כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, אנו נאלצים לעיתים לתהות מה הולך לקרות הלאה. הסיבה מדוע אנו אומרים זאת נובעת מכך שכבר נעשה כל כך הרבה בתחום, שנראה כי עכשיו קסום להאמין כי נותרו עדיין דברים לחקור וחידושים שעשויים להיעשות.

למרות שהכל התחיל בניסוי פשוט, שהיה מעורב בביטקוין ושנערך כבר בשנת 2009, היום הוא גדל והתרחב במידות לאין שיעור כדי לקבל צורה של תעשייה ענקית אחת שנראית כאילו קיימת בכל מקום בעולם.

לא משנה באיזו מדינה או באיזה אזור העולם, אנשים בכל מקום מדברים על מטבעות קריפטוגרפיים. וזה לא רק כל הדיבורים, כי אנשים למעשה עומדים בתור להשקיע את כספם במספר לא מבוטל של מטבעות קריפטוגרפיים אלה, ונראה שהמגמה לא מאטת כלל..

עם אפשרויות כמו Bitcoins, Litecoins, Ethereum, Dash ועוד רבים אחרים, מדוע? כמעט כל המטבעות הללו הוכחו שוב ושוב כמספקים תשואות נהדרות עבור כספך. קל להשקיע בהם, לא מבקשים הרבה ומוציאים רווחים גדולים. אם אלה לא מספיק סיבות לשכנע משקיעים להפגיז את כספם, איננו יודעים מה יהיה.

בנוסף, לא תמיד אתה צריך להשקיע כסף ישירות אם אינך מרגיש בנוח עם זה. במקום זאת, אתה יכול אפילו לבחור בדרכים קצת יותר עדינות להתמודד עם מטבעות קריפטוגרפיים, כגון כריית מטבעות קריפטוגרפיים. כרייה היא מושג שקיים כבר מאות שנים, אך רק ממש לאחרונה הוא רכש צורה טכנולוגית חדשה זו.

כרייה מסוג זה אינה כוללת מכונות כבדות או ירידה למערות, אלא רק מבקשת לרכוש אסדת כרייה אחת. ברגע שתעשה את זה ותגדיר את זה, אתה תהיה מוכן לכרות את הביטקוין שלך, ליטואינס או כל מטבע קריפטוגרפי אחר שאתה מעוניין בו. זה כל כך פשוט.

עם זאת, ברור שיש עדיין דברים שיש לקחת בחשבון, והרווחיות הכוללת של המיזם תהיה בסופו של דבר תלויה באופן בו אתה בוחר להתמודד עם זה ובכמות המסירות שאתה מציג..

פלטפורמות חילופי: הצורך

עכשיו נניח שבחרת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, מה לדעתך אתה צריך לחפש אחר כך? ברור שהדבר הראשון שאתה צריך הוא פלטפורמה המאפשרת לך לקנות את המטבע הקריפטוגרפי שאתה רוצה. למרבה המזל, מספר כאלה זמינים כעת.

עם המספר הרב של חידושים ושיפורים שנעשו בתחום, הצלחנו גם לפתח פלטפורמות מקיפות ויעילות, בצורת אתרי אינטרנט מקוונים, שכאשר משתמשים בהם בצורה נכונה יאפשרו לכם לקנות, למכור או אפילו סחר במטבעות קריפטוגרפיים.

החלק הטוב ביותר בפלטפורמות המסחר או בשירותי החליפין הללו הוא שהם לא מבקשים ממך לבחור סוג אחד של מטבע, עבור רבים מהם, למעשה להתמודד במספר מטבעות קריפטוגרפיים, וישמש אותך באותה מידה ולא משנה איזה אתה בחר לבצע עסקאות.

עכשיו לפני שנמשיך לדבר אחר, בואו נבדוק מדוע אנו כותבים מאמר זה. מטרתו היא ליידע אותך על שירות חילופי מטבעות קריפטוגרפי מעולה כזה, פלטפורמת המסחר BitMEX. תחילה נסקור את היסודות והתכונות של BitMEX בסקירה מקיפה אחת ולאחר מכן נעבור לדיון קצר בנושא העניינים והשירותים של שירותים אלה..

סקירת BitMEX

ביקורת bitmexBitMEX משווקת את עצמה כבורסת קריפטוגרפים בינלאומית. שימו לב שמעולם לא דיברו על מטבע מטבע ספציפי, אלא פשוט הלכו עם המונח ‘קריפטוגרפיה’. הסיבה לכך היא ש- BitMEX כפלטפורמה היא באמת מגוונת ומאפשרת למשתמש הממוצע להתנסות במה שהם רוצים ומעניקה להם חופש מלא לבדוק בפועל את המים של עסק הסחר בקריפטו..

בשל כך, יש להם מטבעות מרובים על הסיפון ויאפשרו לך בקלות לסחור בכל אחד מהם. בנוסף, העובדה שהם מכנים עצמם בינלאומיים אינה בדיחה. השירותים שלהם פועלים למעשה לא רק בכל אזורים ספציפיים מסוימים אלא כמעט בכל חלקי העולם. הם מגוונים, מהירים ומהירים בבעיות לקוחות או תלונות.


התחל עם BITMEX

מבוא

הוא הושק בשנת 2014 על ידי חברת HDR Global Trading Ltd. שמות הבעלים הם ארתור הייז, בן דלו וסמואל ריד. רק בארבע השנים שחלפו מאז הקמתה, BitMEX הצליחה לעשות לעצמה שם טוב למדי ולמעשה לעשות עסקים טובים בהרבה מדינות..

היא השיקה אמנם פרויקט שאפתני אך קטן, אך כיום היא מפקדת על נתח שוק משמעותי והיא אחד משירותי חילופי המטבעות והפלטפורמות המסחריות המובילות בעולם..

הפגמים

עם זאת, יש גם מגבלות שמגיעות עם השירות. לדוגמה, BitMEX לא יאפשר לך לבצע העברות בנקאיות כרגע. השירות מציג את עצמו כ”בלעדי קריפטוגרפי “והם באמת יצאו מגדרם כדי לשמור על המוניטין הזה. האפשרות היחידה עבורך היא להתמודד עם ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, להפקדות או משיכות באמצעות העברות בנקאיות אינן מורשות.

בנוסף, יש עוד דבר שעליכם לדאוג. בעוד ש- BitMEX מושלם להתמודדות עם ביטקוינים, אתה עלול להתמודד עם חיסרון קטן כאשר אתה משתמש בו למסחר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. BitMEX פועלת על פי העיקרון של מסחר בשוליים, כך שלמרות שעסקת ביטקוין יכולה להרוויח מכם מינוף של עד פי 100, וזה נהדר, עסקאות על אלטקוינים ישיגו מינוף שעשוי להשתנות מעסקה לעסקה..

לדוגמה, Ethereum מציע מינוף של עד 50x בלבד ואילו Litecoin יביא לך מינוף של עד 33.3x בלבד. לסיכום, הביטקוין הוא המטבע היחיד שייקח אתכם לאורך כל הדרך ויביא לכם את המינוף המלא פי 100. כמו כן, בעת ביצוע העסקה עליכם לזכור ששוק המטבעות הקריפטא במקרה הפכפך למדי ולכן יש לנקוט בזהירות.

מגוון מטבעות קריפטוגרפיים   

בעוד שקבענו קודם לכן כי BitMEX עובדת עם מגוון טוב של מטבעות קריפטוגרפיים ומגוונת למדי בהיצע המטבע שלהם, יש כאן, עם זאת, מעט חסרון כשאתה מסתכל על זה מקרוב. למרות המספר הבריא של מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים ב- BitMEX, הוא נופל במקצת בתחום זה במיוחד כאשר משווים אותו לחלק משירותי חילופי המטבעות האחרים שם..

פלטפורמות כמו Poloniex, Cryptopia ו- Bittrex, למשל, פתוחות ומקבלות הרבה יותר בכל מה שקשור לשירות לקוחות עם Altcoins. למרות התדירות הטובה של פרויקטים חדשים שממשיכים לעלות על BitMEX, משום מה הנפח הכללי תמיד נשאר נמוך בכל המטבעות למעט הביטקוין..

אז אם אתה מישהו שמעוניין לא להגביל את עצמם רק לביטקוין, ולבחון באמת את האפשרויות שיש לך בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, אז אולי יהיה לך טוב יותר עם אחת מהאפשרויות האחרות שהוזכרו קודם לכן..

כדי לתת לך מושג בסיסי על מספר המטבעות הקריפטוגרפיים בעסקי BitMEX, הנה השמות אם כמה מהם; ביטקוין, בינארי, את’ריום, דאש, ליטקוין, מונרו, קטום, טזוס, אדווה וזקאש.

נפח סחר

כאמור, BitMEX הושק עוד בשנת 2014 כפרויקט קטן אך שאפתני ומאז הצליח לצמוח בקפיצות. הם עשו מופע מרהיב של ניהול עסקיהם והצליחו לפקד על חלק ניכר מנתח השוק בכוח הרצון והמסירות העצום..

בשל כך, הנזילות של BitMEX היא למעשה די גבוהה כשמדובר בעסקאות ביטקוין. יש להם את המקום כמו גם את שוקי החוזים העתידיים עבור ביטקוינים ושניהם ביצעו ביצועים טובים במיוחד וצברו עסקים נהדרים עבור החברה..

עם זאת, הבעיה במטבעות האחרים ממשיכה לשים פקק על ההצלחה של BitMEX שכן מלבד ביטקוין, אף מטבע קריפטוגרפי אחר לא הצליח להציג דירוגים ראויים לפלטפורמה..

כעת החלקה היא מונח טכני המשמש לעתים קרובות במסחר לתיאור כמות מידת תנועת המחירים בזמן הכניסה למשרה מסוימת או יציאה ממנה. הערך של כמות מסוימת זו חייב להישאר תמיד בגבולות קבועים מראש של מטבע מסוים בפלטפורמה מסוימת כדי לראות את העסקאות כדאיות ושוות ערך כלשהו..

למרבה הצער עבור BitMEX, ערכי החלקה הם כל כך גדולים ובלתי נשלטים בחלק מהזוגות, שעסקאות קצרות טווח או אפילו כניסות או יציאות בנפח גדול נחשבו בלתי אפשריות וחסרות ערך..

בִּטָחוֹן

הגורם הגדול ביותר שיש לזכור בעת ההחלטה על פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים או שירות מסחר הוא סוג האבטחה שהם מוכנים להשלים והיקף המאמצים שהם מוכנים לעשות בכדי לשמור על כספכם ומטבעותיכם..

לאחרונה חלה מגמה גוברת של גניבות סייבר או שוד וירטואלי בו חברות או אנשים ספגו הפסדים עצומים ועברו הרבה צרות. שירות חילופי מטבעות קריפטיים הותקף לאחרונה על ידי האקרים ונשדד מטבעות קריפטוגרפיים בשווי מיליונים.

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים לפי תכנון נעשים בלתי ניתנים למעקב, למעשה הרשויות מתקשות למדי להתחקות אחר האשמים. בשל כך, עליכם הלקוח לוודא כי אתם בוחרים את פלטפורמת ההחלפה הנכונה, ולפני שתעשה זאת, ננקוט מאמצים רבים בכדי לברר האם הם מסוגלים להתמודד עם כספכם.

למרבה המזל, אחת הסיבות שבגללן BitMEX מתגאה כל כך בשירותיהם היא מכיוון שיש להם מערכת אבטחה טובה באמת. זה במקרה אחד החוזקות העיקריות שלהם והוא מופיע בבירור באתר האינטרנט שלהם כאחד.

תמיכה עיקרית לטענה זו שלהם היא שעד כה מעולם לא הצליחו הפרות אבטחה או ניסיון פריצה להיכנס לשרתים שלהם ולהתעסק עם הכספות שלהם. הם תמיד נשארו בטוחים מכל מיני התקפות חיצוניות ולא נתנו ללקוחותיהם שום סיבה להתלונן.

אחת הסיבות מדוע הם עובדים כל כך נהדר ומדוע הביטחון שלהם מהשורה הראשונה היא העובדה שהם מבצעים עיבוד ידני לפחות פעם אחת ביום עבור כל המשיכות שקורות בפלטפורמה שלהם. זה פשוט מוסיף שכבת אבטחה נוספת למערכת שלהם, מה שהופך אותו כמעט בלתי אפשרי לפרוץ.

דבר נוסף שעליך לדעת בכל הנוגע לאמצעי האבטחה שלהם הוא שהפלטפורמה תוכננה כולה, תוכנתה ונוצרה באמצעות ערכת הכלים kdb, המשמשת לעתים קרובות ארגוני בנקים גדולים ביישומי מסחר בתדירות גבוהה..

עכשיו אם הבנקים עצמם מסתמכים על אותו שירות שבו מנועי BitMEX משתמשים במקרה, אז אולי זה לא יהיה יותר מדי מתיחה לומר שאתה יכול להיות די בטוח שהכסף שלך והמטבעות הקריפטוגרפיים שלך די בטוחים איתם..

המנועים של BitMEX תוכננו להיות מהירים ואמינים יתר על המידה, דבר שלעתים קרובות נראה חסר בהרבה שירותי חילופי מטבעות אחרים בשוק, ואפילו למתחרים הקרובים ביותר של BitMEX..

ממשק משתמש

בעידן זה נראה שאנחנו הגענו ממש רחוק בכל מה שקשור להתערבויות וחידושים טכנולוגיים. נראה כי אין ממש גבולות למה שאנו יכולים להשיג אם אנו קולטים את דעתנו לכך, כפי שדי ברור מהגאדג’טים הנפלאים והטכנולוגיה העדכנית ביותר מסביבנו בעולם כרגע. עם זאת, נראה שיש כמה תחומים שאולי מתקדמים לאט יותר מהאחרים.

דוגמה לתחום אחד כזה הוא ממשק המשתמש בפלטפורמות מסחר כאלה. באופן כללי, אין לנו חוויות אתרים זורמות וחלקות במיוחד עבור פלטפורמות מסחר כרגע. ללא יוצאים מן הכלל, נראה כי רבים משירותי חילופי המטבעות שלנו לא תפסו את חווית האתר שלהם לנסיעה חלקה עבור לקוחותיהם..

עובדה זו ניכרת למעשה ברמה הגרועה של ממשק המשתמש המוצג בממשק עבור Poloniex ו- Bittrex, שניהם למעשה חברות די מצליחות השולטות בטווח טוב של נתח השוק, במיוחד כשמדובר ב- Altcoins..

כפי שצוין קודם לכן, BitMEX לא ממש עושה את הקיצוץ כשמדובר בנפחי Altcoin. עם זאת, הוא אכן מתגאה בגרפיקה די חזקה ובממשק משתמש מרתק, האחראי בעיקר להכנסת משתמשים רבים לפלטפורמה שלהם..

רמת השירותים שמציעים BitMEX ו Poloniex, למשל, עובדת אחרת לגמרי. בעוד ש- Poloniex מצטיינת בכמויות Altcoin ועושה עסקים נהדרים כשמדובר ב- Litecoins, Dash ואחרים, נראה שהיא נכשלת בכל הנוגע ליישום חווית משתמש ראויה באתר..

לעומת זאת, BitMEX לא חזקה כמעט בכל מה שקשור לאלטקוינים, אך כן מפקדת על לקוח ראשי בעקבות פשוט כי היא מציעה להם ממשק משתמש נהדר..

עם שליטה רבה בשימושיות כמו גם בפשטות, BitMEX הצליחה לחלוט תבשיל נהדר של אתר ואף שלטה ביישום סלולרי. פורטל הסלולר שלהם כולל כמעט את כל השירותים שתמצאו בגרסת שולחן העבודה, ולחלק מהסוחרים המתקדמים, יש אפילו אפשרות שכותרתה ‘ממשק משתמש מתקדם’ אשר פותח פונקציות ותכשירים רבים יותר למשתמשים לשלוט בהם ולהשתמש בהם. שֶׁל.

ראוי להזכיר כאן את העובדה שביטמקס הוא אחד משירותי החליפין שמציגים בפועל תרשים TradingView מן המניין בפורטל שלהם. שירות תרשימים זה מציע מספר רב של כלים אינטואיטיביים ובמקרה מהווה שיפור גדול במה שהפורטלים האחרים מציעים כרגע..

פיקדונות ומשיכות

כאמור, BitMEX מאפשרת לך לבצע רק הפקדות או משיכות בביטקוין. אמנם ניתן לבצע הפקדות בצורה נוחה בכל שעה ביום, אך המשיכות, שכן הן מעובדות ביד, מתרחשות רק בשעה שחוזרת על עצמה פעם ביום..

ההיבט של עיבוד הידיים הוצג על ידי יצרני הפלטפורמה במטרה לחזק את פרוטוקולי האבטחה שלהם מכיוון שהוא מספק זמן נוסף להתמודד עם או אפילו לבטל בקשות משיכה במרמה. זה עובד גם מכיוון שמערכת הארנקים החמים והשימוש במערכות אוטומטיות מעט יותר פגיעות ונוטות להתקפה על ידי האקרים או ניסיונות פריצה בהשוואה למערכת עיבוד הידיים..

BitMEX בארה”ב?

עבור תושבי ארצות הברית של אמריקה, החדשות לא כל כך טובות. נכון להיום, BitMEX אינה מוכנה לקבל לקוחות או סוחרים מארה”ב בפלטפורמה שלהם. אמנם ניתן לעקוף את הפסיקה המסוימת הזו באמצעות שימוש ב- VPN, או ברשתות פרטיות וירטואליות, אך קריטי מאוד עבור המשתמש לשקול את היתרונות, החסרונות וההשלכות של פעולה כזו אם הם מתכננים להמשיך במשהו. ככה.

אנו ממליצים לתושבי ארה”ב לבחור דווקא באפשרויות אחרות הקיימות היטב במסגרת החוק החוקי של ארצות הברית. כמו כן, וודא שאתה בגיל 18 לפחות על מנת להירשם כסוחר.

פְּסַק דִין

BitMEX נהדר עבור Bitcoins. עם מינוף מרווח של 100 פעמים בשוק הנקודות בביטקוין ובחוזים עתידיים, וחוויית לקוח נהדרת וממשק משתמש, אינך יכול לקבל שירות טוב מזה אם אתה סוחר ביטקוין. זה אכן נופל מעט כשמדובר ב- Altcoins, אם כי עבור סוחרים מתחילים שרק בודקים את המים, זה עשוי להועיל לך להתחיל עם שירות שמנקוט בגישה ממוקדת לקוח. כתוצאה מכך אנו ממליצים על BitMEX בלב שלם ומאחלים שתהיה לך חווית מסחר נהדרת.

התחל עם BITMEX

המרת מטבעות קריפטוגרפיים: הדרך בה הם עובדים

המנגנון לפלטפורמות מסחר כאלה הוא למעשה פשוט מאוד ופשוט. הם לא מבקשים הרבה אבל כן מאמינים במתן שירותים שימושיים שיכולים להועיל ללקוחותיהם. הדבר הראשון שהם צריכים הוא שתתחבר לאתרי האינטרנט שלהם. לאחר שתעשה זאת, תמצא את עצמך מונחה בצורה חלקה לאורך כל התהליך. עם זאת, זה תלוי במידה מסוימת בסוג השירות שבחרת. בעוד שחלקם אכן מאמינים כי שביעות רצון הלקוחות היא החשובה ביותר ומקדישים מאוד להפיכת חוויית האתר שלך למהנה וחלקה, ייתכן שאחרים אינם מתחשבים כל כך. לכן זה הופך להיות חיוני למדי עבורכם לבחור בדיוק את סוג השירות הנכון, שאינו רק בראש השורה בכל הנוגע לשירותים המוצעים, אלא גם דואג מאוד ללקוחותיו..

דברים שכדאי לדעת

עכשיו לפני שתבחר את הבחירה הסופית באיזה שירות אתה הולך, אנו מציעים שתעבור קודם כמה דברים לבד. הדבר הראשון שאתה צריך לקחת בחשבון הוא המטבע שאתה באמת מעוניין להתמודד איתו. נניח שאתה רוצה לסחור בליטקוטים, או אולי מעוניין לקנות כמה כאלה.

במקרה כזה, תחילה עליך לחפש בפלטפורמה ולברר אם הם מציעים שירותים מבוססי Litecoin. זה, כמובן, לא צריך להיות קשה מאוד לאבחון, מכיוון ששירותים אלה בדרך כלל נוטים לרשום דברים כאלה ממש בדף הבית. לאחר מכן, ייתכן שתרצה להעיף מבט על דמי העסקה שהם יגבו ממך. לא ידוע למשתמשים מסוימים, הרבה מהשירותים האלה למעשה נוטים לגבות עמלת עסקה קטנה עבור כל עסקה שאתה מבצע עם השירות..

זה בהחלט ישמש אותך היטב שיש לך ידע מוקדם על חיובים נסתרים כאלה ולוודא שאתה בוחר שירות שעולה לך את הסכום הנמוך ביותר של דולרים. לבסוף, דבר אחרון שעליך לעשות הוא אולי לבחון היטב כמה ביקורות שהשאירו לקוחות קודמים באתר או בפלטפורמות אחרות. אם האתר הוא אתר טוב באמת, רוב הסיכויים שתמצאו באינטרנט כמה ביקורות חיוביות של לקוחות המאשרות את אותו הדבר.

אם לא, ברגע שתסתכל על ביקורות של לקוחות תודיעו לך גם על כך. לאחר שהודיעו לכם על דעת הקהל על השירות, תוכלו להיות הרבה יותר טובים לקבל בעצמכם החלטה מושכלת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector