Antminer S7 סקירה – קרא לפני שקונים אותו!

העולם משתנה כל הזמן. וכדי לשמור על קשר עם כל השינוי הזה, עליכם לעדכן את עצמכם ומצוידים בכל הידע העדכני על מה במגמה ועל מה העולם מדבר בכל זמן נתון. ואם יש משהו שהעולם מדבר עליו כרגע, זה מטבעות קריפטוגרפיים.

אחרי שהתחלנו עם שליטתם הפתאומית אך האיתנה של ביטקוינים בשוק ההשקעות, נראה שכמעט כולם נקלעים לחום. אנשים שמעולם לא השקיעו השקעה אחת בחייהם, מחפשים כעת בטירוף אחר פורטלים מעולים ושירותי חילוף העוסקים בביטקוין. כולם רוצים לנצל את מלוא יכולותיו של הביטקוין, ולהפיק לעצמם רווח רב ככל האפשר.

וזה לא רק ביטקוין. הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים חווים כרגע את מה שאפשר לתאר רק כגל פופולריות מאסיבי. לכל אלה שחושבים שהביטקוין הוא מיינסטרים מדי, יש הרבה אפשרויות דומות יותר. אפשרויות כמו Litecoin, Dash ו- Ethereum הן רק כמה מן הרשימה הארוכה של סחורות רווחיות ומעניינות שיש להשקיע בהן. אבל מאיפה הכל התחיל?

יש שיגידו שזה קרה עוד בשנת 2009 כאשר סאטושי נקאמוטו ‘המציא’ את מטבע הביטקוין. אף על פי שביטקוין חדל להיות פופולרי לאחר פרק זמן קצר, ועד מהרה הייתה תקופה שכמעט אף אחד לא דיבר עליהם, הם עשו קאמבק מוחץ לפני כמה שנים, כאשר התעריפים שלהם ממש קרעו דרך הגג לכולם. שיא זמן שנראה כמעט לא יאומן.

כעת ההצלחה של ביטקוין פוצצה את כל התחום של מטבעות קריפטוגרפיים לרווחה. עד מהרה אנשים התעניינו באופן פעיל בכל מיני מטבעות אלו והיו להוטים להכניס בהם את כספם. תאגידים הוקמו, חברות סטארט-אפ הוקמו ואפילו ענקיות התאגידים הנוכחיות מהמגזר הפיננסי סטו את הקורסים שלהן על מנת לשלב מטבעות קריפטוגרפיים בשירותיהן ובמוצריהן..

אבל השאלה כאן היא, האם השקעות הן הדרך היחידה האפשרית עבורך להפוך לחלק מהתוכנית הגדולה הזו? האם יש צורך לקנות ביטקוין כדי להחזיק אותם בפועל? התשובה היא לא. אתה יכול אפילו להיות בעלים על ידי כרייה. בסקירה זו של S7 אנטי-מינר נדבר על כורה אחד כזה שיכול לאפשר זאת.

Antminer S7: תחילת העבודה

סקירה -

עכשיו, כדי להקל על עבודתך לחפש כורה, אנו הולכים לסקור את Antminer S7 המדובר רבות במאמר זה. אנטמינר הוא שם מותג, פופולרי למדי בעולם כריית מטבעות קריפטוגרפיים, הפונה במיוחד לחומרת ASIC של כריית ביטקוין.

S7 הוא במקרה אחד רבים אחרים בשורה ארוכה של אסדות כרייה שהושקו על ידי אנטמינר, שלכולן יש מפרט ייחודי משלהן ומספקות סוגים שונים של קהלים בהתבסס על המאפיינים והמאפיינים שלהם..

זוהי אחת הסטים הפופולריים ביותר שהשיקה החברה אי פעם, ולמרות שהושקה עוד בשנת 2015, היא עדיין ממשיכה להביא לקוחות בשל מערכת הנכסים הייחודית שלה וערעור המוני..

אחת הסיבות מדוע ה- S7 פופולרי כמו שהוא וכעת נכנס למנה הייצור ה -19 שלו היא מכיוון שהוא מציע קצב חשיש גבוה למדי לפי כמות החשמל שהוא צורך. עבור כל מכונה אחרת עם קצב חשיש דומה, ככל הנראה הכוח הנצרך יהיה גבוה בהרבה ובכל זאת S7 עושה זאת כלכלית. תמחור משתלם וביצועים חזקים היו מונעים פעולה הם שני גורמים נחשקים יותר שנראים כ- S7 יתרון בהשוואה לאחרים..

הוא מופעל על ידי שבב ASIC 28nm BM1385, S7 מורכב מ- 135 משבבי כוח כאלה המפוזרים על פני שלושה לוחות שונים והטמפרטורה מווסתת באמצעות מאווררים כפולים המותקנים בתוך המערכת. מערכת לשון וחריץ פשוטה עבור מעטפת המתכת מאפשרת סידור מסודר ומאורגן ללא דופי של מספר כורים.

התחל עם ANTMINER S7

ספק כוח


ההתאמה הטובה ביותר לאספקת חשמל עם Antminer S7 היא אולי יחידת אספקת החשמל APW3 1600 וואט של Bitmain. יחידה זו תוכננה במיוחד לעבוד בשילוב ולספק כוח לכורי הביטקוין. אחד המאפיינים הבולטים ביותר שלו כולל חיסכון בחשמל רב מכיוון שהוא מאבד רק 7% שוליים מהכוח בין הכורה לשקע..

לפי הדרישות, הוא יצטרך מינימום של 205 וולט כדי לתפקד במלוא הקיבולת ואינו מגיע באמת עם כבל החשמל 16A הדרוש לביצוע פעולות. כעת, בעוד ש- APW3 אינו בשום אופן יחידה במחיר סביר, הוא יכול להוכיח את עצמו כעסקה חסכונית עבורכם מכיוון שהוא תמיד יתמוך בכל שדרוג עתידי שתרצו לבצע על הכורה שלכם. הוא, למשל, יתמוך בקלות במכשיר המדובר, מונע ביצועים אך רעב כוח מאותו מערך, ה- S9..

אם לא עבור ה- APW3, אתה יכול למעשה להשתמש בכל כוח מתאם ATX כלשהו, ​​בתנאי שהוא בעל הספק מספק, על מנת להריץ את Antminer S7 שלך..

מחיר

כעת בעוד ה- S7 כבר נמצא בחנויות זמן רב, חלה ירידה משמעותית במחירים לאורך השנים. בתחילה הוא הושק במחיר של 2000 דולר טובים, בדומה ל- S9 בקצב הנוכחי. עם זאת, כיום, מחיר ה- S7 צנח משמעותית ל -440 דולר ב- Bitmain, ללא דמי משלוח. מלבד זאת, הוא זמין תמורת 545 דולר או 500 דולר מאיביי, תלוי אם תבחר בדגם החדש או היד השנייה..

לפי S7-LN לא כולל משלוח ו- $ 439 ב- eBay עבור הדגמים החדשים והיד שנייה בהתאמה. כעת, כאשר דגמים חדשים ממשיכים להיכנס לשוק, ומכשירים כמו S9 מתגלים כמועדפים על הקהל החדש, מחירי ה- S7 צפויים לרדת עוד יותר למטה..

רווחיות

כעת, אם יש היבט אחד של אסדת הכורה של ביטקוין שיש במקרה את החשיבות הרבה ביותר, הרי זה הרווחיות של המוצר. הפעלת אסדת כורים תופסת הרבה מהמשאבים שלך. ראשית כל, יש את עלות האסדה לשאת, ושנית, יש את הכוח המוגזם הנצרך על ידי הכורה שיכול להוביל לעלייה בחשבונות האנרגיה ובצריכה שלך..

כעת עבור משק בית ממוצע אנו מניחים דמי בריכה של 2.5%, עלות הספק של 15 סנט לקוט”ש ותגמול חסום של 12.5 BTC לכל בלוק שנכרה. כעת, למפרטים שלעיל, תפסיד 18 דולר לחודש וכ 223 דולר לשנה. אם תסתכל מקרוב על החישובים, תגלה שמי שמשלם עבור אנרגיה במחירים רגילים לא באמת יתעשר אם במקרה ישתמש ב- S7. עבור אנשים עם שיעורי חשמל מוזלים, זה אולי נראה אפשרות טובה.

צריכת חשמל

בהתאם לשיקולי הספק, S7 שואבת 1293 וואט של כוח בטמפרטורת החדר. הטמפרטורה במקרה היא גורם לכך מכיוון שככל שהסביבה הסובבת יותר תהיה חמה יותר, האנרגיה המושקעת על ידי המאווררים תהיה יותר כדי לשמור על היחידה קרירה מספיק. בהשוואה ל- S5, ה- S7 יעיל פי שניים במחלקת האנרגיה ומבקש רק 0.25 J של כוח לכל ג’יגהש..

באשר לגרסת ה- Lite, או ה- S7-LN, היא שואבת כ- 700 וואט וצורכת איפשהו בסביבות 0.25 J / GH.

טֶמפֶּרָטוּרָה

יש טמפרטורת סביבה שיש לשמור עליה בזמן הפעלת כורה BTC. במקרה שהמכשיר מתחמם בהרבה מהטמפרטורה שנקבעה, יהיה קשה יותר ויותר למאווררים לשמור על קרירות היחידה וכתוצאה מכך צריכת החשמל שלכם תגדל בצורה דרסטית יחד עם העלייה בבעיות הביצוע..

מכיוון שגרסאות ה- S7 הרגילות והלייט מקוררות על ידי אוהדי 12038 כפולים דומים, למעשה הגיוני כי שניהם דורשים בערך את אותם 40 ^ C-70 ^ C כדי לפעול במלוא הקיבולת וללא שיהוקים..

פְּסַק דִין

עבור אלה שהיו די להוטים לבצע את הרכישה ואינם יכולים לחכות ל- S9 כדי לחוות ירידה במחיר שלה, S7 היא כנראה האפשרות הטובה ביותר לרווחים בגודל הוגן. הגירסה המקורית אמנם לא תעמוד בציפיות שלך, אך למקרה שיש לך גישה להספק זול יותר ומוכנה לשינוי אינטליגנטי ומתוכנן היטב למכשיר, אתה יכול למעשה להמיר את S7 לאסדת כורים רווחית ומתאימה בהרבה. לעצמך.

התחל עם ANTMINER S7

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map