1. Coinbase 2. BitPanda 3. BitSquare
בסיס מטבעות ביטפנדה לוגו של bitsquare
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

ראשית, בואו נבין את המשמעות של SEPA. SEPA או ‘אזור תשלומי יורו יחיד’ היא שיטת העברה לבנקים הממוקמים באירופה. כאשר משתמשים לא מוצאים את ארצם במהלך העברת SWIFT, SEPA היא שיטה חלופית המתמקדת באזור האיחוד האירופי.

Contents

הנוחות של קבלת חילופי SEPA

העברת SEPA מועדפת בעיקר על ידי תושבים במדינות אירופה ונכון ליולי 2015 היא כוללת 28 מדינות חברות באיחוד האירופי.

הדירקטוריון שואף לשנות את חוסר היעילות של תשלומים חוצי גבולות ומטרתו לשלב שווקים מקוטעים לתשלומי אירו לשוק מקומי. לקוחות יכולים לבצע תשלומים ולקבל משכורות באמצעות SEPA כל עוד יש להם חשבון בנק בגוש האירו. תשלומים ללא מזומן יכולים להתבצע באזור גוש האירו באמצעות קבוצה אחת של אמצעי תשלום. על מנת להוזיל את עלויות הובלת קרנות ההון ברחבי אירופה, המהוות כמעט 2% מסך התוצר, SEPA יישמה סטנדרטים יעילים, מבנים פיננסיים ומכשירים המאפשרים כלכלות מכירה..

מספר תוכניות ההעברה של SEPA הן כאמור:

העברת אשראי SEPA: זה מאפשר העברת כספים מחשבון בנק אחד למשנהו באזור האיחוד האירופי. התשלום יזוכה בחשבון הנמען תוך יום מהפקדה כל עוד הלקוח מבצע את התשלומים במסגרת הזמן שהוזכר..

העברת אשראי מיידית של SEPA: הוא מספק זיכוי מהיר ומהיר במיוחד של מקבל התשלום בפחות מכמה שניות.

חיוב ישיר של SEPA: הוראת קבע מציעה שתי תוכניות נפרדות, כלומר Core SDD ו- B2B SDD. Core SDD מכוון ללקוחות וכל הבנקים המציעים העברת SEPA נדרשים ליישמם. B2B SDD ממוקד בעיקר למשתמשים עסקיים ומחייב הגשת מסמכים לבנק הן על ידי הנושה והן על ידי החייב. ההשתתפות בתכנית זו היא לא חובה.

מה שאתה צריך לדעת על העברת SEPA

קודי זיהוי בנקים (BIC) ומספר חשבון בנק בינלאומי (IBAN) יוכנסו בכל אזור SEPA.

הקודים הנ”ל יידרשו בכל פעם שתצטרך לשלוח או לקבל כסף באמצעות SEPA. תוכל למצוא את קודי IBAN ו- BIC שלך על ידי פנייה לבנק המקומי שלך או בדיקת הצהרת בנק.

כיצד ניתן לבצע העברת כספים של SEPA עם ביטקוין

קבל ארנק ביטקוין: על מנת להעביר כסף לחשבונות בנק וממנה, יש ליצור ארנק ביטקוין. ישנן מגוון אפשרויות, כגון Bitcoin Core, Mycelium וכו ‘.

קנה ביטקוין: מכל הסיבות הברורות עליכם לקנות ביטקוין על מנת לבצע העברות. אתה יכול לרכוש ביטקוין במטבעות המקומיים שלך, BTC הוא לגמרי דיגיטלי וידידותי למשתמש.

הזן את פרטי ההעברה שלך: הזן את פרטי החשבון ואת הסכום הדרוש להעברה כמו בכל תשלום בנק מקוון אחר.


לְשַׁלֵם: יש לשלם את המקבילה לביטקוין בדמי שירות קטנים.

כסף שהועבר: עם קבלת הסכום, תבצע העברה בנקאית של SEPA תוך יום עבודה אחד. הודעת דוא”ל אישור תישלח להודעתך לאחר העברה מוצלחת.

22 הדרכים הטובות ביותר לרכישת ביטקוין עם SEPA 2021

1. Coinbase

בסיס מטבעותבורסת ביטקוין, Coinbase מאפשרת לאנשים לקנות ולמכור ביטקוין בכסף פיאט. זה משמש גם כספק חילופי וארנק ביטקוין. הוקמה על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארשאם בשנת 2012, Coinbase ממוקמת במטה בסן פרנסיסקו, קליפורניה, ומספקת שירותים ללקוחות בלמעלה מ- 33 מדינות שונות. הערכה זו הופכת אותם למתווך הביטקוין הגדול בעולם.

חילופי נכסים דיגיטליים גלובליים (GDAX) הם חילופי אחיות ופועלים באותו אופן כמו Coinbase, והיא מתעדת כל עסקה של לא רק סחר בביטקוין אלא גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Litecoin ו- Ethereum. היתרון של GDAX הוא בכך שהוא מאפשר למשתמשים לעסוק במספר עסקאות מבלי לבצע העברה בנקאית עבור כל עסק, וזה גוזל זמן ומוסיף עיכוב. אפשרויות העברת הכסף כוללות אשראי, כרטיסי חיוב והעברת SEPA.

כיצד להפקיד כסף ב- Coinbase

Coinbase מחייב אותך להוסיף חשבון בנק או פרטי כרטיס אשראי / חיוב לארנק Coinbase שלך ​​כדי לאפשר עסקאות עם מגבלות גבוהות יותר. בזמן מכירת הביטקוין ייקח 2-4 ימים עד שהכסף יופקד לחשבונך. ברכישות בעלות מגבלות גבוהות יותר כמו $ 100 / עסקה, $ 2500 / שבוע, לוקח לאתר קרוב ל -4 ימים לאמת את העסקאות, אז אל תיבהל אם אתה לא רואה כסף בארנק שלך באופן מיידי. עם זאת, עבור עסקאות בגבול התחתון, ביטקוין מופיע בארנק שלך באופן מיידי.

בִּטָחוֹן

תכונה שנכללה לאחרונה היא הכספת Coinbase, המאפשרת לך לשתף חשבון עם 2-3 משתמשים. כל העסקאות זקוקות לאישור של כל המשתמשים ויש להן עיכוב של 48 שעות כהגנה נוספת על מנת לתפוס הונאות חסרות תקדים. לשליטה מוחלטת, ניתן לקבל גם ארנק רב-מרכזי הכולל שלושה מפתחות המשותפים בין המשתמש למטבע-בסיס כולל 1 למשתמש, 1 למטבע-בסיס והמפתח המשותף השלישי. כך שגם אם האתר מושבת, למשתמש יש אפשרות של 2 מתוך 3 מקשים למשוך את כספו.

יתרונות

 • קל לשימוש
 • נהדר למתחילים
 • אמצעי תשלום מרובים

חסרונות

 • חוסר פרטיות
 • רכישות במגבלה גבוהה דורשות זמן רב
 • חוסר שליטה אולטימטיבית בביטקוין

התחל עם מטבע

(השתמש בקישור שלנו וקנה ביטקוין בשווי 100 דולר ומעלה וקבל ביטקוין בשווי 10 דולר בחינם!)

2. BitPanda

ביטפנדהלתושבי אזורי בריטניה והאיחוד האירופי, BitPanda מציעה שירותים מצוינים להחלפת ביטקוין. BitPanda מציעה מגוון אפשרויות תשלום כגון:

 1. SEPA
 2. פדיון שובר
 3. NETELLER
 4. כרטיסי אשראי / חיוב

כרטיסי אשראי / חיוב הם אמצעי התשלום הנפוץ ביותר. כל עסקה מתבצעת ביורו ומלווה בכמה עמלות עסקה, אשר מעט גבוהות יותר בכרטיסי אשראי מאשר בכל אמצעי תשלום אחר. יש חוסר שקיפות מכיוון שהשירות אינו מציג את אחוז העמלות המדויק הנדרש לשלם ולקוחות יכולים לצפות לשלם עמלות של כ -5% לכל עסקה. קניית ביטקוין היא תהליך קל שבו משתמש יכול לבחור ביטקוין ושלושה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כלומר Ethereum, Dash ו- Litecoin. Bitpanda משתמש ב- 2FA לאבטחת חשבונות. מייסדי BitPanda הגבילו את נגישותה רק לאיחוד האירופי והשירות אינו זמין בארה”ב, בעיקר משום שהם הבינו את היעדר פלטפורמות החליפין לתושבי אירופה..

יתרונות

 • מגוון טוב של אפשרות תשלום
 • ידידותי למתחילים
 • נגיש בכל מדינות האיחוד האירופי
 • עמלות נמוכות עבור עסקאות בכרטיסי אשראי

חסרונות

 • לא זמין ברחבי העולם
 • חוסר שקיפות

התחל עם BITPANDA

3. BitSquare

לוגו של bitsquareBitSquare היא בורסה מבוזרת המציעה את שיטת ההעברה העממית-לעמית המסורתית, בה המשתמשים יכולים למכור בבטחה ביטקוין עבור מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות אחרים מבלי לערב מתווך. התוכנה אינה חדירה להתקפות DOS, ובכך הופכת אותה לפלטפורמה בטוחה למשתמשים להחליף כסף ללא חשש להונאות או איומים כאלה אחרים. מכיוון שהוא מבוזר, הוא הרבה יותר פרטי וביטסקוואר רק דורש ממך לחשוף מידע לאדם שאיתו אתה סוחר שהוא גם לא ניתן למעקב. יתר על כן, כל הנתונים הנשלחים דרך הרשת מוצפנים.

איך זה עובד?

BitSquare לא מאחסן אף אחד מהכספים שלך אלא מספק לך ארנק דיגיטלי המאוחסן באופן מקומי במחשב שלך. כדי למכור ביטקוין, המוכר מזין את כמות הביטקוין שיימכר בארנק BitSquare שלו והופך את הצעתו לציבורית. משני הצדדים נדרשת ביטחון קטן של 0.1 BTC אם מתרחש מקרה של מרמה. BitSquare משתמש בארנק מרובה חתימות 2 מתוך 3 כולל הקונה, המוכר וצד שלישי. הקונה יכול לבצע את התשלום באמצעות חשבון רגיל או העברת SEPA. אם המוכר קיבל את התשלום, הבורסה תאשר אוטומטית את העסקה בפני הקונה.

אם המוכר לא יקבל את התשלום או ידווח על מקרה של הונאה, הבורר או המתווך ייקחו ראיות משני הצדדים ובבדיקה מעמיקה יחתום את העסקה לאדם בעל האמינות הרבה ביותר בהצהרתם. המתווך אינו צוות האתר, אלא קונה תכוף ונבחר באופן אקראי למקרים כאלה. הם נדרשים להפקיד פיקדון גדול בעצמם כדי ליצור תמריץ לעבוד בצורה אתית ונלקחים לפתור בעיות שעלולות להתעורר בין קונה למוכר..

יתרונות:

 • אפשרויות מסחר בטוחות ואבטחה מצוינת
 • מערכת מבוזרת לחלוטין
 • תכונה רב-סיגית 2 מתוך 3

חסרונות:

 • חוסר מודעות וטווח הגעה לקוי
 • שיווק לא מספיק
 • פיתוח לא פעיל

התחל עם BITSQUARE

4. BitStamp

חותמת ביטמאז הקמתה בשנת 2011, BitStamp הייתה פלטפורמת חילופי הביטקוין הוותיקה והמכובדת ביותר ברחבי העולם. מומלץ ביותר למישהו עם ניסיון בהחלפת מטבעות קריפטוגרפיים, והם מבטיחים למשתמשים שיטה חסכונית לסחור בכסף דיגיטלי בסכומים גדולים. Bitstamp הוקמה בלוקסמבורג ולכן פופולרית במיוחד באירופה בזכות השירות המכובד והאמין שלהם. זהו בסיס אירופי חזק ושילוב יעיל של בלוקצ’יין הפך אותם לכוח שיש להתחשב בו בתעשיית הקריפטו.

למרות ההתחלה המוקדמת שלהם בתחום, האתר שלהם טכני מאוד ויכול להיות מעט מתוחכם למתחילים.

אגרות ותשלומים

ניתן לבצע הפקדות באמצעות העברות בנקאיות, SEPA, כרטיסי אשראי ואפילו העברת כספים בינלאומית. BitStamp גובה תשלום סמלי על כל העברה, סחר או משיכה שנעשה והוא די זול ומשתלם בהשוואה לסוכנויות אחרות. דמי ההפקדה של 0.05% נראים זולים להפליא בהשוואה לבורסות אחרות שגובות מהמשתמשים עד 4% לכל מרכזיה. דמי המסחר תלויים אך ורק בסכום העומד לסחר. דמי המסחר הגבוהים ביותר הם 0.25% והם סכום זניח כמעט.

בִּטָחוֹן

BitStamp מחזיקה ברוב הכספים באחסון קר, מה שאומר שלא ניתן לפרוץ אותם מאחר שהוא מאוחסן במצב לא מקוון.

דעה כללית

אם מנסים חיפוש מהיר בגוגל ב- BitStamp, ייתכן שיהיו כמה כותרות ‘תרמית או לא’  מה שככל הנראה המקרה עם הארגונים התחרותיים והמובילים ביותר, מכיוון שאנשים תמיד ספקנים לגבי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. אך בבדיקה נוספת, הרעיון כולו נדחה במהירות מכיוון ש- BitStamp זוכה להוקרה רבה מצד לקוחות ברחבי העולם ויש לו בסיס חסידים ענק..

יתרונות

 • מוניטין טוב
 • הגון התפשט ברחבי התעשייה שמוסיף ללגיטימיות שלו
 • קל לשימוש ומהיר

חסרונות

 • קשה להבין את המשתמשים הראשונים
 • אם אתה סוחר בהיקפים נמוכים יותר, מיושם עמלה של 8%
 • ידוע שתומך רק במסחר BTC / FIAT.

התחל עם BITSTAMP

5. Bitcoin.de

לוגו bitcoin.deהרחבה של ה-.de מציעה ששירות זה מבוסס בגרמניה והוא אינו בורסה מסורתית כמו Bitstamp ו- Bitfinex אלא מחבר בין קונים ומוכרים בפלטפורמה פתוחה בדומה ל- eBay. באמצעות Bitcoin.de, משתמשים יכולים לסחור בביטקוין (BTC), מזומנים בביטקוין (BCH) וב- Ethereum (ETH). הם זמינים בכל רחבי אירופה והמטבע היחיד הנתמך הוא אירו. ניתן לבצע הפקדות באמצעות העברת SEPA המלווה בדמי מסחר של 1% בעוד שלמערכת המסחר המהיר יש עמלת סחר של 0.8%. Bitcoin.de צבר מידה רבה של פופולריות ואמינות בשל השותפות שלהם עם בנק פידור ושומר בקפדנות על כל התקנות הגרמניות..

יתרונות

 • ממשק קל לשימוש
 • השימוש בשירות נאמנות הופך אותו לאופציה בטוחה
 • ידידותי למתחילים

חסרונות

 • היעדר אמצעי תשלום פיקדון

התחל עם BITCOIN.DE

6. קראקן

לוגו של קראקןקרקן הוקמה בשנת 2011 ומבוססת על סן פרנסיסקו, ונחשבת לאחת מחליפות המטבעות הגדולות בעולם על בסיס מחזור המסחר הממוצע של דולר אמריקאי וקנדי, כמו גם לירה בריטית וין יפני. שיטות הפקדה ומשיכה כוללות העברה בנקאית וקריפטו. ל- Kraken מגוון רחב של FIAT ו- cryptocurrency שרוב האנשים יכולים לקנות ישירות באמצעות USD או EUR. זה מונע את הטרחה של לקנות BTC תחילה ולאחר מכן להשתמש בבורסה משנית להמרה למטבעות אחרים. משיכות הן תהליך פשוט למדי וגובה תשלום סמלי של 0.19%.

כמו רוב המרכזיות האחרות, גם קראקן משתמש באימות של 2 גורמים (2-FA).

Kraken מחלק את משתמשיה לשכבות שונות אשר מחליטות את הפרטים עבור כל הפקדה ועסקה שבוצע על ידי המשתמש. מומלץ מאוד לקרקן בשל הממשק הידידותי למשתמש שלו, עם אפליקציית iOS רשמית. אפליקציית Android קיימת, אך היא אינה רשמית.

יתרונות

 • עמלות נמוכות
 • נזילות טובה בשווקי EUR
 • אבטחה גבוהה
 • דמי יצרן נמוכים מאוד

חסרונות

 • תמיכה חלשה בפלטפורמת אנדרואיד
 • תהליך אימות ארוך.

התחל עם קראקן

7. LocalBitcoins

LocalBitcoins.com-logoLocalBitcoins הוא המתאים ביותר עבור סוחרים להיפגש כמו גם להחליף Bitcoins. מאפיין מבוקש מאוד הוא מספר אפשרויות התשלום הזמינות כגון מזומן למשלוח, Paypal, חילופי בנקים, ווסטרן יוניון וכן הלאה. LocalBitcoins גובה עמלה של 1% בלבד מהמוכרים.

כדי להבטיח מסחר מאובטח, LocalBitcoins השתמשה בכמה שיטות כגון:

שירות נאמנות – כאשר הספק מאשר אישור להחלפה מוצלחת, המזומנים הנשמרים תחת ניהולו של שירות נאמנות ביטקוין מקומי משתחררים.

2-FA – אימות דו-גורמי השולח קוד PIN נוסף שנשלח למשתמשים ניידים במהלך כל כניסה למניעת פריצה לחשבון.

התחברות מאובטחת – אם המשתמש נכנס מדפדפן אינטרנט אחר, נדרש אימות דוא”ל.

יתרונות

 • ניתן לבצע רכישות במהירות באמצעות הפקדה במזומן
 • צורות תשלום שונות

חסרונות

 • חווית משתמש לקויה
 • תמיכה מגובה

התחל עם LOCALBITCOINS

8. Coinfloor

Coinfloor-Logoסוחרים בבריטניה יכולים לסחור ישירות באמצעות פלטפורמת חילופי Coinfloor עם דמי מסחר משתלמים ביותר וליהנות משוק הברוקרים Coinfloors אשר מעביר את המסחר בשמם ללקוחות הרצויים בתשלום עמלת תיווך. למרות שזה חוסך למשתמשים את הבעיה לשלם כסף בחו”ל והעברות בנקאיות בינלאומיות, דמי המתווך נאמדים בכ -6% שהם סכום נכבד..

הם משתמשים באחסון ביטקוין מאובטח שנקרא Coinfloor Vault.

יתרונות

 • שירות תיווך
 • העדפות הגבוהה ביותר ב- GBP רק בבורסה בשוק

חסרונות

 • סכום חילופי מינימלי גבוה
 • מקבל העברה של GBP בלבד

התחל עם קומת מטבעות

9. LakeBTC

לוגו lakebtc.comLakeBTC, שנוסדה בשנת 2013, שימשה ביותר מ -162 מדינות עם אישורי משתמש של 10 מיליון חשבונות שנעשו בחמש השנים האחרונות. הם מקבלים מספר אפשרויות תשלום כגון Neteller, העברה בנקאית, Paypal וכו ‘. באסיה, אירופה, אוסטרליה יש רוב המשתמשים. LakeBTC משתמש בתהליך אימות 2FA וכלל גם תכונת אימות הודעות טקסט.

יתרונות

 • זמין בהרבה מדינות
 • מציע אפשרויות תשלום רבות

חסרונות

 • מדיניות שכר טרחה מעורפלת
 • תמיכת משתמשים לא טובה

התחל עם LAKEBTC

10. Paymium

לוגו של paymiumכמו חילופי ביטקוין, Paymium מציע למשתמשים לקנות ולמכור ביטקוין תוך מתן אפשרות לארנק מאובטח. פיימיום, שנוסדה בשנת 2011 ומטה המטה שלה בפריס, צרפת, הייתה מיועדת אך ורק לנצל את השוק האירופי. הם נסחרים רק בביטקוין עם עמלת מסחר של 0.59% מסכום ההזמנה. הם משתמשים באימות 2FA, אחסון קר ותעודת SSL להצפנת נתונים כאמצעי אבטחה.

יתרונות

 • מקבל כרטיסי אשראי
 • אפשרויות מסחר טובות

חסרונות

 • רק נסחר בביטקוין
 • חילופי דברים לא מוסדרים

התחל עם PAYMIUM

11. סאפלו

לוגו של safelloשירות חליפין נוסף בבריטניה, סאפלו הוא גם מוסד פיננסי. הם משתמשים בכמה אמצעי תשלום, כגון – SEPA, Swish, iDEAL, SWISH, בעיקר לתושבי אירופה.

יתרונות

 • ממשק ידידותי למשתמש
 • זמין ב -32 מדינות
 • מספר אמצעי תשלום

חסרונות

 • נדרש אימות מזהה – חוסר פרטיות
 • רק תשלומים SWISH מאומתים במהירות

התחל עם SAFELLO

12. Gatecoin

לוגו gatecoinהם חילופי חילופי הונג קונג ופונים בעיקר לתושבים בדרום מזרח אסיה. יש להם דמי מסחר קריפטוגרפיים סמלי מאוד של 0.35% ואילו דמי המסחר של FIAT עולים ל -20%. הם משתמשים גם באחסון מקוון ולא מקוון 2FA, אימות דוא”ל כאמצעי אבטחה. העברות בנקאיות זמינות במטבעות HKD, EUR ו- USD.

יתרונות

 • הם רשומים כמפעילי שירותי כספים שמוסיפים אבטחה נוספת נגד כספים אבודים
 • הם משתמשים בתכונות מרובות סיג
 • משתמשים יכולים לסחור בביטקוין ובאת’ריום

חסרונות

 • מומלץ למשתמשים לאחסן כספים בבורסה

התחל עם GATECOIN

13. Coinfinity

צירוף פניםבורסה הממוקמת באוסטריה, המשתמשים יכולים לקנות ביטקוין באמצעות העברות SOFORT ו- SEPA עבור סוחרים אוסטרים. נדרשים אימות מזהה והוכחת כתובת לצורך יצירת חשבון. הם מציעים מכונת כספומט ואפשרויות בנקאות מקוונות לרכישה.

יתרונות

 • מגבלות גדולות ניתנות
 • העברה מהירה ל- BTC

חסרונות

 • זמין רק באוסטריה
 • נדרש אימות מזהה להחלפה

התחל עם סמיכות

14. Anycoin ישיר

לוגו ישיר של anycoinAnycoin Direct היא בורסה אירופית נוספת העוסקת בסחר בביטקוין באמצעות שיטות רכישה שונות כגון העברת SEPA לעסקאות EUR. על מנת לרכוש ביטקוין, נדרש אימות. מגבלות מסוימות מבוססות על הימים הרשומים שצומחים עם עמידות החשבון.

יתרונות

 • נתמכים בכמה אלטקוינים
 • מגבלות מבוססות על ימים מהפעלת החשבון

חסרונות

 • חוסר שקיפות שכר טרחה
 • נדרש אימות מקיף

התחל עם ישיר כל מטבעות

15. בייטי

לוגו bityהם נמצאים בשוויץ ומציעים מסחר מקוון כשירות מכונות כספומט ביטקוין. בעוד שהעברות SEPA מחייבות אימות מזהה, למען הפרטיות, יש לנקוט ברכישת BTC באמצעות כספומט. השירות שלהם מקבל העברה בנקאית והעברה בנקאית, כמו גם SOFORT. אימות מעניק מגבלה יומית של 1,000 אירו.

יתרונות

 • מציע רכישה כספומטית פרטית
 • קל לקנות ביטקוין לאחר אימות הטלפון הנייד

חסרונות

 • העמלות מוסתרות ב- BTC
 • נדרש אימות עבור מרבית ההעברות

התחל עם BITY

16. קוביטים – שער לביטקוין

לוגו של אמההם מתווך בריטי המתמחה בסחר בביטקוין עם מגוון רחב של מטבעות מקובלים. העסקאות באמצעות SEPA הן לרוב ללא תשלום, למעט דמי מסחר סמלי של 0.9% המוטלים על הסוחר. המגבלות על הרכישה תלויות במיקום הסוחר ובתהליך האימות באמצעות דוא”ל, טלפון ותעודת זהות.

יתרונות

 • עמלות מסחר נמוכות
 • מגוון רחב של אפשרויות תשלומים
 • התקבלו מספר מטבעות

חסרונות

 • לא זמין לאזרחי ארה”ב

התחל עם קוביות

17. Exchange BTC של itBit

סקירת itbitפלטפורמת החליפין האמריקאית הוסיפה לאחרונה שיטות העברה של SEPA לקהל לקוחות המבוסס על ארה”ב. בשיטות רכישה מוגבלות ההעברה הבנקאית אינה מוסיפה עמלה וצפויה עמלת עסקה סמלית של 0.2%. לקוחות מאירופה צריכים אימות מזהה לגיטימי.

יתרונות

 • עמלות עסקה נמוכות של 2% בלבד
 • כמויות ענק של BTC זמינות

חסרונות

 • לאתר אין ממשק ידידותי למשתמש

התחל עם ITBIT

18. החלפת ANXPRO ביטקוין

לוגו ANXPROעוד בורסת ביטקוין שמבוססת על הונג קונג, ANXPRO פועלת בכמה מדינות כולל אירופה. מבקשים העברת SEPA בתשלום של 0.5%. סוחר נדרש לספק אימות על מנת לקנות ביטקוין מהמתווך.

יתרונות

 • נזילות גבוהה של BTC בדולרים וביורו
 • עמלת עסקה נמוכה

חסרונות

 • תשלום נוסף של 0.3-0.6% מחויב בתשלום

התחל עם אנקספרו

19. HappyCoins

לוגו happycoinsHappyCoins פונה לתושבי אירופה על ידי הכללת העברת SEPA תמורת תשלום של 8.5%. לסוחרים יכולים להיות מגבלות טובות לרכישת BTC, בהתאם לאימות המסופק. הם מציעים מספר שיטות תשלום מיידיות כמו – SOFORT, iDEAL, Interac ו- myBank.

יתרונות

 • מדי פעם ‘שעה מאושרת’ כוללת עמלות של 0%
 • ממשק קל מאוד לשימוש
 • החלפה מהימנה ופרטית

חסרונות

 • עמימות באגרות
 • העברות של SEPA עשויות להימשך עד 3 ימי עסקים

התחל עם HAPPYCOINS

20. GDAX

gdax- פלטפורמהGDAX היא אחת מסוכנויות החליפין הגדולות בארה”ב. מחוברים ל- Coinbase, הם מציעים אמצעי תשלום שונים ללקוחות אירופאים ואמריקאים כאחד. העברת SEPA זמינה בתשלום נמוך מאוד של 0.25% שיכול להמשיך לרדת ל 0.1% בהתאם לנפח המסחר.

יתרונות

 • עמלות נמוכות בהשוואה למספר מרכזיות אחרות
 • שיוך ל- Coinbase מוביל לאבטחה נוספת

חסרונות

 • ממשק משתמש קשה

התחל עם GDAX

21. מטבע קורנר

לוגו של בן זוגבורסה אחרת מבוססת בריטניה, CoinCorner מציעה מגוון של אמצעי תשלום כמו SEPA, כרטיס אשראי / חיוב וגם Neteller. דמי העסקה הם בשיעור של 1% ונדרש אימות מלא להעברות SEPA.

יתרונות

 • החלפה פופולרית ואמינה
 • שירות לקוחות טוב
 • משתמשים במספר רב של שיטות רכישה

חסרונות

 • עמלה של 5% על קנייה בכרטיסי אשראי
 • דורש אימות מזהה
 • אפשרות הארנק הנייד שלהם אינה אידיאלית לאחסון ביטקוין

התחל עם חבר חבר

22. CEX.IO

cex io סקירהCEX.IO הוסיפה העברת SEPA עבור לקוחותיהם בארה”ב בשנת 2014. מגבלות גבוהות מוצעות להשלמת תהליך האימות המלא. קניית BTC כרוכה בתשלום של 0.2% ו- 0.5 אירו למשיכת BTC. קנייה מינימלית היא 200 אירו.

יתרונות

 • עלויות מסחר נמוכות
 • זמינות ותמיכה ב- BTC לכל מדינות SEPA

חסרונות

 • נדרש אימות מקיף

התחל עם CEX.IO

סיכום

ויש לך את זה, 22 הדרכים הטובות ביותר לקנות ביטקוין עם העברת SEPA. אנו באמת מקווים שמדריך זה שופך מעט אור על הנושא וכי אתה מרגיש שאתה יכול לקבל החלטה מושכלת כעת. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector