1. USB מיינר ביטקוין של ASIC 2. Gekkoscience Compac USB 3. אבלון ננו 3
ASIC Bitcoin Miner USB מקל usb של gekko Avalon nano 3
בדוק מחיר! בדוק מחיר! בדוק מחיר!

יו אס ביביטקוין נוצר באמצעות התהליך שנקרא כרייה. אם נתונה למחשב שלך בעיה מתמטית מורכבת לפתרון, המטרה היא מספר בן 64 ספרות. אם הכורה שלך יכול לפתור את בעיית האלגוריתם הזו, מזל טוב; עכשיו אתה בעלים גאה של הבלוק החדש, ותזכה בתכני ביטקוין.

הרשת מתאימה באופן אוטומטי את קושי הכרייה כך שנוצר ביטקוין בערך כל עשר דקות. הסיבה שהם קוראים לזה כרייה היא שיש מספר מוגדר של ביטקוין שאי פעם ניתן לכרות במערכת. ישנם רק 21 מיליון ביטקוינים שאי פעם ניתן ליצור במערכת בסך הכל. אתה חופר את זה מהמערכת כמו מתכות יקרות ממכרה מתמטי כלשהו.

משתמשי הביטקוין מחוברים דרך הרשת ויחד הם מקימים רשת שמעבדת ובודקת את כל עסקאות הביטקוין בספר חשבונות ציבורי הנקרא בלוקצ’יין ובכך מבטלת את הצורך בבנק מרכזי מאחר וכל המשתמשים יחד הם הבנק. ובכך מצמצם את עצם הצורך בבנק.

לכן, יצירת GPU החלה, אך כאשר הביטקוין החל לעלות בפופולריות, יותר משתמשים החלו להירשם לרשת ובכך יצרו קושי להשיג ביטקוין. מה שהוביל להמצאת שבבי ASIC שמייצג מעגל משולב יישום ספציפי שבו הוא נועד במיוחד לשבור או לפתור את האלגוריתם של הביטקוין שהוא האלגוריתם SHA-256. כך שבעצם לא ניתן להשתמש בשבבים אלו לשום דבר אחר כגון משחקים וכו ‘, אך הם משמשים לפתרון האלגוריתם בצורה החסכונית ביותר.

לכן, יצירת GPU החלה, אך כאשר הביטקוין החל לעלות בפופולריות, יותר משתמשים החלו להירשם לרשת ובכך יצרו קושי להשיג ביטקוין. מה שהוביל להמצאת שבבי ASIC שמייצג מעגל משולב יישום ספציפי שבו הוא נועד במיוחד לשבור או לפתור את האלגוריתם של הביטקוין שהוא האלגוריתם SHA-256. כך שבעצם לא ניתן להשתמש בשבבים אלו לשום דבר אחר כגון משחקים וכו ‘, אך הם משמשים לפתרון האלגוריתם בצורה החסכונית ביותר.

רווחיות כריית ביטקוין מסוג USB בשנת 2021

רוב כורי ה- USB המפורטים לעיל אינם זמינים, זאת מכיוון שכריית ביטקוין USB התמעטה ברווחיות בגלל גורמים מרובים. כורי USB הקלו עליכם להתחיל בכריית ביטקוין, אולם בגלל אימוץ הולך וגדל, חציית ביטקוין וגורמים אחרים הרווחיות נפטרה.

אם אתה באמת רציני בכרייה ואתה מעוניין לעשות את זה לטווח הארוך, עליך לשקול את ASIC Bitcoin Mining Hardware

5 הכורים הראשונים הטובים ביותר לכורי ביטקוין מסוג USB 2021

1. USB מיינר ביטקוין של ASIC

ASIC Bitcoin Miner USBשופרי הבלוקים של ספיר היו הכורים הראשונים שנוצרו אי פעם. שחרור ההספק של 330Mh / s של כוח חשיש, המשתמש יוכל לקבל לא פחות מ 0.01 $ לחודש ובכך לא מספיק כדי להרוויח רווחיות..

היחס לכריית הביטקוין ASIC USB, הוא מייצר הספק של 25 ג’יגה-שנייה / שנייה, כיום; כמעט כלום אבל לא כל כך הרבה בגלל העלייה בקושי להשיג את הביטקוינים. המכשיר יצטרך קירור פעיל כאשר הוא מתחמם בגלל העיבוד כלומר 80 מעלות על גוף הקירור. אז איך זה עובד?

 • ראשית, אתה מכניס את המכשיר למחשב, מוריד את מנהלי ההתקנים, מוריד את תוכנת הכרייה שהיא ה- CG minor.
 • יידע את התוכנה עם קובץ אצווה בכתובת BTC, לאן עליה לשלוח את התשלום ולבצע כריית סולו או בריכה והגדרת התדירות שבה תוכל להריץ אותה בהתאם לתדירות שתשיג יותר קצב חשיש עם הספק גבוה יותר. צריכת או פחות חשיש עם צריכת חשמל נמוכה.
 • אתה תהיה אז מוכן לכרייה.

בדוק את המחיר באמזון!

2. מקל USB מסוג Gekkoscience Compac

מקל usb של gekkoהכורים של GekkoScience הם קצת יותר טובים מ- Sapphire Block Erupters. שוקל כ- 0.8 אונקיות עם יעילות הספק של 0.33 W / Gh; כושר הכרייה שלה הוא 9.5 Gh / s. מרוויח 0.15 $ לחודש, המשתמש ישיג יותר מדולר לשנה. זהו מכשיר שקט עם יציאת USB אחת.

תוך כדי שימוש בחומרה זו, היא יכולה לבצע עד 15GH / s כאשר הביצועים שלה יכולים להגדיל אם היה עומס יתר על המידה. חשמל שנוצר ייקח בערך 3 וואט שהוא קטן יותר מנורת לד ולכן עלות סנט או אפילו נמוכה יותר לחודש, ולכן זה כמעט חופשי לפעול בנוסף יש סיכוי להרוויח כלומר דולר בתוספת 10 סנט לחודש. אז איך זה עובד ?:


 • חבר את ההתקן למחשב והפעל את התוכנה
 • לפני ההפעלה, הורד את CG Minor הזמין באופן מקוון.
 • לאחר הורדתו, עבור אל slushpool.com
 • צור שם משתמש ותעודת עובד משלך
 • פתח את התוכנה, שנה את קובץ ה- DAT באופן ספציפי לכתובת בריכת השפשוף עם מזהה המשתמש ומשתמש המשנה שהוא שם העובד.
 • לאחר שתסיים, הגדר את התדר כלומר 140-150 מעלות הוא התדר הסטנדרטי, או אם הוא חם מדי, הפחית את הטמפרטורה. תלוי בסביבה המגניבה עליה אתה עובד, ובכך overclock אותה
 • הפעל את התוכנה וחבר את ה- USB.
 • הירשם לבריכת כרייה, שנה את ההגדרה לבריכה שלך
 • התחל לכרות.

בדוק את המחיר באמזון!

3. אבלון ננו 3

Avalon nano 3בהיותו כורה של 3.6GH / s, המפרט שלו אינו מספיק בכדי להרוויח רווחים גבוהים, אלא להרוויח מספיק כדי לכסות את עלויות הרשת..

הצעדים פשוטים למדי בהשוואה למכשירים האחרים שהוזכרו קודם, מכיוון ש- USB נדרש רק לחבר למחשב, אך הבעיה היחידה היא להרוויח דולר בשנה. אנשים לא יהיו סבלניים מספיק כדי לשבת כל יום ולהרוויח דולר למשך שנה.

היתרון של מכשיר זה הוא שהשימוש במאוורר אינו נדרש ולכן הוא מסמל שהוא לא יתחמם כמו מכשיר ASIC או Gekko אך מצד שני, זה לוקח זמן להרוויח. עם זאת, זה נוהג טוב מבחינת הרווחת ביטקוין אך לא ניתן להשתמש בו יותר מכך.

בדוק את המחיר באמזון!

4. Bitmain Antrouter R1 Wifi סולו כורה ביטקוין

Bitmain Antrouter R1 Wifi סולו כורה ביטקויןאנחנו לא באמת יכולים להשוות מכשיר זה לכורה, אך הוא דומה לו. הטבה אחת תהיה העלות הנמוכה ובעלת GH / s נמוך בקצב של 5.5 GH / s, היא תוכל לייצר רווח של יותר מדולר בשנה. זה מועיל יותר בהשוואה ל- Avalon Nano 3.

הצד החיובי הוא שהוא עובד כנתב אלחוטי, כך שתוכלו לבצע כרייה תוך כדי אספקת אינטרנט לכל המכשירים שלכם. הרשת לא תחסום כיסוי למכשירים אחרים, ולכן תספק זמינות ולא תיצור מטרד.

מכשיר זה יכול רק לכרות באמצעות סקריפט ביטקוין, כלומר אתה מתחרה בבריכות כרייה בעלות הגדרות הרבה יותר גדולות. אם אתה מתכוון להרוויח כסף בכריית ביטקוין, אינך יכול להרשות לעצמך כורה שיעשה פחות מ -2 TH / s. זו הסיבה ש- Bitmain Antrouter R1 מושלם עבור אלו שקצת יותר רציניים לגבי הכרייה שלהם.

בדוק את המחיר באמזון!

5. 21 מחשב ביטקוין

21 מחשב ביטקויןמחשב הביטקוין 21 אינו נחשב ככריית ביטקוין, אולם הוא מתחבר למחשב באמצעות USB. מבחינת שיעור $ / hash, זו לא בחירה טובה במיוחד.

הצורך להשתמש באפשרות זו אינו כה פופולרי ככזה מכיוון שהביטקוין היה רווחי רק בשנים הראשונות לפני שהתחרות עלתה עם השנים. השקעה בחומרה הארדקור או רכישת ביטקוין מתאים יותר.

ראשית, אני בספק, למען האמת, כי מכונה זו תחזיר את ההשקעות בהוצאות הראשוניות וההוצאות השוטפות. שנית, זו לא התשובה בה אנו מחפשים להשקיע בכדי להרוויח כסף גדול אלא להרוויח מספיק רק כדי לתמוך ברשת, אך על אחת כמה וכמה, זה מושג מעניין. לאותם משתמשים חסרי ידע בשימוש ובהגדרה, ישנן הדרכות ברורות הנלמדות על מנת שהמשתמשים יידעו כיצד להשתמש במכשיר, במיוחד לאותם משתמשים שיש להם ניסיון אפס בקידוד..

בדוק את המחיר באמזון!

סיכום

תוך כדי הבנה של כל מכשיר והטבותיו וחסרונותיו, אני מציע שהמכשיר המומלץ או כורה הביטקוין הטוב ביותר ב- USB שישמש יהיה כורה ביטקון סטיק USB מסוג Gekkoscience Compac מכיוון שהתקנים אלה מהירים עבור כורי מקל USB. כמו ב- 20 GH / s (עם כוונון) מהר. אתה יכול לקבל שפע של תמיכה בפורומים שלהם ויש להם אפילו כמה הגדרות דוגמה לעבוד איתם. מחיר סביר בהשוואה לאינפלציה במקורות אחרים. נראה כי מכשירים אחרים מועילים בדרכם שלהם, אך בדרך כלל, מכשיר שפועל בעלויות נמוכות יותר, קל להתקנה ומחזיר תפוקה טובה הוא בהחלט האפשרות להילקח..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector