מַחשֵׁבתחום המטבעות הקריפטוגרפיים רשם קפיצה אדירה בשנים האחרונות. בטווח העשור האחרון ראינו את העלייה והירידה המהירה ובעקבותיה עליית הביטקוין, שהולידה עוד יותר את התופעות שנראה כי מטבעות קריפטו הפכו היום. מהשקעות וכלה בכרייה, נראה שהם השאירו חותם כמעט בכל מקום. בעוד שהם התחילו בתחילה רק כאמצעי חלופי לאחסון הכסף שלנו, היום הם מהווים נתח נכבד מהשווקים הפיננסיים הגדולים בעולם. כמו כן, התעשייה לכאורה הפכה כל כך גדולה ומשפיעה והיא כשלעצמה הולידה שווקים מסוימים ותעשיות קטנות, שנראה שכולם עושים עסקים טובים וקוצרים רווחים משמעותיים.

תעשיית הכרייה, למשל, חייבה הקמת שוק לאסדות כרייה. האסדות הללו כבדות בהספק ובתפעול, וברגע שהן פונקציונליות, הן דורשות עלויות אנרגיה נכבדות וחשבונות חשמל. עם זאת, אם מתבצע בצורה נבונה ויעילה, לכריית מטבעות קריפטוגרפיים יש פוטנציאל להפוך לסחר רווחי ביותר עבור המשתמש ולהביא לרווחים גדולים מהצפוי בצורה של מטבעות קריפטו. לכן, אין זה מפתיע שתעשיית הכרייה פורחת, וחידושים והתקדמות מתמשכים בתחום אסדות הכרייה דאגו שכרייה כשלעצמה כפעילות תישאר תמיד רווחית עבור האנשים המעורבים בה..

באופן דומה, נראה כי תעשייה אחרת שצצה בגלל מטבעות קריפטוגרפיים והפופולריות שלהם היא תעשיית ארנקי הביטקוין. בכל פעם שאתה חושב על כרייה, אתה ברוב החשבונות חושב איך להשיג אותם או לקנות אותם מערוצים שונים. בעוד שחלק מעדיפים פשוט לשלם עבורם בפלטפורמות מסחר מסוימות, אחרים חושבים שכרייה למטבעות היא אפשרות טובה יותר. אך לא משנה מה יהיה המדיום דרכו אתה רוכש אותם, עובדה אחת נותרה נפוצה. עליכם לחפש מקום לאחסן אותם שלא משאיר שום אבן מפונה בכל הנוגע להבטחת ביטחונם. אחזקת מטבעות הקריפטו שלך אינה מוגבלת רק למציאת מקום לאגור את כולם בבת אחת, אלא למעשה כרוכה בחיפוש אחר מדיום השואף לקיים את כל תקני האיכות והאבטחה הקוראים במקרה לשמירת סודיות המטבעות שלך בְּטִיחוּת.

למרבה המזל, אנחנו לא צריכים לחפש רחוק, כי ארנקים של מטבעות קריפטוגרפיים כאן כדי להציל את היום. ארנקים אלה, שתוכננו במיוחד להחזקת מטבעות קריפטוגרפיים, מהירים, קלים ומאובטחים. בנוסף לתת לנו פלטפורמה קלה לאחסון כל מיני מטבעות קריפטוגרפיים, הם גם אחראים עד תום על שמירת הביטחון שלהם. ברגע שאחסנתם חלק מהמטבעות בארנק, הם משתמשים בכל מיני חומות אש ופרוטוקולי אבטחה על מנת להגן עליהם מכל ניסיונות חבלה חיצוניים. בנוסף, אם אתה עדיין מרגיש ספק אם זה מספיק, אתה תמיד יכול לבחור בארנק לא מקוון שנשאר מנותק מהאינטרנט בכל עת, ובכך מגן באופן אוטומטי על המטבעות שלך מפני התקפות חיצוניות..

עכשיו כשעברנו עם התוכניות הבסיסיות של עסקי הקריפטו, הגיע הזמן לעבור לנקודת העניין, שהיא הסקירה של כמה מארנקי שולחן העבודה המופלאים ביותר לביטקוינים שאתה עשוי למצוא בהם. את השוק כיום. המשכנו ועשינו את המחקר כדי שלא תצטרך. אם אתה מצפה לפתוח עסק במטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שאתה זקוק לארנק מתפקד היטב אך בטוח שדואג לכל דרישות האחסון שלך. עם שפע הדגמים הקיים כיום בשוק, קונה חייב להתבלבל בזמן שהוא מחפש את ההתאמה הנכונה בהתאם לצרכים שלהם. אם אתה נאבק בבעיה דומה, המשך לקרוא, כי כאן ריכזנו רשימה של ארנקי שולחן העבודה המעוצבים והמיושמים ביותר עבור ביטקוינים שיצאו אי פעם בשוק.

ארנקים של ביטקוין לשולחן העבודה

ארנקים למחשבים שולחניים נהדרים במובן שהם נטולי טרחה ונוחים לשימוש עד כדי גיחוך. לכל מי שצריך לבצע תשלומים בביטקוין, או לבצע עסקאות ביטקוין בתדירות גבוהה, ארנקים שולחניים הם הדרך ללכת. עם הממשק החלק שלהם ומערכות הניווט הקלילות שלהם, הם מספקים חווית משתמש נהדרת למדי ושירות נהדר. ארנקי חומרה אמנם מחייבים אותך לשאת איתך את המכשיר הפיזי בכל עת למקרה שתרצה להשתמש בו, אבל ארנקים שולחניים מבקשים שום דבר כזה וניתן להשתמש בהם בכל מקום ובכל זמן..

יש לזכור שיקול אחד לפני שנמשיך הלאה. ארנקים שולחניים אמנם נהדרים, אך עדיין מוטלת עליהם האחריות שהם פגיעים להתקפות חיצוניות או גניבות סייבר. מכיוון שהם מחוברים באופן רציף לאינטרנט, הם רגישים מאוד לניסיונות זדוניים של האקרים או לפריצות לא רצויות לחשבונך. לעומת זאת, ארנקי חומרה, אם כי קצת פחות מספקים בכל הנוגע לחוויית משתמש, מצליחים לשמור על הכספים שלכם מאוד מאחורי מספר פרוטוקולי אבטחה וחומות אש. נראה שהם עובדים טוב יותר מבחינת אבטחה פשוט משום שהם לא צריכים להיות מחוברים לאינטרנט, מה שמקנה להם חסינות אוטומטית נגד ניסיונות פריצה וגניבות סייבר..

חמשת הארנקים הטובים ביותר של Bitcoin לשולחן העבודה 2021

1. אלקטרום

ניתן לטעון כי Electrum הוא ארנק הביטקוין השולחני הפופולרי ביותר בשוק כרגע. יש לו תכונות מתקדמות, ממשק אינטואיטיבי ומסירות רבה להשיג שביעות רצון לקוחות. נקודת המכירה העיקרית של הארנק המצליח הזה היא שהוא קל להפליא לשימוש וניתן להפעיל אותו בקלות גם על ידי אנשים חדשים לחלוטין במטבעות קריפטוגרפיים והשקעות בביטקוין..

כמה מאפיינים מתקדמים שתמצא ביחידה זו הם מתקן לאחסון קירור ו- TOR, אשר לעתים רחוקות תמצא בארנקים שולחניים אחרים..

נוצר כבר בחודש דצמבר 2011, אתה יודע שמותג טוב כאשר הוא קיים כל כך הרבה זמן. אלקטרום משווקת את עצמה כארנק קל משקל וגמישה במובן זה שניתן להפעיל אותה בקלות במכונות מק, חלונות ואפילו לינוקס. כעת ארנקים למחשבים שולחניים או תוכנות לרוב צריכים לעבוד במקביל לארנקי חומרה לצורך חוויה מספקת עבור המשתמש, וארנק שולחן העבודה של Electrum מאפשר לכם לעשות זאת. הוא תומך בשילובים עם Trezor, Ledger Nano ו- HW1. בנוסף, תהיה לך גישה לאחסון קירור מאובטח ובטוח באמצעות מחשב לא מקוון ואף ליהנות מאימות מבוזר באמצעות SPV.

  • Electrum: אבטחה

אתה יכול להשתמש ב- Electrum גם כארנק חם שבמקרה מחובר לאינטרנט בכל עת, או כאחסון קור שנשאר מנותק ושומר על המטבעות שלך מאובטח ובטוח מפני גניבות סייבר. לא משנה מה התצורה של הארנק שלך, תמיד תצטרך ליצור זרע או מפתח סיסמה בן 12 מילים כדי לגשת לכספים שלך ולבצע פונקציות בסיסיות כמו לקחת גיבויים של הנתונים שלך ולשחזר את הארנק כולו יחד עם המפתחות שלו..

אם אתה מפעיל את הארנק במצב אחסון קר, יהיה עליך ליצור את הזרע במערכת מחשב לא מקוונת הניתנת לבנק, ואז לרשום אותו על ידי המשתמש לשימוש עתידי. באמצעות הזרע, נוצר לאחר מכן מפתח ציבורי ראשי ומיובא נוסף לגרסה נפרדת של Electrum המותקנת במערכת המחשב הכללית שלך.

כל האמצעים הללו מאפשרים לך לבדוק בקלות את יתרת הארנק שלך, לקבל או לשלוח תשלומים ואפילו ליצור כתובות חדשות מבלי להסתכן בגניבת כספים מהמחשב שלך. יש להחתים את כל העסקאות במחשב הלא מקוון בכדי להבטיח אבטחה מקסימאלית.


מבחינת מפתחות האבטחה, כולם פרטיים ואף לא זוכים לעזוב את מערכת המחשב שלך, כך שאין שום סיכוי שהם יגנבו.

  • Electrum: פרטיות

הדרך שבה Electrum עובדת היא שהיא משתמשת בשרתים שיצרו המשתמשים עצמם במטרה להשיג מידע על איזון ועסקה. כעת מכיוון ששרתים אלה הם אקראיים לרוב, אין להם שום דרך אפשרית לדעת את המידע האישי שלך כגון שמך, אך יש להם גישה לכתובת ה- IP שלך, היתרה ואפילו כתובת הארנק שלך..

שירותי פרוקסי כגון Tor יעילים בהגנה על כתובת ה- IP שלך על ידי שירותים חיצוניים כגון השרתים המועסקים על ידי Electrum. עם זאת, יש מגבלה לכך. Tor אינו יכול למנוע מהשרת לדעת שרשימת כתובות שייכת לישות יחידה. בעוד ששרתים מסוימים מצהירים במפורש שהם אינם נוהגים או אוגרים או רושמים את המידע האישי שלך, למעשה אי אפשר לקבוע את דיוק ההצהרה מבלי ליצור שרת Electrum בעצמך..

מכיוון ש- Electrum טוענת שהיא ארנק HD, היא למעשה יוצרת כתובות חדשות לכל עסקה חדשה ואינה עושה בשום מצב שימוש חוזר בכתובות ישנות. זה משמש כהרתעה רבה מפני טכניקות ריגול וניסיונות על הכספים והתשלומים שלך.

על פי דו”ח אביב 2015 של פרויקט הפרטיות של ביטקוין, Electrum קיבלה ציון של 46 מתוך 100.

2. מולטיביט

Multibit הוא ארנק שולחני לביטקוינים שנמצא בשימוש די הרבה זמן. זה מגיע עם מגוון טוב של תכונות והוא מהיר כמו גם אור. עם זאת, החיסרון העיקרי בשירות הוא שהוא כבר לא מפותח ונטוש לחלוטין על ידי היזמים עצמם. זה גרם לחסימה משמעותית עבור הארנק בעל הביצועים הטובים בדרך כלל והכניס למעשה פקק למכירות ולרווחים. אנו ממליצים למשתמשים לא ללכת על Multibit אלא אם כן הבעיה נפתרת ולבחור במקום זאת ב- Electrum. למשתמשים שכבר קנו את הארנק או שכבר משתמשים בו, המשך לקרוא.

המופעל על ידי KeepKey, שהוא במקרה ארנק חומרה נהדר כשלעצמו, Multibit מתפקד אך ורק כארנק שולחני לביטקוין. הוא הושק עוד בשנת 2011 וכך נהנה מריצה טובה ומוצלחת יחסית. זהו אחד מארנקי הביטקוין העתיקים ביותר שעדיין נמצאים בשימוש ולכן מגיע עם טונות של ניסיון ושנים של עדכונים מתמידים. המאפיינים העיקריים של MultiBit שמושכים את הלקוחות הם העובדה שהמותג המשויך אליו במקרה מכובד מאוד וכי קוד המקור של התוכנית פתוח לציבור, כלומר כל אדם יכול להיכנס לאתר שלו ולבדוק את קוד המקור שלהם או אפילו מציעים שיפורים.

בנוסף, קלות השימוש היא פרמטר נוסף עליו מצטיינת Multibit. תהליך שליחת או קבלת תשלומים ויצירת חשבונך היה פשוט מאוד ומביא לחוויית משתמש נהדרת.

  • MultiBit: כיצד להשתמש

הצעד הראשון עבורך להתחיל להשתמש במולטיביט הוא להיכנס לאתר הרשמי של מולטיביט ולהוריד את הארנק למערכת שלך. לאחר שתעשה זאת, עליך להתקין את התוכנית במחשב שלך. ההוראות לכך עשויות להשתנות ממערכת למערכת. אבל ברגע שתסיים את זה ולחץ פעמיים על סמל האפליקציה כדי להפעיל אותו, תקבל הנחיה שתבקש ממך לבחור את שפת הממשק.

לאחר מכן, עליך לבחור סוג ארנק לעצמך. לאחר שבחנתם את כל האפשרויות ושקללתם את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, בחרו אתכם ולחצו על הכפתור הבא. המשך לקרוא את ההוראות שצצות על המסך. בשלב מסוים תצטרך לבחור את הפעולה המתאימה ליצירת ארנק חדש, ותופנה אליו.

בנוסף, יהיה עליך גם לסיים יעד לגיבוי הארנק שלך במערכת שלך. הקפד לעשות זאת במיקום מאובטח מאוד אך נגיש שכן הגיבוי של הארנק יתגלה כמכריע ביותר במקרה של תקלה או מצב חירום כלשהו. גיבויים אלה אחראים להגנה על התשלומים ועל אנשי הקשר שלך אם המחשב שלך ניזוק או נגנב, כמוסבר באשף ההתקנה עצמו.

לאחר שתסיים את בחירת המיקום המאובטח, תוכל להתקדם הלאה ובסופו של דבר ליצור את ביטוי ההתאוששות של הארנק שלך. ביטוי זה דומה לשאלת אבטחה שנכנסת לתמונה בכל פעם שאדם מאבד את הסיסמה לחשבונו או אינו מסוגל להיכנס לחשבון מסיבה אחרת. יש להתמודד עם ביטוי ההתאוששות הזה בזהירות מרבית. נסו לא לשתף את זה עם אף אחד חוץ מהאנשים שאתם הכי סומכים עליהם, וגם רשמו אותם בזהירות על דף נייר למקרה שתשכחו אותם. אנו לא ממליצים לאחסן את הביטוי במכשיר דיגיטלי או אלקטרוני מכיוון שניתן בקלות לפרוץ או לפרוץ אותם בימים אלה. לאחר שתזין מחדש את ביטוי התאוששות הארנק שלך ואת חותמת התאריך, תאשר את גיבוי הארנק שלך.

לאחר שתסיים את כל זה, אתה אמור לראות תמרור ‘מאומת’ בתיבת הדו-שיח של האפליקציה, שמופיע בדרך כלל בצד שמאל מעבר ללחצן היציאה. במקרה של היעדר כפתור זה, כדאי לך לעבור את תהליך האימות שוב מכיוון שמשמעותו שגיאה כלשהי בהקלדת המילים.

השלב הבא כולל יצירת סיסמה לחשבונך. זה קריטי כי מה אם מישהו אחר יוכל להשתמש במחשב שלך? לא היית רוצה שאדם אחר זה יסתכל על יתרת הקריפטוגרפיה שלך, או שישלח ויקבל כספים מחשבונך, ולכן אתה מאבטח את חשבונך באמצעות סיסמה, כך שגם אם מישהו אחר ישתמש במחשב שלך, הם יזכו לא תוכל להיכנס לחשבון Multibit שלך. כעת הזן את הסיסמה מחדש וברגע שתעשה זאת, הארנק שלך לא יינעל.

  • Multibit: להתנייד

כעת, לאחר שההגדרה של הארנק הושלמה, אתה רשאי לחקור ולבדוק את התכונות. בפינה השמאלית העליונה מוצגת היתרה בעוד שיש חלונית משמאל המפרטת את אפשרות התשלומים. בכרטיסייה תשלומים תוכלו להציג בקלות את כל העסקאות שלכם, בין אם זה שליחה או קבלת כספים. באותו סרגל צד, תמצאו את האפשרות שלח / בקשה אשר משמשת כמובן ליזום בפועל או לבקש תשלום. לאחר שתלחץ על שלח, תמצא את עצמך מנותב לתיבת קופץ אחרת אשר מבקשת ממך לרשום את הנמען שאליו אתה צריך לשלוח את המטבעות, וגם את הסכום. שירות הבקשות עובד כמעט באופן דומה. יש גם אפשרות נוספת לבחור בשיטת קוד QR, ולמעשה תוכל להציג את קוד ה- QR עבור הכתובת שלך על ידי לחיצה על כפתור ההערה בכרטיסיית הבקשה..

  • Multibit: הוספת כספים

הוספת כספים היא די פשוטה עם Multibit ואינה דורשת ידע מורכב. למעשה, מולטיביט השתלבה כעת בגילדרה, מה שאומר שניתן כיום לקנות ביטקוין מהארנק עצמו. זה כשלעצמו תכונה נהדרת שלא תוכלו למצוא בקלות בארנקים שולחניים אחרים של ביטקוין.

עם זאת, אם Gildera אינו כוס התה שלך, או שיש שירות אחר שאתה מעדיף, אתה תמיד יכול להשתמש בזה כדי למיקור חוץ של Bitcoins ל- Multibit. כמה דוגמאות לשירותי חילופי ביטקוין כאלה הם Coinbase, הפועל ברחבי ארה”ב, קנדה, אירופה, סינגפור ובריטניה, Bitstamp אשר מתפקדת כמחליפה מורשית ומוסדרת הממוקמת באירופה ובעולם כולו, המהווה אתר המתמחה במכירת ביטקוין..

  • מולטיביט: עמלה

Multibit אכן גובה ממך תשלום קטן בכל הנוגע לביצוע תשלומים. עם זאת, עמלה זו לא ממש מגיעה לארנק המולטיביט עצמו אלא היא למעשה תשלום שגובה רשת הביטקוין. אין סכום קבוע מדויק עבור העמלה שתשלם בסופו של דבר לרשת, אך למעשה, הוא משתנה שתלוי בעיקר בשעה ביום שאתה משלם את התשלום וכמה כסף אתה עומד לשלוח..

אמנם אלה היו שתי האפשרויות העיקריות כשמדובר בארנקים של שולחן העבודה של ביטקוין, אך ישנן חלופות אחרות חזקות ומסוגלות באותה מידה אשר עשויות בסופו של דבר להיות רווחיות יותר ומועילות יותר עבורך. בחירת ארנק שולחני היא עסק מסוכן, שכן אם אינך לוקח בחשבון את הדרישות והצרכים שלך לפני ביצוע הרכישה ופשוט להשיג את הארנק שבמקרה הטוב ביותר לפי ביקורות השוק הנפוץ, יש סיכוי שאתה לא יכול קבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך או את השירות הטוב ביותר שיכול להיות שקיבלת. על מנת להימנע ממלכודות כאלה וטעויות נפוצות, עדיף לקרוא קצת על הדגמים השונים האלה ואז לבחור אחד שאתה מרגיש שמתאים לך ביותר..

3. ארנק אטומי

אָטוֹמִי הוא ארנק רב-תכליתי של ביטקוין המאפשר לך לנהל מעל 500 מטבעות ואסימונים אחרים באפליקציה. אתה יכול לקנות, לאבטח ולהחליף קריפטו בממשק חלק ומוגן היטב. המפתחות הפרטיים שלך נוצרים ממנון. אבטחת הכספים שלך היא כולה בידיך.

כל מערכות ההפעלה הגדולות נתמכות

גרסאות ארנק Atomic עבור Windows, macOS, Linux ו- Android זמינות באתר הרשמי. גרסת iOS אמורה להשתחרר ברבעון הרביעי של שנת 2021.

אנונימיות וביטחון

מכיוון שארנק Atomic אינו אוסף נתונים אישיים של המשתמשים בו, אתה היחיד שיש לו גישה מלאה לכספים שלך. באמצעות סיסמה שקבעת וביטוי של זרעים ממונומיים בני 12 מילים, הפרטיות שלך מוגנת היטב. 

רב מטבע

ארנק אטומי עובד כיום עם למעלה מ -500 מטבעות ואסימונים. משתמשים יכולים לנהל אותם בצורה מאובטחת לחלוטין, להחליף ולקנות נכסי קריפטו באמצעות שירותים מובנים, המסופקים על ידי Simplex, Changelly, Shapeshift ו- ChangeNOW. יתר על כן, ב- Atomic אתה יכול להוסיף כל אסימון ERC20 תוך כמה שניות.

אגרות אפס

כדי להתקין את Atomic Wallet או ליצור את כתובת הארנק הייחודית לא תחויב בתשלום. אתה אמור לשלם רק דמי רשת נדרשים (למשל, בעת הצבת המרת הצפנה). 

אפשרות החלפה מיידית וקנייה בקריפטו

ארנק האטומי מאפשר לך להחליף 60 מטבעות קריפטוגרפיים. השירות מופעל על ידי Shapeshift, Changelly ו- Changenow.

אפשרות הרכישה המובנית, המופעלת על ידי סימפלקס, מאפשרת לכם לרכוש את הקריפטו כמו ביטקוין, את’ריום, XRP, ביטקוין מזומן ו- LTC בכרטיס הבנק שלכם תוך שניות. 

תמיכה 24/7

ארנק Atomic דואג למשתמשים בו. צוות התמיכה עובד 24/7, והוא תמיד מוכן לעזור במקרה שמשהו ישתבש.

התחל עם ארנק אטומי

4. שריון ביטקוין

Bitcoin Armory הוא עוד ארנק שולחני די ישן שנמצא בשימוש זמן רב ומתפקד די טוב לכל פלטפורמות שולחן העבודה. לא משנה אם אתה משתמש במערכת חלונות, מק או לינוקס, לפלטפורמת הביטקוין ארמורי פועלת בצורה חלקה על שלושתם. טיימרים ישנים שהבינו כעת את הארנק היטב מסוגלים להשתמש ביחידה מנוסה זו כמחסן קירור, ומעניקים למטבעות שלהם חסינות אוטומטית מפני האקרים או גניבות סייבר עקב ניתוקם מהאינטרנט. האופי המנוסה של ארנק זה הופך אותו לאופציה הגונה עבור לקוחות מסוימים וימשיך להיות כך גם בעתיד.

5. ליבת ביטקוין

ליבת הביטקוין היא ארנק צומת מלא של ביטקוין. צומת מלא של ביטקוין היא תוכנית שבודקת ומאמתת באופן מלא עסקאות וחסימות מהבלוקצ’יין. במילים פשוטות, המשמעות היא ש- Bitcoin Core בעצם מוריד את כל הבלוקצ’יין למערכת שלך, ובכך הופך אותו ליישום כבד יותר להפעלה ותפעול. מכיוון שהוא מעט מסובך במהותו בהשוואה לארנקים שולחניים אחרים השייכים לאותה קטגוריה, לוקח הרבה יותר זמן להתקין אותו ודורש סבלנות מהמשתמש. עם זאת, לאחר שהכל מסתיים ונעשה, הוא מתפקד כארנק הביטקוין הפרטי ביותר בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector