1. Localbitcoins 2. פאקספול 3. אברה
LocalBitcoins.com-logo מרווח
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

אינך יכול לצפות להרוויח ביטקוין אלא אם כן אתה מוציא עליהם כסף. כעת ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להשיג השגת ביטקוין. אתה יכול לכרות בעצמך את המטבעות האלה, או שאתה יכול לקנות אותם על ידי הוצאת כסף אמיתי. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם האפשרות השנייה. ליתר דיוק, מאמר זה נועד להדריך אותך בדרכים ובשיטות הטובות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי Discover שלך. אנו בוחנים את החילופים הפוטנציאליים לכך, ומפרטים את היתרונות והחסרונות של כל חלופה. בואו נצלול פנימה.

קניית ביטקוין עם Discover

הדרך היחידה עבורך לקנות ביטקוינים באמצעות כרטיס אשראי, בין אם זה כרטיס אמריקן אקספרס או כרטיס Discover, היא לחפש מרכזיות התומכות בסוג הכרטיס שבבעלותך. על מנת לחסוך מכם את כל המשקולות הכבדים, למעשה הקמנו רשימת מרכזיות שמבטיחות להעניק לכם את מיטב השירותים במחירים הנמוכים ביותר..

3 הדרכים הטובות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות Discover Card 2021

1. Localbitcoins

LocalBitcoins הוא שוק עמיתים לעמית אמין המאפשר לקונים ומוכרים לסחור בביטקוין. זה תואר כ- Craigslist של BTC, המאפשר לקונים ולמוכרים לתקשר ישירות. 

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות כרטיסי Discover

רכישת ביטקוין באמצעות Discover היא קלה ב- LocalBitcoins. להלן רשימת השלבים לרכישת BTC עם Discover.

הירשם ב- LocalBitcoins

הירשמו ל- LocalBitcoins וקבלו גישה לארנק ביטקוין בחינם ומאובטח. הרישום הוא תהליך פשוט שמתגבר במהירות. אם כבר יש לך חשבון, אל תהסס לדלג לשלב הבא.

חפש עסקאות

בדף הראשי יש תיבת חיפוש שניתן למלא בכמות ה- BTC שאתה מעוניין לקנות. מלא את אמצעי התשלום כגלה והמשך בסינון בהתאם להעדפות האזור שלך. המשך לחיפוש.

בחר עסקאות שמתאימות לקריטריונים שלך

רשימת פרסומות העומדת בקריטריונים אלה זמינה. בחר סוחר עם ציון מוניטין טוב ועסקאות גבוהות. זמן התגובה מציין את זמן התגובה הצפוי של הסוחר המדובר. 

שלם למוכר


בלחיצה על כפתור הקנייה, מידע על המסחר והתנאים וההגבלות זמינים. קרא דרך, הגש את הבקשה והזן את המסר ליזום עסקה עם המוכר.

התחל עם LOCALBITCOINS

2. פאקספול

סקירה מפחידה

Paxful מקווה להעמיד שירותים פיננסיים לרשות אנשים רבים ברחבי העולם. מימון עמית לעמית מאפשר לסוחרי Paxful לקנות ישירות BTC ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים מסוחרים אחרים. זה לא דורש מתווכים, תאגידים בנאלים או תאגידים גדולים אחרים. לקהילה זו של יותר מ -3 מיליון משתמשים יש שליטה ישירה על הכספים שלהם. אז איך ניתן לקנות ביטקוין עם Discover on Paxful?

גלה עבור Bitcoins ב- Paxful 

הירשם לחשבון ב- Paxful וקבל גישה לארנק הביטקוין החינמי שלך.

עם חשבון זה, יש לך אפשרות לבחור את אופן התשלום שלך כגלה ואת כמות הביטקוין שברצונך לרכוש. חפש הצעות העומדות בדרישותיך.

הקפד לקרוא את התנאים וההגבלות. אם אתה מרוצה, הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לרכוש. התחל את המסחר על ידי פתיחת צ’אט חי עם המוכר. פעל לפי הוראות המוכר ובצע את התשלום. לאחר מכן המוכר ישחרר את ה- BTC לארנק ה- Paxful שלך ישירות. 

לאחר מכן תוכל להשתמש בביטקוין כרגיל. עם יותר מ -300 שיטות תשלום זמינות, Paxful מקלה על סחר עם ביטקוין.

התחל עם פגע

3. Abra.com

חילופי אברהאם אתה מחפש אפשרות שבה תוכל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים ולאחסן את כולם במקום אחד, אז אתה לא צריך להסתכל רחוק יותר מאברה. יישום ארנק הביטקוין הנייד מציע תמיכה בעד 28 מטבעות קריפטוגרפיים – כולם זמינים לרכישה במקום אחד. היישום קל למדי לגישה, זמין בשני, בחנות Play וגם בחנות האפליקציות.

צוות אברה הפך את תהליך ההשקעה לקל יותר, ומפתחי אברה דאגו שהמשתמשים לא יצטרכו לחפש במספר מקומות כדי להשקיע ולאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. אברה הפכה את הדברים לקלים יותר על ידי אחסון מספר מטבעות קריפטוגרפיים במקום אחד, כך שהמשתמשים לא יצטרכו לעבור כל הזמן בין אפליקציות כדי פשוט לגשת לנכסים הדיגיטליים שלהם.

אברה מספקת אפשרויות מרובות להוספת כספים לארנק. זו דרך נהדרת לקנות ביטקוין באמצעות כרטיסי גילוי. אופן ההשקעה תלוי במדינת הפעולה שלך, וברוב המדינות קיימת אפשרות להוסיף כספים באמצעות מטבעות פיאט או באמצעות נכסים דיגיטליים בצורת מטבעות קריפטוגרפיים..

הוספת כספים באמצעות מטבעות פיאט הוקלה מכיוון שיש אפשרויות להוסיף כספים דרך חשבון הבנק שלך, כרטיס אשראי / חיוב, ומזומן (זמין רק בפיליפינים). האפשרות להוסיף כספים באמצעות חשבונות בנק זמינה רק בפיליפינים, ארצות הברית של אמריקה ובכל רחבי אירופה. הוספת כספים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב או מטבעות קריפטוגרפיים, לעומת זאת, זמינה בכל רחבי העולם.

יישום אברה משתמש בביטקוין כנכס בסיס להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אברה מציעה הוראות לבדיקת מעקב אחר מחירים, t והרווחים וההפסדים בהשקעות שלך ומספקת גישה להשקעות, והכל בממשק אחד וידידותי למשתמש. אין צורך להוריד ולגשת ליישומים מרובים, רק כדי לקבל את היתרונות של התכונות שאברה מספקת במקום אחד.

מכיוון שהשוק תנודתי והמחירים משתנים מספר פעמים בתוך שנייה, יש צורך בעסקאות מהירות יותר t. אברה מתגאה בכך שהיא אחת המערכות המהירות ביותר להשקיע ב -28 המטבעות הקריפטוגרפיים בהם תומכת האפליקציה. כמעט 50 מטבעות פיאט נתמכים על ידי המערכת, ומספקים שירות מיידי למשתמשים להשקיע בנכסי קריפטו.

שקיפות היא נושא אחד גדול כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים. יש חברות שפועלות כמו פגזים – הן מערימות מספיק הון ואז קורסות ללא עקבות. מה שנשאר מאחור, זה תביעות והפסדי משקיעים. אברה התרחקה ממחלוקות כאלה ומסרה מידע מפורט על כל אחד מעובדיה.

ערכי החברה מבוססים בראש ובראשונה על שקיפות וכנות, בין אם זה מול העובדים ובין אם הלקוחות והשותפים. מטרותיהם מכוונות לספק את השירות הטוב ביותר לטווח הארוך ללקוחותיהם. הם מקדמים בברכה רעיונות לשיפור הממשק שלהם, לשרת את לקוחותיהם בצורה טובה יותר. ישנה התקדמות מדי יום, והמידע המלא אודותיה זמין באתר ובבלוג.

השקעה באמצעות אברה

השקעה בנכסי קריפטו צריכה להיות תהליך מיידי מכיוון שהמחירים תמיד משתנים. כשאתה פותח את האתר, יש קטע שמאפשר לך לרכוש ביטקוין עם כרטיס אשראי. כל שעליכם לעשות הוא להזין את הסכום שעליו ברצונכם לרכוש את הביטקוין או להזין את מספר הביטקוינים שאתם רוצים.

לאחר מכן, יהיה עליך להזין כתובת ארנק בה ברצונך לקבל את הביטקוין האמור. כתובת הארנק הזו חייבת להיות בשליטתכם המלאה מכיוון שהנכסים הם בעלי ערך גבוה. מומלץ לבצע ארנק לא מקוון לעסקה זו, כך שתוכלו לאחסן את הנכס בשליטתכם המלאה.

הדרך האחרת לרכוש ביטקוין היא באמצעות יישום אברה. לאחר שהורדת את היישום ונרשמת אליו, תהיה יצירה אוטומטית של ארנק בתוך היישום שלך. מכיוון שאימות לקוחות הוא דרישה מחמירה, יהיה עליך גם להגיש את מסמכי KYC לפני שתוכל לבצע את הרכישה.

ארנק זה יקבל את כתובת הארנק שלו כך שלא תצטרכו לדאוג להזין אותו שוב ליישום. לאחר מכן תראה אפשרות להוסיף כסף. באפשרותך לעשות זאת באמצעות ביטקוין, מאסטרקארד או ויזה, העברה בנקאית, ליטקוין או ביטקוין מזומן, או כל אפשרות אחרת הזמינה בארצך..

לאחר מכן, זה פשוט עניין של השלמת התשלום. אם אתה עושה זאת באמצעות נכסי קריפטו, יהיה עליך להזין את כתובת הארנק שנוצרת בתוך היישום למצב הלא מקוון האחר שלך, או להחליף ארנק ואז לשלוח את המטבעות הקריפטוגרפיים לארנק אברה..

אחרת, יהיה עליך לראות אילו משיטות הבנקאות זמינות בארצך ולעקוב אחר השלבים דרך החלוניות המודרכות ביישום. לאחר שהוספת את הכספים לארנק שלך או הוספת את הביטקוין לארנק שלך, תראה אפשרויות להחליף את הכספים עם המטבעות הקריפטוגרפיים או מטבעות הפיאט הזמינים ברשימה.

המשיכות הוקלו גם ביישום אברה. באפשרותך למשוך את הכספים בצורה של ביטקוין, ביטקוין מזומן או ליטקוין או לקבל את הכספים ישירות לבנק שלך (זמין רק בארצות הברית של אמריקה ובפיליפינים).

יש גם תוכנית הפניות ליישום אברה. על כל חבר שתזמין באמצעות קישור אברה הייחודי שלך, תגמול לך $ 25. מאפיין נהדר נוסף לגבי ארנק אברה הוא שאין עמלת עסקה בהחלפה בין זוג קריפטוגרפי כלשהו. החברה מרוויחה כסף על הפער בין הקנייה למכירת המטבעות הקריפטוגרפיים.

התחל עם ABRA.COM

4. CEX.io [שיטה חלופית]

cex io סקירהבדומה ל- Coinmama, CEX.io היא חברה די מכובדת עם המון ניסיון ובסיס צרכנים רחב. הם מפקחים על נתח טוב של השוק ומעולם לא ידוע שהם גורמים ללקוחות שלהם בעיות. למרות שיש להם מגבלה לפי מספר המטבעות שאתה יכול לקנות, עם זאת, החדשות הטובות הן שהמגבלות האלה כל כך גבוהות שהלקוח הממוצע אפילו לא בטח ישים לב אליהן. ובכל זאת, אם אתה מישהו שמעוניין לבצע עסקות בסכומים גבוהים ולקנות מספר גבוה במיוחד של ביטקוין בכל פעם, כדאי לך לבחור ב- Coinmama במקום ב- CEX.io.

עם זאת, אינך יכול לצפות ששירות יכלול את כל היתרונות ולא קשר אחד הקשור אליו. באשר ל- CEX.io, השירות סובל מבעיית זמינות וטווח הגעה נמוך. המשמעות היא שהפלטפורמה פעילה רק במספר מוגבל של מדינות, ולא ניתן לגשת אליה בכל חלקי העולם. עם זאת, תוכניות הרחבה עדיין בעיצומן וייתכן בהחלט שהשירות באמת מגיע לפינות הרחוקות בעולם בשנים הקרובות..

הוקמה כבר בשנת 2013, מה שמקנה לה ניסיון של שנים בשוק, CEX.io מעולה לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס ה- Discover שלך, או ליתר דיוק כל אחד מכרטיסי האשראי שלך. השירות מהיר וחוויית המשתמש תוכננה להיות חלקה וחלקה. בסיס המשתמשים הכולל שלהם מורכב מיותר מ -450,000 משתמשים. בין נקודות המכירה הרבות של פלטפורמת ההחלפה הנהדרת הזו, הראשי הוא העובדה שזהו שירות החלפת ספקי הכרייה בענן הראשון שיצא לשוק. שירות קריפטוגרפי רב פונקציונלי זה המתמחה בביטקוינים ועסקאות בכרטיסי אשראי מרחיב כיום את שירותיו בכל רחבי ארצות הברית של אמריקה, אירופה ואפילו כמה מדינות בדרום אמריקה..

התהליך

כמו עם Coinmama, כל תהליך הרכישה נשאר פשוט וקל לטיפול. כל מי שיש לו ידע בסיסי כיצד פועלים מטבעות קריפטוגרפיים מצויד מספיק להפעלת הפלטפורמה ולשימוש בה לרכישת ביטקוין ועוד. השלב הראשון מבקש ממך ליצור חשבון בפלטפורמה על ידי הרשמה ומילוי פרטיך. לאחר שעשית את זה ונוצר חשבון בהצלחה, אתה רשאי להמשיך בעסקה שלך. ראשית, עליך ללחוץ על ארנק ולאחר מכן על הקרן. כעת, בפניך עומדות שתי אפשרויות. או שתבחר לבחור להעביר בנקאית את הסכום הנדרש, או שתשלם ישירות באמצעות כרטיס האשראי Discover שלך או כל כרטיס אשראי אחר שתרצה. מכיוון שאנו מדברים על כרטיס האשראי Discover היום, בחר באפשרות השנייה והמשך על פי ההוראות שעל המסך כדי לקנות בצורה חלקה ובצורה חלקה את כמות הביטקוין שאתה רוצה..

כפונקציונליות נוספת, CEX.io מגיעה עם עוד תכונה נהדרת שלעתים רחוקות תמצאו בשירותי חליפין אחרים. הוא מציע שירותי משיכה, כלומר, אתה תמיד יכול לבחור במשיכות מיידיות של הכסף שלך לכרטיסי תשלום. מה שזה אומר למעשה הוא שאתה יכול למשוך כספים מכרטיסי התשלום שלך או כל אחד מהם. עם זאת, לשם כך עליך לקשר תחילה את הכרטיסים שלך לפרופיל CEX.io שלך.

לפי המהירות של בקשות משיכה כאלה, הם בדרך כלל מעובדים באופן אוטומטי, וגם זה ברגע שאתה מגיש את הבקשה. אין שום צורך להתחבר לשירות צד ג ‘כלשהו בכדי לבדוק את השלמת בקשתך כאשר CEX.io מטפל בהכל באופן עצמאי. תוכל לגשת למשיכות שלך באופן מיידי כמעט ללא עיכובים ניכרים בוויזה או במאסטר קארד שלך.

התחל עם CEX.IO

5. Coinhouse [שיטה חלופית]

בית מטבעותCoinhouse הוא אופציה נהדרת נוספת כאשר אתה רוצה לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלך. בין היתרונות הרבים של שירות זה, אלה הבולטים יותר מכל הם העובדה שמדובר בחברה מכובדת ושהיא מאפשרת מגבלות קנייה גבוהות. כשאתה קונה מחברה בסדר גודל כזה ומוערך כמו Coinhouse, אתה יכול להיות בטוח שהכסף שלך הולך לידיים הנכונות. כמו כן, עם מגבלות קנייה גבוהות, אינך צריך לדאוג שייגמר לך למגבלות הרכישה שלך ותזכה לקנות כמה שתרצה. ברכישות גבוהות מדי ועסקאות בעלות ערך גבוה, Coinmama היא תמיד אפשרות טובה יותר מכיוון שהיא אינה מטילה על המשתמש מגבלות רכישה כלשהן..

עם זאת, טווח הגעה מוגבל של השירות וכמה שערי חליפין גבוהים למדי הופכים את השירות למעט פחות לרווחי עבורך כמו האחרים המוזכרים ברשימה זו..

ברגע שתמשיך לאשר את חשבונך בפורטל שלהם, אתה אמור לקנות לעצמך ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי שלך Discover. באשר לגבולות, אתה יכול לקנות עד 2,000 יורו בביטקוין ביום אחד, בעוד שניתן לקנות מקסימום 10,000 אירו לחודש. בהתאם למסירת Bitcoins, לא תצטרך לחכות זמן רב, שכן זה נעשה ברגע שאישור התשלום נעשה מסוף המוכר..

התחל עם מטבעות

סיכום

כאשר הביטקוין ערך לראשונה את הופעת הבכורה שלו, אנשים היו נרגשים. זה נחשב מיד כדבר הגדול הבא, ולמשך זמן מה נראה שהחלום הזה היה די קרוב למציאות. למרבה הצער, די מהר הביטקוין החל ליפול. ובתוך שנתיים זה התפוגג מעט לאנונימיות. אבל הסיפור היה רחוק מלהסתיים, משום שהוא איפשהו בסביבות שנת 2014 הביטקוין חזר, וניפץ את כל הרשומות שהיו ידועות בעבר. התעריפים היו בשמיים, הפופולריות נסקה וההשקעות זרמו כמו פעם. בקצב נהדר, כמה תאגידים, תעשיות וחברות הוקמו כדי להרוויח את השיגעון לפני שהוא התחיל לדעוך.

למרבה המזל הפעם, הפופולריות מעולם לא צנחה. הביטקוין המשיך להכות גלים ועשה זאת עד למועד זה. ומסיבה טובה, מכיוון שהביטקוין הראה תשואות פנטסטיות והוא אחראי לרווחי ענק עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. ואם כל זה לא הספיק, המטבע הקריפטוגרפי סלל גם את הדרך לתעשיות דומות אחרות לזכות בסוג ההצלחה שהצליחה להשיג. לדוגמא, תעשיית הקריפטו הכללית, עם כל האלטקוינים שלה, ראתה עניין חדש של הציבור הרחב. אנשים משקיעים באופן פעיל ב- Ethereum, Dash, Litecoins, Zcash ועוד רבים אחרים. באופן דומה, יש לנו את תעשיית הכרייה של מטבעות קריפטוגרפיים, שאמנם אינה פופולרית כמו זירת ההשקעות, אך היא עדיין גדולה מספיק כדי להישאר תמיד רווחית, וגם מבטיחה מכירות של חומרת כרייה והתקנים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector