1. ספר חשבונות ננו ס 2. טרזור 3. KeepKey
ננו ספר טרזור KeepKey-Bitcoin-Wallet-Review
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

שמועות על ביטקוין הוא מטבע העתיד, אך האם זה משהו מוחשי? משהו שאפשר לגעת בו?

בין אם כבר קניתם ביטקוין ובין אם לא, מדריך זה יעזור לכם להחליט איזה ארנק ביטקוין מתאים ביותר למי שרוצה לשמור על הביטקוין שלהם לאורך זמן. בהתחשב בכל החדשות בימינו על ביטקוין גנוב או אבוד, חשוב שתבחרו בארנק המתאים.

Contents

מה זה בדיוק ארנק ביטקוין?

בדיוק כמו איך הייתם מחזיקים מזומנים בארנק, ארנק ביטקוין הוא משהו (או איפשהו) בו אתם שומרים את המטבעות שלכם. למרות שמטבעות אלה אינם מוחשיים, הוא עדיין ניתן לאחסון בתוך ארנק מקוון, ארנק חומרה או ארנק חם..

מהם סוגי ארנקי הביטקוין?

הכרת סוגי הארנקים הזמינים והיתרונות והחסרונות לכל אחד מהם יעזור לכם לבחור איזה מהם מתאים ביותר עבורכם.

  • ארנק חומרה – ארנקים אלה הם ללא ספק סוגי הארנקים הטובים ביותר שיש. הסיבה לכך היא שללא מפתח פרטי וארנק פיזי, איש לא יוכל לגשת לארנק שלך. ארנקי חומרה הם מכשירים פיזיים שאתה מתחבר למחשב שלך באמצעות כונן USB כדי לאפשר לך לאחסן / לגשת לביטקוינים שלך. הם מגיעים בצורות ובגדלים שונים, כאשר הפופולאריים הם בצורת כונני USB.
  • תוכנה / ארנק אפליקציות – ארנקים אלה נבדלים מבחינת האבטחה והתכונות, אך אלה סוגי הארנקים הפופולאריים ביותר. הסיבה לכך היא שיש הרבה אפשרויות חינמיות וארנקי תוכנה / אפליקציות לרוב קלים יותר לשימוש. למרות שארנקים אלה מאובטחים, יש להם סיכוי להיפרץ, לכן היזהרו משימוש בהם אם ברצונכם להחזיק את הביטקוינים שלכם זמן רב..
  • ארנק מקוון – ארנקים אלה הם כאלה המאפשרים לכם לשמור את הביטקוינים שלכם בארנק מקוון אליו תוכלו לגשת לכל מקום באמצעות שם משתמש וסיסמא פשוטים. אלה ללא ספק הכי קלים לפרוץ (קורה לעתים קרובות יותר ממה שאולי תרצה) והם האפשרות האחרונה שאנחנו ממליצים עליה. למרות שהם קלים לשימוש ויש להם אתרים אטרקטיביים, האקרים יכולים להיכנס לארנק שלך הרבה יותר קל בהשוואה לאפשרויות האחרות.

איך יוצרים ארנק ביטקוין?

כדי ליצור ארנק ביטקוין, ראשית עליך לבחור איזה סוג ארנק אתה רוצה. אם ברצונך ללכת עם האפשרות המומלצת לארנק חומרה, עליך לעקוב אחר ההוראות המצורפות לארנק החומרה כדי להגדיר את הארנק שלך. זה בדרך כלל אומר שעליך לאחסן מפתח פרטי שמגיע עם הארנק ולהגדיר את כתובת הביטקוין שלך. זה המקרה גם עם תוכנות / אפליקציות / ארנקים מקוונים. מכיוון שלכל ארנק יש הוראות שונות להקמת ארנק ביטקוין, אנו ממליצים לעקוב אחר ההוראות המצורפות לארנק לבחירתכם. לדעתנו, הקמת ארנק עם ארנקים מקוונים היא ללא ספק הקלה ביותר, והקמת ארנק חומרה היא הקשה ביותר.

מהו ארנק הביטקוין הטוב והבטוח ביותר?

להלן, נמליץ על ארנקי הביטקוין המובילים שבהם תוכלו להשתמש כרגע. הרשימה שלהלן תכלול שילוב של חומרה / תוכנה / אפליקציה / ארנקים מקוונים, כך שיש לך אפשרויות רבות לבחירה. קרא את היתרונות והחסרונות שלנו וראה איזה ארנק הכי מתאים לך.

27 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר ב- 2021

1. ספר חשבונות ננו ס

ננו ספרזהו ארנק הביטקוין מספר 1 עליו אנו ממליצים כי הוא מאובטח, קל לשימוש ובמחיר סביר.

יתרונות

ארנק חומרה זה זול בהשוואה לארנקים דומים הקיימים בשוק כיום. בהשוואה לארנקים הזולים יותר שקיימים, ארנק זה שולט במונחים של תכונות וביטחון. באופן דומה, בהשוואה לארנקים הגבוהים שיש, לארנק זה תכונות דומות לאלו תוך שמירה על מחיר סביר.

הכפתורים הפיזיים בצידי הארנק מאפשרים אבטחה טובה יותר. כדי להעביר ביטקוין בהצלחה, עליך ללחוץ על שני הכפתורים בצידי הארנק בו זמנית. מכיוון שלא ניתן לאשר עסקאות אם אינך לוחץ על שני הכפתורים בו זמנית, הדבר מבטיח שאף האקר לא יוכל לגשת לביטקוין שלך.

חסרונות

מכשיר זה אינו מגיע עם תמיכה בביטוי סיסמה. תמיכה בביטוי סיסמה היא טקסט מותאם אישית שעליך להכיר בנוסף לביטוי ההתאוששות שלך. למרות שאנשים מקפידים לשמור את ביטוי ההחלמה שלהם במקום מאובטח, עדיין ניתן לגנוב אותו, אך ביטויי סיסמה הם לעתים קרובות ביטויים שנשמרים בעל פה. זה מבטיח שהאקר לא יוכל לגשת לביטקוין על ידי בעל הארנק לצד ביטוי ההתאוששות.

התחל עם LEDGER NANO S

2. טרזור

טרזוראם אתה רוצה מכשיר קטן שעשוי אפילו לטעות כמפתחות (בגלל גודלו הקטן) עם צמרת המדינה העליונה, ייתכן ש- TREZOR שווה להסתכל.

יתרונות

ארנק זה מגיע עם צג שיאפשר לכם לאמת כל עסקה ולהיות מושכל יותר לגבי המתרחש בארנק החומרה שלכם.

מחוץ לארנקים המציעים מסך, ארנק זה זול. למרות שיש כמה מותגים נבחרים שמציעים ארנקים זולים יותר עם מסך, זה כולל יתרונות אחרים כמו העיצוב המינימליסטי שלו והצפנה חזקה..

חסרונות

אם אתם מחפשים ארנק ידידותי לתקציב, לא תמצאו אותו כאן. מכיוון שמדובר בארנק חומרה של 99 דולר, זה לא ארנק שאנשים רבים יוכלו להרשות לעצמם בקלות. מלבד תג המחיר שלו, אין חסרונות אחרים לדעתנו לגבי ארנק החומרה הזה.

התחל עם טרזור

3. KeepKey

KeepKey-Bitcoin-Wallet-Reviewאם אתם מחפשים ארנק חומרה קומפקטי עם מסך דיגיטלי, זה בחירה מצוינת.

יתרונות

בהשוואה לארנקי החומרה המגושמים והבשרניים שיש, זו אחת האפשרויות הקומפקטיות ביותר שיש. אם אתה מסתובב עם הארנק שלך, אז קומפקטי כזה הוא בחירה מצוינת.

הארנק הזה הוא אחד הבודדים שמגיעים עם מסך דיגיטלי. מסך זה מאפשר לך לראות מידע שונה בנוגע לארנק שלך כגון: יתרה, עסקאות, סיכה וכו ‘.

חסרונות

בהשוואה לארנקים מסוימים, כמו זה שלמעלה, הארנק הזה קצת יותר יקר. במחיר של 99 $, זה עשוי להיות יקר מדי עבור אנשים מסוימים מכיוון שיש אפשרויות זולות יותר.

התחל עם KEEPKEY

4. ARCHOS Safe-T

יש ארנק חומרה חדש בעיר. וזה נהדר.

יתרונות

ארכוס-טיARCHOS Safe-T mini הוא ארנק החומרה הראשון שמגיע מחברה רשומה. הם התחילו מקוד קוד פתוח של טרזור, ונהנו מהרקע החזק שלהם בתחום האבטחה והייצור, הם תכננו מוצר חדש סביב CryptoMemory, שבב המוקדש לאבטחה המשמש לאחסון מפתחות הצפנה והגנה על ה- PIN, והוא מיוצר בצרפת וזמין במחיר של 49.99 € בלבד.

המסך המוטמע גדול מספיק כדי להציג את כל פרטי העסקאות ולתת למחזיק לבדוק את פרטי העסקה לפני שהוא מאשר פיזית באמצעות הכפתורים.

בצד התוכנה, שיהיה קוד פתוח וזמין ב- GitHub, ה- Safe-T Mini מאפשר לשחזר את התוכן שלו למכשיר חדש אם אבד או נגנב, באמצעות זרעי שחזור של 24 מילים, שנוצרו כאשר Safe-T Mini מופעל הפעם הראשונה. אתה יכול גם להשתמש בביטוי סיסמה כדי למנוע התקפות של מפתח ברגים של 5 דולר.

חסרונות

מכשיר זה תומך בינתיים רק במטבעות קריפטוגרפיים עיקריים. הוא תומך באסימונים של ביטקוין, ביטקוין מזומן, ביטקוין זהב, דאש, אתריום, אתריום קלאסי ו- ERC20. אך למעשה מדובר ב 75% מסך השווי של מטבעות הקריפטו.

צוות ARCHOS אמור לעבוד על הוספת תאימות מטבעות קריפטוגרפיים חדשים.

התחל עם ARCHOS SAFE-T

5. GreenAddress

כתובת לוגו-ירוקהמכיוון ש- GreenAddress הוא אחד הארנקים המקוונים המאובטחים ביותר שקיימים, אנו ממליצים עליו בחום לאלה שרוצים להשתמש בארנק מקוון אך מודאגים מפגמי האבטחה שמגיעים לצד ארנקים מקוונים..

יתרונות

מכיוון שארנק מקוון זה הוא ארנק “רב חתימה”, הרבה יותר בטוח להשתמש בארנק זה בהשוואה לאחרים. הסיבה לכך היא שאתה שולט במקש אחד ואילו GreenAddress שולט במפתח השני, ומונע מהאקרים לגשת לביטקוין אלא אם כן יש להם גם את המפתח שלך וגם את המפתח של GreenAddress..

ניתן לגשת ל- GreenAddress בנייד, מה שמעניק לך הרבה יותר גמישות כיצד ברצונך לגשת אליו.

חסרונות

בגלל האבטחה המוגברת, יתכן ויהיה לך יותר טרחה לגשת לארנק שלך. אם אתה שומר סכום קטן יותר בביטקוין, אולי לא שווה את הטרחה להשתמש בארנק זה ובמקום זאת, השתמש בארגון פחות מאובטח להנגשה טובה יותר..

התחל עם כתובת ירוקה

6. תפטיר

תַפטִיראם יש לך מכשיר אנדרואיד, Mycelium היא הדרך ללכת. בדיוק כמו איך שאמזון נחשבת היטב בתעשיית המשלוחים המקוונים, Mycelium נחשבת היטב בתעשיית ארנקי הביטקוין של אנדרואיד.

יתרונות

לארנק זה יש את הדירוג הגבוה ביותר מכל ארנקי הביטקוין האחרים הקיימים, מה שהופך אותו מכובד היטב וארנק שאתה יכול לסמוך עליו.

ישנן תכונות רבות ושונות שתוכלו להשתמש בהן, כגון חשבונות חומרה (לא מקוונים), GLIDERA לרכישה / מכירה של ביטקוין ואפילו שוק שבו תוכלו להחליף ביטקוין באופן מקומי, ישירות מהאפליקציה..

חסרונות

זה לא מאובטח כמו ארנקי חומרה כאילו מישהו גונב לך את הטלפון ויש לו גישה אליו, האדם יכול בקלות להוציא את הביטקוין מהארנק לשלו..

ניתן גם לפרוץ טלפונים חכמים הרבה יותר קל מאשר ארנקי חומרה, מה שהופך את המטבעות שלך להרבה יותר פגיעים וקלים יותר לגניבה עבור האקרים..

התחל עם MYCELIUM

7. KeepKey – מהדורת זהב

ארנק חומרת KeepKey מהדורת זהבלמרות שלארנק חומרה זה מחיר שמתגמד ביותר ברשימה זו, הוא אחד הטובים ביותר שתוכלו לקנות אם אתם רוצים ארנק מאובטח ואיכותי שישמור על ביטקוין שלכם..

יתרונות

מכיוון שארנק זה אינו מותקן עם מערכת הפעלה כלשהי, אין לו את הסיכון לפגיעות שארנקים אחרים שמגיעים עם מערכת הפעלה, מכיוון שוירוסים מכוונים למידע בתוך מערכת הפעלה. זה מאפשר לארנק זה להיות מאובטח מכל וירוסים או תוכנות זדוניות שעלולים לנסות לגנוב את הביטקוין שלך.

ארנק זה לא תומך רק בביטקוינים. זה יכול גם לתמוך במטבעות פופולריים אחרים כמו דוגקוין, דאש, את’ריום וליטקוין.

חסרונות

אחד היתרונות המובהקים הוא מחיר הארנק הזה. מדובר בכפולים של ארנקים איכותיים אחרים שיכולים להתאים למטרת אחסון הביטקוין בצורה מאובטחת בסדר גמור. אם אתה רוצה לחסוך כסף, הארנק הזה לא מתאים לך.

התחל עם מהדורת KEEP KEY GOLD

8. ארנק Ledger Nano – Duo Edition

ארנק Ledger Nano Duo ארנק ביטקויןאם אתם מחפשים אפשרות זולה ודקה, ארנק חומרה זה הוא חלופה מצוינת. זה מגיע עם שני ארנקים, כך שאתה יכול להיות בטוח שאף פעם לא תאבד את כל הארנק שלך.

יתרונות

הארנק הזה מאובטח מאוד. הסיבה לכך היא שישנן שתי רמות של הגנה – הגנה מפני תוכנות זדוניות ואבטחה חדישה. שתי תכונות אלה יאפשרו לך להגן על הארנק שלך מפני תוכנות זדוניות המגיעות מהמחשב האישי שלך וממקורות אחרים.

לאחר שני ארנקים עם אותה כתובת, אתה יכול להשתמש בו משני הכיוונים. גם אם תאבד אחד, תהיה לך גישה לאחרת ועל ידי שניים, תוכל למקם אותו בשני מיקומים שונים לשימוש נוח.

חסרונות

מכיוון שאלה הם דקים יותר וקומפקטיים יותר בעיצוב, זה קצת יותר קל לפרוץ. לכן, תצטרכו להיזהר הרבה יותר עם הארנק הזה בהשוואה לארנקים הגדולים והאיכותיים יותר העומדים בפני טיפות.

התחל עם ארנק LEDGER NANO

9. קשרים ביטקוין

לוגו של קשר Bitcoinמומלץ באופן רשמי ב- Bitcoin.org, ארנק לא מקוון זה נותן לך את השליטה הדרושה לך לעסקאות מאובטחות ושקופות.

יתרונות

מכיוון שארנק זה מומלץ על ידי גורמים רשמיים והוא אחד הארנקים הוותיקים ביותר שיש בו, יש לו הרבה אמינות והוא מבוסס בקהילת הביטקוין..

באמצעות ארנק זה תוכל לשלוט בכמה אתה רוצה להוציא לכל עסקה עבור דמי הכורה. במיוחד עם השיעור המוגבר בימינו, זו תכונה שאתה רוצה לחקור מכיוון שרבים מאתרי הבורסה המקוונים עשויים לגבות עמלות שאולי אפילו לא ידעת עליהם.

חסרונות

האתר שמארח את הארנק מיושן מאוד ועשוי להיראות מבלבל ולא נחשב אמין. עם זאת, הוא קיים זמן מה, לכן אנו עדיין ממליצים לבדוק אותו.

האקרים יוכלו להיכנס לארנק שלך אם במחשב שלך יש תוכנות זדוניות של וירוסים, אז שימו לב לפגיעות זו כאשר הארנק מותקן ישירות בכונן הקשיח או באינטרנט..

התחל עם קשרי ביטקוין

10. יציאת מצרים

לוגו ארנק אקסודוסאם אתם מחפשים ארנק שולחני שמציע צמתים מלאים ואנונימיות גבוהה, אז אקסודוס שווה להסתכל עליו.

יתרונות

עם עיצוב לוח מחוונים אלגנטי המאפשר לך לקבל סקירה כללית של תיק ההשקעות שלך, תמיד תוכל לעמוד בקצב של הנכסים שלך וכמה מכל מטבע שנתמך יש לך.

בהשוואה לארנקים המציעים תמיכה רק בשלושת המטבעות הפופולריים ביותר, ארנק זה מאפשר לך לאחסן הרבה יותר כולל דאש, ליטקוין ועוד..

חסרונות

עם ארנק זה, לא תוכל להשתמש ב- 2FA (אימות דו-גורמי) לאבטחת הארנק שלך. מכיוון שתכונה זו חיונית בשמירה על הצפנה הכי בטוחה שאפשר, זו נושא אבטחה אחד שיש לארנק זה.

התחל עם EXODUS

11. Jaxx

אפליקציית jaxx לניידאם אתה רוצה לנהל את המטבעות שלך עבור מגוון רחב של מטבעות, אז Jaxx הוא ארנק קריפטו שעליך לחקור.

יתרונות

מכיוון ש- Jaxx היא פלטפורמה מרובה, אתה יכול לגשת לארנק שלך באמצעות אותו ארנק בכל מכשירים רבים ושונים. גם אם אתה נמצא בטלפון שלך, תוכל להעביר מטבעות מהארנק שלך לאחרים באמצעות הטלפון שלך למרות שאתה משתמש בעיקר ב- Jaxx במחשב שלך..

מכיוון שהמפתחות הפרטיים ש- Jaxx מספקת לך בפתיחת הארנק שלך מאוחסנים במכשיר עצמו, לא תצטרך לדאוג שהאקרים ייכנסו ל- Jaxx ויגנבו את המטבעות שלך, מכיוון שהוא יאוחסן במכשיר הפיזי שלך..

חסרונות

עשויות להימשך זמן מה של עסקאות בהשוואה לארנקים אחרים והפעלת האפליקציה עצמה אורכת זמן מה. לכן, אם אתה אחד שאוהב ארנקים מהירים ומהירים, Jaxx אולי לא הארנק הטוב ביותר עבורך.

התחל עם JAXX

12. ארנק אטומי

ארנק אטומי היא אפליקציה נטולת משמורת רב-מטבעית לאחסון וניהול מאובטח של ביטקוין, ETH, XLM, XRP, LTC, ויותר מ -500 מטבעות ואסימונים אחרים. כל נכסי הצפנה והתכונות מתעדכנים באופן קבוע. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים בצורה מאובטחת למכשיר שלך, כך שרק לך יש שליטה מלאה על הכספים שלך.

אפליקציית שולחן העבודה זמינה ברוב מערכות ההפעלה כמו Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה. גרסת המובייל זמינה לאנדרואיד; אף על פי, אפליקציית IOS עתידה להשתחרר בסוף שנת 2021. ארנק האטומי הוא אחד מאחסון הקריפטו הבטוח ביותר ב- All-in-One, ללא ממשק, עם ממשק חלק ויסודי.. 

הארנק תומך ב- Atomic Swaps, תכונה קבועה המסייעת למשתמשים לחסוך משמעותית בתשלומים. ארנק Atomic מאפשר לך לקנות קריפטו בדולר ארה”ב, אירו או כל מטבע מקומי אחר ולהחליף נכסים במחירים הטובים ביותר באמצעות שותפים מהימנים: צ’אנגלי, Shapeshift ו- ChangeNOW.

יתרונות

ממשק שימושי, פרטיות מיטבית & אבטחה, מבוזרת, רב מטבעות, ללא משמורת, בורסה מובנית, תוכנית חברות, קניית קריפטו בכרטיס בנק, תמיכה מיידית 24/7.

חסרונות

עדיין לא כל המטבעות תומכים בהחלפות אטומיות

התחל עם ארנק אטומי

13. מפתח אבטחה FIDO U2F

מפתח אבטחה FIDO U2Fלמרות שמוצר זה אינו בדיוק ארנק, הוא יכול לשמש כתכונת אבטחה כדי להעניק לך אבטחה רבה יותר עם יישומים הדורשים אימות דו-גורמי..

יתרונות

כעת אינך צריך להוציא את הטלפון שלך ולהפעיל את מאמת Google כדי לקבל גישה לחשבונך. כל שעליך לעשות הוא לחבר התקן USB זה למחשב שלך לאחר אימותו כדי לקבל גישה לחשבון שאליו אתה רוצה להיכנס.

מפתח אבטחה זה עובד עם היישומים הפופולריים ביותר, אך במקרה שלנו עם מטבעות קריפטו, הוא עובד מחוץ לקופסה עם Dashlane. בדרך זו תוכלו להגן על המטבעות שלכם בצורה בטוחה יותר ולקבל גישה אליהם במהירות רבה יותר.

חסרונות

עם זאת, שים לב כי מוצר זה אינו תחליף לארנק מכיוון שהוא אינו יכול להחזיק שום מטבע קריפטוגרפי בעצמו. יהיה עליך למצוא אלטרנטיבה אחרת לארנק המציע 2FA אם ברצונך להשתמש במוצר זה לאבטחת חשבונך.

המחיר עשוי להיות מעט תלול עבור רבים, בהתחשב בעובדה שהוא רק סוג אחר של 2FA, אך הרבה יותר בטוח ומהיר לשימוש..

התחל עם FIDO U2F

14. Opendime Bitcoin USB Stick 3-Pack

Opendime Bitcoin USB Stick 3-Packאם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה יותר להעברת ביטקוין או למכור ביטקוין פיזית מבלי לדאוג לעמלות כורים, זו שיטה לחשוב עליה.

יתרונות

מכיוון שכל מקל USB בודד עצמו זול באופן הגון, הוספת מטבעות לכונן ומסירתו למישהו פיזית יתברר כזול יותר עבור המטבעות דרך רשת הביטקוין. מכיוון שהמפתח הפרטי של כל כונן מאוחסן בתוך הכונן, לא תוכל לגשת אליו אלא אם כן יש לך את הכונן הפיזי. זה מקל על התרחשות עסקאות יד ביד.

כל המידע הדרוש לך כדי להעביר את הארנק בתוך ה- USB ולגשת אליו מאוחסן בתוך ה- USB כקבצים נפרדים, כך שאם אתה רוצה להוציא מטבעות מהארנק, אתה יכול לעשות זאת.

חסרונות

ה- USB קטן, כך שאם אתה מישהו שמאבד את המפתחות לעתים קרובות, ייתכן שארנק זה לא יהיה הטוב ביותר עבורך. עם זאת, אם אתה יכול לשמור בכספת או במקום שניתן לזהות אותה, אז ניתן לנווט את הקונוס הזה.

התחל עם זמן

15. Coinbase

סקירת Coinbaseכפי שהסברנו בעבר, ארנקים מקוונים הם רעיון נורא אם אתם מתכננים לשמור הרבה קריפטו לאורך זמן. עם זאת, Coinbase היא אחת הבורסות הגדולות בעולם ומציעה מגוון תכונות שעשויות להתעניין בהן.

יתרונות

מכיוון ש- Coinbase היא אחת מהבורסות הגדולות ביותר, יש לה רווחים להשקיע רבות באבטחת האתר. מאז שנפרצו ארנקים מקוונים אחרים, Coinbase הגדילה את אבטחתה כדי להגן על מטבעות המשתמשים בה.

אתה יכול למכור את כל המטבעות שיש לך במחיר הסטנדרטי ל- Coinbase עצמו ולמשוך את הכסף לכל אמצעי תשלום שאתה מעדיף במקום לעבור על הטרחה להחליף את המטבעות שלך ל- USD..

חסרונות

ל- Coinbase עמלות גבוהות אם מבצעים הרבה מסחר. במיוחד אם אתה הולך למכור בחזרה ל- Coinbase לאחר הקנייה, ייתכן שתראה ירידה ברווחים אם מחיר המטבע שקנית לא עלה הרבה.

ארנקים מקוונים תמיד יש אפשרות גבוהה יותר להיפרץ בגלל יותר פגיעות בהשוואה לארנקי חומרה, לכן יש לזכור זאת כאשר מחליטים אם להשתמש ב- Coinbase לנוחיותם או שהנוחות לא שווה את זה..

התחל עם מטבע

16. אלקטרום

לוגו ארנק ElectrumElectrum הוא ארנק תוכנה מאובטח הניתן להורדה למחשב האישי שלך והוא אחד הארנקים השולחניים האמינים ביותר שאתה יכול להשתמש בהם.

יתרונות

התוכנה עצמה פשוטה מאוד לניווט ושימוש. כל שעליך לעשות הוא להתקין אותו, להגדיר ולאחסן את המפתחות הפרטיים שלך ולשלוח כמה מטבעות לאחסון בתוך ארנק Electrum החדש שלך.

Electrum הוא אמין ויהיה שם כשתזדקק לזה. הוא גם מאובטח מאוד מכיוון שהוא פועל על שולחן העבודה שלכם בלבד ורק לכם תהיה גישה למפתח הפרטי שנוצר כשאתם פותחים את הארנק..

חסרונות

כשתאחסן Bitcoins בארנק Electrum שלך, הוא יומר ל- mBTC. ייקח קצת זמן להתרגל לזה, אבל בהתחלה זה ייראה מוזר ותצטרך להזיז את העשרוני כמה פעמים בראש שלך כדי להרגיש כמה מטבעות יש לך ב- BTC.

אין הרבה לתוכנה. זה טוב אם אתה רק רוצה לאחסן ולהעביר ביטקוין, אבל אם אתה רוצה חלק מהפונקציונליות שמגיעה עם ארנקים מקוונים כגון Coinbase, לא תקבל את זה כאן..

התחל עם חשמל

17. ארנק נייר (אחסון קר)

לוגו bitcoinpaperwallet.comזה לא דורש שום מכשירים, אלא רק אתה ופיסת נייר. על ידי הדפסה או כתיבת מפתחות פרטיים וקודי QR, תוכל להגן על הארנק שלך על ידי כך שיש לך את כל המידע בכמה פיסות נייר..

יתרונות

אף האקר לא יוכל לגנוב את המידע שלך. אלא אם כן אתה מוחזק באקדח ומורה לך למסור את ארנק הנייר מהכספת שלך, לאף אחד לא תהיה גישה לארנק שלך.

אתה גם לא צריך לדאוג לגבי אמינות ועמלות נסתרות כי אף אחד לא יכול לגעת או לנכות שום דבר מהארנק שלך אלא אם כן אתה עושה זאת ישירות בעצמך..

חסרונות

הרבה יותר קל להפסיד את הניירות האלה ולא ניתן לשחזר אותם אם הוא נשרף, אבד או מכוסה בדיו, לכן דאגו לעשות כל שביכולתכם בכדי לשמור על בטיחותו האפשרית אם אכן הולכים בדרך זו..

זה הרבה יותר מבלבל להכין ארנק נייר לעומת ארנק מקוון או חומרה, כך שאם אתה לא כל כך מתמצא בטכנולוגיה, מסלול זה עשוי להיות קצת קשה מדי עבורך.

התחל עם ארנק נייר

18. ארנק ביטקוין – Bitcoin.com

bitcoin_com_png_logoאם אתם מחפשים דרך פשוטה לשלוח ולקבל ביטקוין ולאחסן אותו בטלפון, אז יישום אנדרואיד זה מהווה חלופה טובה לאפשרויות שלמעלה..

יתרונות

האפליקציה מאוד נוחה וקלה לשימוש, במיוחד עבור מי שמעולם לא השתמשו בארנק ביטקוין. זה ידידותי למשתמש, מה שאומר שיש מגבלות שבדרך כלל לא תתמודד עם ארנקים מורכבים.

אתה יכול גם לרכוש ביטקוין ישירות מהאפליקציה וזה נוח אם אתה לא רוצה ללמוד את הדרכים לרכישת ביטקוין.

חסרונות

זה לא הארנק הבטוח ביותר שיש. יש לו נקודות תורפה של מערכת ההפעלה וניתן לפרוץ אותו אם ההאקר מספיק טוב ואם למכשיר שלך לא נקבעו מספיק אמצעי אבטחה כמו 2FA.

כשאתה רוכש ביטקוין ישירות מהאפליקציה, שים לב שעמלותיהם גבוהות בהרבה בהשוואה לבורסות, לכן קניית מטבעות במקום אחר ואז העברה לאפליקציה עשויה להיות בחירה טובה יותר..

התחל עם ארנק ביטקוין

19. שריון הביטקוין

לוגו ארנק שריוןארנק זה הוא ארנק שולחני ישן ומכובד בו תוכלו להשתמש כדי לאבטח את הארנק שלכם מהאקרים מקוונים.

יתרונות

מכיוון שניתן להגדיר את הארנק כאחסון קר, הארנק שלך יהיה הרבה יותר בטוח ולא פגיע כמו ארנקים מקוונים. אם אתם מתכננים לאחסן הרבה מטבעות לתקופה ארוכה, ארנקים שולחניים כמו Bitcoin Armory הם בחירה טובה.

מכיוון שארנק זה נבנה לראשונה לפני זמן רב ונבדק גם במשך שנים, אתה יכול להיות בטוח שהארנק יהיה אמין לשימוש ונוטה מפני באגים או פגיעות בהשוואה לארנקים חדשים יותר..

חסרונות

מכיוון שהוא ישן, זה יהיה קצת איטי ומיושן. עם זאת, פונקציונליות של ארנק היא החשובה ביותר כאשר האסתטיקה מגיעה אחרונה, אז אל תתנו לזה להיות מונע שמונע מכם להשתמש בארנק זה..

התחל עם חימוש ביטקוין

20. ליבת ביטקוין

לוגו ליבת ביטקויןזהו ארנק נוסף ישן ובעל מוניטין בו תוכלו להשתמש בלי לדאוג לבעיות אמינות.

יתרונות

ארנק זה מומלץ הן באתר הרשמי של ביטקוין ב- Bitcoin.org והן נוצר לפני שנים רבות. המשמעות היא שהארנק מאובטח ואמין מספיק על מנת להמליץ ​​על ידי גורם רשמי, כך שאם אתם מחפשים להשתמש באחד מהארנקים המומלצים רשמית, זה בשבילכם.

חסרונות

כמו Bitcoin Armory, הארנק מעט מיושן והממשק לא נראה יפה כמו הארנקים החדשים והמתקרבים. עם זאת, הוא עדיין מתפקד איך שהוא אמור, ואנחנו עדיין ממליצים עליו למי שמחפש ארנק שולחן עבודה מאובטח.

התחל עם ליבת ביטקוין

21. קופיי

לוגו copayנוצר על ידי אחד מספקי שירותי התשלומים הגדולים של ביטקוין, Bitpay, Copay היא חלופה נהדרת ומאובטחת לאחסון הביטקוין שלך..

יתרונות

Copay הוא ארנק רב שכבתי, כלומר נדרשת יותר מחתימה אחת כדי לשלוח בהצלחה עסקה. זה מגביר את האבטחה של חשבונך וימנע מביצוע עסקאות זדוניות ללא ידיעתך.

הקוד של הארנק הוא קוד פתוח, אז אם אי פעם תרצו לחפור בקוד כדי לראות אם יש קוד כלשהו שיגנוב את הביטקוינים שלכם בהמשך הדרך, אתם חופשיים לעשות זאת.

חסרונות

השירות כולו סובב סביב אימות מרכזי. אם אינך עוסק באימות מסוג זה שבו מעורב חשבון מרכזי בעת שליחת עסקאות, אז Copay אינה בשבילך.

גם הארנק הזה קצת קשה לשימוש למתחילים בגלל הרעיון הרב-סיגי, אז אם אתם חדשים, אנו ממליצים על כמה מהאפשרויות האחרות הקיימות לעיל שהן ידידותיות יותר למתחילים..

התחל עם COPAY

22. קסאפו

xapoאם אתה מתחיל שלא מבין לגמרי את המושג ביטקוין ואיך משתמשים בו, אז השימוש ב- Xapo יבהיר לך את זה הרבה יותר.

יתרונות

בכך שתאפשר לך להמיר את יתרת הביטקוין שלך במטבעות זרים ללא עמלות, תוכל לחוות את הפוטנציאל האמיתי של ביטקוין ואת השימושים הייחודיים שלו.

Xapo מחזיק עבורך את המפתחות הפרטיים שלך. זה יכול להיות מקצוען או חסרונות, אך מקצוען לכך הוא שאם אתה נפרץ, הארנק שלך יישאר בטוח בגלל שהוא מאוחסן בתוך השרתים של Xapo, לא שלך..

חסרונות

מכיוון ש- Xapo מחזיק את המפתחות הפרטיים שלך, אם השרת שלהם נפרץ, אתה יכול להיפרד מהארנק שלך מכיוון שלא תהיה שום דרך לגשת למפתחות הפרטיים שלך ברגע שהם נגנבים.

Xapo אינו זמין בכל מדינה / מדינה, ולכן קבלת גישה לאתר זה אינה הקלה ביותר אם אינך נמצא במדינה / מדינה פופולריים.

התחל עם XAPO

23. מטבע חזק

לוגו ארנק מטבעות חזקארנק זה מעט ייחודי מכיוון שהוא ארנק היברידי; גם אתה וגם השרת יחזיקו את המפתחות הפרטיים המוצפנים שיאפשרו גישה לארנק שלך.

יתרונות

אם תנגב בטעות את המחשב האישי שלך, עדיין תוכל לגשת לארנק שלך בגלל המפתחות הפרטיים המוצפנים המאוחסנים בשרתי Strong Coin..

הארנק מציע מגוון תכונות כגון מתן מסמך PDF של כל העסקאות שבוצעו בארנק לצורך שקיפות.

חסרונות

פריצה של השרת הראשי היא עדיין פגיעות, לכן יש לזכור זאת בבחירת ארנק המחובר באופן מקוון בכל צורה שהיא, בצורה או צורה..

התחל עם מטבע חזק

24. כספת ביטקוין (שחור)

כספת ביטקוין (שחור)אם אתה מחליט ללכת על מסלול ארנק הנייר, מוצר זה הוא משהו לבחון.

יתרונות

מאחסן את ארנק הנייר שלך במקום בטוח ומאובטח שנגיש רק באמצעות פתרון הנעילה. השילוב בן 5 האותיות ישמור על ארנק הנייר שלכם, במיוחד אם מוצר זה ממוקם בכספת גם כן.

המתכת היצוקה הכבדה תמנע את שבירת המעטה על פגיעה ברוב הכלים.

חסרונות

מכיוון שהשילוב הוא בן 5 אותיות בלבד, ניתן לפרוץ אותו ולפרוץ אותו בקלות.

באמצעות כלי כבד ניתן לפרוץ גם את המתכת היצוקה, לכן אנו ממליצים להשתמש בזה אם אתם מחפשים אפשרות מהנה לאחסון ארנק הנייר שלכם.!

התחל עם Vault ביטקוין

25. Cryptosteel MNEMONIC

ארנק אחסון קירור MNEMONIC של Cryptosteelזו אפשרות נוספת אם אתם מתכננים לרדת במסלול ארנק הנייר.

יתרונות

מוצר זה כמעט בלתי ניתן להריסה, מכיוון שהוא יכול לעמוד עד 2100 מעלות צלזיוס ויכול לשרוד כמויות עצומות של לחץ מכלי נשק וכלים..

חסרונות

זה בצד היקר, אלא אם כן אתה רוצה להיות בטוח להפליא עם Bitcoins שלך, ללכת עם ארנק חומרה יכול להיות אפשרות זולה יותר, ידידותית למתחילים..

התחל עם CRYPTOSTEEL MNEMONIC

26. ArcBit

לוגו של ארקביטלמרות שמיושן, ארנק זה עדיין יכול לבצע את חובת אחסון, שליחה וקבלת ביטקוין.

יתרונות

זה מאוד פשוט לשימוש ואפילו רוב המתחילים ילמדו להשתמש בארנק תוך כמה דקות.

כל מה שאתה צריך הוא דפדפן Chrome כדי שתוכל להשתמש בארנק זה מכיוון שהוא יבנה בדפדפן שלך כתוסף.

חסרונות

אם תאבד גישה למחשב שלך, יהיה קשה להשיג גישה לארנק שלך, אלא אם כן יש לך את המפתחות הפרטיים שלך ומידע נדרש אחר..

הארנק מיושן בצורה הגונה ולא ייראה נהדר כמו ארנקים אחרים. הפונקציונליות אינה טובה כמו ארנקים אחרים, כך שאם תרצו ארנק יפה למראה, לא תמצאו אותו כאן.

התחל עם ARCBIT

27. בלוקצ’יין

לוגו בלוקצ'ייןלמרות שלארנק מקוון זה יש נקודות תורפה, יש לו יתרונות רבים מכיוון שהוא הארנק המקוון הראשון שאתה יכול להשתמש בו עכשיו. עם הממשק הפשוט ופגיעותיו שנבדקו, זה הטוב ביותר שתוכל להשיג עם ארנקים מקוונים.

יתרונות

האתר עצמו נוצר תוך התחשבות במתחילים חדשים. גם אם אין לך כל כך הרבה ניסיון עם ארנקים של ביטקוין, תוכל לנווט באתר.

חסרונות

Blockchain.info ידוע לשמצה בזכות עמלות גבוהות ובעלות עסקאות איטיות, כך שאם אינך רוצה לחוות זאת, אנו ממליצים שלא להשתמש באתר זה.

האתר גם פגיע מאוד לפריצות בגלל היותו ארנק מקוון. כפי שאולי שמעתם את החדשות, ארנקים מקוונים קלים יותר לפריצה מאשר ארנקי חומרה כדי שיהיו יותר נקודות תורפה. לכן, אם אתם שוקלים להשתמש בארנק מקוון כמו זה, קחו בחשבון את הפגיעות הללו.

התחל עם שרשרת בלוק

סיכום

יש המון ארנקים של ביטקוין, בין אם זה מקוון, חומרה, נייר או היברידי. בכל אחד שתבחרו, וודאו שהוא מאובטח ונוטה לרוב הפגיעויות שכבר ידועות. אם הארנק חשוף לווירוסים ותוכנות זדוניות ידועות, המשמעות היא שהמו”ל אינו מבצע שינויים. דאגו להשתמש גם בארנקים אמינים, כך שתוכלו לגשת לארנק שלכם כשתזדקקו לו.

הביטקוין הוא מטבע העתיד, אז בחרו בארנק מאובטח וקפצו לרכבת עוד היום!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me