1. CEX.IO 2. בינאנס 3. Coinbase
להתחיל! להתחיל! להתחיל!

סמארטפון

כולנו מכירים את ביטקוינים ואת העסקאות שלה עד עכשיו. כאשר הוצגו מטבעות קריפטוגרפיים אלה, אפשרויות הקנייה והאחסון שלהם היו מוגבלות. כיום תוכלו למצוא פלטפורמות שונות התומכות בביטקוין ומאפשרות לכם לאחסן ולהחזיק בהן. בתחילה זו הייתה משימה קשה להבין את עולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. עם כניסת הטכנולוגיה, כל השאילתות הקשורות לקריפטוגרפיה נפתרות ומוסברות ומוצגות בצורה פשוטה.

אנחנו רגילים לסמארטפונים וכמעט הכל זמין בקצות האצבעות שלנו. אז איך אפשר להשאיר את הטכנולוגיה הזו מפלישה לעולם הסמארטפונים? טכנולוגיה זו הוצגה כארנקים של ביטקוין אשר זמינים כיישומים ניידים בחנות הפליי ובחנות האפליקציות עבור אנדרואיד ו- iOS בהתאמה.

8 ארנקי הביטקוין הטובים ביותר ל- iPhone ו- iPad 2021

1. CEX.IO

CEX הוא אחד הארנקים הטובים ביותר התומכים בהזמנה מתקדמת ובתכונות כגון החלפות מיידיות בין מטבעות קריפטו לפיאט. האפליקציה תומכת כיום בסחר והעברה בין למעלה מ -30 מטבעות קריפטוגרפיים, ועובדת להוסיף לרשימה זו.

עמלות

אתה יכול לבחור לשלם פיאט או כל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים עבור דמי סחר בניגוד לארנקים אחרים שבהם אתה בוחר ב- BTC או בקריפטו שלהם. זה אומר פחות עסקאות, מה שבסופו של דבר אתה משלם פחות. בהתבסס על נפח המסחר, העמלות מתחילות ב 0.5% בפחות מ 5 BTC ומסתיימות ב 0.1% ליותר מ 6000 BTC. סוחרים ותיקים יכולים גם לבחור באופציית סחר השוליים בה אתה סוחר באמצעות כסף שאול – הכל בתוך היישום.

בִּטָחוֹן

CEX.IO הוא אחד מארנקי הקריפטו המעטים המספקים למשתמשים תעודת DSS ברמה השנייה. זה מבטיח שהחברה הוכיחה לממשלה ולרשויות שאפשר לסמוך עליה שתשמור, תעבד ותעביר נתונים מבלי להתפשר על פרטיות המשתמשים. הם רשומים גם ברשת לאכיפת פשעים פיננסיים, כך שתוכלו לסמוך כי יש להם את טובת לבכם בכל הנוגע לביטחון..

יתרונות

היישום מאובטח ואמין, ונוחות השימוש ברשימות קצרות ורכישות של זוג מטבעות נוחה ביותר. ממשק המשתמש הוא אינטואיטיבי וניתן להבין אותו בקלות על ידי מתחיל. התמיכה שלהם 24/7 טוענת כי הם מגיבים מאוד, אם כי לא רבים חשו צורך ליצור קשר עם התמיכה. בהתחשב בתכונות שהאפליקציה מספקת, מומלץ מאוד לסוחרים מתקדמים.

חסרונות

אלא אם כן מטבע הקריפטוגרפיה שתבחר לסחור בתכונות בעשרים או 30 המובילים מבחינת נתח שוק, רשימת המטבעות הנתמכים עם CEX היא די קטנה בהשוואה למתחרותיה. כמו כן, שיעורי העמלה יכולים להיות גבוהים למתחילים. 

התחל CEX.IO!


2. בינאנס

ארנק Binance IoS

אם המסחר בהיקף גבוה הוא הקטע שלך, או אם אתה מתחיל ששמה את מבטו למסחר בכמויות נפוצות, Binance היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר עבורך. אפליקציית iOS עבור Binance זמינה להורדה בחינם והיא זמינה בעשר שפות.

באמצעות Binance, משתמשים יכולים לסחור ביותר מ- 200 מטבעות ללא קשר לחוויית המסחר שלהם. האפליקציה מעוצבת בפשטות עם תכונות בסיסיות למתחילים, והקשה אחת מביאה אתכם לגרסת ה- pro, הכוללת תכונות מתקדמות.

עמלות

זה ניתן להורדה בחינם, עסקאות של פחות מ- 50 BTC מחויבות ב 0.1%, והעמלות יורדות ככל שהנפח גדל. הם גם מספקים שירותים לפי הזמנה ללקוחות VIP. לכן, אם אתה מקצוען בדרישות ספציפיות, הם יהיו להוטים לעזור לך. פיקדונות על כל אסימון / מטבע הם ללא עלות וכך גם דמי המשיכה עבור רובם. חשוב לציין שעמלות העסקה נמוכות יותר אם אתה משלם את BNB.

בִּטָחוֹן

הם לוקחים את האבטחה ברצינות רבה. לבינאנס יש מוניטין של היותו אחד הארנקים המאובטחים ביותר שיש שם. לא רק זאת, החברה שקופה מאוד באשר לנתוני המשתמשים שהם משתמשים וכיצד, ואינה קוברת את הפרטים הללו בתנאי שימוש ארוכים, אשר לעיתים נדירות נקראים. האפליקציה תומכת גם ב- 2FA (אימות 2 גורמים) וגם ב- U2F (אימות גורם שני אוניברסלי).

יתרונות

זה מאוד ידידותי למשתמש, יש כמה מדמי העסקה הנמוכים ביותר, ומקדיש תשומת לב רבה לאבטחת המשתמשים ולפרטיות הנתונים. הם מספקים שירותי לקוחות 24/7 בשמונה שפות נכון לעכשיו, אך מרחיבים את טווח ההגעה שלהם ומשתפים פעולה עם מתרגמים לכלול שפות אחרות.

חסרונות

Binance, נכון לעכשיו, אינו תומך בהפקדות קרנות בשיטות תשלום מסורתיות כגון כרטיסי אשראי / חיוב או שיטות דיגיטליות כגון PayPal.

התחל עם BINANCE!

3. Coinbase

סקירת CoinbaseCoinbase הוא ארנק מקוון המשרת בדומה לבנק. זו פלטפורמות המסחר הגדולות ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לגשת בקלות ל- Coinbase על ידי האייפון והאייפד שלך, שניתן להוריד בחינם מחנות האפליקציות.

ל- Coinbase ממשק יעיל במיוחד המתאים למתחילים. פלטפורמה זו מאובטחת ביותר וכוללת מקסימום משתמשים. Coinbase כולל גם ממשק מסחר מורכב עם כמה תכונות נוספות המיועדות למשתמשים הבקיאים במסחר בביטקוין.

עמלות

Coinbase כרוך בדמי מסחר שונים בהתאם לשיטות שונות. ככלל, פלטפורמה זו כוללת תהליך פשוט לרכישה בתשלום של כ- 1.49% עד 3.99% שאינו זהה כל הזמן. יתכן שתמצא כי פלטפורמה זו יקרה מעט מפלטפורמות אחרות בשל החיובים והעמלות שלה, אך היא הפלטפורמה האמינה ביותר ומאובטחת ביותר בהשוואה לארנקים אחרים..

בִּטָחוֹן

Coinbase היא פלטפורמה מומלצת מאוד למשתמשים וגם פלטפורמה מאובטחת ביותר. אמצעי האבטחה כוללים חלוקה של מפתחות פרטיים לחתיכות נפרדות והנחתם על שילוב של נייר ואחסון לא מקוון עם גיבוי נרחב במיקומים שונים. בנוסף לכך, Coinbase מאפשר אימות דו-גורמי והציג ארנק נייר בשם “Vault”. מערכת הכספת מאובטחת אפילו יותר מארנק רגיל. מערכת זו מאפשרת לך להקים מערכת n-of-m לטיפול במשיכות. לדוגמא, אם אתם קבוצת חברים או בעסק, תכונה זו מאפשרת לכם או לכל משתמש בקבוצה להגדיר את ההרשאה אליהם אחרים אינם יכולים לגשת ללא אישורך. תכונה זו מוסיפה שכבת הגנה נוספת למערכת.

יתרונות

Coinbase עם ממשק אינטואיטיבי למתחילים הוא פלטפורמה מאובטחת ביותר. זה תומך ברוב המשתמשים ומספק לסוחרים מגוון כלי מסחר ופלטפורמות מורכבות. היא מציעה נזילות גבוהה ונפח הכרוך במטבעות הקריפטו הגדולים ביותר עם שווי השוק. אבטחה נחשבת מאוד על ידי יישום אמצעי האבטחה המתקדמים. התשלומים והעסקאות של קריפטוסים מוצעים במגוון שיטות. זה אמין מאוד ופלטפורמה פופולרית ברחבי העולם.

חסרונות

Coinbase הכרוך בהעברות בנקאיות עשוי לדרוש זמן נוסף.

התחל עם מטבע

4. איירביץ

לוגו איירביץאיירביץ אפליקציית ביטקוין ידידותית למשתמש המיועדת לאייפון ולאייפד זמינה בחינם בחנות האפליקציות של אפל. עם תכונות האבטחה המתקדמות וממשק המשתמש האלגנטי שלה, איירביץ בולטת כאפליקציית ארנק ביטקוין ייחודית.

תכונה חדשה של הצגת מדריך מקיף לקבלת עסק ביטקוין בקרבתכם מושכת משתמשים. תחילת העבודה נעשית פשוטה מבלי לפגוע באבטחה. כמה תכונות נוספות כגון סריקת קודי QR ותמיכה ב- Bluetooth Low Energy להעברת כספים מועילות למשתמשים לבצע עסקאות ללא מאמץ.

עמלות

אפליקציה זו זמינה בחינם וזמינה בחנות האפליקציות עבור iOS. עמלת העסקה כאן נקבעת על ידי רשת הביטקוין ומושפעת מגורמים כגון גודל העסקה בתים של נתונים וגודש..

בִּטָחוֹן

Airbitz מגבה באופן אוטומטי את הארנק שלך ומונע מצוקה כלשהי אם הטלפון שלך אבד. הוא בנה רמת אבטחה מתקדמת על ידי מתן תכונות אימות דטרמיניסטיות (HD) ושני גורמים היררכיים (2FA). נתונים מוסתרים לצדדים שלישיים המונעים מהם גישה אליהם. העסקאות מתבצעות בבטחה במכשיר הנייד שלך.

יתרונות

איירביץ היא פלטפורמה מאובטחת בקוד פתוח. עם התכונות הייחודיות והממשק האינטואיטיבי שלו, עוזרים למתחילים להבין ולפעול בצורה יעילה. על ידי שילוב שרתים מבוזרים, Airbitz עובד היטב גם כאשר השרתים במצב לא תקין. לצד הביטקוין הוא תומך גם בביטקוין מזומנים (BCH) ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. בנוסף לכך, איירביץ תומכת בעסקאות באמצעות כרטיסי מתנה ושומרת על האבטחה כגורם עיקרי.

חסרונות

איירביץ היא פלטפורמה חדשה והיא עדיין לא מבוססת היטב. זה חסר בממשק האינטרנט.

התחל עם AIRBITZ

5. לחם

לוגו אפליקציית לחםידוע גם בשם BreadWallet קודם לכן, הוא ארנק ביטקוין דיגיטלי הזמין כאפליקציה סלולרית לאייפון ולאייפד. הממשק האינטואיטיבי מאפשר למשתמשים מתחילים ולא טכניים לפעול בצורה משמעותית. אבטחת המשתמשים נחשבת כגורם ראשי והיא אינה נפגעת על ידי לחם.

עמלות

לחם זמין בחינם בחנות האפליקציות של אפל. עם זאת, סכום מסוים של עמלה מוחל על עסקאות ביטקוין. העמלה המוטלת משתנה בהתאם לעדיפות העסקאות, אפשרות שעודכנה לאחרונה. לדוגמה, אם אתה רוצה שהעסקאות שלך יהיו מהירות יותר, תצטרך לשלם תוספת. לא רק על עסקאות, אלא גובים עמלה על קניית ביטקוינים מהארנק. הוא מוחל על ידי הבנק שלך או שירות צד ג ‘המשמש לקישור חשבונך לארנק שלך.

בִּטָחוֹן

Bread מאפשר חיבור ישיר בין המשתמשים שלו לרשת הביטקוין, ומבטיח את פרטיות המשתמשים כגורם מרכזי. קישוריות ישירה זו נמנעת מלקבל מידע על שרת Bread, וזו תכונה ייחודית שארנקים אחרים בביטקוין אינם מספקים. המשתמשים אינם נתונים לפגיעות, מכיוון ש- Bread אינו מאחסן מפתחות פרטיים בשרתים והמשתמשים הם הבעלים היחידים של הקרן שלהם. אימות דו-גורמי הוא תכונה שאינה נחשבת על ידי לחם כמו ארנקים אחרים. זה לא נושא מרכזי, מכיוון שהוא מספק אמצעי אבטחה נוספים ושונים שחסרים בארנקים אחרים.

יתרונות

לחם היותו אפליקציה ידידותית למשתמש מתאים מאוד למשתמשים מתחילים ולא טכניים. תחילת העבודה ויצירת חשבון היא פשוטה מאוד ללא דרישה לאימות נוסף. אמצעי אבטחה ייחודי נמנע מאפליקציה זו מכל פגיעות ושומר על פרטיות המשתמשים. לצד מתן תמיכת לקוחות, אפליקציה זו מאפשרת רכישת ביטקוין ישירות המהווה בונוס נוסף.

חסרונות

אפליקציית הלחם מתמקדת בעיקר בביטקוין ולא תומכת באלטקוינים או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אפליקציה זו אינה כוללת אימות דו-גורמי ועסקאות מרובות חתימות ודורשת כמה שירותי צד שלישי לרכישת ביטקוין.

התחל עם לחם

6. קופיי

לוגו copayCopay הוא אחד מארנקי הביטקוין המובילים שפותחו על ידי BitPay. הוא פותח כדי לאבטח את הכספים של BitPay עם ממשק אלגנטי שמושך משתמשים רבים. מדובר בארנק ביטקוין דטרמיניסטי (HD) היררכי, שהדאגה העיקרית שלו היא ביטחון. משתמשים יכולים לגשת לארנק שלהם מהאינטרנט, משולחן העבודה או מהנייד, מכיוון שהוא זמין במספר מכשירים.

עמלות

עמלה על עסקאות דומה לארנקי ביטקוין אחרים בהתאם לגודל העסקה שקבעה רשת הביטקוין. זה זמין באופן חופשי כאפליקציה לנייד בחנות האפליקציות.

בִּטָחוֹן

הביטחון הוא הגורם המשמעותי ביותר. Copay, כארנק HD הציג אמצעי אבטחה מתקדמים. זה כרוך בעסקאות חתימה מרובות, מה שאומר שיש צורך בחתימה של הקונה וגם של המוכר. תכונה זו מאפשרת אספקה ​​לעסקים הכוללת מספר חתימות על ידי הצגת מספר משתמשים לארנק אחד. זהו אחד מארנקי הביטקוין הראשונים שעובד על פרוטוקול תשלום מלא של ביטקוין. משמעות הדבר היא כי- Copay עוקבת אחר התשלום ומוודאת אם התשלום התקבל על ידי המשתמש העובד במסגרת פרוטוקול תשלום זה.

יתרונות

Copay מבוססת היטב וארנק ביטקוין מוביל עם ממשק משתמש קל. רמת האבטחה מתקדמת הכוללת חתימות מרובות ופרוטוקול ביטקוין במשרה מלאה. זהו קוד פתוח וארנק ביטקוין אמין במיוחד עבור iOS.

חסרונות

Copay נוקטת בשיטת אימות מרכזית שתעצבן משתמשי ביטקוין רבים.

התחל עם COPAY

7. בלוקצ’יין

לוגו בלוקצ'ייןפותח על ידי חברת פיתוח תוכנה מבוססת לוקסמבורג, Blockchain נטען שהוא ארנק הביטקוין המקובל ביותר. הוא תומך במטבעות קריפטוגרפיים של Bitcoin ו- Ethereum עם ממשק ידידותי למשתמש. חלק מהתכונות הנוספות שמציע הארנק כוללות מרכז אבטחה, שותפות עם מרכזיות מהימנות, גמישות בהתאמת עמלת העסקה.

עמלות

ארנק הבלוקצ’יין הוא לגמרי בחינם והוא זמין בקלות בחנות האפליקציות. סכום קטן של תשלום מוחל בכל פעם שהביטקוינים נכנסים ויוצאים מהארנק. עמלת העסקה מבוססת על רשת הביטקוין ותלויה בגודל העסקה. עם זאת, העמלה תנוכה אוטומטית מהארנק שלך בהתאם לגודל הרשת. אתה יכול למנות תשלום בהגדרת ‘התאמה אישית של עמלה’, המציעה התאמה גמישה של העמלה בהתאם לסדרי העדיפויות.

בִּטָחוֹן

בלוקצ’יין רואה בביטחון גורם מרכזי. על מנת לעזור למשתמשים לדמיין בקלות את האבטחה של מערכת זו, Blockchain מספק אבטחה ברמות.

הרמה הראשונה כוללת הגדרות אימות וסיסמאות הכוללות אימות דוא”ל (אימות), ביטוי סיסמה (שחזר את חשבונך), רמז לסיסמה (שחזר את הסיסמה שלך).

הרמה השנייה כוללת אימות דו שלבי, קוד סיסמה שנשלח על ידי הארנק בכל פעם שאתה נכנס. חבר את מספר הטלפון הסלולרי שלך כדי לשלוח התחברות חד פעמית אם מישהו מנסה לגשת לחשבונך על ידי הזנת סיסמה שגויה..

הרמה השלישית כוללת חסימת בקשת Tor. זה חוסם בקשות של טור אם יש כאלה. בקשות Tor משמשות האקרים לגישה לחשבונות.

יתרונות

Blockchain מציעה לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ישירות מארנקים. הוא תוכנן בצורה שמישה בקלות על ידי שמירה על רמת אבטחה גבוהה. ארנק חדש נוצר באופן אוטומטי לאחר כל עסקה על ידי הארנק כאמצעי פרטיות. מערכת סריקת QR זמינה לקישור חשבון אינטרנט לנייד והיא גם מציגה את יתרת הארנק שלך במטבע המקומי שלך.

חסרונות

Blockchain מורכב מתהליך אימות ארוך שעלול להרגיז משתמשים רבים. הוא תומך בשני סוגים בלבד של מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין ואת’רום) ואינו מאפשר מטבעות פיאט לעסקה.

התחל עם שרשרת בלוק

8. ג’קסקס

אפליקציית jaxx לניידJaxx הוא ארנק דיגיטלי חדש שנועד לפשט את טכנולוגיית הבלוקצ’יין למשתמשים. זו פלטפורמה אינטואיטיבית הכוללת מטבעות קריפטוגרפיים שונים. Jaxx הגיעה עם תכונות חדשות שונות כגון זיווג בין פלטפורמות, ShapeShift, פלטפורמה חזקה לתמיכה במטבעות קריפטוגרפיים שונים..

פלטפורמה זו נבנתה על ידי התחשבות במתחילים, ומספקת חוויה חלקה. Jaxx מציעה ארנק מרובה שרשראות התומך בשבעה נכסי קריפטוגרפיה שונים. Jaxx מאפשרת לך לגשת למטבעות הקריפטו הגדולים בעולם לפי שווי שוק.

עמלות

Jaxx ניתן להורדה בחינם וזמין בחנות האפליקציות. דמי העסקה שמציע אתר זה דומים לארנקי ביטקוין אחרים בהתאם לרשת הביטקוין. לדוגמא, כל עסקת Ethereum רגילה מחויבת בתשלום של כ- 0.000441ETH, אשר דומה במקרה של ביטקוין ומטבעות אחרים. עמלת העסקה תלויה לחלוטין בשינוי ברשת הביטקוין וג’קסקס אינה מחזיקה בעמלה הנגבית.

בִּטָחוֹן

אבטחה היא דאגה מרכזית אצל Jaxx. כניסה ללא הרשאה זמינה לגישה לקריפטוגרפיה בחשבון שלך, מכיוון שהיא אינה מבקשת אימות כלשהו במהלך ההרשמה. Jaxx יוצר את כל מפתחות המטבעות הקריפטוגרפיים והופך אותו לזמין במכשיר המקומי שלך, שאותו ניתן לפרוץ. תכונת גיבוי מוצגת באמצעות זרעי יחיד יחיד, הכוללים מחרוזת הקלטה של ​​מילים אקראיות, אשר יסייעו בשחזור המטבעות שלך.

יתרונות

Jaxx מספקת ממשק משתמש אלגנטי, זמין כאפליקציית ארנק דיגיטלי קוד פתוח התומכת במטבעות קריפטוגרפיים שונים. ניתן לגשת לארנק זה בקלות על ידי מכשירים שונים וניתן להתאים אותו בקלות לפלטפורמות שונות.

חסרונות

ארנק Jaxx רגיש מאוד לפריצות ולחוסר באמצעי אבטחה מתקדמים.

התחל עם JAXX

סיכום

ארנקים ניידים דיגיטליים אלה יצרו מקום לעסקאות קלות של קריפטו. אם הארנקים האלה לא היו מפותחים, היינו צריכים להקליד מאות תווים לכל עסקה. לא רק העסקאות נעשות קלות, אלא שמגוון שיטות ותכונות מוצעות על ידי ארנקים אלה למשתמשים. המפתחות הפרטיים מאוחסנים בארנקים אלה שאינם אלא אפליקציות המשמשות כסיסמה עבור כספך. אתה לא יכול לדמיין את עצמך נושא את שולחן העבודה שלך לכל מקום אם הארנקים האלה לא הוצגו. למרות שארנקים אלה מציעים אמצעי אבטחה מתקדמים ותכונות נוספות, מומלץ תמיד לאחסן מספר גדול של ביטקוין בארנק קשה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector