סקירת Bitmain Antminer R4 – קרא לפני שקונים אותו!

כרייה היא פעילות שתמיד התבצעה בכלים חזקים ובגברים חזקים לא פחות. קשורים תמיד לחזקים ולאמיצים, מוקשים הם למעשה מקום מספיק מפחיד מלכתחילה. המערות הלחות, האפלות והמוארות באפלוליות המתפקדות כמוקשים נתקלות כמעט תמיד באי נוחות מסוימת, ועצם משימת הכרייה נותרת לרוב למומחים, הכורים המנוסים עצמם..

ועדיין, הזמנים משתנים. זהו עידן הטכנולוגיה, עידן פירוק נורמות ישנות ובניית מוסכמות חדשות ומתאימות יותר. זהו עידן של שינוי. וכמו כל דבר אחר, תעשיית הכרייה נגעה גם מכל זה. כרייה אינה קשורה יותר לכוח פיזי פשוט ולעבודה פורצת גב. זה למעשה, עכשיו משהו אחר לגמרי, ורווחי לכל היותר. זהו עידן הכרייה של מטבעות קריפטוגרפיים.

העולם עדיין לא התאושש לגמרי מהתופעה העולמית המסיבית שהתברר שהביטקוין היא. מאז, התוודענו לשפע של מטבעות דומים אחרים, אשר כולם הגיעו עם מאפיינים ורווחים ייחודיים משלהם. ועכשיו, כשכל העולם פחות או יותר מאוהב בפוטנציאל המטבעות הקריפטוגרפיים, אנו מתוודעים למהפכה הבאה שמבטיחה להביא לאדווה נוספת במגזר הפיננסי, זה של כריית מטבעות קריפטוגרפיים..

בדיוק כמו כורים רגילים כורים למתכות יקרות כמו זהב, כסף ויהלומים, כורים אלה בעידן החדש מכרים מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לכרות ביטקוין, ליטואינס, דאש, את’ריום יחד עם הרבה הרבה מטבעות קריפטו אחרים, וכל אחד מהם יקר לא פחות מהשני..

איך זה עובד?

עמוק בפנים, כרייה למטבעות קריפטוגרפיים היא למעשה פעילות די מסובכת. זה כרוך באימות עסקאות בבלוקצ’יין כך ששמירה על שקיפות מירבית ולא מתרחשת זיוף. זוהי דרך להבטיח שהביטקוין או כל מטבע מטבע אחר אחר יישאר מבוזר ואף גורם או ארגון יחיד לא יקבלו את הכוח לפעול כגוף רגולטורי..

באשר לתפקיד הכורה, הם עושים שימוש בחומרה מסובכת כלשהי, המכונה לרוב אסדת כרייה, כדי לפתור בעיות חישוביות מורכבות ואלגוריתמים מתמטיים. מכיוון שיש הרבה כורים שמפוזרים ברחבי העולם, זה דומה לתחרות ומי שמגיע קודם כל לפיתרון, יכול לשמור לעצמו כמות מסוימת של מטבעות מהמטבע המודאג..

אולם על פני השטח, מדובר בבחירת אסדת הכרייה המתאימה לעצמך, הבנת צרכיך וביצוע הרכישה הנכונה. אם איכשהו בסופו של דבר תבחרו נכון ולא תרכשו כורה שלא ממש מתאים לצרכים שלכם, יש סיכוי די חזק שקריירת הכרייה שלכם תהיה קצרה במיוחד. כורה הוא קריטי להצלחת המיזם שלך כמו דלק לרכב. ללא מודל המתקן הנכון לתמיכה בכרייה שלך, פשוט לא תתקדם הרבה יותר.

תוך התחשבות בעובדות הנ”ל, אנו עוברים כעת לעיקר המאמר. אנו שואפים לספק לך סקירה די מקיפה וידידותית למשתמש על אחד הדגמים האחרונים של רשת ארוכה של כורי ביטקוין. מודל זה הושק על ידי אחד השחקנים החזקים ביותר בעסקי כריית הצפנה, כלומר אנטמינר, ומבטיח לכם לתת את כל מה שאולי תוכלו לחפש ועוד..

Bitmain Antminer R4 סקירה

סקירת Bitmain Antminer R4נקודת המכירה העיקרית של ה- R4 היא שהוא מותאם לחלוטין לשימוש ביתי. לעתים קרובות, כאשר אדם קונה כורה, בסופו של דבר הם נאלצים לבצע שימוש מוגבל באותה מידה רק בגלל הבלאגן המופרז שמצורף אליו..

ברגע שהכורה מופעל, הוא מייצר כמויות יוצאות דופן של רעש שאיננו בשום אופן, בריא מספיק לשימוש מגורים. תקופות הפעלה ממושכות עשויות אפילו לגרום לבעיות חמורות בתושבי המגורים, או בכל היישובים הסובבים מיידית.

כדי להימנע מבעיות כאלה, על הכורה להגיע עם מכסה הגבלה שממוקם כראוי על הצליל שנוצר על ידי המכונה. כעת, בעוד שחלק מהכורים והיצרנים נוהגים לפעול על פי נוהג זה, ומקפידים מאוד על מנת שהכורה יישאר ברמות הרעש שנקבעו לשימוש מגורים, הרבה יצרנים אחרים אינם מסוגלים לעשות זאת רק משום שסיבוכי החומרה הנלווים אינם מאפשרים שינוי כזה.

למרבה המזל, ה- Antminer R4 תוכנן בדיוק למטרה זו. המאווררים השוכנים ב- R4, אשר במקרה של מכשיר אחר, הם המקורות העיקריים לרעש, מתפקדים בצורה הרבה יותר רועשת, מה שמוביל לנפילה קשה במטרד הנלווה..

נקודת מכירה מצוינת נוספת של אנטמינר R4 היא שזה במקרה אחד הכורים היעילים ביותר שיצאו אי פעם לשוק..


התחל עם ANTMINER R4 של BITMAIN

קצב האש

כפי שהוסבר לעיל, אחת התכונות הגדולות ביותר שמגיעות עם ה- R4 היא היעילות המעולה שלו. מכיוון שהיעילות היא תוצר ישיר של קצב החשיש של הכורה, נראה שזה טבעי כי ה- R4 מתגאה בשיעור החשיש השני בגובהו בקרב כל הכורים הקיימים בשוק כיום. מבחינת יעילות טהורה, ה- R4 הוא השני רק לאנטמינר S9, ולפני האנטמינר S7.

ה- R4 נותן לך קצב חשיש של 8.6 TH / s, וזה די מדהים אם אתה חושב על זה. קצב חשיש מדהים כזה אצל כורה משפיע קשות על הרווחיות הקשורה לאסדה ומציב אותו כמעט מעל כל התחרות האחרת בשוק..

יעילות חשמל

מדד ישיר נוסף ליעילות המוצר, הכורים או אחרת, הוא כמות החשמל שהוא צורך. מוצר עשוי להיות מעולה בכל התכונות שלו, וייתכן שיש לו פשוט את הפונקציות האינטואיטיביות ביותר שהיו מיושמות אי פעם, אבל אם במקרה יש לו כמה דרישות צריכת חשמל די בלתי סבירות, אז במובן מסוים זה לא טוב יותר מכל האחרים. שינויים בשוק, מכיוון שביעות רצון המשתמשים נטו לא חווה בשום צורה גיוס.

כמות ההספק הנצרכת על ידי ה- R4 היא 0.098 J / GHs. זה שווה בדיוק למה שיש ל- S9 להציע, והוא ללא ספק גם הכורה היעיל ביותר בשוק. ב- Bitmain R4 נמצא השבב BM1387 המיוצר בטכנולוגיית FinFET 16nm המוצעת על ידי TSMC. דירוג האנרגיה השובר שיא של 0.098 J / GHs הופך אותו בקלות לכורה החסכוני ביותר באנרגיה שנמכר אי פעם. באשר לשבבי 16 ננומטר אלו שהם הכוח המניע מאחורי היעילות הכמעט לא אמינה שמציעה ה- R4, הם יוצרו לראשונה על ידי BitFury ובהמשך הוצעו על ידי TSMC.

נקודה נוספת שיש לציין כאן היא שלמרות שאתה עשוי למצוא שיעורי חשיש גבוהים ודירוג אנרגיה נהדר במכשירים בנפרד, זה למעשה די נדיר למצוא מכשיר שלא רק מציע שיעורי חשיש גבוהים להפליא אלא גם מגביל מאוד את כמות האנרגיה ש המכשיר יגמר בסופו של דבר. שילוב כזה של תכונות אולי כמעט ולא נראה בעבר במתקן אחד, מה שהופך את ה- R4 לבטח לאחד המכשירים הטובים ביותר שהושקו אי פעם..

מחיר

אנטמינר R4 לא בדיוק זול. עם זאת, אם אתה חושב על איזה דבר טוב אי פעם היה זול? עם שלל התכונות המדהימות שמגיעות יחד עם ה- R4 וערכים גבוהים להפליא של המאפיינים שיש לה להציע, זה לא מפתיע שה- R4 מגיעה למחיר הגבוה מהממוצע בשוק..

עם זאת, אנו מאמינים בתוקף כי אפילו תג המחיר המחמיר אינו מספיק בכדי להצדיק את כל מה שיש ל- R4 להציע, כלומר גם אם במקרה תקנה אותו במחירו הנוכחי, היית מקבל עסקה מעולה עבור את עצמך ונרשמת למכשיר מדהים אחד.

מחירו של 1000 דולר גבוה במקצת, ה- R4 הוא בהחלט יקר יותר ממכשירים רבים אחרים שם בחוץ, אך גם זול יותר מאשר הרבה אסדות ביצוע פחות טובות. עם זאת, עלות המוצר בהחלט מוציאה את ה- R4 מהיקף הכורה התחביבי הממוצע, במיוחד אלה שרק רוצים קודם לבדוק את מי הכרייה..

כורים ייעודיים לעומת זאת, יכולים להפיק תועלת רבה ממכשיר זה, גם במחיר המוגבר.

נוֹהָג

ה- R4 תוכנן במטרה אחת פשוטה, והיא לספק את המשתמשים בו. עם ממשק משתמש אינטואיטיבי ומבנה אתר כוכבי, זה בהחלט שם את שביעות הרצון של המשתמשים בחזית. הפורטל תוכנן בזהירות רבה, ומבנה התפריטים והלוחות מאפשרים ניווט חלק וזורם למדי בין העמודים.

בנוסף, על מנת להתחיל בכרייה, כל שעליך לעשות הוא להקים את הארנק ולספק את הכתובת עבור אותו. לאחר מכן, עליך להתאים אישית ולשמור את הגדרות בריכת הכרייה שלך, מה שיוביל לחוויית עבודה נהדרת ומותאמת אישית בעצמך. כמה מאפיינים ייחודיים שלא נמצאים בקלות בכורים גנריים אחרים הם היכולת לשלוט או לווסת היבטים כמו מהירות המאוורר או אפילו התדירות..

רווחיות

כפי שכבר הוסבר, ה- R4 הוא הכורה השני הפופולרי ביותר הקיים בשוק כיום. זה השני רק S9, וכתוצאה מכך הוא גם רווחי מאוד. הסיבה לכך היא שהרווחיות של הכורה היא תוצאה ישירה של קצב החשיש שלו.

מכיוון שרוב הכורים התחביבים מעוניינים לקצור רווחים בלבד ולהרוויח כסף מהמטבעות שנכרותו, תוכנן ה- R4 לצריכת חשמל של כ- 845 וואט עם ספק כוח APW5 PSU. באשר לדרישת אנרגיה זו, אינך צריך לדאוג הרבה מאחר ולרוב הבתים יהיה שקע העונה על דרישות החשמל בסדר זה. עם זאת, לא ניתן להכחיש שכשאתה מתחיל להשתמש בכורה, בקרוב תתחיל לחוות עלייה חמורה בחשבונות האנרגיה ובצריכת החשמל שלך..

אם אתה מחשיב את ההשקעה הכוללת שלך עבור $ 1000 עבור הכורה וכ- $ 240 עבור ספק הכוח, אז לפי מחשבון הכרייה, ייקח לך כ- 527 ימים בסך הכל להחזיר את ההשקעה שלך ולהתחיל להרוויח רווחים אמיתיים. המידע הנ”ל, לעומת זאת, כפוף לעובדה שחשבונות האנרגיה שלך נשארים בבדיקה ועליהם להישאר תמיד מתחת למכסה העליונה של 0.10 $ לקו”ש..

עכשיו המשמעות של זה עבורכם היא שאם במקרה תקנו Antminer R4, אז במוקדם או במאוחר תתחילו להשיג רווחים, ככל הנראה לאחר מספר הימים שהוזכרו לעיל, אך תמיד יש הנחה גדולה מצדנו שכל המעורבים גורמים נשארים קבועים.

בעולם הביטקוינים, בו המחיר לדולר כמעט תמיד משתנה ועולה או יורד במהירות, הנחה כזו אינה במקום. לסיכום, אתה בהחלט לוקח סיכון אם אתה מתכנן לרכוש את הכורה, ולא יכולה להיות כל ערובה לכמה זמן ייקח לפני שהכורה שלך יתחיל סוף סוף להוציא רווחים ראויים.

סאונד נמוך

גורם אחד גדול הקשור לכורים הוא כמות הצליל שהם מייצרים. למרות שנראה כי כורים יעילים יותר נוטים לייצר יותר סאונד, ישנם תמיד חידושים המתבצעים בתחום המובילים כעת למכשירים יעילים ביותר, אך יחד עם זאת, ללא רעש יחסית אשר אינם גורמים בשום צורה מהומה עבור המשתמש. אחד ממכשירי העידן החדשים האלה הוא ה- Antminer R4.

הסיבה לכך שה- R4 עובד כל כך נהדר היא כי מערכת המאווררים המסורתית שמשמשת לעתים קרובות בכורים הוחלפה במערכת להבים סיבובית. בהשראת מערכת הקירור ומאווררי המזגן המפוצל, השותק בעיקר בשימוש, הצליח ה- R4 להפחית את הרעש הכרוך בכרייה בשיעור של עד 50%..

הכמות המדויקת נמדדה ב- 51 dB בלבד, וזה די הגון כשמשווים אותה לחלק מבני דור ה- R4. בנוסף, מהירות המאוורר של המתקן היא בשליטה אוטומטית, מה שאומר שהרעש שנוצר תמיד מווסת ומבוקר.

התחל עם ANTMINER R4 של BITMAIN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map