1. LocalBitcoins 2. פאקספול
LocalBitcoins.com-logo מרווח
להתחיל! להתחיל!

אם אתה חובב מטבעות קריפטוגרפיים, רוב הסיכויים שאתה תמיד מתלהם מאיפה לקנות אותם. ברור שאנחנו לא יכולים להתלונן על היעדר האפשרויות עבורנו מכיוון שיש ממש מאות ערוצים עבור מטבעות קריפטוגרפיים, ובמיוחד רכישות ביטקוין כרגע. אתה יכול לקנות אותם בבורסות, מארנקים של ביטקוין וכל כך הרבה יותר.

יש לך אפילו מגוון רחב של אפשרויות בכל מה שקשור לתשלום עבור המטבעות שלך. לדוגמא, בעוד שאנשים מסוימים מעדיפים לשלם כסף אמיתי בתמורה למטבעות שלהם, חלקם פשוט מחליפים צורות אחרות של מטבע קריפטוגרפי שבבעלותם עבור זה שהם רוצים. אתה יכול אפילו להשתמש בכרטיסי האשראי או החיוב שלך או לשלם ישירות מחשבונות הבנק שלך.

עדיין לא מרוצה? ובכן, תוכל אפילו להשתמש בכל כרטיסי המתנה שלך מקמעונאים מקוונים או מקוונים גדולים כדי לשלם עבור ביטקוין שלך. איך זה למגוון ונוחות? באמת, ביטקוין הצליח לכבוש את השווקים באופן שכמעט שום סחורה אחרת לא הצליחה בעבר. כל הקמפיין הזה לקריפטוגרפיה שינה את המשחק לא רק עבור התעשייה הפיננסית אלא גם עבור העולם כולו. הוצג בפנינו מטבע שעלול להפוך למטבע מרכזי אחד בעולם בעתיד הקרוב.

ארנקים של גוגל: גוגל מאמצת את הביטקוין?

האם באמת תהית אי פעם מה יקרה אם תשלב שניים מהשיגעונים הגדולים ביותר שחווה העולם בכל פעם? ברור מאוד שהתוצאות יהיו פנטסטיות. וזה בדיוק מה שקרה כאשר ענקית הטכנולוגיה החליטה להיכנס למשחק הקריפטו. כעת תוכלו להשתמש בארנקי Google שלכם לרכישת ביטקוין. עם הפופולריות המשתוללת של תחום הקריפטו וההשפעה ההולכת וגוברת של גוגל על ​​העולם, אתה יכול להיות בטוח שתקבל הרבה מאוד בתהליך. חייבים לציין שאמנם גוגל לא הכחישה או אימצה במפורש תשלומי ביטקוין בפלטפורמה שלהם, אך עם זאת הם נכנסים באופן פעיל לזירת תשלומי עמיתים לעמית, וזה קורה שביטקוין כבר חלק גדול מתשלומים כאלה.

עכשיו הנה, לשיקולכם כמה דברים על מה לחפש בבורסה שתאפשר לכם לרכוש ביטקוין כי זה מה שאנחנו הולכים לדון בהמשך.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים: היסודות

בורסות הן בעצם פלטפורמות בהן מגוון קונים ומוכרים יוצרים חשבונות אישיים משלהם, ומכאן ואילך, האתר שולט בכל סוג של עסקאות שקורות ביניהם. אם אתה מוכר ביטקוין למשל, לאחר שתיצור חשבון באתר תתחבר אוטומטית לרשימה ענקית של קונים אשר כולם יוכלו להציג את פרטי המכירה שלך ועוד יתאפשר ליצור איתך קשר במקרה שהם מעוניינים. לאחר מכן, חובתו של המוכר להגיב לכל הצעה המתאימה להם ביותר ולהמשיך בהמשך העסקה. באופן דומה, עבור קונים, תוכלו לקבל גישה באופן מיידי לכל כך הרבה מוכרים שונים והצעות מכירה בהתאמה שלהם. בתור הקונה, אתה יכול לבחור את המוכר שתמצא הכי טוב ואז להמשיך בתשלום על מנת לקבל גישה לביטקוינים שרכשת..

אבל הבעיה נעוצה בעובדה שקיימות בשוק פשוט כל כך הרבה בורסות, שבאמת הופכות למשימה די טובה עבור הקונה הממוצע לבחור אחת. יתכן שלא תדעו באיזה שירות לבחור, פשוט כי לא חוויתם את כולם. בעוד שאחד מהם עשוי להציע את סוג העמלות שאתה מחפש, אחר עשוי לפתות אותך עם סוג התמיכה הנכון של לקוחות במקרה של סכסוכים. אך האחריות שלך טמונה בבחירת אחד העומד נאמן לכל הפרמטרים הללו ומשיג מצוינות במגוון טוב של פרמטרים כאלה.

אתה זקוק לשירות החלפה שנותן לך את העמלות הנמוכות ביותר מכיוון שכמעט כל השירותים הללו נוטים לגבות עמלת עסקה על שירותיהם. היקף עמלה זה עשוי להשתנות משירות לשירות, אך בדרך כלל הוא נע סביב 0-5% מסך סכום העסקה.

לאחר מכן, אינך רוצה להיתקע עם חילופי דברים שנטשים לחלוטין את לקוחותיה לאחר שנרשמים. אז הקפידו להירשם לשירות שמארח תמיכת לקוחות יוצאת דופן. הסיבה לכך היא שכשאתה עובד עם מטבעות קריפטוגרפיים, יתכנו כמה בעיות בדרך לפני שתבין את התהליך לחלוטין. וכדי לפלס את דרכך לבעיות כאלה, תצטרך שיהיה צוות תמיכת לקוחות מאובזר ומאומן בגבך.

עם זאת, אם יש משהו להיזהר באמת, במיוחד בגלל שמדובר במטבעות קריפטוגרפיים שאנחנו מדברים עליהם, זה אבטחה. בין אם תרצה בכך ובין אם לא, מטבעות קריפטוגרפיים נוטים להיות בעלי סיכויים גבוהים יותר להיגנב באופן דיגיטלי. האקרים מסתלקים מכמה שיטות גאוניות שבאמצעותם הם יכולים לפעמים לפרוץ אפילו לבורסות המאובטחות ביותר. אם אתה סומך על שירות מספיק כדי לשים עליו את הביטקוינים שלך, דאג לקרוא קצת על פרוטוקולי האבטחה שלהם לפני כן, רק כדי שתדע למה אתה נכנס. לעולם אל תסמכו על אתר אשר בעבר סבל מפריצות אבטחה או כזה שאינו מבצע אמצעי אבטחה נאותים.

לבסוף, ואולי הכי חשוב, וודאו כי לבורסה בה נרשמתם יש אפשרות תשלום המתאימה לארנקי Google. אמנם לא כל ההחלפות שאתה נתקל בהן יארחו את אמצעי התשלום הזה, אך הטובות בהחלט כן, ואלו שתצטרך לחפש..

אך אל תדאגי, אתה עלול להרגיש מעט המום לאחר שבחנת את כל הדרישות הללו, ולכן אנו כאן כדי לעזור. המשכנו וצמצמנו את החיפוש לשניים מהבחירות הטובות ביותר במגרש, וכעת אתה בוחר בקלות באחד מהשניים שאתה מרגיש שיתאים לך ביותר.

2 הדרכים הטובות ביותר לרכוש BTC עם ארנק Google

1. LocalBitcoins


LocalBitcoins.com-logoכשוק בפני עצמו ופחות מהחלפה, LocalBitcoins היא אחת הדרכים הטובות ביותר הקיימות כיום עבור הקונה הממוצע בכל הנוגע לביצוע רכישות מטבעות קריפטוגרפיים. יש לשים כאן דגש מיוחד על השירותים המדהימים שלהם בכל הקשור לרכישת ביטקוין באמצעות ארנק Google. LocalBitcoins, שנוסד בשנת 2012, הוא ייחודי במובן שהוא פרטי ביותר, כלומר לא תצטרך לשתף הרבה מהפרטים שלך כדי לבצע עסקה בפלטפורמה..

הפופולריות של LocalBitcoins ניכרת למדי בעובדה שבלא מעט מדינות, המקרה הזה הוא במקרה הערוץ היחיד לרכישת ביטקוין. עם הגמישות להשתמש במגוון אמצעי תשלום, שאחד מהם במקרה הוא ארנק Google, אתה פשוט לא יכול לטעות בזה. כמו כן, הבורסה אינה מגבילה את מספר המטבעות שתוכלו לקנות או למכור בכל פעם. תכונה נוספת שתקבל בעת ההרשמה ל- LocalBitcoins היא מתקן הסחר המזומנים האישי שלהם. עסקאות אלה במקרה מסודרות למדי ובדרך כלל מתקיימות במהירות וללא כל טרחה.

הבעיה היחידה שאנו יכולים לחשוב על שירות זה מבוסס פינלנד היא העובדה שהם גובים מעט תוספת כאשר התשלומים מתבצעים במזומן וכי מהירות העסקה אינה תמיד עומדת בסימן, שכן זה תמיד תלוי בסוג ה אמצעי תשלום שבחרת להשתמש בו.

התחל עם LOCALBITCOINS!

2. פאקספול

מרווחההחלפה הבאה שעליה נדבר היא Paxful. פלטפורמת החלפת ביטקוין של עמית לעמית זו נהדרת במובן זה שהיא לא רק מקבלת את ארנק Google כאמצעי תשלום, אלא גם מרחיבה את התמיכה בכ -300 מצבי תשלום, וגם זה ברחבי העולם. אלה כמה מפרטים מדהימים למדי להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים.

מבוסס על דלאוור בארצות הברית, Paxful, בדומה ל- LocalBitcoins, לא מבקש תעודות זהות בכל מה שקשור לביצוע עסקאות. השירות הוא פרטי לחלוטין ואף פעם לא נפגע פרטי הלקוח. עם עסקאות מהירות ופשוטות שהושלמו בצורה נוחה ומהירה למדי, הדבר הנהדר ב- Paxful הוא שהיא אינה גובה עמלה עבור הקונים בפלטפורמה. רשומות קודמות הראו בבירור שהביטקוינים שנרכשו מופיעים בארנק הקריפטו של הקונה כמעט מיד לאחר התשלום.

בנוסף, השירות פעיל כמעט בכל רחבי העולם, והמוניטין שהחברה הצליחה לבנות לעצמה לאורך השנים מוסיף עוד יותר לאמינותם. אם אתה עדיין לא משוכנע, אתה יכול פשוט להיכנס לאתר שלהם ולבדוק את שמות הפרטים של הבעלים. כל המידע הזה נשמר במודע שקוף במטרה לבסס את אמון הלקוח בחליפין.

התחל עם פגע!

סיכום

זה כל המידע שאתה צריך לדעת על מנת לקבל החלטה מושכלת על חילופי המטבעות שאתה רוצה. הקפד לעקוב אחר ההנחיות שלנו וחפש תמיד את המאפיינים שתיארנו לעיל, ואנחנו בטוחים במאה אחוז שלא תשתבש. אך זכרו, אף על פי שארנק Google הוא פשוט מבין השיטות הרבות שתוכלו לבחור, הוא בהחלט זוהר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector