לאחרונה, כולנו שמענו על תופעת “הביטקוין”. “מה זה?”, “מאיפה זה בא?”, “איך אני מרוויח את כולם?” למרבה הצער, זה לא פוקימון גו. אין צורך; ככזה למרבה המזל, ללכוד ולהילחם באנשים על כך; במקום זאת, אנו מצליחים לנהל משא ומתן ולסחור כמו האנשים המתורבתים.

מה זה LocalBitcoins?

נתחיל מהיסודות. הוקמה בשנת 2012 על ידי ג’רמיאס קנגאס, LocalBitcoins היא חברת סטארטאפ בהלסינקי, פינלנד. מטרתם העיקרית היא סקירה כללית על המסחר הישיר של הביטקוינים בין הקונה למוכר שאינו דורש פיקוח בינם לבין עצמם במהלך המסחר. ידוע גם בשם המסחר “ללא מרשם”. או במילים פשוטות יותר: זעקה גלויה לעם.

משתמשים ברשת מפרסמים פרסומות באתר; שם הם מציינים את שערי החליפין שהם מוכנים למכור את הביטקוינים שלהם. משתמשים שמסתקרנים יפגשו את האדם שמוכר את הביטקוינים או יבצעו את העסקה באמצעות בנקאות מקוונת. המערכת כולה נמצאת תחת הרעיון של נאמנות שפיתח ג’רמיאס קנגאס עצמו.

לצד זאת, LocalBitcoins מספקים גם מנגנון / תוכנית מוניטין ומשוב למשתמשים עם שירות נאמנות ומשא ומתן. זה המקום בו LocalBitcoins יוזמת תוכניות בהן משתמשים יכולים לדרג זה את זה בקהילות מקוונות על מנת לבנות תחושת אמון באמצעות מוניטין..

כפי שראינו את ההקדמה, בואו נבדוק את היתרונות והחסרונות של LocalBitcoins:

יתרונות:

 • מבחינת הפרטיות, LocalBitcoins מספקים את הדרך הבטוחה ביותר להתמודד עם עסקאות, כלומר לרכוש Bitcoins.
 • במדינות מסוימות LocalBitcoins עשויה להיראות הדרך היחידה למכור / לסחור בביטקוינים.
 • לא רק שמספקת פרטיות, אלא שמגוון אפשרויות שונות (אמצעי תשלום) זמינות לרכישת ביטקוין.
 • אין צורך במזהה אימות.
 • אין סכסוכים פוליטיים והתערבויות מצד שלישי.

חסרונות:

 • המשתמשים יצטרכו להיות מודעים להונאות, ולכן יש לנקוט בזהירות ובזהירות כדי להימנע מגזל.
 • כאשר משתמשים במזומן כאמצעי תשלום, הם נוטים להיות מעט יקרים מכיוון שאנשים רבים מוכנים להוציא כסף נוסף על קבלת הצעות פרטיות של LocalBitCoin..
 • בדרך כלל לא מתאים לקונים שמשקיעים בהרבה ביטקוין.
 • בשל הנקודה לעיל, המוכרים ישאלו או יחקרו לגבי מזהה האימות.
 • ביצוע עסקה מהירה תלוי בדרך כלל בשיטת התשלום.
 • בחלק משיטות התשלום כגון Paypal יש תכונות תשלום הפיכות, וזה למעשה; מְסוּכָּן.

כנקודת מבט כללית, LocalBitcoins לא מטילים מגבלות כאלה על המשתמשים, אלא שהמשתמשים רשאים להתמודד עם כמות הביטקוינים שהם רוצים למכור או לרכוש, כולל גם המגבלות. זו חוויה יוצאת דופן עבור המשתמשים בגלל המגבלות המסופקות יחד עם הצעות הפרטיות. נראה שהמשתמשים מגיעים לרמה של משא ומתן הוגן, אבל כמה זה אמין בפועל? יתר על כן, האם כל המדינות מקדמות בורסת מסחר כזו?

ביחס למדינות, LocalBitcoins זמינים בעיקר בכל החברות למעט גרמניה ומדינת ניו יורק. הסיבה לכך היא ש- LocalBitcoins ביטלו את ניו יורק בגלל BitLicense. נכון לעכשיו כמצוין, 248 מדינות ו -15971 ערים מחליפות מתן ביטקוין בין קונים ומוכרים.

התחל עם LOCALBITCOINS!

אז מה הופך את LocalBitcoins לשונה מחילופי מסחר אחרים?

 • התמודדות עם בני אדם: כאמור, אין צד שלישי או כל התערבות פוליטית ככזו העלולה לשבש את העסקה המתבצעת. בניגוד לאתרי ביטקוין מרכזיים אחרים, אין ראש ארגוני, לכן התהליך הוא רזה ומהיר וביטקוין מתקבל באופן מיידי. לפיכך, המיקוד העיקרי אינו כלפי מדינה אחת עם מדינה אחרת אלא בין משתמש אחד לקהילה המקוונת.
 • תמיכה בשיטות תשלום: LocalBitcoins יכולה לתמוך בכל אמצעי תשלום שקהילת המשתמשים עוסקת בהם.
 • פרטיות: שוב, כאמור, פרטיות היא אחד המאפיינים הבולטים שלה בה היא מציעה בורסת מסחר P2P.

LocalBitcoins לעומת חילופי מזומנים אחרים:

מלבד LocalBitcoins, קיימות אפשרויות אחרות למסחר ב- P2P, שם אנשים עדיין מגלים בורסות שונות המדגישות את התכונה החשובה לקראת אי התמודדות עם משבר כלכלי ונושאים אשר לעתים קרובות מתמודדים עם המרת מט”ח.

 • BitSquare

החל מחליפת פיאט ועד אלטקוין לביטקוין, BitSquare היא חבילה מבוזרת לחלוטין המורכבת משלושת סוגי המטבעות הללו. יתר על כן, הוא מתארח בשרת שאינו מרכזי בעצמו, ולכן לוקח את ההגדרה של ביזור למשמעות מילולית. זה מציב את BitSquare למצב מועיל מכיוון שהוא פועל על צמתים ולכן אינו חשוף לפריצה, תוכנות זדוניות וצנזורה. שימוש בשירותים מוסתרים של Tor וצפנת כל הנתונים הפרטיים דרך החוט מאפשר חוויה מאובטחת עבור המשתמש.

עם זאת, בהשוואה ל- LocalBitcoins יש מנחה שיכול להיכנס ולהסדיר חיובים בתשלום או קנס משמעתי לאדם שמתנהג כהלכה במהלך הסחר או לשני משתמשים או יותר. הקונה, המוכר והמנחה מחזיקים ב’קודים פרטיים ‘כדי לשחרר את הכספים.


למעשה, יש לו נזילות נמוכה אבל זה לאט גדל עם הזמן. כאמור, היא מסוגלת לתמוך בבורסות כגון אלטקוינים וחילופי פיאט ללא צורך ב- tokens proxy.i.e (אימות אימות)..

 • ביטקאן

Bitkan הוא יישום זמין עבור iOS ו- Android המספק שידוך סוחר ביטקוין P2P. שימוש בשוק ה- OTC שבו מתווספים סוחרים לאזור המשתמשים עם הצעות מחיר שלהם. למשתמשים יש את הגמישות לבחור סוחר שהם רוצים לעשות עמו, ליצור עמם קשר דרך האפליקציה ולארגן את ביצוע העסקה / המסחר..

Bitkan משתמש בשיטת נאמנות מסורתית שבה הם מרגישים שניתן להגן על המשתמשים ולכן אנשים רבים נחשבים לשירות נוח יותר המסופק מאשר LocalBitcoins. דוגמה: סין – זהו מוקד עיקרי שבו נפח המסחר של ביטקוין כפי שזינק פי שניים בחודשים הקודמים.

למשתמשים ניתן חופש לסחור ולרכוש מטבעות, אך הזמנת כמויות גדולות / נפח כלומר יותר מ -5 BTC ליום יכולה להוביל למשתמש לעמוד בנהלי KYC ו- ADL וכתוצאה מכך שיתוף מידע אישי..

 • משוגע

עובדים באופן דומה ל- LocalBitcoins, משתמשים יכולים לסחור או לשלם עבור Bitcoins עבור מטבעות פיאט באמצעות שימוש במנגנון תשלום מחוץ ללהקה, כלומר נתונים המועברים באמצעות זרם עצמאי ולא זרם הנתונים הראשי של הלהקה..

מנהלי חילופי שליטה בביטקוינים באמצעות מנגנון נאמנות מרכזי. זה, לעומת זאת, מאחורי LocalBitcoins אבל לאט לאט מגלה נטייה הולכת וגוברת.

כפי שקובעת ההשוואה, LocalBitcoins ו- Paxful דומים מבחינת תהליך המסחר. לכל מוכר שנמצא ב- Paxful, כמו גם ב- LocalBitcoins, יש מוניטין ידוע לגבי עסקאות העבר יחד עם שער החליפין של ביטקוין. אך מכיוון שהמוכרים מספקים מספיק או מגוון אמצעי תשלום שונים, הם נוטים לגבות מחיר גבוה יותר.

תהליך רכישת ביטקוין עם Paxful:

 • המשתמש מחליט את מספר הביטקוין לרכישה / רכישה.
 • המשתמש בוחר את המטבע בו יחושב שער החליפין.
 • בחירת אמצעי תשלום – מגוון אפשרויות.
 • יוצגו מוכרים שונים.
 • צ’אטים חיים ברשת על דיון בעסקאות.

ל- LocalBitcoins חוויה דיגיטלית יותר בהשוואה ל- Paxful מכיוון שהם פעלו זמן רב בתחום. אבל, בסופו של דבר, הכל תלוי במוכרים.

 • קיר מטבעות

Wall of Coins מספק חוויה למתחילים למשתמשים שיהיה להם קל לקנות ולמכור ביטקוין באמצעות מזומן. יש לה מערכת SMS יוצאת דופן בה היא לוקחת את המשתמש לחוויה נוחה בקנייה ורכישה של ביטקוין במזומן.

פלטפורמה זו זמינה ב -13 מדינות כולל גרמניה, בריטניה וארצות הברית. אין מגבלות רשמיות ככאלה, אך הכל תלוי בהצעות הזמינות של המוכרים. חסרון אחד יהיה שרוב המוכרים אינם מוכנים למכור מספר גדול של ביטקוין, בשל העובדה שאין להם כמויות גדולות של ביטקוין בעצמם..

מבחינת הפרטיות, המשתמש יצטרך להגיש את מספרי הטלפון שלו לאימות. WOC עשויה לבקש את מיקום המשתמשים אך רק לברר סניפי בנק סמוכים.

בשלב האחרון ייקח 15 דקות לקבל את הביטקוין לאחר האישור מהקונים, אולם הכל תלוי בזמן המוכר לאשר עם התשלום (זמן סטנדרטי יהיה 15 דקות).

עבור הקונים העמלות אינן מוצגות לציבור אלא במחיר הנקוב של הביטקוין, אך זה מוסיף יתרון למשתמש מכיוון שהעמלות הן 1-2% בלבד, ולכן הוא די נמוך. LocalBitcoins גובה רק עד 1%, ולכן ה- WOC אולי נראה יקר על בסיס השוואה אך לא יקר מדי.

נחזור לביקורת LocalBitcoins

משתמשים המעוניינים לרכוש ביטקוין באמצעות הפקדה במזומן יצטרכו בדרך כלל להמתין שעה לקבלת הביטקוין. אמנם, אם מתרחש סחר במזומן פנים אל פנים או פנים אל פנים, זה יהיה פחות זמן וקל יותר לארגן. למרבה הצער, כאמור, מהירות המסירה תארך כ- 15 דקות, כך שזה יכול לקחת זמן רב.

לגבי העמלות, כאמור, רק 1% חויבו על כל מיני עסקאות, אך המחיר יהיה שונה בגלל האינפלציה על בסיס אמצעי התשלום..

השאלה האמיתית שנשאלת היא:

האם אתה יכול לסמוך על LocalBitcoins?

 • בהתייחס להיסטוריה שלה, זו אחת הפלטפורמות המבוססות להחלפת ביטקוין.
 • עם זאת, מומלץ למשתמשים לא לאחסן את הביטקוינים שלהם בארנק מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן בגלל הונאה או סיבות פתאומיות בלתי צפויות..
 • בסך הכל, המוניטין טוב אך יש לבדוק את המוניטין של כל משתמש כדי למנוע הונאות בבורסה.

התחל עם LOCALBITCOINS!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector