Antminer S5 סקירה – קרא לפני שקונים אותו!

בכל פעם שאתה חושב על מטבעות קריפטוגרפיים, השם הפרטי שעולה בראשך הוא השם של ביטקוין. לאחר שהגיעו לנקודה בה הם הפכו כמעט לשם נרדף למונח, הביטקוין אינו קרוב לעצור. למעשה, שדרות ותחומים חדשים המסתובבים סביב מטבעות קריפטוגרפיים, והביטקוין בפרט, עדיין נחקרים ומוצגים לעולם..

לאחר גל השקעות מטורף בביטקוין שנראה כאילו קורה ברחבי העולם, אנשים נפתחים כעת לצורות סחר טובות ואחרות עוד יותר שעלולות להביא להם רווחים עצומים, והביטקוין במקרה נמצא במוקד של כולם..

המסחר האחרון שהגיע לעין הציבור, ועולה גם לכותרות, היה כריית מטבעות קריפטוגרפיים. אנשים עומדים בתור להשקיע בציוד כרייה וחומרה ומשתתפים בהתלהבות בצורה זו של כרייה טכנולוגית הכוללת אימות חסימות בבלוקצ’יין הביטקוין..

התהליך מחייב כורה לפתור כמה אלגוריתמים חישוביים מורכבים, ומכיוון שזו פשוט לא כוס התה של אף אחד, יש לנו מגוון טוב של אסדות כרייה זמינות בשוק שיעשו את כל המשאיות בשבילך. האסדות הללו נועדו לבצע למעשה את עיקר תהליך הכרייה בעוד שכל שעליך לעשות הוא להקים אותם ולהבטיח שדרישות האנרגיה שלהם יישארו ממומשות..

באשר לדרישות אלה, זה המקום בו הכל הופך קצת מסובך. אנו אומרים זאת מכיוון שלעיתים קרובות מכונות אלה דורשות כמויות עצומות של כוח, דבר המוביל להשפעה ישירה על חשבונות החשמל שתשלמו בסוף החודש. הרבה פעמים חשבונות אנרגיה מחמירים אלה הם הסיבה מאחורי כורים ייעודיים שעוזבים את הסחר לתמיד.

מלבד דרישות האנרגיה, מכונות אלה זקוקות לתחזוקה מעטה וחשוב מכך, לסביבת הפעלה מתאימה. העניין הוא שלעתים קרובות אסדות אלה מייצרות כמות עצומה של רעש. עם ביצוע פעולות כבדות כל כך, טבעי כי מכונות אלה נוטות להתחמם.

וכדי להפיג את כל החום הנוסף הזה, הם מגיעים עם מאווררים מחוברים שמסתובבים במהירות גבוהה כדי לקרר את האסדה. זה מוביל עוד יותר לכמות רעש טובה, מה שלעתים קרובות הופך את האסדות הללו למתאימות למגורים. עם זאת, ברגע שתעבור את כל השיהוקים הראשוניים האלה, כריית מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להתגלות כפורה ומרתקת.

עם זאת, כדי שתגיע לשלב זה, עליך קודם לנקות את המכשול הבסיסי הראשון שבחרת. הבחירה בין המון המון אסדות כרייה מאובזרות יפה שקיימות בשוק. מאמר זה נועד לעזור לך בכך על ידי סקירת ה- Antminer S5, תוספת נהדרת לשורה הארוכה של הכורים שמשווקת על ידי ענקית הכרייה Bitmain..

סקירת Bitmain Antminer S5

Bitmain Antminer S5 סקירהBitmain Antminer S5 נהדר בהרבה היבטים, אך אחת מנקודות המכירה המובילות של מכונה זו היא שהיא נמוכה בעלות, עם כמה יחידות יד שנייה שזמינות במחיר נמוך מ- $ 200. זה מבצע נהדר עבור כל כורה בביטקוין, שלא לדבר על אחד עם מגוון טוב של תכונות כגון S5. הדבר היחיד שכל הכורים סובלים ממנו כמעט באופן אוניברסלי הוא שהם נוטים לשאוב כמות טובה מהכוח החשמלי של הבית שלך..

זו הסיבה שבגללה מפתחים שופכים את ליבם ונשמתם לייצור כורים יעילים וחסכוניים יותר באנרגיה אשר נותנים לך כמות נכבדה של פעולות בעלות נמוכה של כוח. S5 הוא במקרה אחד המכשירים הרבים שפותחו באמצעות אותו דגם.

זה דורש רק 590 וואט חשמל, וזה די מובן לאור העובדה שהרבה כורים אחרים בשוק מבקשים היום הרבה יותר. מכיוון שכורה זה מכוון לאותו קטע מסוים של כורים שהינם חדשים בעסק כולו ועדיין לומדים את הטריקים של המסחר, זה במקרה נהדר למטרות ניסוי או למידה..

כורים ייעודיים, עם זאת, אלה השואפים להגדיל את רווחיהם ולהפוך אותם לגדולים באמת בכריית קריפטו, יצטרכו לחפש מקום אחר..

כפי שהוסבר קודם, רעש שנוצר הוא אחד הפרמטרים הרבים שעליהם מדורגת לעתים קרובות אסדת כרייה. ככל שהכורה רעש יותר הוא הסיכוי שלו אי פעם להפוך אותו לגדול בין כל המכונות האחרות שיש שם. וכדי שרמות הרעש יהיו מינימליות, צריכה להיות תצורה מוגדרת עבור אוהדי המערכת.

מאווררי קירור אלה אחראים בדרך כלל לכל הרעש שמפציץ אסדה, ואם הם מוגדרים בצורה נכונה, תקבלו סביבת עבודה הרבה יותר נטולת רעשים. לרוע המזל של ה- S5, הוא מגיע עם מאוורר יחיד, וכתוצאה מכך הוא צריך להסתובב די קשה כדי לעמוד בקצב פעולות הקירור שעליו מוטלת המשימה..


זה מוביל עוד יותר לעלייה ברמות הרעש של S5, מה שהופך אותו לרוץ ב 75 dB לא נוח. עכשיו, למרות שזה לא הרבה אתה יכול לעשות כדי לשפר את זה טוב יותר, יש, עם זאת, האפשרות להשתמש בשינויים מסוימים ולהגדיר שינויים במתקן הכרייה S5 שלך אם הרעש באמת מסמן אותך. עם זאת, הם מגיעים עם עלויות נוספות משלהם.

יתר על כן, העולם מתקדם די מהר. עם התפתחויות כה מהירות, הרבה דברים חייבים להשתנות מהר יותר ממה שאנחנו מצפים. זה נכון גם לגבי הכורים. כאשר אסדות הכרייה יצאו לראשונה לשוק, אנשים לא היו בטוחים למה לצפות מהם, אך בהדרגה אנשים החלו להעריך מהו שיעור חשיש טוב.

זה הוביל עוד לתחרות רבה יותר בין היצרנים, כאשר כל אחד מהם חותר בראש השני מבחינת קצב החשיש שהאסדה שלהם הצליחה לספק. קדימה להווה, וכעת יש לנו כורים המסוגלים לספק שיעורי חשיש גבוהים בשמיים, ויעילים באותה מידה גם בצריכת החשמל שלהם..

נראה כי ה- S5 נפל מעט מאחור בהשוואה. עם קצב חשיש של סביב 1155 GH / s, נראה שהוא פיגור ברצינות בסטנדרטים בשוק הנוכחי. מסיבה מדויקת זו, כורים מתקדמים המעוניינים להשיג רווחים רציניים עשויים לרצות להימנע מכך.

התחל עם ממונע S5

מבחן הזמן

הושק בשנת 2014, S5 בהחלט עשתה דרך ארוכה מאז הקמתה. בזמן הופעת הבכורה שלו, S5 במקרה היה אחד הדגמים היעילים והמהירים ביותר בשוק. היא התמודדה עם תחרות עזה מצד ה- Spondoolies Tech SP20, שהיה עוד שחקן גדול באותה תקופה.

עם זאת, מאז נראה שהזרם הגדול של דגמים חדשים וטובים יותר, שלכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים משלו, נראה כי ה- S5 חסר משמעות יחסית בהשוואה. בעוד שהוא מיוצר בתהליך ייצור 28 ננומטר, דגמים חדשים יותר שהושקו מאז התנערו מצורת ייצור מסוימת זו ואימצו את העיצובים המתקדמים בהרבה 14 ננומטר או 16 ננומטר. דגמים חדשים יותר אלה, כתוצאה מכך, מבצעים ביצועים טובים בהרבה מבחינת קצב חשיש או יעילות.

האם זה שווה את זה?

למען האמת, אם אתה כורה נלהב שמכרה רווחים, ומסתכל לכיוון כרייה כאמצעי להבטיח תשואות יציבות וקבועות, אז אולי המכונה הזו אינה הטובה ביותר עבורך. מצד שני, אם אתה פשוט חובב, והאינטרס היחיד שלך הוא לתפוס אחיזה טובה על אופן הפעולה של כריית קריפטו וללמוד כמה טריקים של העסק בדרך, אז אתה לא צריך לחפש רחוק יותר. ה- S5, בעלותו הנמוכה והביקוש המוגבל לחשמל, יתגלה כמתאים מושלם עבורך.

מחיר

דגמים משומשים של S5 מגיעים לתג מחיר של בין $ 190 ל $ 299, והם זמינים לרכישה בקלות ב- eBay או ב- Amazon. המשלוח מגיע בדרך כלל מאמריקה ויכול להימשך בין יומיים לחמישה ימים במעבר תלוי במיקום שלך.

לעומת זאת, דגמים חדשים לגמרי של S5 זמינים רק באתר Bitmain הרשמי. יהיה עליכם להשלים כ -413 $ לרכישה ואין כל ערובה לרכישה מיידית מכיוון שהמוצר בדרך כלל אזל מהמלאי, ולכן עליכם להיות מוכנים לתקופת המתנה מעט לפני אישור הרכישה שלכם..

ספק כוח

כפי שצוין קודם לכן, ה- S5 דורש בין 560 ל -590 וואט של כוח לתפקוד יציב. כל מה שאתה צריך לרכוש על מנת לצפות בקוצר רוח לשימוש ללא הפרעה הוא יחידת אספקת חשמל ATX המופעלת בצורה הגונה.

הקפד לבדוק את דירוג היעילות של ספק הכוח שאתה קונה או מתכנן להשתמש בו, מכיוון שהוא עלול להשפיע מאוד על הפעילות הכוללת שלך. ספקי כוח שלא דורגו או דורגו לרוב מביאים לעיתים לבזבוז עודף של חשמל ופליטה נוספת של חום ורעש, שניהם פוגעים בביצועי הכורה..

רווחיות

רווחיות היא במקרה אחד הדאגות החשובות ביותר עבור כורים ייעודיים. זהו מדד פשוט לכמה תמורה תמורת כספך או התשואה המקסימלית על ההשקעה שלך. מבחינת ה- S5, החדשות אינן כה נהדרות.

בהתחשב במגמות הנוכחיות במחירי הביטקוין, נראה שלא תרוויח שום רווח עם S5. עם זאת, אם איכשהו היית מוריד את עלויות החשמל שלך ל- 10c עבור קוט”ש, אולי היית בר מזל מספיק כדי לא להפסיד שום הפסד בהשקעה שלך..

בקיצור, אם מספר גורמים מתייחסים איכשהו לטובתך, כלומר מחירי הביטקוין, עלויות הספק וכמה שינויים בכדי להגביר את יעילות ה- S5, אולי אולי תצליח פשוט להרוויח כמה רווחים עבור עצמך.

יעילות כוח

ה- S5 נקרא כמכשיר חסכוני בחשמל אשר מבטיח למזער את עלויות החשמל שלך תוך כדי עבודה לרווחים גדולים יותר ולהחזר גבוה יותר. זה דורג לייצר בערך 1 גיגהש לכל 0.51 וואט חשמל שהוא צורך. לעומת זאת, צריכת החשמל בפועל של המכשיר תלויה במידה רבה בטמפרטורה בה אתה שומר על ה- PSU שלך וביעילות הנלווית אליו..

מַעֲטֶפֶת

מבחינת מבנה ה- S5, הוא קל למדי לשימוש וגם ברובו ניתן להזזה. עם לוחות צד עשויים מחומר פלסטי עמיד וקל משקל, הוא במקרה פתוח בחלקו העליון והתחתון.

עם זאת, מבנה הפלסטיק גם מעניק ליחידה מאפיינים לא רצויים כגון מיקום מוגבל ובטיחות מופחתת. עם זאת, יש לו השפעה חיובית מבחינת משקל היחידה, שהוא 2.5 ק”ג בלבד.

להכין

לאחר הבאת ה- S5 הביתה, הדבר הבא שעליכם לדאוג הוא כיצד ואיפה עליכם להגדיר את המודול. למרבה המזל, ברגע שאתה מבין את המיקום שבו אתה עומד להציב את האסדה, הצרות שלך כמעט נגמרו, מכיוון שההגדרה בפועל של המערכת קלה להפליא ולא אורכת יותר מכמה דקות מזמנך..

לוח הבקרה ב- S5 אינטואיטיבי למדי ומסביר את עצמו ואף מציע את כל הפונקציות הבסיסיות שאפשר לבקש בכורה מסוג זה. זה לגמרי עצמאי לתת לך חוויית כרייה נעימה ללא שום שיהוקים או תקלות. ברגע שתפעיל את המתקן, ה- S5, בתורו, יתחיל לחפש כתובות IP זמינות להתחבר אליהן.

לניטור ובקרה קלים של הכורה שלך, אתה יכול להשתמש בתוכנת MinerLink שתפרט את מצב כל הכורים הנוכחיים שלך, תציג או תשנה את הגדרות בריכת הכרייה שלך, תבצע עדכונים בקושחת המכשיר ואפילו תאפשר לך לחלוק גישה הרשאות עבור הכורה שלך באמצעות חיבור רשת בסיסי.

התחל עם ממונע S5

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map