחלפה. לא משנה אם הם מאמזון, איביי או לחם פנרה, הכל יעבוד. למעשה, אפילו כרטיסי מתנה של מאסטר קארד או ויזה יעבדו באותה מידה ויאפשרו לכם לקנות ביטקוין בקלות.

כל מה שצריך לדעת על קניית ביטקוין בכרטיסי מתנה

אם אתה הולך קנו ביטקוין באמצעות כרטיס מתנה של ויזה, או כל כרטיס מתנה אחר שתרצה, הצעד הראשון, באופן ברור למדי, הוא להשיג כרטיסי מתנה אלה. אתה יכול לקנות להם כל אחד מהקמעונאים הרבים שמוכרים אותם. כדי לבצע עסקה, ברוב המקרים, הדבר הראשון שהמוכר מבקש הוא תמונה של גב הכרטיס המפרטת בבירור את קוד כרטיס המתנה בפועל. הם גם ידרשו לקבל את כרטיס המתנה שאותו קיבלת בעת הרכישה. מעניין שחלק מהמוכרים עשויים אפילו לקבל קודים אלקטרוניים או פשוט קודי שוברים שאתה מקבל ברשת, כך שתוכל גם להשתמש בהם..

כעת נדבר על שירותי החלפה או פלטפורמות אשר למעשה יאפשרו לכם לבצע עסקה כזו. לנוחיותכם, המשכנו וסרקנו את האינטרנט אחר פלטפורמות קריפטוגרפיות ושירותי החלפה, והתחלנו להתמקד באלה שאפשרו החלפת כרטיסי מתנה עבור ביטקוין..

עכשיו אמנם אין הרבה שירותים כאלה, אך הצלחנו להמציא שתיים מפלטפורמות כאלה, שלא רק עונות על הדרישות שלנו, אלא גם נוחות וידידותיות למשתמש בו זמנית. היו LocalBitcoins ו- Paxful. אז השלב הבא בהליך זה הוא כמובן ליצור חשבון באחד מאתרי האינטרנט הללו. הקפד לקרוא מעט על שני אלה, כך שתוכל לבחור בעצמך את המתאים לך ביותר. כעת תהליך הרישום כשלעצמו בשני האתרים הללו הוא די פשוט ותופס מעט מאוד מזמנכם.

כעת כדי שתוכלו להתחיל את המסחר, עליכם לבצע חיפוש באתר שבחרתם למוכרים המקבלים כרטיסי מתנה בפועל. לאחר שתעשה זאת, תוצג בפניך רשימת מוכרים, ועליך לבחור אחד מביניהם. הקפד לקרוא על המסחר המוצע שלהם ועל המחיר שהם מוכנים לקחת כדי שתקבל החלטה מושכלת לגבי המוכר הטוב ביותר לצרכיך..

לאחר שמצאת את המוכר המושלם שלך, עליך ללחוץ כדי להתחיל עסקאות. ברגע שתעשה זאת, הביטקוינים מחשבון המוכר יחויבו מיד ויועברו לנאמנות. כך תדעו כי ניתן למסור את פרטי כרטיס המתנה שלכם למוכר. באופן דומה, במקרה שיש ברשותך קוד אלקטרוני לכרטיס מתנה, כל שעליך לעשות הוא לחפש מוכר שמקבל קוד אלקטרוני כזה, ואז לבצע את כל ההוראות לעיל כדי לבצע את התשלום שלך..

עכשיו מה שנותר הוא שתנהל את העסקה. ברגע שהמוכר יקבל את פרטי כרטיס המתנה ויבדוק את תוקפו, הם ישחררו מיד את המטבעות מהנאמנות. לאחר שיעשו זאת, המטבעות יזוכו בחשבונכם האישי. הם זמינים בארנק שלך אם בחרת לקשר אתר, או כל אתר שבחרת לבצע את העסקה.


וזהו, כולכם סיימתם ועכשיו יש לכם גישה לביטקוינים משלכם, הכל תמורת כרטיס מתנה. הדבר היחיד שעליך לעשות באופן אידיאלי לפני היציאה הוא להשאיר משוב כלשהו על המוכר באתר, כך שהקונים העתידיים יוכלו ליהנות מהניסיון שלך, ללא קשר לשאלה אם זה היה חיובי או שלילי. לאחר מכן תוכל סוף סוף לבקר בארנק שלך על מנת לבדוק את היתרה החדשה שלך של ביטקוין אשר בהחלט יעודכנו לאחר העסקה האחרונה שלך.

השיטה הוכיחה פעם אחר פעם שהיא פשוטה כמו גם מהירה, והחלק הכי טוב היא שהיא לא מחייבת את הקונה לשטוף מידע אישי לזרים באינטרנט כגון פרטי החיוב או כרטיס האשראי שלך. ואפילו טובה יותר העובדה שהעסקה השלמה הושלמה תוך פחות מיום ולא ארכה כמה ימים בערך כמו שקורה בדרך כלל בכמה עסקאות בכרטיסי אשראי.

בטיחות חשובה

זכור שאמנם LocalBitcoins ו- Paxful נמצאים באתרים נפוצים, מכובדים ואמינים בזכות עצמם, אך הם אינם יכולים לערוב לכל מוכר או משתמש בפלטפורמה שלהם. יש כמה החלטות שהקונים צריכים לקחת לעצמם מכיוון שלמעשה לא ניתן לאתר לבצע בדיקות רקע על כל מוכר שנרשם בפלטפורמה שלהם. לא כל מוכר יכול להיות מכובד או ראוי באותה מידה לשים עליו אמון, וההבחנה הזו חייבת להיעשות על ידי הקונה עצמו. על מנת לשמור על ביטחונך ועלול להיות חופשי מכל מיני הונאות, הנה כמה דברים שאתה יכול לעקוב אחריהם, אשר בטווח הארוך יכולים להוכיח שהם די שימושיים במקרה שמישהו ינסה לרמות אותך.

דאג לצלם צילומי מסך של העסקה ותהליך הרכישה שלך בשלבים שונים כדי שיהיה לך תיעוד שמור כיצד ומתי העסקה התרחשה. כל פרט שאתה מגיש לאתר יכול להוכיח שהוא קריטי וחשוב. כדי לשמור על בטיחותך, שמור תיעוד טוב של כל המידע שהגשת לאתר, וודא בהגנה על פרטיך האישיים ככל שתוכל. עד שזה לא הכרחי, אל תמסור את המידע שלך.

זכור שהדבר האחרון שאתה יכול לרצות הוא שאתה פשוט תאבד את הכסף שלך. אתה לא רוצה קנו ביטקוין עם כרטיס מתנה של ויזה וניל, ואפילו לא מקבלים תמורת ביטקוין.

דירוגי משוב הם קריטיים וחשובים. למרבה הצער, רובנו רואים בהם מיותרים ואינם מצליחים לבדוק אותם בזמן יוזמת עסקה. הקפד לקחת פסק זמן לבחון היטב את דירוגי המשוב של המוכר שלך, ולבדוק מה יש לקונים אחרים לומר עליו. אם יש יותר הערות שליליות מאשר חיוביות, אז אתה יודע שהוא לא המוכר המושלם עבורך. דרך נוספת לערוב לאמינות המוכר שלך היא על ידי הסתכלות במידע המסופק באתר, ולאחר מכן בדיקה מוצלבת האם המידע שסופק אומת על ידי האתר עצמו. אם זה קורה, רוב הסיכויים שהמוכר אמיתי ובאמת רוצה למכור ביטקוין בפלטפורמה, ואילו עבור מוכרים לא מאומתים, לעולם לא תוכל לומר.

קבע תקשורת איתנה עם המוכר לפני שתשלם את התשלום מסופך. אינך צריך להיכנס לפרטים אישיים אך לפחות נסה לשמור על מערכת יחסים מקצועית, שתקל עליך לשאול שאלות מקצהך כדי לברר עוד את כל הספקות שיש לך בעסקה. הקפד לשאול את השאלות הנכונות ועשה זאת לפני שתמסור את פרטי כרטיס המתנה שלך. אלא אם כן עד שלא תהיה לך נוח לחלוטין עם המוכר והסחר בכלל, אנו לא ממליצים להמשיך עם העסקה.

גמישות עיקרית אחת שיש לך כקונה בידך היא הכוח לבטל את העסקה בכל זמן נתון. אם בכל עת במהלך העסקה אתה מרגיש שאולי מרמים אותך, או שקיים סיכון שקשור לעסקה, אתה יכול לבטל את העסקה באופן מיידי מסופך וכל התהליכים יפסיקו באופן מיידי.

עם זאת, קיים סיכון משמעותי אחד בחלופה זו שעליך לזכור. אם במקרה תבטל את העסקה בכל עת לאחר מסירת פרטי כרטיס המתנה למוכר, אתה בעצם נותן לו את האישור להשתמש בכרטיס המתנה ולהוציא את הכספים בלי להחזיר אפילו ביטקוין בתמורה. אם הביטול חייב להתרחש, הקפד לעשות זאת לפני שתמסור את פרטי כרטיס המתנה שלך.

כעת, לאחר שפרטנו את העובדות והתהליכים הקשורים לכרטיסי מתנה של ביטקוין, וכן פירטנו את אמצעי הבטיחות שתוכלו להתמכר אליו בכדי לוודא שעסקה בריאה מתבצעת מבלי שאף אחד נוחת בצרה או מרומה, הגיע הזמן לרשום את המקומות שמחלקים או מוכרים כרטיסי מתנה מסוג ביטקוין כאלה, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן רב בחיפושם. שים לב שהמקומות האלה יאפשרו לך בנוחות קנה ביטקוין עם כרטיס מתנה של iTunes או כל כרטיס מתנה אחר שברשותך.

נעבור על המקומות שמוכרים כרטיסי מתנה של ביטקוין במחירים הנמוכים ביותר. למעשה, ניתן לקנות כרטיסי מתנה בערכים נמוכים יותר מערכי הפנים שלהם בפועל, ואנחנו הולכים להנחות אתכם לעבר המקומות שיכולים לעזור בכך.

קנו ביטקוין עם כרטיסי מתנה 2021: הבורסות המובילות

1. LocalBitcoins.com

בעוד ש- LocalBitcoins משחקת קהילה ענקית, זה מהווה גם סיכון מסוים עבור הקונים מכיוון שזה במקרה שוק עמיתים לעמית. בעוד שהקהילה הענקית היא תכונה נהדרת ללכת איתה, היא אכן יוצרת בעיות משלה. זה בהחלט מספק דרך קלה לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה לויזה.

עם מספר רב של משתמשים, עולה סיכון גדול יותר להונאות נסתרות או תוכניות מרמה הקיימות במטרה לבטל את כספיך. עם זאת, מהצד החיובי של העניינים, LocalBitcoins נושא תכונה שבדרך כלל לא נמצאת בשירותי חליפין אחרים, והיא מאפשרת גם קנייה ומכירה של כרטיסי מתנה כאלה..

התחל עם LOCALBITCOINS

2. פאקספול

ביטקוין משובח עם כרטיס מתנה

אם אתם מחפשים כרטיס מתנה לויזת ויזת ביטקוין, אז פאקספול היא האפשרות הנכונה. ל- Paxful יש את התכונה המתוקה של יותר מ -300 אמצעי תשלום לבחירה, כולל של כרטיסי מתנה טעונים, מה שהופך אותה לאחת הפלטפורמות הייחודיות ביותר ברשימה זו.

בנוסף, מלבד LocalBitcoins, זו הפלטפורמה היחידה שמציעה אפשרויות קנייה ומכירה, וזה עוד תכונה נהדרת בפני עצמה..

עם זאת, בצד השלילי של הדברים, מכיוון ש- Paxful במקרה הוא שוק של עמיתים לעמית, יש להיזהר מהונאות או שולחי דואר זבל..

התחל עם פגע

3. LocalCryptos

Bitcoin Cryptos מקומי עם כרטיסי מתנה

אתה יכול להשתמש ב- LocalCryptos כפלטפורמה מאובטחת לסחר בביטקוין בתמורה לכרטיסי מתנה. LocalBitcoins מאפשר לך לתקשר ישירות עם המוכר ומציע מגוון רחב של אמצעי תשלום. זה גם מספק נאמנות מובנית כדי לספק אבטחה טובה יותר לשני הצדדים המעורבים. 

רישום ומסחר ב- LocalCryptos קל מאוד, ושוק עמיתים לעמית מציע קרוב ל 40 אמצעי תשלום למסחר בכמעט 130 מדינות. מתלבטים כיצד תוכלו לקנות ביטקוין בכרטיסי מתנה? אל תדאג כי זה די פשוט.

קניית ביטקוין לכרטיסי מתנה ב- LocalCryptos

צור חשבון ב- LocalCryptos. ההרשמה היא תהליך קל, ואתם מקבלים את החשבון והארנק בחינם מיד. 

ברגע שזה נעשה, חפש עסקאות שתואמות את הדרישות שלך. בחר בכרטיסי מתנה כאמצעי התשלום שלך, וקרא את התנאים וההגבלות שלך לפני שתמשיך בסחר. 

תמיכת לקוחות LocalCryptos

LocalCryptos מציעה תמיכת לקוחות 24/7. ניתן להגיע אליו דרך ערוצים מרובים, דרך אתר, דוא”ל וערוצי קהילה בטוויטר ובטלגרם. חוץ מזה, בסיס השאלות הנפוץ שלהם מציע תשובות לשאלות הנפוצות ביותר. 

הקפד להגיב ולשאול שאלות לנציגים האמיתיים, ולעולם לא לחשוף את המידע האישי שלך.

התחל עם LOCALCRYPTOS

4. eGifter.com

גיפטרכפי שהשם מרמז בבירור, eGifter הוא פורטל מקוון לרכישת כרטיסי מתנה עבור שירותים ופלטפורמות מקוונות שונות. ל- eGifter מערכת נקודות ייחודית אשר שימשה די לפופולריות הגוברת של השירות.

בכל פעם שרכישה הושלמה בפלטפורמה, חשבונו של הקונה בהתאמה מזוכה בכמה נקודות בהתאם לשווי העסקה הכולל. נקודות כאלה נצברות ואז משמשות בהמשך כהנחה ברכישה הבאה של הקונה. אם ברצונך להמיר את כרטיס המתנה שלך לביטקוין, תוכל להשתמש באתר זה.

אין תוספת תשלום נוסף לרכישת כרטיסי מתנה של ביטקוין. עוד תכונה די אינטואיטיבית וייחודית ש- eGifter הצליחה ליישם ואנחנו עדיין לא מצליחים למצוא בשום פלטפורמה מקוונת אחרת היא יוזמת המתנה הקבוצתית. בהתאם לתכנית זו, קונה רשאי ליצור פרויקט מתנות קבוצתי וכל חברי הקבוצה בהתאמה צריכים לתרום לעמידה בערכו האמיתי של כרטיס המתנה שנבחר על ידי הקבוצה באופן קולקטיבי..

בנוסף, eGifter מאפשר מגוון של אמצעי תשלום, המספק מגוון רחב של קהל. אנשים יכולים לבחור בין VISA, ביטקוין, אמריקן אקספרס, מאסטרקארד, Paypal ו- Discover כדי להשלים את התשלום שלהם. מגוון כה רחב של אמצעי תשלום נמצאים לעתים רחוקות בבורסה אחת וגורם לחוויה מספקת למדי עבור המשתמשים. עם זאת, התכונה היחידה שבאמת התפוצצנו בפלטפורמה זו הייתה העובדה שהם באמת ממשיכים לשמור את כרטיסי המתנה שלך עבורך. בדרך זו, גם אם במקרה תאבד את כרטיס המתנה שלך או תשכח את הקוד עליו, אתה תמיד יכול לחזור לפורטל ולחפש אותו.

עם זאת, גם שירות בקליבר זה אינו חף מכמה נפילות משלו. ראשית, בעוד ש- eGifter עושה מגוון רחב של כרטיסי מתנה לשיקולכם, הם עדיין נמוכים יותר מאלו שמציע גיפט. שנית, אחד התחומים העיקריים שבהם נראה כי eGifter חסר הוא שאין להם אפשרות למכור כרטיסי מתנה עבור ביטקוינים, ורק להיפך..

התחל עם EGIFTER

5. YesToBitcoins.com

yestobitcoinsעם מגוון כה רחב של שירותים הקיימים כיום לרכישת כרטיסי מתנה באופן מקוון, חייבים להרגיש צורך בשירות שאינו מבקש שום מידע אישי או השקעה כלשהי לפני שמתחילים בעסקה. בעוד שרוב השירותים האחרים מבקשים מהמשתמשים לרשום את עצמם בפורטל לעסקה מוצלחת, YesToBitcoins לא דורש דרישה כזו. אתה יכול אפילו לקנות כרטיס ויזה עם ביטקוין באתר הזה.

היא מאפשרת לבצע עסקאות ללא רישומים ואף מציעה כרטיסי מתנה של אמזון ושוברי כרטיסי אשראי. עם זאת, בעת כתיבת מאמר זה, גילינו כי הפורטל מציג כיום אוסף סלקטיבי מאוד של כרטיסי מתנה, אשר יכול להיות מטורף למי שמחפש מבחר הגון לבחירה. כמו כן, בדומה ל- eGifter, YesToBitcoins גם אינו מאפשר מכירת כרטיסי מתנה עבור Bitcoins כרגע..

התחל עם YESTOBITCOINS

6. CoinCards.ca

גלגוליםCoinCards הוא ייחודי במובן זה שהוא מציע למעשה כרטיסי מתנה של ביטקוין המיוצרים במיוחד עבור קנדים, ומספקים גם יותר ממאה קמעונאים קנדיים. זה יותר ממאה סיבות שלקוחות קנדים לשמוח. בנוסף, הפלטפורמה צוברת במהירות פופולריות בעקבות שערי החליפין הגדולים שהם מציעים.

עם זאת, כמו תמיד, יש גם חדשות רעות עם הטובות. בתור התחלה, CoinCards זמין כרגע רק לתושבי קנדה. שאר העולם אולי יצטרך לחכות בסבלנות זמן רב מאוד לפני שהם מתכננים להרחיב את עסקיהם. שנית, בדיוק כמו האחרים, CoinCards אינה מציעה כרגע מכירת כרטיסי מתנה עבור ביטקוין. לפיכך, אין אפשרות לקנות ביטקוין עם ויזת וניל אם אינך מקנדה.

התחל עם כרטיסי מטבע

7. Gyft.com

gyftבמקרה של Gyft יש את ההבחנה הנחשקת ביותר להיות הפלטפורמה עם המגוון הרחב ביותר של קמעונאים שיש. מותג התכונות הייחודי שלה הופך אותה ללא ספק לאופציה הפופולרית ביותר ברשימה זו לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה. ולא רק קמעונאים יש להם שפע, זה גם אמצעי תשלום. Gyft מציע כרגע, מאסטרקארד, Discover, אמריקן אקספרס, VISA, Bitcoinbuy bitcoin עם ויזת וניל לקנות bitcoin עם ויזת וניל, ApplePay, Paypal ועוד אפשרויות תשלום כאלה לבחירה.

בנוסף, הם גם שומרים את כרטיס המתנה שלך בפלטפורמה עצמה כך שאתה הלקוח לעולם לא יאבד את זה גם אם במקרה תשכח את הקוד. עם זאת, אפילו Gyft אינו חסר חסרונות מסוימים. נכון לעכשיו, Gyft זמין רק עבור אזרחי אמריקה, שהיא מהומה עבור שאר העולם שכן אם הם צריכים לגשת לשירותיה; עליהם איכשהו לשנות את כתובת ה- IP שלהם. כמו כן, Gyft אפילו לא מציעה מכירת כרטיסי מתנה עבור Bitcoins.

התחל עם GYFT

מהי הדרך הטובה ביותר לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס מתנה?

אנו מקווים כי מאמר זה נתן לך כמה אפשרויות לקנות ביטקוין עם כרטיס מתנה לוויזה. אם אתה עדיין מבולבל לגבי המרת הביטקוין שלך לכרטיס מתנה, אנא שלח תגובה וננסה כמיטב יכולתנו לעזור לך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector