אם יש היבט אחד של מטבעות קריפטוגרפים שעדיין נותר עד היום לא נחקר, זה של כרייה. זה רק רק סחף של תעשייה כשמשווים את זה לענקית הפופולרית והמוערכת ברחבי העולם שהפכו השקעות במטבעות קריפטוגרפיים. לכורים מצליחים יש סיפור אחר לספר.

כשאתה ממשיך לדבר עם אנשים שהתמכרו באופן פעיל לכריית ביטקוין והפכו את זה למקצוע בעצמם, סביר להניח שתגלה שאם עושים זאת בצורה נכונה, יש סיכוי שתגרוף ברצינות רווחים מכריית מטבעות קריפטו.

לשלי או לא לשלי

אף על פי שמורכב ומשימה קשה בהרבה לשלוט, הכרייה מציעה אמנם תמריצים פנטסטיים שלא באמת תמצאו בשום מקום אחר. הכל תלוי בעצם כמה אתה מוכן להוציא על המיזם הזה. לדוגמא, מבחינת מתחילים, הם עשויים להיות מאוממים ברצינות להסתכל על העלויות הראשוניות של הקמה והתחלה עם כורה ביטקוין משלך. קודם כל, יש את המחיר של הכורה עצמו.

ברגע שעוברים את זה, עליכם להתמודד עם חשבון אנרגיה מוגבר אשר למעשה חוזר על עצמו בטבע. חשבונות חשמל ואנרגיה אלה נובעים מכך שכורים פשוט תופסים או צורכים כמות עצומה של אנרגיה כאשר הם פועלים.

הם פועלים על חבילות חשמל מסיביות. עם זאת, בוודאי מתבצעים שיפורים ומבחינת הדגמים החדשים ביותר של הכורים האמורים, הם מתגלים כחסכוניים (יחסית) באנרגיה ובטוחים להפעלה..

שנית, אם תדבר על דגמי אסדות הכרייה שנמצאים בשוק כבר זמן מה, תגלה שרובם למעשה אינם כשירים להפעלה במתחם מגורים. זה פשוט נובע מהעובדה שהם מייצרים הרבה רעש, ומשבשים את השקט וההרמוניה של חיי היומיום.

כך שאם אתם מתכננים להחזיק בביתכם אסדת כרייה תפעולית, וודאו כי אתם ושכניכם בסדר גמור עם ההמולה שהיא הולכת ליצור או בחרו באסדה המציינת בבירור שהיא מייצרת את כמות הרעש המינימלית ביותר בזמן ריצה.

עכשיו הדבר הגדול הבא שעליכם לקחת בחשבון ברכישת אסדת כרייה, או ההחלטה האם עליכם בכלל לקנות כורה, הוא הרווחיות. גורם בעלויות שהוסברו לעיל. קח בחשבון כל דבר, החל מההשקעה הראשונית וכל העלויות החוזרות שעומדות בפניך ככל הנראה, וסוף סוף הגיע לנתון שיהווה אומדן גס לגבי כמה אתה הולך בסופו של דבר להוציא על המיזם..

השלב הבא הוא לבחון היטב את המפרט של הכורה שאתה מעוניין בו ולגלות את מספר הביטקוינים שהוא יכול לכרות ביעילות בשנה. זה יוביל אותך לסכום הכסף שתרוויח בערך בשנה. עכשיו השווה בין שני הערכים, ויש לך את התשובה שלך.

תנאים שאתם חייבים להכיר

ברגע שכולנו מסודרים ומתקדמים עם ההחלטה שלכם לרכוש כורה ולהתחיל לכרות עבור מטבעות קריפטוגרפיים, יש כמה מונחים שעליכם להכיר.

ראשית, קצב ההאש הוא הקצב שבו כורה פותר בעיות חישוב ואלגוריתמים מורכבים אשר מובילים עוד יותר למטבעות ממוקשות. זה תלוי ישירות במספר המשתמשים המעורבים ברשת. מספר המשתמשים יותר יהיה שיעור החשיש עבור הכורה שלך. קצב האש הוא, למעשה, מדד ישיר לביצועי אסדת הכרייה שלך.

ביטקוין לבלוק הוא אמצעי לציין את מספר הביטקוינים שייגששו בכל פעם שנפתרת בהצלחה בעיה חישובית. הנתון התחיל בגיל 50 ומחציתו בערך כל ארבע שנים. בריכת כרייה איננה אלא קבוצה של כורים שהתכנסו ומכרה באופן קולקטיבי על מנת להשיג תוצאות טובות יותר במהירות גבוהה יותר.

זוהי דרך לשפר את יעילות הכרייה ולמזער את הפסדי הפרט. כעת אי אפשר לקיים קבוצה כזו אלא אם כן גובים דמי הפעלה כלשהם על כל חבר. עמלה ממש זו מכונה לעיתים עמלת בריכה, בעוד שהרווחים הכוללים של הבריכה מחולקים באופן שווה בין כל חברי הבריכה.


יחס ההמרה הוא מונח שאנחנו די בטוחים שכולכם מכירים. אז בואו ננסה למקד את האנרגיות שלנו בניסיון להבין למה זה חשוב. לאלו מכם שחושבים להיכנס לכרייה רק ​​כדי לצבור מטבעות או ביטקוין, זה למעשה לא מחזיק ערך רב.

אך עבור מי שמצפה למכירת המטבעות הממוקשים בתמורה למטבע בפועל, יחס ההמרה הופך לגורם מכריע בקביעת הרווחיות הכוללת של המיזם. אי אפשר לחזות את שער החליפין של BTC / USD מהעתיד, ולכן בכל פעם שאדם קונה או כורה ביטקוין, עליו לבדוק את שער ההמרה כדי להחליט על הזמן האופטימלי למכור מטבעות אלה..

לפני שתמשיך בחישוב הרווחיות של הכורה שלך, ודא שאתה בודק את מפרט החשמל המוזכר בשיתוף עם אותו. אם עדיין לא ביצעת את הרכישה, חיפוש מהיר באינטרנט יגלה את כל הפרטים של הכורה שאתה מעוניין בו. מונחי המפתח שאתה צריך לחפש הם צריכת חשמל ושיעור חשמל..

כעת, לאחר שהכרנו כמעט את כל מה שקריטי במקצת לניהול מיזם כרייה מצליח, הגיע הזמן לחפור בכורים עצמם. בעוד שקיימות מספר אפשרויות נהדרות בשוק, זו שאליה אנו מתמקדים היום היא Antminer S4 ששוחררה על ידי Bitmain..

סקירת Bitmain Antminer S4

Antminer s4 סקירהעכשיו ישר למעלה, זה נראה די אימתני ומתקן נהדר עבור אנשי מקצוע ומתחילים כאחד. הוא מגיע בשלדה הניתנת לרכישה 3U, בדומה לאחד מקודמיו, ה- Antminer S2. קצב החשיש עבור זה הוא 2 TH / s והוא משתמש בשבב BM1382 עשוי היטב.

כעת, בכל הנוגע לצריכת חשמל, ה- S4 אינו משאיר סיבה לדאגה מכיוון שהוא למעשה מהווה שיפור משמעותי לעומת הגרסה הקודמת של קו זה. יחס ה- GH / s לוואט הוגבר משמעותית בזמן שהמאוורר פועל במהירות 3900 סל”ד.

הטוב והרע

כאמור, S4 היא יחידה נהדרת עם כמה מפרט מרתק למדי. אך מה שהופך אותו לגדול עוד יותר הוא העובדה שהוא מתפקד למעשה כיחידה מקיפה אחת. אין צורך לחבר ספק כוח נוסף כדי להפעיל אותו או לשפר את הביצועים.

הדבר היחיד שעלול לקלקל לך את החוויה הוא תהליך המשלוח. הקפד להזמין את האסדה משירות מאובטח ואמין, מכיוון שאם במקרה בחרת בשירות משלוחים לא יעיל, היחידה עלולה להיתקל בנזקים מבניים חמורים עוד לפני שתגיע הביתה..

ברגע שתפעל את הכורה, תבחין במסך LCD שמציג את כתובת ה- IP שעליה כביכול המכשיר מחובר ומאפשר לך לבצע ניווט קל ללוח הבקרה של המכשיר ולהזין את הגדרות הסיסמה והבריכה שלך..

כעת, על פי האמנה, ערכי ברירת המחדל עבור שם המשתמש והסיסמה הם שורש ושורש בהתאמה, רצוי מאוד לשנות למשהו אישי ומאובטח בהקדם האפשרי..

התחל עם ANTMINER S4

לוח בקרה

אם כבר מדברים על לוח הבקרה, לא תמצאו שינויים רבים מכיוון שהוא עדיין זהה לזה שנמצא בגרסאות הקודמות של השורה. זה נשאר עשיר להפליא בתכונות ודי קל לתפעול ולהבנה. תכונה נהדרת אחת עם S4 היא השימוש ב- DHCP המאפשר למעשה להצטרף לרשת בקלות. ההשפעות של אותו הדבר בולטות יותר כאשר משתמשים במערכת כתובות לא סטנדרטית.

הדבר הראשון שיש לעשות עם הכורה ברגע שהוא מופעל הוא להבהב עם כל מה שקורה הקושחה האחרונה. פירוש הדבר שהאסדה תקבל גישה ל- cgminer 4.6.1 שהיא גרסה טובה בהרבה שהקושחה הראשונית נטענה על המכשיר..

מפרט כוח

מפרט כוחעכשיו כדי להיכנס לדברים חשובים יותר ולהבין מה הופך את S4 למכשיר נהדר לשימוש כללי, אנו בוחנים את מפרט ההספק ומשווים אותם לאלו של הדגמים הקודמים. S4 צורכת 1450 וואט בריאים בזמן שהיא נותנת לך קצב חשיש של 1.96 th / s. בכל הנוגע לכבלי חשמל, תצטרך להשיג בעצמך מכשיר זה מכיוון שה- S4 לא נשלח עם אחד כזה.

עם זאת, עליך לשים לב לסוג כבל החשמל שאתה מקבל מכיוון שדירוג 16 AWG ומטה לא יוכל להתמודד עם מפרט ההספק של האסדה. הם פשוט יתמוססו ויכולים בקלות לגרום לנזקים חמורים לכורה שלך ואף לפגוע בתיבת הנתיכים.

הִתקָרְרוּת & רמות רעש

בכל הנוגע לקירור, ה- S4 מקרין את ה- S2 בקלות עם מאוורר מהיר וטוב יותר במה שהוא עושה. סידור הלהב עבר אופטימיזציה טובה יותר ולכן S4 נשאר הרבה יותר קריר מ- S2. אם מדברים על אחד הפגמים הגדולים ביותר ועל השביתה של הרבה כורים גדולים אחרים שם בחוץ, הצליל שנוצר על ידי S4 הוא לא כל כך חזק.

Bitmain למעשה נרשם בתיעוד לפני שחרורו של האסדה ושחרר הצהרה לפיה S4 כנראה תהיה חזקה יותר מהדגמים הקודמים של ההרכב. אך לאחר בדיקות וניסויים קפדניים, ה- S4 מצליח לרוץ רק ב -62 dB במרחק של 4 רגל.

זה מדהים כשמשווים את זה עם כמה מהכורים האחרים שיש שם. הטמפרטורה הפנימית של הלהבים עשויה להשתנות בין 45 ל 49 מעלות צלזיוס ואילו טמפרטורת הסביבה נשארת קבועה ב 39 מעלות צלזיוס..

פתרון הקושחה

למרות ש- Antminer S4 הוא מתקן נהדר, כמו בכל מכשיר אחר, יש לו נתח הוגן משלו של פגמים. בראש ובראשונה, מכיוון שהקושחה לא עודכנה במלואה, ישנן בעיות רציניות בבריכות שתוכל להריץ עליה מבלי להתפשר הרבה על הביצועים הכוללים של הכורה..

נושא זה, לעומת זאת, תופס מקום אחורי כאשר אתה שוקל את הקלות שבה ניתן לעדכן את הקושחה ב- S4. כל שעליך לעשות הוא להוריד את הקושחה העדכנית ביותר ואז לנווט ללוח הבקרה שם תמצא את אפשרות העדכון.

שילוח ותפעול

בכל הנוגע לשאלות קלות המשלוח והדאגות הקשורות אליו, ה- S4 נשלח יחד עם אוזניים הרכבה אשר יכולות לשמש להתקנת המכשיר על מתלה ולהפוך להתקנה קלה. בנוסף, הפריסה הפנימית של הלהבים תוכננה להיות אופקית ולא אנכית, מה שהיה אמור להיות המקרה עם הגרסה הקודמת, S2.

סיבה טובה לכך שנעשה שינוי זה היא שהלהבים האנכיים של ה- S2 היו לעיתים קרובות משוחררים ולא קשורים, מה שברור שהביא לבעיות עבור המשתמש. אך כעת, כאשר הלהבים הונחו מחדש, ממוזערים הסיכויים שהלהבים יירדו.

זה רק ממשיך להראות כי Bitmain למעשה עוסק בנוחות הלקוחות שלהם ומבצע באופן שגרתי בדיקות איכות על המוצרים שלהם. מסך ה- LCD תוכנן כך שהוא יהיה די כשל ולא מראה שום סימני נזק גם לאחר ימי שימוש.

סיכום

למרות שכריית קריפטוגרפים עשויה להיות משימה מסובכת ולא נוחה, ישנם בהחלט שיפורים בתחום. ועם כל הכורים החדשים והמשופרים האלה שיוצאים, אתה יכול להיות בטוח שהיום לא רחוק בו כריית קריפטו תשיג רמות תהילה דומות למה שהביטקוין הצליח להשיג..

אבל לעת עתה, הבה נסתפק במה שיש ל- Bitmain Antminer S4 להציע. עם עיצוב משופר, פונקציות מוגברות ורמות צריכת חשמל משופרות, זו בהחלט אחת מחומרות החומרה המתקדמות ביותר בשוק כרגע.

התחל עם ANTMINER S4

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector