סקירת הכספת של BC: האם זה ארנק החומרה המאובטח ביותר?

הודות למספר ההולך וגדל של חילופי מכירות, משווקים וכספומטים, רכישת מטבעות קריפטו מעולם לא הייתה קלה יותר. כששמעתי לראשונה על הביטקוין, תעשיית הקריפטו לא התפתחה. קדימה מהירה לשנת 2019 והאפשרויות שלי לבחור בין כל האלטקוינים והתקני האחסון שם נראות בלתי מוגבלות.

כשמדברים על אחסון אני ממליץ באופן אישי על ארנקי חומרה. הסברתי מדוע אני מעדיף אותם על פני ארנקים חמים בכתובות הקודמות שלי. בסקירה של היום, אסתכל מקרוב על ארנק החומרה של BC Vault, המפרסם כארנק המאובטח ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים – או כספת, כפי שיוצרים קוראים לזה..

התחל עם ארנק BC VAULT!

סקירת הכספת של BC: כל מה שאתה צריך לדעת

1. עיצוב

אחד הדברים הבולטים הראשונים בארנק BC Vault הוא שיש לו איכות בנייה טובה מאוד. האריזה ניכרת לטמפה, כך שאי אפשר לפרוץ למכשיר מבלי לגרום נזק מורגש. העיצוב המלוטש עם תצוגה גדולה ומשטח D מעניק תחושת פרימיום למכשיר.

תכנון BC Vault

גודלו מרענן למדי – הוא לא זעיר מיותר לסבך את השימוש, ובכל זאת קטן מספיק כדי להיות פרקטי כמו כל כרטיס אשראי. למרות שזה לא יכול להיות קמרון אמיתי, זה בהחלט משרה ביטחון רב יותר מאשר התקני אחסון קרים דקים אחרים למראה.

2. חווית משתמש

BC Vault מתחבר למכשיר מקוון באמצעות כבל USB מסוג C הפיך. כחלק מההגדרה, אתה בוחר סיסמה גלובלית עבור האפליקציה המקורית המותקנת בהתקן מחובר, ו- PIN גלובלי עבור הכספת. המאפיין העיקרי המבדיל בין BC Vault לבין התקני אחסון קרים אחרים הוא האופן בו הוא יוצר ארנקים. בעזרת גירוסקופ משולב, המכשיר מייצר מקשים אקראיים כאשר אתה מטלטל אותו.

ניתן ליצור יותר מ -2000 ארנקים עצמאיים ולנעול כל אחד מהם באמצעות סיסמת ארנק וקוד PIN נפרדים. נשמע מעט מסובך או מוגזם, אך אפשרות זו מוכיחה את עצמה כמעשית אם אנשים רבים מעוניינים לחלוק קמרון יחיד כדי להוזיל את עלויותיהם. אם אתם מכירים אנשים אמינים שמחזיקים גם crypto לטווח ארוך, כולכם יכולים לשתף פרטי כניסה גלובליים, ואז להצפין את הארנקים שלכם באמצעות סיסמאות פרטיות ו- PIN..

BC Vault תומך בכל המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים ובכל אסימוני ERC-20. נכון לכתיבת שורות אלה, זהו הארנק היחיד בו ניתן למנות מטבעות ואסימונים במכשיר יחיד ולהשתמש באפליקציה אחת להעברתם. תמיכה מקומית מהווה יתרון גדול למי שנכון לעכשיו עדיין מסתמך על ספקי יישומים שונים של ארנקים ואפליקציות.

חווית משתמש של BC Vault

כל ארנק BTC בכספת BC תומך בשימוש חלק בכתובות SegWit ו- Legacy, ואילו ארנקי BCH תומכים ב- Legacy ובפורמט הכתובות החדש של Cashaddr.

העברה באמצעות BC Vault

הגדרת ארנק, קלט סיסמה, ניווט בתפריט ואישור עסקה קלים בעזרת התצוגה הגדולה והמשטח D, ההופכים את הכספת למכשיר תשלום מעשי, לא מוגבל לשימוש ארוך טווח באחסון. כל מכשיר שמתאים לכל הכתובת המקבלת על המסך מקבל ציונים גבוהים בסולם האבטחה, ועם BC Vault יש לכם גם מידע עסקי בעל ערך אחר, כמו אזהרות עמלה גבוהה. זה מרגיש די חשוב אם אתה חושב על סיפורים כמו זה לפני חודשיים, כאשר משתמש הוציא בטעות 2730 ETH על עמלות.


ניתן להשתמש בכספת באופן יומיומי גם לתפקודים אחרים. עם מחולל המספרים האקראיים, אתה יכול לא רק ליצור ארנקים אלא גם אסימונים של U2F. אימות U2F או שני גורמים הוא שכבת אבטחה חובה לכל חשבון מקוון, החל מחשבונות דוא”ל ומדיה חברתית וכלה בבורסות. מחולל המספרים אינו רגיש לשום תוכנה זדונית, ולכן BC Vault הוא חלופה בטוחה יותר לאפליקציות מאמת המותקנות במכשירים מקוונים..

3. אבטחה

המוטו של חברת REAL Security Inc. הוא: “ארנקים מיועדים לדמי כיס וכספות לשמירה”. הכספת של BC שלהם נראית כמקלט בטוח למטבעות קריפטוגרפיים. מפתחות פרטיים מאוחסנים בשבב FRAM מאובטח, שיכול לשמור על נתונים שלמים במשך יותר משני דורות. FRAM מהיר לאין ערוך מ- NAND Flash בו ארנקי החומרה האחרים משתמשים ומשך יותר מחזורי קריאה / כתיבה.

ככל שמגיע האחסון בכל מכשיר כלשהו (גם אם הוא נקרא קמרון), הסתמכות על מדיום אחסון יחיד היא אף פעם לא צעד חכם. יתרון עצום של הכספת BC הוא שאתה יכול לגבות ארנקים מוצפנים כברירת מחדל. ניתן לגבות כל ארנק שמוצפן באמצעות סיסמה וקוד PIN בכרטיס microSD או על נייר כקוד QR..

אבטחת הכספת לפני הספירה

ארנקי Trezor, Ledger או Keepkey משתמשים בתקן BIP39 או BIP44 (מילות ביטוי זרעים) כדי לשחזר נתונים, ומכיוון שהמילים שאתה מקבל אינן מוצפנות, עליך לשמור עליהן במקום בטוח. אבל עם BC Vault תוכלו להצפין ארנקים עם סיסמאות משלכם, ולשחזר את גרסאות הגיבוי שלכם בעזרת הסיסמאות שאתם מכירים.

אם אתה חושש שאולי תשכח את אלה, תוכל עדיין ליצור גרסאות גיבוי לא מוצפנות, אך הקפד לשמור על גיבויים כאלה במקום מאובטח מכיוון שהם לא יהיו מוגנים באמצעות סיסמה. באופן נוח, כרטיס מיקרו SD אחד אחד כבר כלול בחבילה.

כאמור בתחילת הסקירה שלי, ארנקים של BC Vault נוצרים באופן אקראי. כל מפתח פרטי הוא ייחודי ואנונימי, לעולם אינו מבוסס על או מקושר לארנק אחר באותו מכשיר או ל- seed אחד של BIP39 / 44, כך שאם ארנק כלשהו נפרץ, אחרים נשארים בטוחים. ניתן לגבות ארנקים בנפרד ולנעלם באמצעות סיסמה וקוד PIN ייחודי.

יחד עם פרטי כניסה גלובליים, זה מאפשר לך להגן על כל ארנק עם עד 4 קודים שונים. אם סיסמאות / PIN ארנק גלובאליות ואינדיבידואליות מופצות בין מספר אנשים, הכספת יכולה לשמש כארנק MultiSig רעיוני כלשהו..

כשמדברים כמעט על כל תכונה או יתרון של BC Vault, כולם קשורים למעשה לאבטחה. בעוד שתצוגה גדולה נראית כמו תכונה מעשית, היא קשורה בעיקר לאבטחה. אזהרה מפני ההתקפה איש-באמצע תמיד מסודרת, לכן חשוב לראות את כל פרטי העסקה על המסך לפני שליחתו.

4. תמחור

הארנק נמכר כרגע ב 131 אירו, והוא לא זול ביותר בין ארנקי החומרה הזמינים. יש לציין, עם זאת, כי הכספת של BC מציעה כמה תכונות שהאחרות לא נראות ונראה כמו המכשיר המאובטח ביותר הקיים כיום. הדגם האחרון של Trezor T (עם מסך גדול יחסית) נמכר תמורת 229 אירו יחד עם Cryptosteel, גיבוי פלדה נוסף לזרע השחזור הלא מוצפן..

BC Vault מאפשר גיבויים מוצפנים כברירת מחדל, כך שהוא נמכר בפחות וללא עלויות נסתרות, כל הפונקציות במכשיר אחד. Ledger Nano X יעלה לכם 119 אירו, ללא גיבויים מוצפנים ולא תצוגה גדולה כלולה. אם משתמשים בו כמכשיר תשלום בטוח על בסיס יומיומי וכמכשיר אחסון לטווח ארוך אמין בו זמנית, נראה כי מחיר הכספת BC Vault סביר יותר להבטיח את השקעותיך..

התחל עם ארנק BC VAULT!

BC Vault: הגדרה מחודשת של ארנקי חומרה?

BC Vault הוא ארנק חומרה חדש שמציג הרבה תכונות נהדרות שחסר לדור הראשון. עם תמיכה מקורית במספר מטבעות קריפטוגרפיים ואבטחה מהשורה הראשונה, מכשיר אחסון / תשלום קר זה מושלם הן לאחסון ארוך טווח והן לעסקאות קריפטו יומיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map