סקירה של Avalon6 – האם החומרה המינהגת הזו שווה את זה?

מאז שהציוויליזציה של הגברים תפסה את האדמה הזו, אם יש משהו שהאנושות התעניינה בו כל הזמן, זה הפעולה של הרווחת רווחים עבור עצמם. בסופו של דבר, זה תמיד מסתכם בהרווחת רווחים עצומים והרחבת המשאבים שלך.

עצם החיפוש אחר משאבים נוספים הביא אותנו לעיתים קרובות למספר פעילויות ועסקאות אשר עשויות להניב תוצאות רצויות כל הזמן או לא. אמנם זה התחיל עם הקציר הפשוט של יבולים מהאדמה, אולם מאוחר יותר הוא כלל מתכות שימושיות יותר, הניתנות לשימוש ונדיר יותר שנרכשו מעל פני האדמה ומאוחר יותר נמכרו עם מרווח טוב לרווחיות..

זה הביא עוד את ענף הכרייה. מאז ימי קדם האדם ייחל למינרלים שאינם בהישג ידם ונחבאו עמוק בתוך פני השטח. וכדי להגיע אליהם, הקמנו כמה תעשיות משקל כבד למדי המאפשרות לנו להידרדר בקלות אל פני השטח ולחפור את כל העושר והנדירויות שהאדמה עשויה לחכות לנו..

זהב, כסף, יהלומים ומתכות יקרות רבות אחרות נרכשות באופן דומה. אבל מה אם היינו אומרים לך שיש כרייה אחרת, אחרת, שלא דורשת ממך לקדוח פיזית לאדמה כדי להשיג רווחים בצורת מתכות נדירות? מה אם יש סוג של כרייה שאפשר לבצע מבתיך, אפילו בלי לקום מהכיסא?

למעשה, עם בוא העידן הטכנולוגי, דבר כזה כבר התאפשר, והוא קיים בצורה של כריית מטבעות קריפטוגרפיים. כריית מטבעות קריפטו התאפשרה עוד יותר באמצעות כורים, כמו Avalon6, המהווה את עיקר המאמר..

סקירת Avalon6: תובנה כנה

avalon6- סקירהנקודת השיחה הגדולה ביותר של Avalon6 היא העובדה שהוא מתואר ככורה השני היעיל ביותר שהושק אי פעם. יש האומרים שזה אחד הכורים השקטים ביותר בשוק גם כן, מה שמקנה לו יתרון די גדול על פני הרבה מהתחרות שלו.

הסיבה לכך היא שבין שלל המאפיינים הרצויים שאדם מחפש אצל כורה, פליטת קול נמוכה מדורגת די גבוה ברשימה. שלב את זה עם היעילות שה- Avalon6 מסוגל לספק, וקיבלנו לעצמנו מנצח מובהק.

עם זאת, בכל מקום שיש יתרונות, חייבים להיות חסרונות גם כן. באשר לאוואלון 6, למרבה המזל, הם די מעטים. ראשית, יש אנשים שטענו כי ה- Avalon6 מספק קצב חשיש נמוך משמעותית בהשוואה ל- Antminer S7 או Antminer S9 למרות שהוא נופל בערך באותה סוגרת מחירים. שנית, למרות ש- Avalon6 די יעילה בפני עצמה, היא לא נופלת מהסטנדרטים שנקבעו על ידי Antminer S7..

כעת, לאחר שנתנו לכם תובנה, הגיע הזמן להעמיק ולעיין בכל אחד מהמפרט שלו בפירוט.

Avalon6 הוא מכשיר די מרשים אם חושבים עליו. להיות הכורה השני הכי יעיל בשוק זה לא דבר של מה בכך, אבל האסדה הזו הצליחה לעשות את זה ועוד הרבה יותר. הוא מכיל עד 80 שבבי 18 ננומטר מסוג A3218 ופועל בקצב 500 מגה-הרץ די נוח המאפשר לו לספק קצב חשיש הגבוה עד 3.5 TH / s. עכשיו זה אמנם לא גבוה כמו Antminer S7, אבל הוא מתקרב אליו די גבוה והוא מספיק גבוה כדי להפוך את Avalon6 לבחירה מצוינת עבור כורים מנוסים..

התחל עם AVALON6

ספק כוח

ספק כוח טוב הוא במקרה עמוד השדרה של כל מכשיר חשמלי או אלקטרוני. תנו לו כוח פחות מדי וזה בהחלט לא יתפקד לפי התפוקות הרצויות, בעוד שגם יותר מדי כוח יכול לעיתים קרובות להוביל לקצר או נתיכים שבורים. זו הסיבה שאתה צריך לנקוט בזהירות רבה כשאתה קונה יחידת אספקת חשמל לאסדת הכרייה שלך. וודא שהוא מגיע עם המפרט הנכון ויציב מספיק בכדי להתמודד עם דרישות ההספק שהגיש הכורה שלך.

ה- Avalon6 מתפקד היטב עם כל ספק כוח הגון עם דירוגי הספק של 1100 וואט ומעלה. אם אתה משתמש כעת ב- PSU בעל דירוג פלטינה, אז היה סמוך ובטוח ש- Avalon6 יעבוד איתו בצורה מושלמת תוך כדי ציור של בערך 1050 וואט..


רווחיות

הביטקוין בטוח הוא עסק מסוכן מכיוון שהוא נוטה לחצי בערך אחת לכמה שנים, אך גם אם לוקחים את זה בחשבון, יחד עם העובדה שמחירי הביטקוין נוטים להשתנות די מהר ובלתי נשלט, לאוולון עדיין נשאר מספיק מיץ. להביא לך רווח. בעוד שהיא מתמודדת עם תחרות קשה מצד אנטמינר S9 שהוצא לאחרונה, עם קצב חשיש של 14 TH / s עצומים, Avalon6 עדיין מצליחה להחזיק את עצמה במחלקת הרווחיות..

מחיר

אם תבחר לקנות את היחידה מכנען, תקבל אותה בסכום של עד 550 דולר. עם זאת, אם אתה מתכנן לקנות את היחידה בכמויות גדולות, יש לך הרבה מזל, כי אתה יכול להשיג הנחה של 100 $ אם אתה קונה 10 יחידות בבת אחת והנחה של 130 $ אם אתה קונה סך של 50 יחידות בבת אחת.

לפי המשלוח, היחידה שוקלת כ -5 ק”ג או 11 ק”ג. עם זאת, דגמים משומשים מאותו הדבר זמינים בקלות באמזון עם תג מחיר של 450 דולר..

רַעַשׁ

אם אתה עומד במרחק של 1.2 מ ‘או 4 רגל מאוואלון 6 מתפקד, תזכה לחוות רעש של כ- 55 dB. עכשיו זה אמנם שקט מספיק לשימוש מגורים, אבל לא היינו ממליצים להחזיק אותו בחדר השינה או בסלון. דרך נוספת להעצים את היחידה על ידי הפחתת הצליל הנפלט היא באמצעות שעון תחתון.

להכין

הדרישה הבסיסית להקמת ה- Avalon6 היא מערכת Raspberry Pi או TP-Link TL-WR703N המתפקד כבקר. ניתן לשלוט ולהריץ עד 50 כורים באמצעות RPI יחיד. Avalon6 משתמש ב- DHCP, כך שהוא מסוגל לחפש באופן אוטומטי כתובות IP. זה מאוד מפשט את תהליך ההתקנה, ומוסיף נוצה נוספת בכובע של Avalon6.

טֶמפֶּרָטוּרָה

לבסוף, הטמפרטורה היא גורם גדול נוסף בכל הנוגע לבחירת כורה ביטקוין מתאים לעצמך. אתה לא יכול לקנות ציוד אלקטרוני הגון מבלי לעבור על מפרטי החום שלו. אפילו הגאדג’טים הטריוויאליים כמו הסמארטפונים שבבעלותנו נוטים להתחמם כשמחברים אותם לאספקת חשמל יותר מדי זמן. למרבה הצער, הכורים סובלים מבעיה דומה.

מכיוון שמכשירים אלה נועדו לבצע עבודות די משקל כבדות, הם נוטים לעיתים קרובות לחוות עלייה בטמפרטורות גופם מה שמוביל עוד יותר לעלייה במהירות המאוורר כדי להתנגד לכל החימום שמתרחש. זה מוביל עוד לעלייה ברמות הרעש שנוצרו.

לפי ה- Avalon6, זה מגיע עם בקרת תדרים, מה שאומר שהמשתמש מקבל את הגמישות לשלוט בפועל בתדר בו האסדה פועלת. התדר הסטנדרטי עבור Avalon6 הוא במקרה 500 מגה-הרץ, והוא מתפקד בצורה די מגניבה גם כשהוא שעון יתר.

טמפרטורת הסביבה שצוינה להפעלה אופטימלית של Avalon6 נמוכה מ- 35 מעלות צלזיוס או 95 מעלות פרנהייט, ובשל תכנון חכם המסופק על ידי היצרנים, המאוורר היחיד של היחידה לא מתמודד לחלוטין עם קושי לשמור על טמפרטורת הסביבה למערכת..

פְּסַק דִין

לכל מי שמחפש כורה ביטקוין הגון, לא מרעיש, יעיל אך בו זמנית חזק, ה- Avalon6 מספק תשובה טובה. למרות שהוא מתחרה בהרבה מחלקות על ידי Antminer S7, עם ההתאמות האישיות שהוא מתגאה בו ותכונות שימושיות אחרות, ה- Avalon6 מצליח לפנות מקום לגיון הלקוחות הייעודי שלו..

כאשר הושק הביטקוין לראשונה, לא כולם היו מוכנים להאמין בו. בעוד שחלקם ראו בכך את מטבע העתיד, אחרים, הספקנים יותר, האמינו שזה רק אופנה שתשטוף מזיכרונותיהם של אנשים עם הזמן..

כפי שמתברר, אנשים אלה התגלו כשגויים בצורה מסיבית. אחרי כמה שנים רדומות יחסית, הביטקוין החזיר תשחץ כאשר המחירים שהוחלפו ממש קרעו את הגגות והגיעו לכותרות ברחבי העולם..

כמה חברות רב לאומיות גדולות ומנכ”לים שלהן התייצבו לשבח את המטבע והחלו להכיר אותו בכל השירותים והמוצרים שלהם. חלקם אף המשיכו ואמרו כי הביטקוין יהפוך בקרוב למטבע המרכזי היחיד בו עוסק העולם.

כיום ההשקעות בביטקוין גבוהות מאי פעם. לא רוצים להישאר מאחור במרוץ התזזיתי הזה, אנשים ברחבי העולם משקיעים במהירות כסף בביטקוין ומחכים בקוצר רוח שההשקעות שלהם יהפכו לפירות. אבל ברגע שעוברים את המרוץ הראשוני הזה להשקעות, אתם מבינים שמטבעות קריפטוגרפיים הם למעשה הרבה יותר מסתם הביטקוין או ההשקעות.

הם למעשה, נישה מפוארת עם הזדמנויות ענקיות ומספר די גדול של ערוצים רווחיים שניתן לרתום בכדי לאסוף סכומי עתק של רווחים ומשאבים לעצמך. אחד מאלה קורה במקרה של כריית קריפטו, שהיא פעולה של חפירה בבלוקצ’יין כדי לכרות מטבעות קריפטוגרפיים וגם לפתור אלגוריתמים חישוביים מורכבים ובעיות בתהליך..

כורים נוטים לעתים קרובות להשתתף בבריכות כרייה, שאינן אלא קבוצה של כורים שמתאגדים בכדי לאגד את משאביהם ולמרות זאת באופן קולקטיבי כדי להשיג תוצאות טובות יותר. כמפורט קודם לכן, כחלק מתהליך הכרייה, עליכם לפתור בעיות ולאמת עסקאות בבלוקצ’יין. בתמורה, אתה יכול להשיג חלק משלך בתגמול, שהוא בדרך כלל כמה מטבעות קריפטו המשותפים בין כל מאגר הכורים..

מכיוון שפתרון אלגוריתמים אינו משהו שתוכשרו אליו במפורש או תציידו בו, השוק מלא בדגמי כורים מדהימים שמבטיחים לעשות את העבודה בשבילכם. מכונות אלה מגיעות בגדלים וצורות שונות, משווקות על ידי מותגים שונים ואף מגיעות עם ההספקה למכרות עבור יותר מסוג קריפטוגרפי אחד..

בעוד שחלק מהכורים בנויים אך ורק עבור ביטקוינים, אחרים מיועדים לכריית ליטואינס או דאש. באופן דומה, אתה מקבל מגוון של כורים אחרים בכל סוג של מטבע קריפטוגרפי שאתה מעוניין בו. עם זאת, יש לזכור כמה שיקולים לפני שתצא לרכוש כורה. ראשית, יש עניין של חשבונות אנרגיה מחמירים. אסדות כרייה נוטות להשתמש בחשמל רב כדי לתפקד בצורה חלקה.

בסביבת מגורים טיפוסית, זה יכול להיות עלייה חמורה וארוכה בחשבונות האנרגיה שלך, מה שמוביל לירידה ברווחיות של הכורה עצמו. אם בכל מקרה אתה סובל מחשבונות אנרגיה גבוהים מדי ואינך יכול להרשות לעצמך לשלם יותר עבורם, אולי כרייה היא לא העסק בשבילך..

שנית, אם אתה מתכנן להפעיל את הכורה שלך בבית שלך, ואם הבית שלך הוא המקום אליו תבצע את כל פעולות הכרייה שלך, אז אולי עדיף שתבחר בחדר מבודד יחסית, באופן המופרד מ את שאר הבית. בדרך זו, כל רעש שמתקן הכרייה מייצר לא יגרום לסערה רבה של שאר תושבי הבית.

אסדות כרייה ידועות לשמצה בזכות היותן רועשות ורועשות בפעילותן. מכיוון שמדובר במכונה שעושה הרבה עבודה כבדה, היא נוטה להתחמם די מהר. כדי להפיג את כל החום הנוסף הזה, מאווררים מובנים לרוב בצד המכונה, שמסתובב במהירות גבוהה בכל עת ועובד במטרה היחידה לשמור על קירור המכונה. מאווררים אלה, כתוצאה מכך, מייצרים רעש כבד רב, מה שמוביל עוד יותר לשימוש לא נוח באסדה.

אם אתה אמיץ מספיק כדי לחוות את האמור לעיל ומאמין שהם לא מספיקים כדי לזעזע את המוטיבציה שלך לכרייה, אז קדימה וקפוץ למשחק, שכן בניגוד להרבה מאוד דברים בחיים, הביטקוין כנראה לא יחזיק מעמד. לָנֶצַח.

התחל עם AVALON6

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map