אלא אם כן אתה חי מתחת לסלע בשנתיים האחרונות, אין שום סיכוי שלא שמעת על הזעם הפנומנלי שהפך ביטקוין. לאחר שסחף את כל העולם, Bitcoins יושבים כרגע די בראש רשימת הדברים האהובים ביותר להשקעה. בין אם זה חברות פיננסיות או מומחי פיננסים, כולם משתגעים ומציגים את אבני הדרך הרבות שהביטקוין הצליח להפיל. בפרק זמן כה קצר.

לאחר הופעת הבכורה שלה בשנת 2009, כאשר אישיות מסתורית שעברה בשם בדוי סאטושי נקאמוטו המציאה אותם, ביטקוין עשה דרך ארוכה. בין אם זה לטפס בהתמדה אבל בטבלאות המטבעות, או לזכות בשבחים מכמה מהאישים המפורסמים ביותר בעולם, ביטקוין הצליחו להשיג הכל בסטייל..

ועכשיו, לאחר שאיחדו בקלות את מעמדם כאחד המטבעות החזקים ביותר בעולם, כעת חובה שהעולם כולו יזכה להפיק את היתרונות ולהתענג על ההצלחה שהשיגה, וגם זאת בנוחות מירבית קַלוּת.

התחל עם BITPANDA

הצורך

ולשם כך, הדבר החשוב ביותר שהעולם זקוק לו הוא פלטפורמה המאפשרת לכל אחד לקנות, למכור או לבצע עסקאות עם ביטקוין. צריכה להיות פלטפורמה שהיא לא רק מגוונת בשירותים שהיא מציעה, אלא גם קלה לשימוש להפליא ולא מורכבת עבור הצרכן הממוצע..

אחד הדברים הראשונים שאנשים הולכים לחפש בשירות כזה הוא האם אתה צריך להיות בעל מומחיות מקצועית כלשהי בכדי להתחיל לסחור, ולכן ככל שהממשק יהיה פשוט יותר, הקהל שהשירות ימשוך יהיה רחב יותר. בפורטל זה למסחר בביטקוין צריך להיות צוות צוות לקוחות מעולה, יחד עם המזג והיכולות לפתור בעיות בהקדם, שכן כמו בכל טכנולוגיה חדשה, אנשים בטוחים שיהיו להם הרבה שאלות, וחייבים להיות מישהו לענות להם.

יתר על כן, שום שירות אינו שלם אלא אם כן אין להם אפשרות לזול, ולכן שירות ביטקוין זה חייב להבטיח כי יהיו השירותים שהוא מציע, הוא חייב להישאר תמיד בגבולות תוכניות התשלום הכלכליות ובמחיר סביר..

התשובה: BitPanda

סקירת ביטפנדהאם תכונות כמו אלה המפורטות לעיל הן מה שאתה מחפש, אז אינך צריך לחפש רחוק. BitPanda הוא שירות חליפין הפונה במיוחד לביטקוינים ויכול לשמש אמצעי יעיל לקנייה, מכירה וביצוע עסקאות עם ביטקוין..

אמנם זה היה ידוע קודם לכן בשם Coinimal, אך מאוחר יותר הוא שונה ל- BitPanda ומאז החברה החזיקה בשליטה בבורסות ביטקוין בכל אזור אירופה. החברה, שנוסדה בשנת 2014, מעולם לא ממש נרתעה מלהמציא את עצמם מחדש ולהעריך מחדש את שירותיהם מפעם לפעם, מה שהופך אותם למתמודדת הבכירה ביותר בתפקיד שירות חילופי המטבעות המצליח ביותר באירופה..

עלויות ועוד

כעת, אם יש דבר אחד שצריך לשים לב אליו במיוחד לגבי השירות ב- BitPanda, זה ששער החליפין שלהם גבוה באופן שולי מאשר הרבה שירותי חליפין אחרים. עם זאת, זה בשום פנים ואופן לא משהו להתאושש, שכן בתמורה למחירים המועטים מעט, BitPanda מעניקה לך את התכונה הנוספת של החזר כספי..

את מחיר הבסיס שגובה BitPanda ניתן למעשה לפרק לשני רכיבים קטנים יותר, שווי השוק יחד עם תוספת מינימלית. הסכום שתשלם בסופו של דבר עבור ההזמנה שלך תלוי במידה רבה בסוג אמצעי התשלום שאתה בוחר. כדי לתת לך מושג קצר, בעוד שארנקים אלקטרוניים כגון Neteller גובים ממך תשלום שעשוי להיות קצת יותר בצד היקר, Giropay, SEPA, Sofort ו- EPS יגבו ממך עמלה נמוכה וזולה בהרבה..

בנוסף, מלבד הפרמיה של כ -2.1% שעליכם להפגיז, יתכן שתשלמו עמלה נוספת בהתאם לשיטת התשלום שבחרתם. כרטיסי אשראי או תשלומי העברה של SOFORT יובילו לתשלום נוסף של כ -2% בעוד שלקוחות המשתמשים ב- SKRILL יצטרכו לשלם תוספת של 3.77% בערך. בכדי לשים את הדברים בפרספקטיבה, האפשרויות הזולות ביותר לרכישת ביטקוין או ביצוע תשלומים ב- BitPanda הן באמצעות Giropay או על ידי מימוש שובר.


אימות משתמש

מכיוון שמדובר במטבעות קריפטוגרפיים שאנו עוסקים כאן, היבט מכריע בהפעלת שירות חילופי כלשהו צריך להיות רמת האימות שהוא מבקש ממשתמשיה. בעוד שמשתמשים מסוימים עשויים להעדיף להישאר אנונימיים במהלך העסקה ולהשאיר את רוב העסקאות הפיננסיות שלהם פרטיות, תהיה גם קטגוריה ברורה של משתמשים שלא יטרידו הרבה את סוג האימות שעליהם לעבור כדי להבטיח שכספם נשאר מוסתר מאחורי חומות אש מאובטחות ורמות זיהוי מאובטחות נרחבות.

ברור שכל שירות חילופי BTC יוכל לשרת באופן מלא אחת משתי קטגוריות הלקוחות בכל פעם. באשר ל- BitPanda, זה מאפשר למשתמש להחליט מה הכי מתאים לו ולכסף שלו. עם מערכות אימות ברמות מרובות, הכוח לבחור או לבחור רמת אימות מוטל על הצרכן. עם אימות נמוך יותר, אתה יכול להציל את עצמך מחשיפת מידע אישי בפורטל, בעוד רמות גבוהות יותר של אימות מביאות לך את הכוח לבצע עסקאות בעלות ערך גבוה.

BitPanda מבקש רק את אימות המשתמש הבסיסי ביותר לפני שהוא מאפשר לך לבצע רכישות. רמת האימות הנמוכה ביותר שיש להם היא פשוט לבקש את מספר הטלפון שלך ותו לא. ברגע שתקבל גישה לרמת אימות זו, תוכל לבצע עסקאות בסך כולל של 50 יורו בחודש ובסך הכל 600 יורו בסך הכל..

אם תחליט להגביר שכבה ולעבור לשלב האימות השני, תצטרך תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. לאחר סיום הפורמליות הנדרשת, מגבלת העסקה שלך תוגדל ל -2,500 אירו על בסיס קבוע וגם זה רק עבור תשלומים שבוצעו באמצעות כרטיס האשראי. עבור סוגים אחרים של אמצעי תשלום, המגבלה עוד יותר רחבה עד 10,000 אירו ליום.

עיצוב אתר

כעת הדבר הבא שחשוב באמת עבור שירות כזה הוא סוג ממשק המשתמש שהצליחו לצייד בו את אתר האינטרנט שלהם. מכיוון שמטבעות קריפטו הם תחום חדש יחסית, אנשים עדיין מהססים להירשם לשירות או להשקיע בו את כל כספם..

ואם הדבר הראשון שהם רואים באתר הוא איזה ז’רגון מסובך שלא הגיוני להם במיוחד, זה רק יחמיר את ספקותיהם בתחום. מסיבה זו, על שירות החלפת הצפנה להיות בעל סביבה ידידותית למשתמש וממשק משתמש נזיל באמת שיכול לשמש את פשטני המוח בקלות. במקרה של BitPanda יש בדיוק את זה.

מבנה האתר ועיצובו ב- BitPanda הם פשוטים מספיק כדי שכולם יוכלו להבין ורוב המושגים הוסברו לעומק באתר עצמו. כדי לסייע עוד יותר למטרתם, BitPanda אף זכתה בפרס לאחרונה במחצית השנייה של 2016 על ביצועים מצוינים בקרב כל חברות הסטארט-אפ האחרונות והמיזמים העסקיים החדשים..

פְּרָטִיוּת

כשמדברים על מטבעות קריפטוגרפיים, יש עוד היבט מדובר וחשוב ביותר בהשקעות שטרם נגענו בהם, והוא הפרטיות. רבים מהמשתמשים במטבעות הצפנה מעוניינים מאוד לשמור על פרטיות של כל העסקאות שלהם ולא לשתף את כל הפרטים האישיים שלהם בשום סוג של פלטפורמה ציבורית..

אמנם כמה מרכזיות מציעות שירות כזה, אך רבות מהן בעצם דורשות מסירת פרטים אישיים לפני שניתן לבצע רכישה. למרבה הצער, BitPanda במקרה הוא מהקטגוריה האחרונה. ב- BitPanda, עליך להגיש תחילה את תעודת הזהות שלך לפני שתוכל להמשיך לקנות ביטקוין או לבצע עסקאות איתם.

זה כמובן מציב סימן שאלה על רמת הפרטיות שמקיימת BitPanda, ומשפיע לרעה על מספר הצרכנים מכיוון שלא מעט מהם חובבי פרטיות שלא יכולים להתפשר עם הנתונים האישיים שלהם..

מְהִירוּת

אין ממש על מה להתלונן בתחום זה. ביטפנדה מציע במקרה את אחד משירותי ההחלפה המהירים ביותר, כך שכל כמות הביטקוינים שרכשתם יזוכו בארנק כמעט מיידית..

מהירות היא למעשה אחד הגורמים הרצויים ביותר לעסקת מטבע קריפטו. מסיבה מדויקת זו, ביטקוין נתקל בתחרות קשה ביותר מצד הרבה מטבעות קריפטו חלופיים אחרים. למעשה, אחד הפגמים הבסיסיים של ביטקוין הוא שהוא יכול להתמודד עם כמה עסקאות בשנייה בלבד. לעומת זאת, חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים האחרים בשוק, כמו Altcoins יכולים להתמודד עם הרבה יותר.

תדמית

כאמור, BitPanda הוקמה כבר בחודש אוקטובר 2014. אז היא נקראה בשם Coinimal והייתה למעשה אחד משירותי החלפת הצפנה הראשונים שהושקו. יש לו כמויות אדירות של ניסיון, מסוגל להתמודד ביעילות עם כל מיני בעיות לקוחות וכמעט אף פעם לא מצליח לספק את מה שמובטח..

כדי לאחד עוד יותר את תביעתם, הוענק פרס על הישגים יוצאי דופן בתחום הסטארטאפים אשר הוצג על ידי BitPanda באוקטובר 2016. אבני דרך כאלה, יחד עם כמות האמון העצומה של הלקוחות שהם מגבים אותם כדי להפוך את BitPanda לאחת הטובות שירותים נחשבים ובנקאיים בסביבה. אם תבחר להשקיע איתם את הכסף שלך, אתה יכול להיות די בטוח שזה לא הולך לשום מקום.

מדינות נתמכות

ביטפנדה נפוצה במקרה במדינות אירופה ושומרת כמעט על שליטה בלתי מעורערת באזור. כל מדינות אירופה יכולות לגשת אליו בקלות ובמקרה תופסות יותר ממחצית מנתח השוק שם.

עם זאת, עבור שירות שבמקרה כל כך מוצלח ומשבח את כל הלקוחות כאחד, הוא לא הצליח איכשהו להרחיב הרבה. גם כיום, BItPanda נותר ללא תמיכה בארצות הברית של אמריקה. אלא אם כן במקרה של ביטפנדה יבוצעו כמה תוכניות הרחבה גדולות בעתיד הקרוב, זה במקרה אחד הפגמים הגדולים ביותר במערכת שלהם..

הערות סגירה

כשירות חילופי קריפטו, לא יכולות להיות שאלות שהועלו לגבי האותנטיות והיעילות של השירותים המוצעים על ידי BitPanda. זהו, בשום אופן, אחד השירותים היעילים ביותר בסביבה. עבור שירות העוסק אך ורק בביטקוין, BitPanda מהיר למדי ולוקח לא יותר מכמה ימים לטפל ברוב העסקאות..

זה מנוסה להפליא ובמקרה מחזיק במצב טוב בשוק כיום, יחד עם היותו מגובה במוניטין מוצק. זה נותן לך תוכניות תשלום סבירות ומשתלמות ביותר אם אתה מתכנן לקנות את Bitcoins שלך באמצעות אשראי או כרטיס חיוב. למרות שיש להם שער חליפין גבוה במקצת, המאפיין הייחודי של החזר החזר אשר הם מספקים בהחלט יותר ממה שמפצה או שזה.

ומה טוב יכול שירות לעשות אם הוא לא מגוון במספר האופציות שהוא נותן ללקוחותיו? למרבה המזל, BitPanda לא מאכזבת בהקשר זה מכיוון שהיא אכן מציעה רשימה די ממצה של אפשרויות תשלום ושערי תשלום, שכולם, אם כי עם שיעורי חליפין שונים ומשתנים, יעילים וחסכוניים באותה מידה בשירותם..

כהערה צדדית עם זאת, BitPanda שומרת על אי גילוי מסוים במובן שהם אף פעם לא באמת מציגים בפני לקוחותיהם בגלוי את סכום העמלה שהם גובים בסופו של דבר, אלא פשוט מעלים את המחיר הכולל ביורו אותו הלקוח צריך לשלם..

כמו בכל שירות אחר, BitPanda אינה מושלמת ובמקרה זקוקה לשינויים ושינויים בעיצוב ובפונקציונליות שלה לפני שהיא באמת יכולה להיקרא שירות מושלם ולא ניתן לטעות. עם זאת, אפילו בתפקידו הנוכחי, BitPanda נותר אחד השירותים הטובים והבנקאיים ביותר שמסביב באמת ראוי לאמון שלך ולא יכשיל אותך אם במקרה תשקיע את כספך בו..

התחל עם BITPANDA

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector