Antminer L3 / L3 + סקירה – האם זה יכול להרוויח לך?

בכל פעם שאתה שומע את המילה כרייה, אנחנו די בטוחים שעובדים מיוזעים, כמה כלים מכניים למראה קוצניים ומערה תת קרקעית מוארת באור עמום הם מהדברים הראשונים שעולים בראשך. ובכן, כל זה עומד להשתנות. הכל בזכות מטבעות קריפטוגרפיים וההשפעה שהייתה להם על העולם המודרני, התוודענו לסוג חדש של כרייה; כזה שאינו מצריך הרמה כבדה או ירידה למערות תת קרקעיות.

סוג זה של כרייה הוא מהסוג הטכנולוגי. כל מה שאתה צריך בכדי לכרות לפי יכולתך הוא קצת ידע ברקע, וחתיכת חומרת כרייה שנקראת אסדת הכרייה. דבר נוסף שאתה בהחלט זקוק לו הוא הרבה מאוד חשמל, שכן אסדות הכרייה האלה לא ייעלו בזול בחשמל שלך.

החלק הטוב ביותר הוא העובדה שאתה יכול לעשות את זה לבד. אמנם קיימות קבוצות תמיכה בהן כורים ממקומות שונים בעולם, המחוברים דרך האינטרנט, מאגדים את המשאבים שלהם וממקדים את מאמציהם על מנת להשיג תוצאות טובות יותר, אך הם בשום פנים ואופן לא הכרח להשיג את הפירות הקשים (המטפוריים) שלך. עבודה.

‘קבוצות תמיכה’ אלה מכונות בריכות כרייה, ולמרות שהן דורשות מכל כורה בודד לשים כמה דמי בריכה כדרך לגבות סוג כלשהו של חיובי הצטרפות על כולם, סכום הרווח שאתה יכול להרוויח גורם לו להיראות חסר משמעות.

עכשיו אם עדיין לא ניחשתם נכון, עד עכשיו אנחנו די בטוחים שנשארתם תוהים מה המטרה לעבור את כל הצרות האלה. אם אנחנו לא מכרים תכשיטים במערה, בשביל מה אנחנו מכרים? התשובה היא מטבעות קריפטו. כריית ביטקוין או כרייה לכל מטבע קריפטוגרפי אחר, באופן כללי, הפכו למגמה רבה לאחרונה.

עם מגוון טוב של רווחים והסדר מעט קל להתקנה, אנשים מבינים במהירות שכרייה היא דרך מהירה להרוויח קצת מזומנים נוספים, או פשוט לאגור כמה מטבעות קריפטוגרפיים משלך..

ממונף נוסף על ידי הפופולריות העצומה והבלתי ניתנת להתגברות שהשיגו מטבעות קריפטוגרפים, במיוחד הביטקוין, הכרייה מטפסת במהירות בטבלאות הפופולריות ומגיעה לכל אותם חלקים בעולם שנגענו בעבר בביטקוין או בכל מטבע אחר.

סקירת Bitmain Antminer L3

Antminer L3 סקירהAntminer L3 הוא בחירה מצוינת עבור אלה המחפשים כורה אידיאלי עבור ליטואינים. כעת ה- L3 הוא יורש ה- L3 המצליח ביותר ומוסיף עליו כמה תכונות נחוצות וכמה שיפורים. אנו בוחנים את כל זה בפירוט.

בדומה לקודמו, ה- L3 משתמש בשבב BM1485. זה עובד כמעט בדיוק כמו ה- L3, אך עם כמה יוצאים מן הכלל. ראשית כל, ה- L3 מקבל דחיפה מאסיבית בקצב החשיש שלה, שהוא כמעט כפול ממה שהיה לדגם הקודם. עם זאת, עם עליית הטוב, גם הרע עלה. ה- L3 גם צורך כמעט כפול מהספק מאשר ה- L3, מה שאומר שחשבונות האנרגיה רק ​​יעלו אם אתם מתכננים לשדרג.

התחל עם ANTMINER L3

דברים שיש לקחת בחשבון

קצב האש

מכיוון ששיעורי חשיש גבוהים תמיד היו האיכות המבוקשת ביותר בכורה, אנטימר הקפיד מאוד על כך שלקוחותיהם לא ימצאו סיבות לדאגה ועוד סיבות לחגוג. קצב החשיש של ה- L3 הוגבר בכמעט 100%, וזה כפול ממה שהיה ל- L3 בעבר. בעוד שהדגם הישן הציע קצב חשיש של סביב 255 MH / s, הדגם החדש עלה ל 504 MH / s מרשים במיוחד..

צריכת חשמל

כעת הגורם הבא הגדול ביותר בעת רכישת כורה הוא כמות האנרגיה שהוא אמור לצרוך. בניגוד לשיעור החשיש, מדובר במקרה בכמות לא רצויה שיש להגביל למינימום.


לאחר ביצוע חישובים מדויקים בערך, התברר על ידי מומחים כי צריכת החשמל של אנטמינר L3, שהיא בערך 400 וולט, אמורה להסתכם ב -10% בלבד מהרווח הכולל שלך בשנה. נתונים סטטיסטיים אלה, בהשוואה לכורים אחרים מאותו שוק, מציירים את ה- L3 באור טוב למדי.

אבל כשמדובר ב- L3, הדברים נעשים מעט מסובכים. בשל קצב החשיש המוגדל והכפול כמעט המוצע על ידה בהשוואה לקודמו, ה- L3 אשם גם בשימוש כמעט כפול מהחשמל, שהוא סביב 800W..

עם זאת, אם אתה חושב על זה, המצב לא עבר הרבה שינוי. מכיוון ששתי הכמויות המנוגדות שונו באותה כמות, היעילות נטו נשארת קבועה עבור שני הדגמים.

קל

L3 לוקח בבירור את העוגה לכאן. משקלו כ -2.5 ק”ג בלבד, הוא קל להפליא וניתן לשאת אותו בקלות. לעומת זאת, ה- L3 לא כל כך גמיש. משקלו 6.5 ק”ג טוב כולל האריזה.

שים לב שמשקל האסדה הוא בעל חשיבות מכרעת בכל הנוגע למשלוח שכן פריטים כבדים בדרך כלל מבקשים עלות משלוח גבוהה יותר בהשוואה לאלה קלים יותר..

רמות רעש

גורם קריטי נוסף שנכנס לתמונה כאשר מדברים על כורים או אסדות כרייה הוא הצליל שנוצר. מכיוון שרוב הכורים מעדיפים לפעול מבתיהם למגורים, זה רק הגיוני שהאסדה צריכה לעשות כמה שפחות רעש.

הצליל שנוצר נמדד בדרך כלל במונחים של דציבלים, ורצוי לשמור עליו נמוך ככל האפשר. באשר ל- L3, הוא מאוורר מאוורר יחיד ופולט מינימום 60 dB. לעומת זאת, ה- L3 כולל מאווררים כפולים וכתוצאה מכך הוא פולט בין 75 dB עד 95 dB של רעש, כאשר הוא פועל בטמפרטורת סביבה..

לסיכום, בעוד שה- L3 אינו מספיק רך להפעלה מתוך גבולות חדר השינה שלכם, אך יחד עם זאת, הוא בהחלט לא חזק מספיק כדי לגרום לבלאגן לשכניכם..

גודל

כשמדובר במכונות מכל סוג שהוא, הדבר היחיד שחשוב תמיד הוא גודלו. אם הוא מגושם מדי, לא משנה כמה חתיכת חומרה טובה או יעילה, היא לעולם לא תמלא את מלוא הפוטנציאל שלה פשוט בגלל העובדה שזה יהיה יותר מדי טרחה לתפעול או אפילו לזוז. סְבִיב.

גם עבור אסדות כרייה, הגודל הוא קריטי. אנשים מעדיפים שהכורים שלהם יהיו קומפקטיים וחסכוניים בחלל. ראשית, כורה קטן יחסית מפשט מאוד את המשלוחים ואת האריזה.

שנית, אם האסדה קטנה דיה, אולי לא תצטרך לחשוב הרבה היכן להקים אותה. אם המיקום הנוכחי לא עובד, אתה יכול פשוט להעביר אותו למיקום חדש מבלי לטרוח הרבה מהסיבוכים הנלווים.

באשר ל- L3, זה למעשה בגודל הגון רק 23 ס”מ על 13.5 ס”מ על 16 ס”מ. לעומת זאת, ה- L3 גדול בהרבה וגודלו 35 ס”מ על 13 ס”מ על 19 ס”מ.

משתלמות

ה- Antminer L3 זמין למכירה כמעט בכל חנויות השיווק הגדולות ופלטפורמות המסחר האלקטרוני כגון אמזון, eBay או AliExpress. בנוסף, אתה יכול גם לקנות אותו מאתר ייעודי של מפיץ ציוד כריית קריפטו. יש לנקוט בזהירות קיצונית בעת הזמנת L3 מכל אחד מהאתרים שלעיל מכיוון שרבים מהם הם תוכניות מרמה טהורות כאשר מחיר המכירה גבוה מעל שווי השוק בפועל..

בעיקרו של דבר, יש להימנע מאתרי כריית קריפטו לא ברורים או לא ידועים, מכיוון שמאוד יכולה להיות זו תרמית מעוצבת בקפידה הקיימת למטרה הבלעדית של לקוחותיה. כלל האגודל היחיד שיש לנהוג כאן הוא להזמין תמיד ממוכר מוכר וידוע.

באשר ל- L3, האצווה הבאה תהיה זמינה בסביבות 2000 $, בעוד L3 זמין כעת במקום כלשהו מתחת לסביבות 1500 $..

להשקיע או לא להשקיע?

בהשוואה בין שני הדגמים, אנו יכולים לראות בקלות שלמרות שה- L3 מגיע עם קצב חשיש כפול של ה- L3, היעילות נטו נותרה ללא השפעה. יתר על כן, קודמו עולה על הדגם החדש במספר פרמטרים כמו משקל, גודל ורמות רעש. אם ניקח בחשבון את כל האמור לעיל, בהחלט הגיוני יותר לבחור במצב L3 כרגע. עם זאת, מובן מאליו כי ה- L3 היא בחירה מצוינת בפני עצמה, ובסופו של דבר ההחלטה לבחור בין השניים מסתכמת בכל מה שיהיה זמין ביתר קלות יחד עם מחיר משתלם יותר..

התחל עם ANTMINER L3

מונחים שאתה חייב לדעת

עכשיו כדי לדבר עוד לעומק על התהליך שהוא כריית מטבעות קריפטוגרפיים, כיצד ניתן להפוך אותו לרווחי, באילו סיכונים זה כרוך וכמה אתה עומד לעשות מכך, עלינו לבחון כמה מונחים קריטיים מהתעשייה ו התבונן היטב במה שנדרש כדי להיות כורה מצליח, אם זה עבור ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר.

לַחסוֹם

בלוקים הם המרכיבים את blockchain הקריפטוגרפי. הסיבה שזה נקרא בלוקצ’יין היא שהיא מורכבת מרצף של בלוקים, שכולם קשורים לעסקאות בודדות. כאשר בלוקים חדשים ממשיכים להתווסף לבלוקצ’יין, האבטחה בשכבות התחתונות ממשיכה להכפיל את עצמה.

אחסון קר

אחסון הקירור הוא דרך להתייחס לכל מקום שתבחרו לאחסן את מטבעות הקריפטו שלכם שאינו מחובר לאינטרנט. דוגמה לכך תהיה ארנק חומרה. בדרך כלל משתמשים במחסני קירור בכל פעם שאנשים מעוניינים לאבטח את מטבעותיהם מהאקרים או מכל ניסיונות זדוניים אחרים.

מבוזר

כל העניין של רשת הקריפטוגרפים הוא שהיא מבוזרת. ביזור מתייחס לעובדה שאף ממשלה, מדינה או ארגון אינן פועלות כגוף רגולטורי לעסקאות ביטקוין והן למעשה מנוהלות אוטומטית באמצעות הבלוקצ’יין והמאמצים המשולבים של כורי מטבעות קריפטו.

מחצית

העניין בביטקוינים הוא שהם מוגבלים. שלא כמו כל מטבע אחר שניתן לייצר אינסוף באמצעות בנקים רשומים, ניתן לכרות את הביטקוין רק עד לסכום מסוים. למעשה, הסכום הכולל של ביטקוין שיונפק אי פעם הוא 21 מיליון. בשל כך, וכדי להאריך את חיי המטבע אולי, מספר הביטקוינים שנמכרו מבלוק יחיד נחתך בחצי אחת לארבע שנים. תהליך זה נקרא חצוי.

כְּרִיָה

כרייה היא דרך לאמת עסקאות בבלוקצ’יין. זה עובד על ידי פתרון בעיות מתמטיות מורכבות באמצעות חומרת מחשב מיוחדת. כל אחד מהכורים שיגיע לפיתרון הראשון יקבל כמה מטבעות.

בריכה

בריכת כרייה או בריכה מתייחסת לקבוצת כורים שמתאגדת כדי לאגד את המשאבים שלהם ולעבוד באופן קולקטיבי כדי להשיג תוצאות מהירות יותר בכרייה. התגמולים הניתנים לבסוף מחולקים באופן שווה בין כל חבר בבריכה. הימצאות בבריכה משפרת בדרך כלל את הרווחיות של חבר בודד, אם כי דמי בריכה מסוימים קשורים לאותו.

סאטושי נקאמוטו

שם זה די קריטי להיסטוריה של ביטקוינים מכיוון שזה האדם הזה שזוכה כממציא של ביטקוינים. עם זאת, השם הוא רק שם בדוי ששימש במאמר אקדמי שפורסם בשנת 2008, המתאר את הרעיון והטכנולוגיה מאחורי ביטקוין..

פרמטרים של אסדת כרייה

עכשיו לפני שנצלול ישר לסקירה של פיסת חומרת כרייה נהדרת, יש עדיין כמה מונחים עיקריים שאתה צריך לדעת. אלה הם בעצם גורמי המפתח שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם נכנסים לרכישת אסדת כרייה. אם הכורה שתבחר לקנות מתפקד היטב בכל החשבונות האלה, אתה יכול להיות די בטוח שעשית את הבחירה הנכונה.

קצב האש

Hash מתייחס לחישוב מתמטי יחיד שעליו להיעשות על ידי המחשב או הכורה שלך בכדי לכרות מטבעות או לאמת חסימות בבלוקצ’יין. קצב האש מתייחס למספר החישובים שהכורה שלי מסוגל לבצע בשנייה אחת. בדרך כלל, שיעורי חשיש מיוצגים בטרהאש, מגהאש או גיגהאש לשנייה. יותר קצב החשיש של הכורה יהיה טוב יותר.

צריכת אנרגיה

צריכת אנרגיה, כאמור קודם היא קריטית ליעילות הכורה. אמנם אין קשר ישיר לביצועי החומרה, אך אם הכורה שלך בסופו של דבר צורך בחשמל או כוח רב, יש סיכוי גבוה למדי שלא תקבל רווח נקי רצוי עבור השקעותיך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map